این بیماری همه گیر را تغییر دهید آمریکایی خرده فروشی برای همیشه

آخر هفته گذشته من راه می رفت یک مایل در امتداد متر خیابان در واشنگتن جایی که من زندگی می کنند از لبه جورج تاو

توسط NEWS-SINGLE در 10 اردیبهشت 1399

آخر هفته گذشته من راه می رفت یک مایل در امتداد متر خیابان در واشنگتن جایی که من زندگی می کنند از لبه جورج تاون به کانکتیکات خیابان. جاده ها و پیاده رو شد پین-رها جان.... سینما و سالن تناسب اندام مراکز و رستوران ها در خدمت اتیوپی صدای ژاپنی و هندی و مواد غذایی ارائه شد در وهم آور هر دری سخنی, به عنوان یک خط طولانی از تاریک ویندوز.

به دلیل همه گیر مکث حال حاضر از آن نیروهای ما را برای زندگی در آینده است. سوالی که از خودم پرسیدم پیاده روی شرق از طریق سی سوال این است که بسیاری از آمریکایی ها در حال تمام تعمق امروز: چه کسی ظهور خواهد کرد و دست نخورده از همه گیر برزخ و چه کسی نه ؟

در سه هفته گذشته من مطرح شده یک نسخه از این سوال به بیش از یک دوجین از صاحبان کسب و کار خرده فروشی تحلیلگران و اقتصاددانان طرفداران مصرف کننده و تجاری املاک و مستغلات سرمایه گذاران. نظرات خود را در یکی شدن به یک منسجم, اگر نگران کننده داستان در مورد آینده آمریکا خیابان.

ما در حال ورود به یک جدید مرحله تکاملی خرده فروشی که در آن شرکت های بزرگ را, بزرگتر, بسیاری mom-and-pop رویاها را پشت سر هم و زنجیر را تکثیر و پهن کردن خصیصه های ذاتی بسیاری از محله های بیشتر در فعالیت های اقتصادی خواهد شد و جریان را به e-commerce و رستوران ها را تحت یک تحول بر خلاف هر چیزی صنعت تجربه کرده است و پس از ممنوعیت.

این یک مبرم هوا وجود دارد ولی با روشنایی ضعیف تابیدن از امید. اگر شهرستانها کمتر مطلوب در چند سال آینده آنها را نیز تبدیل به ارزان تر به زندگی می کنند. در زمان اجاره مقرون به صرفه تر می تواند در جذب بیشتر مردم جالب, ایده ها و شرکت ها. این ممکن است دوره ای میراث coronavirus: رنج و مصیبت و پس از آن تولد دوباره است. این بیماری همه گیر خواهد شد تنظیم مجدد شهری ما تعادل و فقط شاید ایجاد یک قوی تر و انعطاف پذیر شهر آمریکا برای قرن 21 است.

Flyer for Food4Life; Joe’s East Atlanta Coffee Shop, open for takeout on Flat Shoals Ave in East Atlanta Village. (Joshua Dudley Greer)
بروشور برای Food4Life; جو شرق آتلانتا کافی شاپ باز برای بایگانی اطلاعات در تخت Shoals خیابان در شرق آتلانتا ایجاد کرد (جاشوا دادلی گریر)

1. بزرگ شتاب

برای دیدن چگونه این بیماری همه گیر در حال حاضر در حال شکل دهی مجدد آمریکا, خرده فروشی, شما حتی نمی باید برای رفتن به خارج و شمارش مغازه. خود رسید و اعتباری-کارت اظهارات کل داستان.

روز پنج شنبه وزارت تجارت ایالات متحده گزارش شده است که هزینه های خرده فروشی در ماه مارس سقوط بیشترین تعداد ثبت شده. سفر خرج کردن—از جمله در خطوط هوایی و هتل ها و کشتی—پایین تر از 100 درصد اگر شما شامل بازپرداخت. فروشگاه های بزرگ و فروشگاه های لباس هستند رو به انقراض در سطح رویداد بعد از تجربه سال کاهش است. جیب تابآوری و حتی قدرت شامل فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه ها مشروب که در ماه مارس تا به حال خود را به بهترین ماه از رشد در ضبط. صفحه اصلی-بهبود هزینه های است که به عنوان به خوبی.

برخی از این تغییرات خشونت آمیز وقفه به زندگی مدرن مانند بسته شدن ورزشگاه و قطع نشسته رستوران خدمات. اما در دراز مدت COVID-19 احتمالا اختراع جدید و رفتارها و عادات از هوا نازک به همان اندازه به عنوان آن را به سرعت بخشیدن به تعدادی از موجود روند.

یک مثال واضح است که همه گیر است و شتاب خرده حساب. در طول 50 سال گذشته تعداد آمریکایی مراکز رشد تقریبا دو بار به عنوان سریع به عنوان جمعیت ایالات متحده به نقطه ای که در سال 2015 در ایالات متحده تا به حال 10 بار بیشتر خرید سرانه فضای از آلمان است. چنین فراوانی را می سازد هیچ حس در سن آمازون است. Overleveraged, overbuilt و oversprawled آمریکایی خرده فروشان تا به حال یک راه طولانی به سقوط به عنوان کشور نقل مکان کرد و نسبت به خرید آنلاین. در سال 2017, و دوباره در سال 2019 فیزیکی-فروشگاه تعطیلی رسیده تمام زمان بالا, رهبری فروپاشی حومه توتم مانند ورزش اقتدار و Payless.

تا سال 2020 ممکن است مرگ را از فروشگاه به مناسبت پایان که 200 سال خرده فروشی نوآوری پس از چند دهه از کاهش است. میسی است furloughed بیش از 100 ، 000 کارگران است. Neiman Marcus ثبت شده است فصل 11. بیشتر میراث فروشگاه ها و خرده فروشان پوشاک تقریبا قطعا به دنبال آنها به دادگاه ورشکستگی و یا شرکت های بزرگ قبرستان. به عنوان این لنگر فروشگاه شاتر صدها نفر از مراکز است که در حال حاضر wobbling در سال 2019 خواهد بود زدم در سال 2020 است.

این بیماری همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد نیز در سرعت بخشیدن به این کسب و کار تصاحب اقتصاد است. در اوایل نوبت از این بحران بیشتر انعطاف پذیر شرکت ها عبارتند از: رنگ آبی تراشه خرده فروشان مانند آمازون, خارج, دلار, عمومی, Costco و Home Depot, همه, که قیمت سهام هستند و یا در نزدیکی بالاترین رکورد. در ضمن کوچک ترین خرده فروشان مانند سالن مو, کافه ها و مغازه های گل و ورزشگاه—کمتر از یک ماه پول نقد در دست. یک نظرسنجی از هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک از جمله هتل ها سالن های تئاتر و بارها نشان داده است که فقط 30 درصد از آنها انتظار می رود برای زنده ماندن یک مستند که چهار ماه طول می کشد.

شرکت های بزرگ چندین مزیت بیش کوچکتر مستقل در یک بحران. آنها بیشتر ذخایر دسترسی بهتر به سرمایه و مشاور عمومی دفتر کردند کارکنان در مد منظم. مهم ترین روابط خود را با دولت و بانک ها قرار داده و آنها را در مقابل خط برای کمک مالی.

از دو هفته گذشته دیده می شود گسترده گزارش از کسب و کارهای کوچک در تلاش برای تضمین منابع مالی از دولت فدرال است. شرکت های بزرگتر به نظر نمی رسد به تجربه همان تاخیر. در خصوص بحث مورد روت کریس استیک—یک شرکت عمومی با 159 مکان و $87 میلیون از پول نقد در دست و اعلام کرد که آن را به حال امن 20 میلیون دلار از یک کسب و کار کوچک برنامه نجات که از پول قبل از آن می تواند کمک های بی شماری مستقل. (روت کریس بعد متعهد به بازگشت پول و دولت فدرال پر گلدان, هر چند از آن خواهد شد به احتمال زیاد اجرا دوباره به سرعت.)

این موجود نقاط قوت ادامه خواهد داد به موضوع در طی چه خواهد شد به احتمال زیاد لرزان بازیابی. به عنوان فروشگاه های صورت خواسته های جدید—مانند نصب و راه اندازی حرارت-مصرف دستگاه در مطالب و یا اضافی بهداشت کنترل—شرکت های بزرگتر را باید از این منابع برای سرمایه گذاری بدون تبدیل شدن به ورشکسته.

بیشتر چه, برگزاری از طریق چند ماه آینده امریکا بزرگترین شرکت خواهد شد در یک موقعیت قوی تری به ترکیب میلیونها نفر از کارگران در هنگام بازیابی میدارد. "در میان اجرای آن را احتمالا رفتن به شرکت های بزرگتر و زنجیر انجام استخدام" Arindrajit Dube استاد اقتصاد در دانشگاه ماساچوست در امهرست به من گفت. در واقع در زمانی که اقتصاد در حال ریختن چند میلیون شغل در هر هفته آمازون Instacart خارج شده, Dollar General, Walgreens و Kroger در مجموع باید فهرست فرصت های شغلی برای بیش از 700 ، 000 کارمند تمام وقت یا قرارداد کارگران است. در دیوید در مقابل جالوت نبرد بین بزرگ و کسب و کارهای کوچک در آمریکا COVID-19 است بر خلاف فرماندار نیویورک اندرو کومو, اخیر, ارزیابی, هیچ "بزرگ equalizer." این سم برای شکست و یک استروئید برای بسیاری از غول.

Sweet Auburn Barbecue on Highland Ave, open for carry out, in the Poncey Highland neighborhood. (Joshua Dudley Greer)
اسب سواري, کباب کردن در خیابان کوهستانی باز برای carryout در آتلانتا Poncey-کوهستانی محله (جاشوا دادلی گریر)

2. مسطح از شهر آمریکایی

رشد خرید آنلاین و کسب و کار خواهد بود سخت به چشم پوشی برای بسیاری از ساکنان شهر است. آن را به شهرستانها بیشتر احساس متروک و کمتر منحصر به فرد برای سال آینده یا بیشتر.

به عنوان e-commerce رشد می کند آن را به جلو و بیشتر فروشگاه های خارج از زمین طبقه مکان های خرده فروشی. بسیاری از این فضاهای خالی خواهد ماند برای از بین بردن روشن چادر, دارای گونه های برامده علائم و شلوغ ویندوز که چهره محله خود را. امتداد طولانی از شهرستانها را احساس facelessly ناشناس. با کمتر مستقل فروشگاه ها و آمریکایی ها بیشتر از کار از خانه به خیابان ها خواهد بود ساکت تر بیش از حد. برخی از ساکنان شهری ممکن است لذت بردن از احساس یک نیمه پر شهر; آن را حمل وهم آور پرنیان بی دست و پا دائمی تعطیلات. اما حتی کسانی که تشویق های فراوان پیاده رو اتاق را پیدا خواهد کرد در تاریک ویندوز خود را به چپ و راست یک سایه از شهر آنها می دانستند که قبل از طاعون.

در حالی که مادر و میآید و فروشگاه های بزرگ را نزدیک آن دسته از صنایع که برای زنده ماندن و انعطاف پذیر به e-commerce تجاوز—چنین به عنوان فروشنده ها و رستوران ها—به احتمال زیاد در کوتاه مدت به سلطه های زنجیره ای که برای زنده ماندن در سیل. شهرستانها هنوز هم راحت است اما خود را به راحتی خواهد بود همگن: اعتماد CVS مجموعه ای از مکان های شعب بانک سریع-بازی گاه به گاه فرانچایز و کافی شاپ. (این توسعه نیست کاملا جدید: از سال 2008 تا 2018 شهر نیویورک اضافه شده جدید, Dunkin' Donuts حق رای دادن تقریبا هر 12 روز است.) همه چیز که ساکنان شهری به طور معمول نفرت در مورد زنجیر—سرد خود بهره وری, نازایی و قابل پیش بینی—ممکن است به احساس می کنم مثل مخلوط نعمت در طول یک دوره زمانی که مردم احساس من کاین توسط قاتل عوامل بیماری زا.

برای چند دهه آمریکا شهرستانها به مبارزه در یک نبرد در برابر یکنواختی و با توجه به برخی از جنگ از دست داده بود و طولانی در پیش است. آن تنسی ویلیامز که ادعا گفت: "آمریکا تنها سه شهر: نیویورک, سان فرانسیسکو و نیواورلئان. در همه جا دیگری است کلیولند." در یک دوره که در آن بسیاری mom-and-pop فروشگاه مرگ و زنجیر گسترش آن به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که چه زمانی از هم جدا New Yorks و سن Franciscos خواهد بود پهن از طریق توده کالایی از خیابان به عنوان در همه جا شما بروید احساس حتی بیشتر مانند در همه جا با شما بوده ام.

یک شیب افت در مهاجرت نیز می تواند همگن شهری را تجربه کنند.

رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد می خواهید برای جلوگیری از مهاجرت به ایالات متحده به طور کامل و دولت در حال حاضر بسته مرز جنوبی به مهاجران. بسیاری از کشورهای آمریکای مرکزی اجرا شده داخلی حکومت ساخت ترین گذرگاه های مرزی غیر ممکن است. اما حتی بدون این اقدامات همه گیر شده است به طور موثر منجمد بین المللی سفر و مهاجرت.

محدود مهاجرت صدمه دیده خواهد شد خانواده های مهاجر و جوامع اولین و مهمترین. آن را نیز تغییر چهره شهرهای آمریکا است. مهاجران نیست فقط بیشتر به احتمال زیاد برای شروع از شرکت های بومی آمریکایی است. شرکت آنها شروع به در حال دو بار به عنوان به احتمال زیاد به رستوران ها و رسانه های خرده فروشی مانند bodegas و ناخن سالن. در بعضی از نقاط مانند سن خوزه کالیفرنیا 60 درصد از تمام شرکت های جدید از جمله رستوران ها جدید هستند آغاز شده توسط مهاجران با توجه به تحقیقات توسط اقتصاددانان ویلیام کر و ساری Pekkala کر.

"اگر ما درب بسته مهاجرت به دلیل همه گیر چیزی مهم از دست رفته خواهد شد در خیابان های آمریکا" ویلیام کر به من گفت. "آنچه واضح است این است که این خواهد بود که واقعا بد برای جوامع مهاجر و برای کسانی که در شهرستانها زندگی می کنند. چه کمتر آشکار است اما همچنین مهم است که استعداد جریان به این شهرستانها به دلیل این امکانات است. اگر مهاجران در نیویورک رنج می برند که باعث می شود شهر کمتر جذاب برای مهاجران جوان, اما آن را نیز باعث می شود شهر کمتر هیپ ظاهری به برخی از 20-چیزی در آلبانی فکر کردن در مورد در حال حرکت است."

اگر همه گیر قوی خماری در اثر مهاجرت جهانی شهرهای آمریکا مانند نیویورک و لس آنجلس و میامی خواهد بود. و هیچ جا خواهد غیاب مهاجران جدید احساس می شود بیشتر در شهرهای ما از در صنعت رستوران است که شاید در مواجهه با جدی ترین بحران از همه است.

Young Blood boutique on Highland Ave in the Poncey Highland neighborhood.; Inside Taqueria del Sol in Decatur, currently closed, and not doing carry out. (Joshua Dudley Greer)
خون جوان بوتیک در خیابان کوهستانی در Poncey-کوهستانی محله; در داخل Taqueria دل سل در Decatur Goergia در حال حاضر بسته شده و انجام نمی carryout (جاشوا دادلی گریر)

3. پایان عصر طلایی رستوران

دقیقا 100 سال پیش ایالات متحده ناهارخوری صنعت رو اول آن انقراض در سطح رویداد با تصویب هجدهم متمم آن ممنوع تولید و فروش الکل.

در حالی که آن را به طول انجامید تنها در حدود یک دهه ممنوعیت بازیگران سایه طولانی بیش رستوران چشم انداز است. جنگ با الکل مجبور صدها نفر از خوب ناهار خوری موسسات را تعطیل با از بین بردن خود را بیشتر قابل اعتماد منبع سود. تعدادی از رستوران ها در ایالات متحده هنوز هم سه برابر شده و در سال 1920 در بخش, با توجه به ظهور "ناهار خودرو" شام که تخصصی در مواد غذایی که بچه ها می تواند لذت بردن از با پدر و مادر هوشیار مانند هات داگ و همبرگر و milkshakes. به عنوان اقتصاددان تایلر کوئن توضیح داده شده در کتاب خود یک اقتصاددان می رود به ناهارممنوعیت فروش الکل قرار دادن کودکان در مرکز آشپزی ما فرهنگ است. در دهه های او مخالفت ممنوعیت infantilized آمریکا کام ساخت هر وعده غذایی مناسب برای یک بچه.

بیش از چند دهه گذشته ایالات متحده رستوران را تبدیل به کلاس جهانی. ناهار خوری در آمریکا تبدیل به یک نوع از فرم هنری پیشرو نویسنده یوجین وی اعلام کرددر سال 2015 که "غذا کرده و به جای موسیقی در قلب فرهنگی گفتگو." مواد غذایی منتقدان اشاره کرده اند که یک رستوران رنسانس در پورتلند, اورگان; نیواورلئان; سان فرانسیسکو; Chicago; Washington, d. C.; لس آنجلس و نیویورک. ارج نهادن به این دستاورد آمریکایی ها قبل از بحران صرف بیشتر پول ناهار خوری را از فروشگاه های مواد غذایی—چیزی که هرگز اتفاق افتاده است قبل از 2015.

اما COVID-19 می تواند این عصر طلایی به یکباره نزدیک است. رزرو OpenTable سقوط تمام راه را به صفر است. رستوران صرف کاهش یافته است در حدود 60 درصد در سراسر کشور با بیشترین کاهش در خوب ناهار خوری, ناهار و اواخر شب غذا. این وضعیت به خصوص برای رستوران ها مستقل هستند. "هیچ سوالی وجود دارد که مادر و میآید باید نامتناسب رنج می برد در طول این زمان گفت:" جک Li مدیر برای Datassential مواد غذایی و آشامیدنی-شرکت تحقیقات.

در ماه گذشته زنجیره گرفته اند $3 نفر از هر 4 دلار صرف غذا خوردن. این رقم به طور قابل توجهی بالاتر از حد متوسط با توجه به Datassential. زنجیر نیست فقط باید بیشتر جریان نقدی آنها نیز باید بیشتر صرفه جویی در پول نقد. معمولی محلی burrito مشترک به سختی به اندازه کافی پول برای پوشش چند هفته از پرداخت کارکنان و آب و برق. Chipotle در ضمن, عمومی سهام و بیش از 900 میلیون دلار در دست است. شرکت هایی که برای زنده ماندن بازیابی خواهد بود که می تواند نفس خود را نگه دارید با یا بدون کمک دولت و بدون شک وجود دارد که زنجیر را یک مزیت قابل توجهی در ظرفیت ریه.

چیزهایی که ممکن است حتی بدتر از این تابستان هنگامی که رستوران ها باز هستند و برای کسب و کار اما مشتریان می ترسند—و یا قوانین محلی نیاز به موسسات ناهار خوری به کار در 50 درصد ظرفیت است. "بسیاری از رستوران ها ممکن است دوباره در ماه ژوئن و متوجه آنها نمی توانند سود تمام تابستان خود را در طول فصل اوج" گفت: H. G. پارسا, یک رستوران, مشاور و استاد دانشگاه دنور است. اکثر مردم من با صحبت رود شهرستانها به تصویب اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین است که حد رستوران ظرفیت به منظور تضعیف جمعیت زیادی. چند زنجیره ای هستند گفت: آنها طرح به تلو تلو خوردن صندلی و کاهش تعداد جداول در موسسات خود را. دیگران در حال صحبت کردن در مورد نصب تقسیم بین غرفه و یا اضافه کردن درجه حرارت چک در درب.

فضای خالی به اندازه کافی بد است برای مرکز شهر رستوران ها که در آن حاشیه نازک نیاز به پر کردن در هر اینچ مربع با مشتریان پرداخت. اما در یک سطح عمیق تر این سازگاری را ایجاد یک کل جدید محیط ساخت رستوران بی دست و پا تر و گران تر و کمتر سرگرم کننده است. یکی از لذت گرفتن یک نوشیدنی در یک فضای شلوغ است موسیقی متن فیلم از صد غریبه مکالمات زمزمه زیر صمیمیت خصوصی ارز. اجتماعی-فاصله ناهار خوری ممنوع مضراب زدن یک خانه کامل. "تا زمانی که یک واکسن هست من فکر نمی کنم ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها را دریافت کنید هر چیزی را بازگشت به حالت عادی در این کشور" استیو Salis یک واشنگتن–بر اساس کارآفرین است که صاحب چند رستوران به من گفت.

"من فکر می کنم که خرده فروشی ظرفیت خواهد شد کاهش می یابد, مهاجرتو repurposed" گفت: Daniel اوکانر جانباز خرده فروشی مشاور و مراجعه اجرایی در مدرسه بازرگانی هاروارد است. کاهش می یابد به این معنی است که هزاران نفر از رستوران بیرون رفتن از کسب و کار. "از تخت من گفتن شما مقدار زیادی از امروز رستوران مکان در حال رفتن به تبدیل شدن به ورزشگاه" اوکانر گفت. نقل مکان به این معنی است که بسیاری از رستوران ها که قطع را به رسمیت شناخته و در چند ماه آینده است که آنها نمی تواند زنده ماندن در گران قیمت مناطق مرکز شهر. آنها را نگاه کنید برای باز کردن مکان های جدید در حومه شهر و یا تغییر کسب و کار خود را به یک کامیون مواد غذایی.

"Repurposed به معنی این رستوران از سال 2010 نیست برای رفتن به این رستوران از سال 2025" اوکانر گفت. "این بیماری همه گیر در حال رفتن برای سرعت بخشیدن به تغییر به تماس تحویل از وعده های غذایی, مواد غذایی و محصولات از همه نوع." همانطور که بیشتر رستوران ها تشخیص دهند که آنها می توانند اجاره با پر کردن گلاب فاصله صندلی های آنها تبدیل خواهد شد به سادگی برای سود آشپزخانه—جایی که در آن غذا آماده است اما کمتر خورده است.

یک بار دیگر این تغییر در حال حاضر به آرامی اتفاق می افتد اما در حال شتاب این بیماری همه گیر. سال گذشته من نوشت که با توجه به رشد "فرض کردن" ناهارخوری سال 2020 خواهد بود به احتمال زیاد اولین سال است که آمریکا رستوران های ساخته شده بیش از نیمی از درآمد خود را از تحویل درایو-از طریق و بایگانی اطلاعات. هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرد که این نقطه عطف خواهد بود رسیده و با توجه به صفر مطلق-از در-فرض ناهار خوری.

مانند ممنوعیت بود 100 سال پیش تحویل-اولین رستوران کسب و کار می تواند تغییر آمریکا کام. پیتزا و مواد غذایی چینی ها به خوبی می چرخاند و برای گذار از آنجایی که آنها در حال حاضر حساب برای 70 درصد از آمریکا تحویل بازار با توجه به گزارش های سرمایه گذاری شرکت Cowen and Company. اما نه هر غذای اصلی ساخته شده است به سمت چپ در یک ماشین برای 30 دقیقه. ماهی قزل آلا کبابی و متوسط استیک نادر نمی بهره مندی از یک مایکروویو zap. نه میچلین ستاره entrées همین دلیل است که برخی از معروف ترین رستوران رفته اند بازگشت به اصول. Alinea در شیکاگو است و اوراق آن $395-هر فرد منو و جایگزین آن با غذاهای راحتی مثل ولینگتون گوشت گاو و سیب زمینی له شده. در عجیب و غریب تاریخی قافیه های بچه دوستانه کرایه که شد هژمونیک در رژیم غذایی آمریکایی پس از ممنوعیت نیست خیلی متفاوت از شایع تحویل غذا: پیتزا, بال, همبرگر, پاستا.

آن خواهد بود و چرب نشان می دهد که بسیاری از رستوران ها برای زنده ماندن می تواند به سادگی با pivoting به تحویل. در واقع بسیاری نمی خواهد—و نه فقط به خاطر اینکه برخی از مصرف کنندگان ممکن است ترس از ولرم ماهی قزل آلا. مشکل بزرگتر این است که محبوب ترین تحویل اقلام (غذا و entrées) تمایل به حداقل سود آور در حالی که تحویل مصرف کنندگان به ندرت به منظور بالاتر-حاشیه اقلام مانند دسر و مشروب الکلی که در واقع پرداخت اجاره.

یک راه حل: غذای آماده مشروب الکلی. "من صحبت کردم به بسیاری از رستوران ها که می گویند که الکل تحویل را نجات داده خود را به شرکت" H. G. پارسا از دانشگاه دنور به من گفت. "من فکر می کنم وجود دارد اتاق را برای نوآوری در اینجا. تصور کنید یک رستوران ارائه به شما مواد تشکیل دهنده برای یک فانتزی, کوکتل با مقدار مناسب از هر عنصر با راهنمای شما به لرزش آن را به خودتان." Parsa می بیند این رویکرد در نیمه تحویل نیمه DIY—به عنوان یک امکان برای تکامل بیشتر رستوران ها که می خواهند به گسترش کسب و کار تحویل. این چشم انداز ها و رستوران ها به عنوان آماده grocers از آنها شما ممکن است منظور چندین پایان رسید, طرف, بطری, مواد لازم برای سه کوکتل و یک راسته شما از کار افتاده در خانه.

خلاصه این تغییرات گیج کننده برای صنایع غذایی پارسا گفت: "مواد غذایی که در سفر آینده است." به عنوان گسترده به عنوان بیانیه ای که توسط آن حتی ممکن است گرفتن. در ماه گذشته همه تحویل اقتصاد رفته از یک مفهوم به یک ضرورت است.

Employee running carry out for The Iberian Pig in Decatur. (Joshua Dudley Greer)
یک کارمند اجرا می شود carryout برای خوک اهل شبه جزیره ایبری در دیکیتر (جاشوا دادلی گریر)

4. همه تحویل اقتصاد

فضایی منطقی از یک طاعون است و بی رحم. اگر جمعیت سمی هستند و سپس فروشگاه نمی تواند شلوغ است. و اگر فروشگاه های خارج از محدوده را به تودهها و سپس توده بازرگانی باید تغییر به اینترنت.

در ماه گذشته خرید آنلاین رفته از یک به طور منظم عادت به صورت یک اقلیت از مصرف کنندگان به یک بخش حیاتی از امریکا تفریحی زیرساخت ها است. یک سوم از آمریکایی ها خریداری مواد غذایی آنلاین در ماه گذشته و ده ها میلیون نفر از آنها این کار را برای اولین بار. خارج شده و تحویل سر به فلک کشید و آمازون در حال حاضر تاخیر در تحویل از موارد غیر ضروری برای مقابله با بی سابقه تقاضا است. آنلاین خرید سهم از کل خرده فروشی افزایش یافته حدود یک درصد در هر سال اخیر UBS تجزیه و تحلیل پیش بینی کرد که COVID-19 بلافاصله افزایش می دهد که به اشتراک گذاری از 15 درصد به 25 درصد—یک دهه از تغییر متمرکز در چند ماه.

دن اوکانر از دانشگاه هاروارد معتقد است: "offline" فعالیت خواهد شد به طور فزاینده ای بشود به صورت آنلاین و تحویل و تبدیل خواهد شد تقریبا در هر جنبه ای از شهری خرده فروشی. وی با اشاره من به Hema, چینی سوپرمارکت های زنجیره ای که توسط تجارت الکترونیک و فن آوری های غول پیکر Alibaba است. Hema سه برابر به عنوان یک بالا پایان بقال رستوران و مرکز پاسخگویی. هنگامی که شما راه رفتن را به یک نمونه فروشگاه به نظر می رسد مانند یک Kroger یا غذاهای کل. اما Hema ارائه بیش از نیمی از حجم آن را از طریق یک برنامه ساخت آن را بیشتر شبیه به یک walkable تحقق مرکز از سنتی بقال. "اگر شما از من خواست که در آن خرده فروشی است که به رهبری, من می خواهم شما را تشویق به نگاه در چین" اوکانر گفت. "اگر ما در حال رفتن را از طریق 18 ماه اجتماعی فاصله که باعث شلوغ فروشگاه غیر ممکن است, پس از آن ما نیاز به میزان قابل توجهی repurpose ما خرده فروشان برای افزایش تحویل."

این همه تحویل اقتصاد نیاز دارد یا یک جهش کوانتومی در خودروهای و تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین و یا یک افزایش قابل توجهی در تحویل کارگران است. در کوتاه مدت من شرط بندی دوم. Instacart در حال حاضر به دنبال برای اضافه کردن 300,000 قرارداد کارگران در سه ماه آینده—بیش از کل پیش بینی, استخدام های جدید توسط آمازون CVS خارج شده و Walgreens ترکیب شده است. تحویل صنعت از جمله نه تنها Instacart اما همچنین بارگذاری می خورد و DoorDash دریافت کرده است انتقاد اساسی برای درمان آن از کارگران که به طور معمول محروم مزایای مراقبت های بهداشتی و پرداخت را ترک کنند. اگر اجتماعی فاصله تسریع تحویل اقتصاد آن را نیز تسریع سیاست مکالمات بیش از چگونه به اندازه کافی جبران ضروری کارگران که اجازه می دهد آمریکایی ها باقی می ماند و با خیال راحت دور.

با محو چهره به چهره اقتصاد coronavirus را بازگشت آمریکایی ها به یک ترکیب مجازی تجارت و صفحه اصلی دبستان است که یادآور اواخر قرن 19. در 1890s سیرز Roebuck تحویل مقدس کالا به درب خانه خانواده هایی که در خانه پخته شده. در بهار سال 2020 آمازون و آن ilk ارائه یک بینهایت بودن مسائل به مراحل جلو و mailrooms از خانواده ها که نمی توانست شام خوردن حتی اگر آنها می خواستند.

بازگشت به سیرز اقتصاد خواهد لرز انرژی جنبشی از مناطق مرکز شهر. شهرهای ساخته شده برای لمس و در عین حال ما در حال ورود به دوره ای از آنچه Tim Wu یک استاد حقوق در دانشگاه کلمبیا خواستار عملا کمک "touchlessness." سینما شلوغ ورزشگاه پر-ظرفیت ورزشگاه بسته بندی شده باشگاه ها و میله ها—تمام این ویژگی های زندگی شهری را به مکث و یا کوچک شده برای کاهش گسترش ویروسی.

در طاعون اجتماعی بازگشت به تراکم تلنگر از مثبت به سمی است. در چند سال آینده برخی از افرادی که کار می کنند از راه دور در فن آوری رسانه ای و بازاریابی شرکت ها ممکن است سعی کنید برای صرفه جویی در پول در حال حرکت خود را در اتاق نشیمن خود را به حومه. جوان, دانشگاه, فارغ التحصیلان ممکن است احساس کنید که در حال حرکت به یک شهر با انبوه حمل و نقل عمومی است قابل دفاع خطر است. و یا آنها تصمیم می گیرند که "به لحاظ اجتماعی فاصله مرکز شهر" است unappetizing ترکیب متناقض است. اگر آنها را حرکت به امریکا بزرگترین مترو, آنها ممکن است ترجیح می دهند کسانی که مانند نشویل و محفل ققنوس—که در آن فاصله در حال حاضر طراحی شده و به شهرستان وسیع زیرساخت ها است.

First Class Barber & Salon, currently closed on Flat Shoals Ave; The Wing Bar, open for carry out on Flat Shoals Ave in East Atlanta Village (Joshua Dudley Greer)
کلاس اول آرایشگر و سالن در حال حاضر بسته روی تخت Shoals خیابان; بال, بار, باز, برای carryout در تخت Shoals خیابان در شرق آتلانتا ایجاد کرد (جاشوا دادلی گریر)

5. پس از آتش سوزی

این آهنگ از آمریکا شهرنشینی نقش در یک آکوردئون. آمریکایی های فشرده خود را به مناطق شهری در اوایل قرن 20th. تا اواسط قرن از خانواده ها بودند فانینگ را به حومه. سپس در اوایل قرن 21 نفر جوان با عجله به مناطق مرکز شهر. اما در چند سال گذشته آمریکا شهرستانها شروع به بازدم بسیاری از ساکنان که باید نقل مکان کرد و به کوچکتر مترو و جنوب حومه. همانطور که با بسیاری از دیگر روند همه گیر خواهد کرد که سرعت بخشیدن به خروج. خالی مغازه را گم آپارتمان خالی در طبقه بالا آنها را.

آمریکا شهرستانها انتظار در طرف دیگر از این بحران خواهد بود. آنها خواهد بود "امن تر" تقریبا در هر احترام—سالم blander و بیشتر خسته کننده با کمتر گردشگران کمتر هیجان انگیز غذا و desiccated شب زنده داری. شهری وسواس با رفاه را گسترش از دوچرخه سواری و سالاد به طراحی ماسک و اجتماعی فاصله. بسیاری از هزاران نفر از مردم جوان که ممکن است giddily flocked به گران ترین مناطق مرکز شهر ممکن است ارزیابی سقوط استانداردهای زندگی و امکانات رفاهی و تصمیم می گیرید آن را به ارزش آن است. آمار و ارقام نشان می دهد که در شهری در خروج رفت دهیم در COVID سال است. وجود خواهد داشت سرفصل گفتند کاهش آمریکایی شهرستان یا بیشتر punchy "آمریکایی ها به نیویورک: 'رها کردن مرده.'"

سپس چیزی جالب اتفاق می افتد. آکاردئون constrict دوباره و شهرهای آمریکا را باید یک رنسانس از استطاعت است.

"در حال حاضر شما می بینید افراد ثروتمند به معنای واقعی کلمه در حال فرار از نیویورک برای شمال ایالت خانه" ارمیا ماس نویسنده کتاب محو نیویورکبه من گفت. "چه اتفاق می افتد به نیویورک پس از سانحه است و عجیب و غریب و پس از آخرالزمانی. اما من رزرو تیره و خوش بینی در مورد این همه اگر شهرستانها کمتر گران در طول چند سال آینده."

در دهه پس از رکود اقتصادی بزرگ آمریکا شهرستانها بسیار محبوب شد و بسیار گران است. محله ای است که یک بار جعبه جواهر از خروج از مرکز شد yuppie انبار. ثروت elbowed از غرابت و اجاره افزایش یافت و به خفه کننده سطح است که تحت فشار قرار دادند بسیاری از خانواده ها و فروشگاه های ساخته شده است که شهرهای منحصر به فرد است.

"شهرستانها در طول تاریخ شده است مکان برای خارجی ها, اما آنها شد ruinously گران در دهه گذشته زمانی که آنها محبوب شد با جریان اصلی مردم" خزه گفت. "اگر شهرستانها کمتر گران در چند سال آینده ممکن است اجازه می دهد تا هنرمندان و weirdos و counterculture برای بازگشت به نیویورک و مکان آن را دوست دارم. آن می تواند شهرستانها جالب و دوباره."

به عنوان خزه صحبت کرد و من فکر کردم از یک جنگل آتش است که با شدت گرفتن از طریق بوته و برگ میراث خاکستر. به نگاه پس از آتش است برای دیدن کوچک اما مرگ و تباهی است. اما در زمان تعادل محیط زیست تنظیم مجدد است. نور خورشید می رسد کف جنگل. چیزهای جدید رشد می کنند که نمی توانست قبل از آتش تغییر چشم انداز.

این COVID-19 همه گیر را ترک خواهد کرد و دو میراث برای آمریکا خیابان. در چند سال آینده این ویروس را کاهش دهد و به آوار هزاران گرامی فروشگاه های محلی. زنجیر را افزایش و رستوران ها را احساس متروک و تراکم بشریت است که نیروی زندگی از شهرستانها خواهد بود ruinously بازداشت این بیماری است.

اما نزدیک به مرگ از شهر آمریکا نیز آن تولد دوباره است. هنگامی که اجاره سقوط mom-and-pop فروشگاه دوباره طلوع خواهد کرد—امریکا خواهد به آنها نیاز دارید. مهاجران را به بازگشت در نیروی کامل در هنگام معقول دولت به رسمیت می شناسد که امریکا به آنها نیاز دارد را بیش از حد. ارزان تر فضاهای خالی خواهد بود رشد برای فروشگاه ها که خدمت باستان, لذت, مانند قهوه و کتاب و رمان ترکیبی از سلامت فن آوری, تناسب اندام و پوشاک. گریز از مرکز سرآشپزها باز خواهد گشت و آمریکایی ها را به یاد داشته باشید اگر آنها همیشه فراموش مقدس شادی خصوصی بشقاب در یک محل است که buzzes با غریبه ها. از خاکستر چیزی جدید رشد خواهد کرد و چیزی بهتر, بیش از حد, اگر ما ساخت آن را به سمت راست.

The Plaza Theatre, Atlanta’s oldest operational independent cinema. (Joshua Dudley Greer)
میدان تئاتر آتلانتا قدیمی ترین عملیاتی سینمای مستقل (جاشوا دادلی گریر)

مربوط به پادکست

گوش دادن به درک تامپسون بحث در مورد این داستان در یک قسمت از فاصله اجتماعی, اقیانوس اطلس's پادکست در مورد زندگی در همه گیر:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست ها و یا Spotify در (چگونه به گوش دادن)
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب