این بحران همه گیر در داخل امریکا زندان ها و زندان

تصویر سازی های طلایی هستی


سه ماه پیش ما اختصاص داده شده به کل یک قسمت به اثرات جرم حبس و جنبش برای پایان دادن به آن. در حال حاضر به عنوان coronavirus همه گیر قرار می دهد زندانیان و کارگران در نامتناسب خطر که در تلاش به دست آوردن کشش ناگهانی; با توجه به U. C. L. A. مدرسه از قانون ایالات و استان ها را منتشر کرده اند برخی از چهل هزار نفر از زندانیان سراسر کشور. به علاوه جان کسیدی, مذاکرات در مورد درد بیکاری توده; ما در دیدار با Chika یک رپر مورد ستایش قرار داد Diddy به عنوان “بهترین مدرسه جدید”; و Mike Birbiglia تصور مرگ خود را.


اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19

جان کسیدی و دیوید Remnick بحث بیکاری توده و مراحل مختلف از ما زمان رکود مالی.


این بیماری همه گیر است Wreaking ویران در امریکا در زندان ها و زندان

با همه گیر قرار دادن زندانیان—که نمی تواند حفظ فاصله اجتماعی—به عنوان به خوبی به عنوان اصلاحات کارگران در معرض خطر این جنبش برای decarceration به طور ناگهانی به نظر می رسد به لحاظ سیاسی امکان پذیر است.


Chika ارادت به رپ اما نه بازی

Gen-Z, عجیب و غریب, به علاوه اندازه و نسل اول آمریکا این هنرمند جوان است که با یک چهره جدید در دنیای هیپ-هاپ. اما او ارادت به هنر و صنعت, رپ, است قطعا, مدرسه قدیمی.


Mike Birbiglia تصور مرگ خود را

کمدین می گوید او O. K. با مرگ تا زمانی که او می شود به انجام آن راه خود را. توسط شهاب, به عنوان مثال.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>