پرستار, اتاق کار توسط Lorrie مور

The Nurses Office by Lorrie Moore
عکس های الیزابت Renstrom برای نیویورکر

بنابراین شکایت من: من گاهی اوقات پیدا کردن رئیس جمهور تهمت صدای اطمینان بخش است. نه آنچه که او می گوید. نه کلمات واقعی (هر چند یک بار در در حالی که یکی از خود را “باور نکردنی” می رسد در داخل حفره قفسه سینه و جادویی آرام تاکی کاردی). مغلوب ساختن پیشی جستن بدوی نحو ناقص طراحی شده برای جوانان خارجی زن او ازدواج همیشه dismays. اما در طول یک coronavirus-وظیفه-نیروی کنفرانس مطبوعاتی زمانی که یکی می شنود و او را در رادیو از اتاق دیگر صدای خود را به موسیقی است. با عرض پوزش. آن می کند. یک خواننده دایره زنگی; آن آسان است در گوش است. مغلوب ساختن پیشی جستن یک صدای شما با استفاده از برای آرام کردن مردم را خشمگین ساخته شده. (او قبل از هر چیز تقلید—Alec Baldwin, Stephen Colbert—نه اسیر آن زمین هوا آن نرمی آن که آنها را جایگزین با dopiness که آن هم وجود دارد.) برای اولین بار ده دقیقه قبل از خونسردی خود slackens می شود و او متظاهر و تحریک پذیر در واقع او فقط می خواهد به بابا نوئل در خود فیلم کریسمس و کیفیت صدای او است که از یک مالک حیوان خانگی آرام یک حیوان خانگی. من آن را بشنوند!

و برای کسانی که ده دقیقه حیوانات بخشی از من است می کند. بخشی از من است که می داند تنها هفت انگلیسی کلمات و می خواهد یک بیسکویت به شکل استخوان شوخ طبع آن دم.

اولین بار در بازار سهام شنیده ام به او صحبت می کنند و soothingly در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه مارس آن را به ضرب گلوله می خرم. دقیقا مانند یک سگ خوشحال. بار دوم بازار بود و نه فریب خورده. بار سوم آن خسته شده بود و به نظر می رسید برای گفتن واقعا? اضطراب قرنطینه پناه در محل رکود اقتصادی—اضطراب خود خسته است و هنگامی که اضطراب خسته می شود آن را تبدیل به ناامیدی. و در حال حاضر ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا روزانه صدای اتحاد از دست رفته برخی از آن مخملی. آن رفته است کمی خارش مانند یک رکورد به عنوان اگر او ممکن است گلو درد. بیمارستان کشتی با شکوه و باور نکردنی. بهبود بعد از این سال خواهد بود فقط باور نکردنی. کارشناسان در حال فوق العاده ای.

بنابراین آنچه ما با خرید و فروش ؟ اجازه دهید ما را همه چیز در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. (اگر چه germophobe پایین آورده توسط یک جوانه عجیب است طنز که یک نفر می تواند بحث در مورد برای مدت زمان طولانی.) گاهی اوقات در حالی که ما از نظر اجتماعی دور, این همه هنوز هم می تواند احساس عجیبی مانند فعال-مدرسه-تیرانداز مته. با استفاده از یک واقعی اما تازه تیرانداز ؟ اجازه دهید ما امیدواریم که پس از این پرستار را در هرج و مرج است. هنوز هم به عنوان فعال-تیرانداز دریل های P. T. S. D. از مجریان واقعی است و ما هیچ چاره ای جز پیروی از دستورالعمل حذف. همه چیز به آرامی در جای خود قرار داده اما دیگر همه چیز یک ظرف غذا. هشدار دهنده ترین آمار در ونتیلاتورهای ماسک ماسک. پرستار ،

اگر یکی به نظر می رسد تا سال 2003 سارس شیوع در سازمان بهداشت جهانی وب سایت یکی می بیند توصیف است که بسیار شبیه به کسانی که برای این کروناویروس جدید است که یکی از بستگان نزدیک. علائم (ديسترس تنفسی) منابع (خفاش civets). این فلک اصطلاح “سارس” تبدیل شده است به سادگی “کوروناویروس” (کلی ویروس ذکر شده می توانید از Lysol که 99.9 درصد از میکروب); تهمت سعی شده است که به آن تماس بگیرید, چینی ویروس به دلیل ووهان کراوات. بدون در نظر گرفتن آن است که آمريکا دوباره جهش فقط کمی. چرا هیچ دارو توسعه داده شد برای اولین سارس , ویروس, چرا هیچ زمان جنگ تلاش آورده بود به آن را به عقب پس از آن باقی می ماند یک رمز و راز (هر چند در سال 2003 دولت بوش بسیار پر مشغله بود حمله به عراق).

در همین حال? ما در آخرالزمان انسان زنده است که دانش آموزان من شده است نوشتن در مورد برای بیش از یک دهه بنابراین افراد جوان هستند و ذهنی آماده شده است. یک ویروس یک نوع از زامبی یک شبه زندگی-فرم در حال حرکت در داخل و خارج از inertness? آن است که انسان زنده زمان: ویروس نمی تواند منتقل می شود زمانی که همه از آن میزبان فوت کرده اند. بنابراین ما همه اجتماعی-دورى; است که تظاهر به درگذشت دروغ های بسیار هنوز هم پس ویروس—تیرانداز در مدرسه—won’t get us. “هیچ کس اینجا اما ما جوجه.”

اما چنین عجیب و غریب, غیر-زامبی غم و اندوه در جهان! همانطور که ما کار از راه دور و از راه دور کار می کنند و دیگران از دست دادن معیشت خود را به طور کامل. می دانستند که ساختارهای اجتماعی و اقتصادی ما آنقدر شل و ول? ما لپ تاپ های ما صرف مقدار زیادی از زمان شرکت در گروه e-mail ها و زوم احزاب و انفرادی تورهای یوتیوب. شاید مثل من و شما باید گوگل-stalked برایان استوکس میچل و باید به او گوش می خوانم “این تقریبا مال من بود” از “جنوب اقیانوس آرام” سی بار در یک آخر هفته. نه ؟ عملکرد می گیرد در کارنگی هال آن مرحله بسیار گلو از تمدن و فرهنگ و تمدن در حال حاضر لحظه ای توقیف. این هم یک آهنگ ساخته شده برای قرنطینه با یک بیت از قرنطینه به آن نوشته شده. شاید بعد از این همه گوش دادن و درک که شما در حال یادگیری تمام کلمات—نه ساعت پرواز به عنوان روز مگس از مهتاب?—برای یک لحظه شما احساس می کنید که شما و برایان استوکس Mitchell باید به نحوی همیشه جفت روح (شما نه متولد همان سال؟) و است که شما نیاز دارید به او بگویید که شما احساسات او را درک کنید (یک کلمه به کلمه عبارت از هفتم-کلاس خاطرات).

این داش دیوانه از عشق در زمان وبا اغراق آمیز گریز از مرکز از انزوا. یکی از دوستان می نویسد: در ایمیلی که با اوقات فراغت در خانه او کشف پره از پردازنده مواد غذایی و برش همه چیز را در دید. دوست دیگری می نویسد که او در دیدار خنثی اتاق از خانه خود را یک بار در روز به چای با دخترش که خانه از کالج. به ارائه یک حس تنوع و کافه جامعه آنها استفاده های مختلف مجموعه چای و ملاقات های مختلف بی طرف اتاق.

نوازندگان که بزرگنمایی کنسرت های خود را و سرگرم کننده فیلم ها به تشویق ما (فریاد به استعداد Chris Mann!) نشان دادن روح انسان در آن بیشتر انعطاف پذیر. مردم در واقع باور نکردنی است. و موسیقی ممکن است چه خواهد شد ما را عاقل اگر مبهم چشم در آخرالزمان است. بیشتر دیوانه کننده جهان که در آن هر کس به دنبال استفاده بیش از شخص دیگری و چاله فرزندان خود را در برابر کودکان از دیگران در نهایت مجبور به تعظیم به یک متفاوت تر دموکراتیک نشاط بخشی یکی. به عنوان کمدین Rob Schneider است اظهار داشت: حتی به قصد خنده دار “من دیده ام مردم رسیدگی مرگ با بیش فضل و بیشتر کرامت از مردم در حال اجرا از کاغذ توالت.” اما شرارت در آورده با وحشت می توان جاروب دور دیگر نسیم. حتی بدون آکوستیک سالن کارنگی من گاهی اوقات فکر می کنم من آنها را بشنود. ♦


بیشتر از این مجموعه

 • کارن راسل در این زبان همه گیر.
 • Gary Shteyngart در تنظیم به زندگی تحت قرنطینه.
 • مگی نلسون در پیدا کردن لحظه آرامش.
 • ریک مودی در چالش های آموزش از راه دور.
 • Edwidge Danticat چگونه coronavirus را تحت تاثیر قرار جوامع مهاجر.
 • Vinson کانینگهام در تمرینات ذهنی برای دفع وحشت.
 • Weike وانگ جدید در “روش” و لغو پروازها.
 • بن لرنر بر آنچه واقعا مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن.
 • ربکا مید در لندن چگونه به نظر می رسد در طول این بیماری همه گیر.
 • برایان واشنگتن در grocers در خط مقدم در هوستون.
 • دونالد متحده, Antrim چگونه موسیقی می تواند تسکین.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>