همه گیر نشده تغییر رای دهندگان ذهن در مورد تهمت

اقیانوس اطلس

برای تمام تمرکز روی شکاف جنسیتی دیپلم تقسیم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بلندی است که حتی بیشتر عامل در سال 2020 ریاست جمهوری—فقط به عنوان آن بود در سال 2016.

در میان coronavirus شیوع زنان به طور کلی بیان بیشتر فشار مالی و نگرانی بیشتر در مورد بازگشت به روال عادی نسبت به مردان انجام دهد. و در عین حال یک آرایه گسترده ای از نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که به ویژه در میان رای دهندگان سفید, آموزش و پرورش باقی می ماند مهم ترین خط در واکنش به تهمت دست زدن به بحران است.

که الگوی به نوبه خود سیگنال که اکثر رای دهندگان پایگاه ارزیابی های خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد کمتر در واقعی خود را در تجربیات روزانه و بیشتر در خود موجود ديدگاه خود را در مورد پر سر و صدا و هنجار شکنانه ریاست جمهوری است. بزرگترین استثنا که پویا است که آمریکایی های قدیمی تر از جمله سفید رای دهندگان که نظرسنجی ها نشان می دهد به وضوح سرد در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او و دیگر جمهوری خواهان نشان داده اند—و یا از تخت اعلام کرد که مرگ و میر بیشتر در میان سالمندان ممکن است یک قیمت قابل قبول برای بازگشایی اقتصاد است.

اما اغلب فشار شدید از این بیماری همه گیر به نظر می رسد به ذوق و نه يک راهبرد بلند مدت در بخش رای دهندگان که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر گسترده تر از سال 2016 با توجه به طیف گسترده ای از قبلا منتشر نشده رای گیری داده های ارائه شده به اقیانوس اطلس.

“من فکر می کنم به طور کلی به دو ماه گذشته بوده است یک یادآوری خوب است که اکثر مردم ساخته شده تا ذهن خود را در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مدت زمان طولانی پیش و هیچ چیز در حال رفتن به تغییر نظر خود را می گوید:” ایران با مشاور الکس Conant موسس شریک در Firehouse استراتژی و ارتباطات مدیر سناتور مارکو روبیو را در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. “اگر آنها مانند او همه چیز او را فقط تأکید می کند که چرا آنها او را دوست دارم و اگر آنها نمی مانند او همه چیز را او تأکید می کند که چرا آنها او را دوست ندارم.”

پویا این است که به وضوح آشکار هنگامی که به دنبال در ترکیب تاثیر نژاد, آموزش و جنسيت در رانندگی دیدگاه در مورد این بیماری همه گیر و 2020 مسابقه بین تهمت و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

در میان رای دهندگان سفید الگوی برای چندین دهه بوده است که مردان به طور کلی رای بیشتر جمهوری خواه از زنان در حالی که رای دهندگان با حداقل چهار سال مدرک دانشگاهی تکیه بیشتر به سمت دموکرات ها از کسانی که بدون آموزش پیشرفته. دو قطب متضاد از نظر: سفید مردان بدون مدرک دانشگاهی به طور مداوم بدون چربی نسبت به ایران; زنان سفید با یک مدرک دانشگاهی به طور معمول به نفع دموکرات ها با این شیب تشدید تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

هر منبع داده در سال 2016 انتخابات مانند خروج نظرسنجی انجام شده توسط ادیسون تحقیق و پژوهش برای یک کنسرسیوم متشکل از سازمان های رسانه ها نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده آن مردان توسط عظیم حاشیه در حالی که از دست دادن زنان با مقادیر مختلفی بسته به بررسی. در سال 2018 خانه انتخابات و آبی و یقه سفید مردان در حمایت از نامزدهای جمهوریخواه در حدود دو به یک, با توجه به نظرسنجی های خروج در حالی که در کالج تحصیل زنان سفید به دموکرات ها 20 درصد نقطه لبه تا کنون بزرگترین حاشیه در میان کسانی که رای دهندگان که در این نظرسنجی که تا کنون ثبت شده است.

دو گروه به سرعت عقب نشینی به خود مربوطه گوشه طول coronavirus بحران است. در آخرین هفته ملی CNN, نظرسنجی دو سوم از مردان سفید بدون مدرک دانشگاهی گفت: آنها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و شیوع این بیماری با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط سی ان ان رای گیری مدیر جنیفر Agiesta. در نظرسنجی از مارس 28 طریق 18 مه روزانه هدایتگر ردیابی نظرسنجی اجرا شده توسط دو دموکراتیک رای گیری شرکت داشت که حدود سه پنجم از این افراد تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ. در مقابل در هر دو سی ان ان و هدایتگر نظرسنجی 56 درصد از کالج تحصیل زنان مخالف از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

که شکاف امر به دیگر اقدامات اخیر از رای دهندگان احساسات در مورد این بیماری همه گیر. در حالی که 55 درصد از آبی یقه مردان گفت: در نظرسنجی سی ان ان که آنها راحت بازگشت به روال عادی و 68 درصد از کالج تحصیل زنان سفید گفت: آنها نیست. در منموته دانشگاه نظرسنجی منتشر شده در اوایل این ماه دو بار به عنوان بسیاری از غیر کالج تحصیل مردان سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است ارائه مفید و نه مضر, اطلاعات در مورد ویروس; کالج تحصیل زنان سفید پوست بودند بیش از سه بار به احتمال زیاد به می گویند که اطلاعات خود را مضر بود و نه مفید با توجه به نتایج دقیق ارائه شده توسط این نظرسنجی مدیر پاتریک مورای.

سفید رای دهندگان هستند که بیشتر برای grabs برای هر دو طرف غیر کالج تحصیل زنان و کالج, تحصیل مردان است. در واکنش به شیوع این دو گروه ارائه کنتراست قابل توجه—که بر دوام ملت حزبی شکاف.

با توجه به خروج سنجی خواهان انجام هر دو بلوک در هر انتخابات ریاست جمهوری پس از سال 2000 است. عمده منابع اطلاعات در مورد 2016 نتایج—از جمله یک مطالعه با استفاده از رأي گيري توسط مرکز تحقیقات پیو و یک تجزیه و تحلیل از رای دهندگان داده دموکراتیک رای دهندگان-هدف قرار دادن شرکت Catalist—یافت می شود که برگ برنده برنده غیر کالج تحصیل زنان سفید حداقل 20 درصد است. خروج سنجی و Catalist نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کالج تحصیل سفید مردان در حدود ده امتیاز (در حالی که Pew نشان داد باریک پیروزی هیلاری کلینتون در میان آنها).

شاید جای تعجب نیست که غیر کالج تحصیل زنان سفید نمایشگاه بیشتر فشار بیش از شیوع بیماری از کالج تحصیل سفید مردان است. در ناوبر رای گیری این زنان بودند بطور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به می گویند که آنها نگران سقوط بر روی صورتحساب. و در حالی که اندکی اکثریت مردان در نظرسنجی سی ان ان گفت: آنها راحت بازگشت به روال سه پنجم از زنان گفت: آنها نیست.

اقتصادی و افکار عمومی تحلیلگران به من گفت که تفاوت های آن منعکس کننده به طور گسترده ای متفاوت شرایطی از دو گروه قبل و در حین وقوع: زنان بدون مدرک دانشگاهی همیشه بیان افزایش میزان فشار مالی و آنها به احتمال زیاد کمتر از کالج تحصیل به نگه داشتن شغل است که اجازه می دهد آنها را به کار از خانه. بسیاری از این زنان همچنین در صورت یک بار بیشتر در مراقبت از کودکان خردسال و یا پدر و مادر پیری.

زنان به خصوص کسانی که بدون مدرک دانشگاهی احساس “تاثیر اقتصادی و همچنین مراقبت بار … خیلی حاد” گفت: مارجی stefano corioni یک ناظر انتخابات در دموکراتیک شرکت GBAO استراتژی است که کمک می کند تا رفتار هدایتگر نظرسنجی. “این فقط در مورد کودکان و نوجوانان در خانه و … است و همچنین مراقبت از اعضای خانواده هیچ گونه نگرانی در مورد مراجعه بیمار و اعضای خانواده بسیاری از تصمیم گیری های دشوار که مردم در حال رفتن به را در مورد پدر و مادر.”

و این در حالی است که این گزارش بیشتر خبري بیش از همه گیر آنها بیشتر از مردان به ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به آن است. در ناوبر نظرسنجی 56 درصد از زنان گفت: آنها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و شیوع این بیماری در مقایسه با 44 درصد از مردان است. (شکاف کوچکتر بود در نظرسنجی سی ان ان اما زنان هنوز هم بیشتر حمایت شده است.) روز گذشته در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه ملی نظرسنجی, غیر کالج تحصیل زنان سفید پوست بودند بسیار کمتر از کالج تحصیل مردان می گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است و نه به اندازه کافی برای پاسخ. در اوایل ماه مه منموته بررسی جامد کثرت از این زنان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را فراهم کرده است بیشتر اطلاعات مفید در بیماری همه گیر در میان مردان دو بار به عنوان بسیاری از گفته خود اطلاعات است مضر به جای مفید است.

که آخرین نتیجه ممکن است ارائه یک سرنخ به آنلاک روند گسترده تر—که آموزش و پرورش trumps جنسیتی در شکل گیری نگرش در مورد رئیس جمهور عملکرد. فعالان در هر دو طرف بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن فرار و اغلب نامنظم اظهارات در مورد شیوع—مانند نشان می دهد استفاده از سفید کننده و نور ماوراء بنفش برای درمان بیماران و اعلام کرد که او مصرف هیدروکسی کلروکین—باید مرکب موجود شک و تردید در میان بسیاری از تحصیلکرده های سفید رای دهندگان در مورد تناسب اندام خود را برای ریاست جمهوری.

“هیچ سوالی وجود دارد که برگ برنده خود را تقویت شک و تردید از چه افرادی که نمی خواهم ، نمی خواهم در مورد او قبل از همه گفت:” یکی از استراتژیست ایران که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد تهمت عملکرد. “در حال حاضر که روی به استفاده از یکی دیگر از تعجب مواد مخدر—استروئیدهای.”

همه از این نگرش به نظر می رسد الک را به 2020 انتخابات ریاست جمهوری در آشنا الگوهای.

در منموته نظرسنجی این ماه, NBC/وال استریت ژورنال ملی نظرسنجی ماه گذشته و کلمبیا کلمبیا در نظرسنجی این هفته همه نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده شدن نزدیک به دو سوم از غیر کالج تحصیل سفید مردان و بایدن گرفتن فقط کمتر از دو سوم از کالج تحصیل زنان سفید.

در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 عملکرد 2018 خروج سنجی به طور کلی نشان داد ایران با درد و رنج برخی از فرسایش در میان آبی و یقه سفید زنان با حزب مزیت لغزش به 14 درصد است. آخرین دور از نظرسنجی ها نشان می دهد که در میان کسانی که به زنان تهمت تثبیت شده است که در کاهش سطح منجر تقریبا ده امتیاز (یا کمی کمتر) در میان آنها است. (فقط آخرین منموته نظرسنجی نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک خود 2016 حاشیه با 23 درصد نقطه مزیت است.) اخیر دولت سنجی در کلید زنگ کمربند میدانهای نشان داده اند مطلوب تر روند برای دموکرات ها: فاکس نیوز در نظرسنجی ماه گذشته در پنسیلوانیا و میشیگان قرار داده بایدن حتی در میان غیر کالج تحصیل زنان سفید و او به رهبری تهمت در میان آنها در آخرین مارکت دانشکده حقوق دانشگاه نظرسنجی در ویسکانسین.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در مواجهه با یک وضعیت سخت تر با دانشگاه-تحصیل سفید مردان است. 2018 خروج سنجی نشان داد ایران با حفظ باریک و سرب در میان آنها در مجلس ملی نژادها. اما در حال حاضر بسیاری از ملی نظرسنجی ها نشان می دهد آنها تقسیم تقریبا دقیقا در نیمه بین دو نامزد. بایدن منجر به دقت با آنها در آخرین ویسکانسین بررسی مسیرهای دقت در پنسیلوانیا نظرسنجی و اجرا می شود بیشتر در میشیگان نظرسنجی. این هفته آخرین آریزونا نظرسنجی از حزبی نظرسنجی شرکت OH اخباری بینش نیز به بایدن باریک و سرب با آنها.

در میان nonwhite رای دهندگان جنسیتی نه آموزش و پرورش باقی می ماند کلیدی تقسیم کردند. در سال 2016 کلینتون برنده حدود چهار پنجم از nonwhite زنان با و یا بدون مدرک دانشگاهی و حدود دو سوم از مردان در هر دو گروه با توجه به قبلا منتشر نشده نتایج ارائه شده توسط ادیسون تحقیق. اکثر preelection نظر سنجی لازم نیست که به اندازه کافی بزرگ نمونه برای تجزیه و تحلیل اقلیت رای دهندگان در جزئیات مانند اما بزرگ Nationscape پروژه مدیریت UCLA و رای دهندگان گروه مطالعه کند. تلفیقی از نتایج آن از مارس 23 طریق May 13 نمایش مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره در حال اجرا کمی بهتر میان nonwhite مردان نسبت به زنان در هر سطح از آموزش و پرورش است. آخرین نظرسنجی سی ان ان نشان داد nonwhite مردان به تهمت رتبه بندی بالاتر از nonwhite زنان را در هر دو شیوع و عملکرد کلی.

همه این نتایج شهادت به تداوم این کشور در زمینه شکاف که حتی یک رویداد جهانی و غم انگیز به وقوع به نظر نمی رسد که مادی تغییر کرده است. رای دهندگان با تجربه در طول بحران ممکن است در شکل دادن به ترجیحات خود را در مورد انتخابات ماه نوامبر بسیار کمتر از ایدئولوژیک و فرهنگی تمایلات آنها به ارمغان آورد به آن است.

“این است که تقویت آنچه که بسیاری از مردم در حال حاضر فکر می کنم می گوید:” دیرین جمهوری خواه ناظر انتخابات گلن Bolger. “این به این معنا است که هیچ کس در حال تجربه آن را از طریق تجربه خود را با این بیماری همه گیر اما اکثریت فیلتر آن از طریق ادراک خود در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

هر چند که ثبات باقی مانده الگوی غالب در رای گیری از طریق بحران دو استثنا ممکن می تواند نکته 2020 نژاد در زمانی که این کشور باقی مانده است نزدیک تقسیم شده است. هر چند شیوع این بیماری در حال گسترش است به طور گسترده تر به تهمت روستایی و شهر های کوچک پایه این سخت ترین ضربه در مناطق شهرستان که بیشترین شک و تردید از او از ابتدا. که می تواند گسترش مغلوب ساختن پیشی جستن کسری در پرجمعیت ترین جوامع—او در حال حاضر از دست امریکا 100 بزرگترین شهرستان, توسط مجموع حدود 15 میلیون رای در سال 2016 و به زور او را به فشار و حتی بیشتر حاشیه و میزان مشارکت بالاتر از کوچکتر ،

دوم روند پیچیده برای اولین بار برای او: همانطور که اشاره کردم قبل از رای گیری نشان می دهد که رای گیری بلوک است که به وضوح بیشتر نقل مکان کرد و دور از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول شیوع مسن تر است رای دهندگان از جمله همسر سفیده. به طور کلی شهر های کوچک آمریکا نه تنها رنگ قرمز بلکه grayer. اگر تهمت ورقه در همه با رای دهندگان او را به مبارزه برای گسترش خود حاشیه در جوامع کوچکتر.

آن را قابل توجه که وقوع است و اختلال در هر جنبه ای از زندگی آمریکایی بدون شدیدا اینصورت چشم انداز برای سال 2020 ریاست جمهوری. اما به حدی که آن را جابجا کرده و زمین آن را به سمت چپ تهمت رو حتی باریک تر مسیر به یک دوم. و در آن جاده پر از دست انداز و بدون سنگ بافندگی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر ominously نسبت مداوم لگد از ارزش ها و عملکرد در میان کالج تحصیل سفید رای دهندگان از هر دو جنس.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme