این بیماری همه گیر است که بازسازی آنچه عملکرد می تواند

A man plays the guitar on a balcony as others listen.
در سراسر ایتالیا, بالکن به نظر می رسید کمتر مانند مکان به دود و رشد گوجه فرنگی و بیشتر شبیه proscenium مراحل که آنها تا به حال شده است برای قرن ها.عکس توسط Nicolò کمپو / Sipa / AP

به عنوان اجتماعی-فاصله اقدامات شروع به گرفتن نگه دارید در ایالات متحده ما مطالعه تصاویر از سراسر جهان, که در آن یاد خیابان های عمومی و میادین نشسته اند عمدتا خالی برای هفته ها. برخی از این سایت ها بودند علوفه برای هنرمندان و نویسندگان برای قرن ها اما در کل پوچی و سکوت تقریبا به حال هرگز فکر. در پیازا سان مارکو در ونیز حتی کبوتر و مرغ دریایی بود و بیشتر نقل مکان کرد. باستان فضا به نظر می رسید ناقص ابعاد آن نامشخص و بدون شلوغی cavorting سگ, فروشنده, زائران, زوج, کارت بازیکنان و کاهنان به عنوان نشان داده شده توسط بلینی و فرانچسکو Guardi یا شرح داده شده توسط ادیت وارتون و هنری جیمز. کجا بودند گله از گردشگران ؟ این Instagram اثرگذارندهها? مشاهدات مشابه از فواره و مراحل اسپانیایی شروع به گردش. در Prang Sam Yod معبد در بانکوک سربازان از میمون ها که تمیز کردن مواد غذایی خود را از گردشگران brawled با یکدیگر بیش از فرستادن اسکرپ. یکی از این زد و خورد ظاهرا بیش از ماست ساخته شده اخبار و تصویر ترسناک از یک شهر میدان تاخت و تاز کردن توسط, گرسنه, testy میمون ها ساخته شده راه خود را در سراسر اینترنت.

به عنوان قرنطینه می شود این قانون اگر چه آزمایشی اشکال جدیدی از عملکرد را به نظر می رسد فنر. فیلارمونیک برلین به یک سالن خالی و مخاطبان در سراسر جهان از جدا دوستداران موسیقی است. ملاقات Opera اعلام کرد که جریان اجرای زنده به صورت رایگان و بسیاری از شرکت های دیگر به دنبال. (این تقریبا مطمئنا موقتی و محکوم فرم پس از نوازندگان به زودی باید فاصله خود را از یک دیگر است.) زمانی که پیت Buttigieg سابق و نامزد ریاست جمهوری در, به عنوان میزبان از “Jimmy Kimmel Live,” او در خانه خود در مقابل ترک استودیو که در آن او monologued برای مخاطبان از یک: خود شوهر, تصفیه و تزکیه. در حال حاضر کاخ سفید در کنفرانس های مطبوعاتی از حمایت از بازیکنان در یک پیشنهاد توسط رئیس جمهور تهمت به ارائه یک تیم قوی از “ستاره های جدید.” اما حتی این اجراها به زودی بدون شک کوچکتر امور. در بوستون, یک کشیش خواندن نماز صبح از شکوه محراب کلیسای ترینیتی به صدای پژواک صدای خود را.

در ضمن در حال حاضر وجود دارد کاملا جدید از نظر قبلا غیر قابل تصور نوع مراسم. در دانشگاه بداهتا faux-mencements (یا “fomencements”) پرتاب شد هم توسط سالمندان که ممکن است قادر به بازگشت برای فارغ التحصیلی. در Wellesley جایی که من تدریس دانش آموزان با پوشیدن رنگ قرمز روشن—کلاس رنگ و سیاه و سفید لباس با نزدیک شدن موقت تریبون مجموعه برابر پرچین همیشه سبز یکی یکی و گفت: نام خود و رشته و هر چیز دیگری مورد نیاز گفت. آنچه در آن برای دانش آموزان به مشورت درجه بر خود تنها با robins و یکی دیگر برای شاهد ؟ “من دوست داشتم همه دوستان و دشمنان” یکی از دانشجویان گفت: در یک کلیپ از این مراسم ارسال شده در توییتر. “من به یاد داشته باشید همه شما را به عنوان شما بودند که بسیار داغ و جالب است.”

به عنوان نوازندگان تنظیم برای خالی کردن سالن و crowdless مراسم به تازگی سکوت جهان ارائه فرصت ها برای و, شگفت آور, ابزار برای عملکرد یاری توسط اینترنت و رسانه های اجتماعی. در ووهان که در آن کروناویروس جدید آغاز شده و شهروندان شعار می دادند و سنگ در اتحاد از بالا افزایش می یابد. در سیهنا شهروندان یک خیابان خلوت تکیه کردن خود ویندوز و سنگ های محلی آهنگ “Canto della گل شاه پسند” با استفاده از انعکاس نمای برای تقویت صدای خود را. در سراسر ایتالیا, انجمن های قدیمی از بالکن و حیاط با عملکرد و منظره تجدید شد که شهروندان coördinating در رسانه های اجتماعی خواند و انجام میهنی آهنگ. بالکن به نظر می رسید کمتر مانند مکان به دود و رشد گوجه فرنگی و بیشتر شبیه proscenium مراحل که آنها تا به حال شده است برای قرن ها قبل از زندگی تبدیل چهره خود را به دور از میدان های عمومی. توجهی حیاط مانند خالی کردن خیابان ها و سالن های کنسرت قبل از آنها تبدیل به انتگرال به عملکرد: یک بیماری از قدرت آن است.

روز جمعه در شاید چشمگیر ترین ژست و در عین حال به نیروی هوایی ایتالیا برگزار جنگنده-jet باله است که در آن یک هواپیمای تک نمایندگی جدید coronavirus شد استعاری رام توسط یک ناوگان از هواپیماهای صعودی آسمان و انتهایی دود رنگی. آسمان صحنه آن را نیز به یک بوم خالی در برابر آن رنگ پرچم ایتالیا, نقاشی در جت مسیرهای قابل مشاهده شد. سخنرانان در ساحل لعنتی ضبط آواز پاواروتی “Nessun Dorma.” دوباره مخاطبان برای این عملکرد در سراسر جهان, اما آنچه که ما مشاهده شد یک رسانه آسمان خالی ایجاد شده از شرایط محلی از آب و نور و آرام و یک اثر هنری ساخته شده به صراحت برای آن که ادعا نه انتزاعی پیام در مورد انسانیت اما یک منطقه مشخص و فرهنگ تخیل خود را. به نظر می رسید به خوراک در میان ربودهشده مخاطبان جدید و گرسنگی به صورت استعاره به عنوان سلاح جنگ تبدیل شد به برس.

این آخر هفته هنگامی که مکان های محلی شروع به نظر می رسد بیشتر محلی و واقعی همه چیز واقعی تر با وجود این واقعیت است که همه چیز اتفاق می افتد آنلاین. در واقع به این و دیگر حرکات انباشته شما می تواند احساس اینترنت و رسانه های اجتماعی شروع به تغییر. ستاره برادوی در زمان به فیدهای خود دعوت high-school کودکان و نوجوانان به انجام آهنگ از خود را لغو نشان می دهد. که در آن جانور کیسه داری شبیه خرس ویدئوها شده بود ناگهان متمایز آکوستیک شکل گرفت که بچه ها سنگ به مخاطبان خود قهرمانان—Lin-مانوئل میراندا, Jennifer Garner Laura Benanti—از آمریکا اتاق خواب, زیرزمین و اتاق نشیمن. به انجام در راه است که تحت آن شرایط متفاوت است و از پخت و پز تا ویروسی Infinite در مقابل آینه حمام. اجرای, در حالی که آنلاین نمایندگی در قدرتمند نمادین شکل غیر قابل تعویض ارزش تجربه های واقعی که در دسترس بود فقط یک هفته پیش. و آهنگ, مانند, ایتالیایی, آهنگ های پخش از بالکن ها و آپارتمان ها به خوبی شناخته شده بودند بخشی از فرهنگی آمریکایی بانک حافظه. ما می تواند اگر ما تصمیم به آواز خواندن همراه با هم—هر آنچه که “با هم” در حال حاضر به معنای به عنوان ما نشسته در داخل و منتظر.


راهنمای Coronavirus

چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>