منشاء هارون قاضی تا حدی سقوط ریه فقط عجیب و غریبتر

تمپا, فلوریدا.—رمز و راز از هارون قاضی تا حدی سقوط ریه همچنان به رشد.

یانکی ها مشت زن نشان داد او تا به حال یک “pneumothorax” و یا به عنوان او آن را به نام “کمی ریه چیز” در روز جمعه هنگامی که از او خواسته شد در مورد شکسته اول سمت راست دنده که برگزار شده بود او از همه از بهار آموزش. که شکسته دنده مورخ بازگشت به سپتامبر گذشته و شنبه یانکی مدیر Aaron Boone گفت که ریه موضوع “مرتبط” به دنده آسیب است.

“من فکر می کنم احتمالا قدمت آن به که همه به نوعی مرتبط و به طور بالقوه می افتد که با فرو رفتن در ماه سپتامبر” بون گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران روز چهارشنبه. “این احتمالا چیزی که غیر ممکن است برای اطمینان می دانم, اما من می خواهم بر این باورند که این همه وابسته است.”

بنابراین قاضی نه تنها تا به حال شانه ناراحتی بلکه یک آسیب دیده ریه خود را از سپتامبر. 18 غواصی گرفتن تلاش Albert Pujols پرواز توپ ؟

بدیهی است این است که دست کم از نگرانی های پزشکی این روز است. با دو یانکی ها جزئی leaguers داشتن آزمایش مثبت برای coronavirus جهانی همه گیر است که در خط مقدم از ذهن همه این بود که خوب به شنیدن در روز جمعه که قاضی گفت: “pneumothorax” تا پاک شد. اما پس از 2019 فصل که در آن آسیب ها و موانع مانند یک بخشی از داستان آن را سخت به درک که چگونه قاضی را آسیب در زمان بسیار طولانی و ده ها تن از آزمایش برای تشخیص. تعطیل از بهار آموزش و نامحدود تاخیر از شروع فصل به طور منظم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس حداقل به قاضی زمان به سعی و درمان خود را شکسته دنده.

“آرون است که هنوز هم در درمان فاز که استخوان دنده و … . من فکر می کنم او می تواند دوباره مورد بررسی دوباره در چند هفته. تا آنجا که reimaging که برای دیدن اگر وجود دارد ادامه داد: شفا با دنده” بون گفت. “او شده است قادر به انجام بسیاری از بدن پایین تر ، او قادر به انجام برخی از بالاتنه مسائل برخی از سربار چیزهایی که او در تقریبا هر روز در تمپا وجود دارد به کار خود ادامه نوتوانی.”

قاضی است که در میان چند بازیکن که هنوز rehabbing در لیگ پیچیده در تمپا. Giancarlo استانتون نیز انجام بازتوانی کار وجود دارد و این است که “آماده به رول” با او تیره و تار راست گوساله است که او را از آموزش بهار.

“او مشغول به کار در خارج وجود دارد. او تقریبا بیش از قوز” بون گفت. “او بسیار زیبا اجرا به شدت و انجام چیزهایی که لازم باشد به طوری که اگر و زمانی که آنها در بهار آموزش بازی ها, او به احتمال زیاد خواهد بود آماده به رول است.”

James Paxton که تا به حال عمل جراحی برای برداشتن کیست کردن ستون فقرات خود را در فوریه. 5 تا بازگشت به خود خاموش-فصل اما همچنان خود را ناتوانی وجود دارد.

“James Paxton است که در ویسکانسین و او ادامه داد: با برنامه پرتاب و او را قادر به کار کردن وجود دارد” بون گفت.

پکستون امیدوار بود قادر به بازگشت به لیگ تپه توسط “اواسط ماه مه” که در حال حاضر ممکن است معنی او آماده است تا برای فصل به طور منظم باز کن.

هارون هیکس که تا به حال خارج از فصل تامی جان عمل جراحی خود را آغاز کرد پرتاب برنامه.

“آرون هیکس را آغاز کرده است پرتاب خود را به برنامه. او در آریزونا” بون گفت. “او در بازگشت به خانه پس از او با درمانگر های فیزیکی وجود دارد و او آغاز شده است یک پرتاب برنامه.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>