غیر حرفه ای, ندیده دوزبانه باید گاهی اوقات به نام شده است به ترجمه در رویدادهای مهم و مذاکرات فوق طبیعی خود را از وضعیت. در اینجا یک داستان کمی در مورد یکی از آنها است.

شبه جزیره یک هتل لوکس استقرار در خیابان Kléber در مرکز پاریس. آن استفاده می شود به نام این هتل با شکوه تا زمانی که آن را خریداری شد توسط خود مالکان حاضر که نمی احترام تاریخ آن است. زمانی که ساختمان اصلی قرار داده شد تا در سال 1864 آن را به حال ارتباط با خانواده سلطنتی اسپانیایی. بعدا در دهه 1920 این سایت معروف در مهمانی شام که با حضور Diaghilev, پیکاسو, جویس پروست و دیگر از مشاهیر هنری جهان است. سپس در سال 1940 آن را بر عهده گرفته توسط نازی ها فاتحان و برای بقیه از اشغال پاریس آن را به عنوان یکی از مقر خود را. بقیه آن برجسته تاریخ را می توان به عنوان خوانده شده در ویکیپدیا مقاله اشاره شده در زیر.

در اوت 1944 رایگان نیروهای فرانسوی و متحدان خود را وارد به تصرف پاریس.

“نبرد نهایی برای با شکوه برگزار 25 اوت در بعد از ظهر به عنوان Jaques Massu و سرهنگ پل د Langlande 2 لشکر زرهی (فرانسه) نقل مکان کرد و نیروهای خود را از شانزه لیزه به شدت غنی شده و سنگر خیابان Kleber. یکی از Massu افسران مشغول به کار راه خود را در اطراف عقب با شکوه در غم و لا Perouse که محافظت شده توسط یک blockhouse که تنها می تواند از رام توسط یک بازوکا اما آلمانی ها در داخل هتل گفت: آنها خواهد بود مایل به تسلیم شدن به طور منظم سربازان به جای مردان مقاومت است. یک سخنگوی آورده بود به Massu تحت یک پرچم سفید و با Murphy خاوری تصویب Massu رفت و با شکوه همراه با گروهبان ارشد Dannic. به عنوان آنها با نزدیک شدن Dannic بود به ضرب گلوله یک تک تیرانداز شلیک از هتل بام. با وجود این Massu ادامه داد: تا هتل مراحل و وارد شکوه لابی برای پیدا کردن پنجاه آلمانی افسران و 300 دیگر صفوف. آلمان ها تسلیم به Massu بدون بیشتر مقاومت با استفاده از دو زبانه بل-boy از این هتل خود را به عنوان مترجم.”


منبع
شبه جزیره پاریس. ویکیپدیا 2019. تاکید اضافه شده است.

تصویر
آلمانی افسران زندانی در شکوه.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر