این بیماری همه گیر است و زمان برای احیای عمومی دانشگاه

The campus at Brooklyn College
به نظر می رسد که دیگر هیچ دانشکده یا دانشگاه در ایالات متحده آمریکا رنج می برد به عنوان بسیاری از COVID-19 مرگ و میر به عنوان CUNY.عکس بری Winiker / گتی

پس از coronavirus همه گیر رسیده, East Coast, حداقل بیست و سه تن از دانشجویان دانشکده و کارکنان دانشگاه شهر نیویورک درگذشت. با توجه به اطلاعات وارد شده توسط CUNY پروفسور مایکل Shultz و دانشجویان در تحقیقات خود ردهها شانزده از این مرگ و میر ناشی شد COVID-19. آنها عبارتند از: ویلیام Helmreich برجسته جامعه شناس است که تقریبا در هر یک از شهر نیویورک صد و بیست و یک هزار بلوک; آنیتا Crumpton فارغ التحصیل از کالج شهر بود که یک دفتر در CUNY‘s مرکز تحصیلات تکمیلی به مدت دو دهه و یوسف Dellis و Yolanda Dellis یک زن و شوهر که ملاقات در کوچه بازی بولینگ تقریبا چهل سال پیش کار می کرد و در Kingsborough جامعه ، علت باقی مانده و میر اعلام نشده است.

CUNY بزرگترین شهری-سیستم دانشگاه در ایالات متحده است. آن بیست و پنج دانشگاه span پنج بخش نیویورک. یکی از دانشگاه ها که در آن پنج تن از اعضای هیات علمی و کارکنان که در اثر coronavirus مشغول به کار است در کالج بروکلین. من آموزش وجود دارد.

به نظر می رسد که دیگر هیچ دانشکده یا دانشگاه در ایالات متحده آمریکا رنج می برد به عنوان بسیاری از مرگ و میر به عنوان CUNY. در عین حال جدا از یک op-ed by Shultz در اخبار روزانهشده است وجود دارد کمی پوشش این داستان. یک بار شناخته شده با افتخار به عنوان “مرد فقیر هاروارد” CUNY تبدیل به یک گورستان نامشخص ابعاد آن مرگ و میر به عنوان unremarked به عنوان گور در یک پاتر زمینه.

Coronavirus نشان داده است برای بسیاری از جغرافیای کلاس در امریکا نشان می دهد که که در آن زندگی می کنیم و کار اشکال که آیا ما زندگی می کنند و یا می میرند. ممکن است آن را ارائه درس های مشابه در مورد که در آن ما یاد بگیرند ؟

نظر اخیر قطعه نظر در بارتوسط دانشگاه براون رئیس جمهور کریستینا Paxson. Paxson, که همچنین معاون رئیس هیئت مدیره بانک فدرال رزرو بوستون معتقد است که دانشگاه باید بازگشایی در پاییز. او قطعه تولید شده گسترده و دلسوز بحث از جمله یک مصاحبه با NPR “صبح Edition.”

مانند بسیاری از جمله مقالات Paxson است بیانیه جهانی دانشگاهی شهروندی است. او نگرانی “درآمد دانش آموزان که ممکن است قابل اعتماد دسترسی به اینترنت و یا فضاهای خصوصی که در آن به مطالعه” و دانش آموزان است که بستگی به کالج برای “تحرک رو به بالا.” این یک نکته مهم است. اما این بار خود گزارش نشان می دهد که بیشتر دانش آموزان قهوه ای در می آیند “از بالا 1 درصد از درآمد مقیاس نسبت از کل پایین 60 درصد”—یکی از ویژگی های قهوه ای سهام با چهار دیگر دانشگاه های آیوی لیگ. فقط بیش از چهار درصد از قهوه ای به دانش آموزان آمده از پایین به بیست درصد است. در ضمن CUNY‘s دانشگاه در میان قدرتمند ترین موتورهای تحرک رو به بالا در کشور طراحی صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان از فقرا و طبقه کارگر است.

این نیروی پنهان از تعداد کسانی که احساس می شود در سراسر Paxson را به نثر. Paxson اصرار دارد که دانشگاه می تواند بازگشایی این سقوط اگر وجود دارد “سریع” و “منظم” تست همه دانش آموزان در طول سال. در CUNYحتی در بهترین زمان ما اغلب لازم نیست که صابون در دستشویی و حمام. ما نیز هنوز فشار لوله ها. برای شستن یک دست من باید با استفاده از, دیگر به پیچ و تاب و نگه دارید و یکی از نزول به دو دسته سخت و مداوم. این تولید آب از یک واحد متوسط—سرد—ترک من همیشه با یک دست آن را لمس یک سطح و باید باقی می ماند نشسته. آن را سخت به تصور کنید coronavirus آزمون هنگام شستن هر دو دست تقریبا غیر ممکن است.

Paxson نیز پیش بینی دانشگاه “همکاری با دولت در بخش بهداشت و درمان نورد ردیابی فن آوری دانشگاه.” در عین حال در هیچ جا وجود دارد در CUNY که من می تواند به سادگی برای پیدا کردن یکی از اساسی ترین آمار coronavirus عفونت و مرگ و میر. مقاله ای در اقیانوس اطلس, نوشته شده توسط مدرس در دانشگاه ییل توصیه می کند که دانشگاه ها پیگیری و ردیابی دانش آموزان خود را از طریق پردیس “touchless keycard مطلب” سیستم های. کالج بروکلین نمی توانیم keycards. در عوض من باید استقرار شش کلید—سه نفر به دفتر من برای دو بخش و یک است که دو وظیفه برای ما کلاس درس هوشمند و حمام—به من راه را در سراسر محوطه دانشگاه.

در نهایت Paxson نگرانی در مورد گسترش ویروس از طریق کالج خوابگاه. او مشاوره است که “ما نمی توانیم به سادگی ارسال دانش آموزان خانه و شیفت به آموزش از راه دور در هر زمان این اتفاق می افتد.” او توصیه می کند که بیمار دانش آموزان در قرنطینه می شود و در اتاق های هتل ها—”هزینه” او اذعان دارد: “اما لازم است.” که قطعا نشان دهنده قهوه ای تجربه است که در آن دانشجویان در پردیس زندگی برای حداقل سه نفر از چهار سال و پول فراوان است. اما این تجربه غیر معمول. با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Seton سالن پروفسور رابرت Kelchen فقط زیر شانزده درصد از دانشجویان در ایالات متحده زندگی می کنند در محوطه دانشگاه و در حدود چهل درصد از جامعه-دانشجویان با والدین خود زندگی کنند. از مکالمات من با دانش آموزان, من می خواهم بگویم این است که دومی شماره بالاتر است در CUNY. یک دانش آموز که می شود بیمار در کالج بروکلین را در تمام احتمال, پایان روز خود را که در آن شروع: در خانه با خانواده اش.

در دهه های اخیر از یک تعداد انگشت شماری از بوتیک کالج ها و نیروگاه های دانشگاه ها به عنوان نمادهای ما سیستم آموزش عالی است. اگر آنها تمرکز بحث آنها این مفهوم ضمنی شکل گیری فرضیات ما در مورد نمونه پردیس تجربه. این باقی مانده است درست در طول بیماری همه گیر. سوال از بازگشایی تولید کرده است ده ها تن از پیشنهادات اما بسیاری از آنها قابل دفاع تنها برای مدارس مانند قهوه ای; آنها را دریافت نمی در زمینه کالج بروکلین. Coronavirus به کشت بسیار مورد نیاز گفتگو در مورد ساختمان در برابر جامعه است. از آن زمان به صورت مشابه و گفتگو در مورد آکادمی.

در دانشگاه ها به عنوان در بقیه جامعه ترکیبی از دولتی و خصوصی بازیگران هدایت ثروت برای کسانی که به آن نیاز دارید ، در حالی که CUNY تلاش برای زنده ماندن دهه از کاهش بودجه و چهره های در گیر این امکان حتی بیشتر—اهداکنندگان اسراف نخبگان کالج ها و دانشگاه ها با هدیه از میلیونها و حتی میلیاردها دلار است. گاهی اوقات این کمک های مالی صندوق فرصت های شغلی برای دانش آموزان کم درآمد اما اغلب آنها در خدمت به عنوان معافیت مالیاتی نقل و انتقالات به غنی موسسات خصوصی محروم کردن مردم از مقدار مورد نیاز درآمد. چه مالیات فدرال و دولت های ایالتی را جمع آوری ممکن است در بازگشت به این نهاد در قالب کمک های مالی سنگین و قرارداد است که کمک به صندوق عملیاتی بودجه که در کالج بروکلین تنها می تواند از خواب. این آهنگ از فرهنگ در جامعه ما است. خط باس است که ثروت و سود; ملودی است که تنوع و فرصت است.

در عین حال برای همه صحبت از فقیر و دانش آموزان از رنگ در لیگ آیوی واقعی نهادهای تحرک در ایالات متحده آمریکا با کمبود بودجه روبرو دانشگاه های دولتی. Paxson ممکن است بر این باورند که “یک دانشگاه است کوچک از هر شهر بزرگ در ایالات متحده” به او گفت: NPR اما CUNY است که هیچ عالم صغیر. با نزدیک به دو صد و هفتاد و پنج هزار دانشجو و چهل و پنج هزار کارکنان—جمعیت بزرگتر از بسیاری از شهرهای آمریکا—آن چیزی است که ریشه لاتین کلمه “دانشگاه” به ما می گوید که آموزش عالی باید: کل کل. بیش از هفتاد و پنج درصد از ما در مقطع کارشناسی در حال nonwhite. شصت و یک درصد دریافت پل کمک و همان درصد آنها پدر و مادر که نمی فارغ التحصیل از کالج. در کالج شهر و باروخ هفتاد و شش و هفتاد و نه درصد از دانش آموزان به ترتیب شروع در پایین quintile از توزیع درآمد و باد در یکی از سه پنجک. برای صدها هزار نفر از کار آموزان کلاس به عبارت دیگر نقدی-گرسنگی عمومی دانشگاه این است که دروازه خود را به وسط یا بالا-وسط کلاس.

فراتر از فرصت موسسات مانند CUNY ارائه یک چشم انداز آموزش و پرورش است که کمتر در مورد اعتبار از حدود عمیق تماس و درگیری بین خواندن و تجربه است که ماهیت فرهنگ است. در اکثر نخبگان دانشگاه دانشجویان هستند هجده تا بیست و دو سال. در CUNYبیش از بیست و پنج درصد از دانشجویان در حال بیست و پنج ساله یا مسن تر. دانشگاه ما نه صومعه; آنها کلاس های درس از صفحات افلاطون و Huey نیوتن که در آن فلسفه است که در حرکت و خیابان. مانند سایر کالج ها و دانشگاه CUNY یک دانه خردل از زندگی فکری یک منبع اختراع مجدد و تجدید. اگر ما به تحمل این بحران و, بعد, برای یادگیری از آن—برخی از ما اصلی ترین اندیشمندان و رهبران را از مدارس مانند شهر ،

یکی از دلایل Paxson معتقد است ما نیاز به باز کردن مدارس است که بسیاری از آنها به سمت فاجعه مالی. در اینجا تمایز بین عمومی و خصوصی—و یا قهوه ای و کالج بروکلین—شروع به سقوط. Paxson توصیف امکانات به عنوان “فاجعه بار” در سراسر هیئت مدیره و او اغراق آمیز نیست. به شدت وابسته به شهریه و نامشخص است که دوره های آنلاین را جذب و یا حفظ دانش آموزان, بسیاری از موسسات پیش بینی از دست دادن درآمد آنقدر بزرگ و ناگهانی که آنها از ترس آنها ممکن است به نزدیک است.

در عین حال این انتخاب نیست دیکته از طبیعت و اقتصاد است. آنها سیاسی و تاریخی ناشی از سالها تصمیم گیری و تصمیمی که باید به آرامی و گاهی خیلی خفیف, تغییر بار آموزش عالی از عمومی به خصوصی منابع. مالیات یارانه برای هدیه به دانشگاه هاروارد و ییل پیدا همتای خود در نسبت درآمد که کالج ها و دانشگاه ها در حال حاضر استخراج از شهریه. هر چند این تغییر در جریان بوده است برای چند دهه 2017 بود آبخيز: این اولین سال است که کالج ها و دانشگاه ها شروع به دریافت درآمد بیشتر از شهریه بیش از دولت است.

اگر این بودجه مدل که مجبور است بر ما انتخاب باز و یا می میرند—و یا باز و مرگ ما ممکن است توجه به مثال های مختلف فاجعه که باعث شد جامعه آمریکا به انتخاب های مختلف. در دوران رکود نیویورک شهری-کالج سیستم باز دو گل سرسبد دانشگاه: کالج بروکلین و کوئینز کالج. این مدارس ساخته شده است طبقه متوسط در زمان پناهنده از آلمان نازی تعمیرشده آموزش عالی و تبدیل آمریکایی هنر و حروف. در سال 1942 کالج بروکلین به هانا آرنت او اولین کار تدریس در ایالات متحده آمریکا; کمکی او در سخنرانی در دریفوس امر که شکل برجسته در “ریشه های توتالیتاریسم.” در چندین دهه است که به دنبال CUNY ساخته شده بیشتر دانشگاه. تا سال 1976 آن را رایگان به همه دانش آموزان; دولت پا در این لایحه است.

چه چیزی باعث این سرمایه گذاری در آموزش عالی بود نه احساسات در مورد فقیر و نه یک noblesse ملزم خوب کار می کند. این یک چشم انداز فرهنگی و اجتماعی ثروت به دست آمده از فعالیت های کار در کلاس و دفاع یک عضو از بریتانیا مجلس اعیان. “چرا باید ما را کنار بگذارند” جان مینارد کینز فکر در سال 1942 “پنجاه میلیون پوند در یک سال برای بیست سال آینده برای اضافه کردن در هر قابل توجهی شهرستان از قلمرو کرامت باستانی دانشگاه.” در برابر کسانی که انکار چنین جاه طلبی های خود در زمینه هزینه های کینز گفت: “هر چیزی که ما در واقع می تواند انجام دهد ما می توانیم.” و “پس از انجام آن وجود دارد.”

هزینه های عمومی برای عمومی دانشگاه, یک ترکه از تداوم از یک نسل به نسل بعدی است. آن وعده به آینده است که آن را به لذت بردن از یادگیری از حال و ادبیات گذشته است. آن چیزی است که ما باید بیش از همیشه امروز است. اعزام دانشجویان و استادان و کارگران بازگشت به دانشگاه در میان همه گیر به سادگی از آنجا که کالج ها و دانشگاه ها نیاز به پول نقد بیانیه ورشکستگی عمیق تر از هر ترازنامه همیشه می تواند شمارش.

در حافظه

موشه Augenstein
آملیا Bahr
یوسف Bertorelli
مارک بلوم
یوسف Brostek
آنیتا Crumpton
Javaney دیلی
یوسف Dellis
Yolanda Dellis
لوئیس دیاز
ویلیام Tulio Divale
ویلیام Gerdts
ویلیام Helmreich
دونالد هافمن
ریموند Hoobler
جی Jankelewicz
ژولیت Manragh
ایو Roseus
جوئل Shatzky
پل Shelden
مایکل Sorkin
رالف استاینبرگ
توماس آب


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>