این بیماری همه گیر را جدا امریکا در دو

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

Viruses نیست ضربه زننده. آنها را از طریق اشک محله و سازمان ملل آلوده هر کس که آنها می توانند و جدید کروناویروس از این قاعده مستثنی است: درد در حال حاضر همه گیر احساس خواهد شد—در حال حاضر احساس—با فقط در مورد هر کس که در ایالات متحده و در سراسر جهان در یک راه یا دیگری. پس از همه گیر آن دوره اجرا شده است هیچ کس خواهد شد به طور کامل دست نخورده.

در همان زمان وجود خواهد داشت استارک نابرابری در چه بخش خاصی از جمعیت آمریکا تجربه این بحران است. برخی از این اختلافات خواهد بود در نتیجه از شانس یا تصادف—یک ماده که در آن اتفاق افتاده که کسی به سفر چه خط از کار آنها را انتخاب و یا آنچه در شهر آنها زندگی می کنند. اما در کشور است که به شدت نابرابر در بسیاری از راه های خوب قبل از آن تا به حال یک مورد تایید شده از COVID-19 دیگر تفاوت خواهد بود متاسفانه قابل پیش بینی سقوط همراه نژادی و کلاس خطوط و همچنین دیگر سرنوشت ساز تقسیم.

در ماه های آینده و سال وجود دارد واقعا خواهد بود دو بیماری های همه گیر در امریکا است. یکی خواهد بود تخريبي و ترسناک به قربانیان خود را, اما به لطف خود موجود و مزایا و خوش شانس در نزدیکی نتواند با این ویروس در آنها خواهد شد به احتمال زیاد از ظهور آن نسبتا پایدار—از لحاظ جسمی روانی و مالی. دیگر همه گیر هر چند نابود خواهد کسانی که زنده ماندن آن را ترک ماندگار زخم و تغییر زندگی دوره.

کدام یک از این دو بیماری های همه گیر هر آمریکایی را تجربه مشخص خواهد شد مرضی ترکیبی از یک نوع جمعیتی predestination شکل به شدت با نابرابری و صرفا تصادفی و احتمال.

Wمرغ کسی می میردسه راه وجود دارد به فکر می کنم در مورد چه چیزی باعث آن با توجه به اسکات فرانک استاد در مورد غربی رزرو دانشگاه دانشکده پزشکی. برای اولین بار است که ساده “پزشکی” علت مرگ—تشخیص چیزهایی مانند بیماری های قلبی و یا سرطان است. دوم این است که “واقعی” علت مرگ—است که عادات و رفتارهایی که در طول زمان منجر به پزشکی علت مرگ مانند سیگار یا اینکه از لحاظ جسمی فعال. سوم چیزی است که فرانک اشاره به عنوان “واقعی واقعی” علت مرگ بزرگتر جامعه گسترده نیروهای که شکل آن عادات و رفتارهای.

در یک تجزیه و تحلیل از مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا ناشی از “عوامل اجتماعی” (فرانک “واقعی واقعی” علل) بالا مجرمان بودند و فقر و سطح پایین آموزش و پرورش و تبعیض نژادی. “هر یک از این نشان داده شده است به اثرات مستقل در مزمن-بیماری و مرگ و مير,” فرانک گفت. (مير با اشاره به اینکه کسی که دارای یک بیماری خاص.) او انتظار دارد که همان الگوهای برگزار خواهد شد برای COVID-19.

برای شروع با اثرات فیزیکی COVID-19 به مراتب بدتر برای برخی از افراد بیش از دیگران است. وجود دارد دو صفت است که به نظر می رسد مهم ترین است.

اولین عصر است. افراد مسن در معرض خطر بیشتری از تجربه ویرانگر تر نسخه از این بیماری همه گیر در بخشی به دلیل سیستم ایمنی ضعیف با سن. آمار اولیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد که در ایالات متحده در معرض خطر مرگ ناشی از این بیماری شروع به صعود در حدود سن 55 و حاد به خصوص برای کسانی که 85 سال و بالاتر. “من فکر می کنم الگوی ما در حال رفتن به وضوح ببینید که مربوط به سن را الگوی” مرگ اندرو Noymer عمومی-بهداشت professor at UC Irvine, گفت:. (افراد جوان نیست رویین تن به این بیماری هر چند; CDC در بر داشت در اواسط ماه مارس که 20-به-54 ساله تا به حال حساب برای تقریبا 40 درصد از بستری شدن در بیمارستان شناخته شده ناشی از این بیماری است.)

دوم صفت قرار می دهد که کسی در معرض خطر است که با داشتن یک بیماری جدی در سلامتی مانند دیابت و بیماری های قلبی یا بیماری های ریوی. این شرایط به نظر می رسد به موارد COVID-19 بیشتر به احتمال زیاد شدید یا کشنده و خطرات افزایش قابل ملاحظه ای برای افراد مسن که هر یک از این شرایط فرانک به من گفت.

اما در حالی که همه سنین غنی و فقیر به طور یکسان این شرایط سلامت هستند و نه به طور مساوی توزیع شده در سراسر جمعیت است. آنها بیشتر شایع در میان افراد با تحصیلات کمتر و کمتر و کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی. “ما می دانیم این شرایط اقتصادی و اجتماعی تاثیر عمیقی در بیماری مزمن” فرانک گفت: “و سپس بیماری مزمن اثر عمیقی در مرگ و میر مرتبط با COVID.”

هنگامی که ما روزی چوب خط حساب کردن همه تلفات از coronavirus تعداد بالایی از آمریکایی ها در میان کشته شدگان را منعکس غمگین جهانی واقعیت فیزیکی کاهش است. اما برای بسیاری از کسانی که تا به حال شرایط بهداشتی اساسی نابرابری خواهد بود واقعی, علت واقعی مرگ است.

از آنجا که برخی از گروه های اقلیت اند شیوع برخی بیماری ها مانند دیابت یا فشار خون بالا COVID-19 به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار دهد و آنها را به شدت. “ما ممکن است آن را ببینید در حال حاضر, اما زمانی که ما پشت در بود که بدحال که بيشترين عوارض که در آن وجود دارد بیش از حد, مرگ و میر, این احتمال وجود دارد که ما ممکن است آن پایین آمدن خطوط نژادی,” هدویگ Lee, یک جامعه شناس در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس به من گفت که در اواسط ماه مارس.

این الگو در حال حاضر شروع به ظهور در آمار اولیه از مکان هایی که شامل اطلاعات در مورد مسابقه در گزارش خود در محلی تاثیر این ویروس. در شیکاگو جایی که کمتر از یک سوم از جمعیت است که بیش از دو سوم از 86 نفر توسط COVID-19 همانطور که از آخر هفته گذشته شد و چهار پنج نفر از کسانی که سیاه بیماران مبتلا به فشار خون بالا و یا دیابت است. ایالت میشیگان و ویسکانسین, شهرستان که شامل میلواکی نیز نامتناسب تعداد ساکنان سیاه مرگ ناشی از این بیماری است. یک الگوی مشابه به عهده گرفت, در اخیر CDC متقابل کشور لحظهای از بستری شدن در بیمارستان در بخش هایی از 14 متحده در ماه مارس; سیاه و سفید از مردم برای اختصاص 33 درصد از بستری شدن در بیمارستان برای نژادی که داده ها در دسترس بود با وجود ساخت تا تنها 18 درصد از جمعیت در مناطق مورد مطالعه.

کاهش درآمد مردم در علاوه بر این به هر یک از دیگر عوامل خطر ممکن است آنها نیز در افزایش خطر ابتلا به دلیل منابع مالی خود را ممکن است تغییر راه آنها به دنبال درمان برای این بیماری اگر آنها پایین آمدن با آن است. زمانی که درآمد مردم بیمار “آنها اغلب تاخیر رفتن به دکتر نمی کند چرا که آنها نمی خواهند به خوبی, اما چرا که آنها به سادگی نمی باید پول” Rashawn ری همکار در موسسه بروکینگز گفت. “آنها تا آخرین لحظه صبر کنید برای دریافت کمک به مانند زمانی که آنها به معنای واقعی کلمه در مورد مرگ و یا زمانی که چیزی فاجعه بار است که اتفاق می افتد.” و صرف نظر کردن از دکتر ارشاد تا مراحل آخر بیماری—COVID-19 یا نه—می تواند خطرناک به ویژه در طول یک بیماری همه گیر.

آمریکایی ها در قبال سلامت و متفاوت همراه نژادی و اقتصادی خطوط در بهترین زمان است. که احتمالا این نتایج فقط به عنوان ناهموار, اگر نه بیشتر, در بدترین زمان.

Two مهم پيش بينی کننده های آمریکا را به خوبی در حال حاضر به غیر از اینکه که فرد COVID-19 هستند که پاسخ آنها و دیگران در خانواده خود را به دو سوال: آیا شما هنوز هم قادر به کار ؟ و شما می توانید کار بدون خطر قرار گرفتن در معرض ویروس?

به سرعت در حال رشد بخش از کشور, پاسخ به سوال اول این است که هیچ. سه هفته پیش برخی از 3.3 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته تنها یک رکورد مجموع بود که نزدیک به پنج بار به عنوان بزرگ به عنوان قبلی ثبت شده ، هفته بعد شماره جدید مدعی شد دو بار به عنوان بالا 6.9 میلیون. هنوز هم یکی دیگر از 6.6 میلیون ادعا واصل شد در هفته گذشته اخیر سه هفته در مجموع به حدود 17 میلیون—عظیم شکل است که به احتمال زیاد هنوز هم طلب بخشایش چگونه بسیاری از آمریکایی ها در واقع از کار در حال حاضر.

در حالی که چند بخش از اقتصاد را در امان است با این بیماری همه گیر از کسب و کار است که تا کنون آمار به خصوص آنهایی که استوار بر حضور فیزیکی و چهره به چهره تعامل مانند فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و کافه ها و هتل ها. “اگر ما فکر می کنم در مورد کسانی که صنایع آنها مقدار زیادی از دستمزد پایین و کارگران پاره وقت” بسیاری از آنها زنده به چک چک گفت: سوزان Houseman, مدیر تحقیقاتی برای سازمان های غیر انتفاعی Upjohn موسسه تحقیقات استخدام. “ما نگرانی در مورد آنها در هر رکود اقتصادی و در اینجا آنها فقط ناودان.”

در این عرصه هم اقلیت نژادی تمایل به بیشتر آسیب پذیر است. Houseman اشاره کرد که آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی کارگران معمولا به طور نامتناسبی به احتمال زیاد به از دست دادن شغل خود را در دوران رکود. که درست بود در طول رکود بزرگ و تا کنون به نظر می رسد درست باشد از این بحران اقتصادی: با توجه به مرکز تحقیقات پیو که از اواخر مارس 29 درصد از سفید آمریکایی ها گفت: کسی که در خانواده خود بود و در خارج از محل کار و یا دریافت کرده بود قطع پرداخت به دلیل همه گیر در حالی که 36 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید و 49 درصد از اسپانیایی آمریکایی گفت: همان. (به طور جداگانه یک مطالعه اخیر همچنین پیشنهاد کرد که زنان ممکن است بیشتر احتمال دارد به از دست دادن شغل خود بیش از مردان است.)

البته هنوز هم داشتن یک شغل نیست یک آلیاژی خوب; برای خیلی از امریکا فعلی نیروی کار درآمد یک چک به معنی افشای خود به ویروس. وجود دارد که بخشی از جمعیت هر چند که بتوانند با خیال راحت کار بدون رفتن خارج و خطر عفونت است. برای آنها این دوره است که به طور کلی قابل تحمل تر. اداره آمار نیروی کار تخمین می زند که کمتر از 30 درصد از کارگران آمریکایی قادر به انجام شغل خود را از خانه و در می یابد که این بسیار بیشتر احتمال دارد به این مورد برای افرادی که دارای حداقل مدرک لیسانس. کارگران از راه دور’ ایمنی نسبی ممکن است باقی بماند حتی یک بار زندگی شروع به بازگشت به حالت عادی اگر افرادی که قادر به کار از خانه را انتخاب کنید برای ادامه به انجام این کار خارج از احتیاط است.

اما به دلیل ماهیت بیماری همه گیر خطر کار نمی کند نقشه کاملا منظمی بر روی درآمد و سطح آموزش و پرورش. بله این مورد است که بسیاری از رانندگان کامیون مواد غذایی-فروشگاه کارگران و تحویل مردم هنوز هم در جهان و خطر قرار گرفتن در معرض ویروس اما تا پزشکان و پرستاران و داروسازان. صنعت است که در آن یک اتفاق می افتد به کار یکی دیگر از نقطه که در آن کلاس و فرصت را از وسط قطع کردن.

در طول خفیف رکود اقتصادی افرادی که از دست دادن کار خود را ممکن است قادر به پیدا کردن کار در صنعت دیگر. اما از آنجا که چنین طیف گسترده ای از کسب و کارهای کوچک به عقب و یا تعطیل عملیات کار رقص سخت تر است به جلو و در حال حاضر Houseman گفت. همچنین ریسک: فروشگاه های مواد غذایی و تحویل شرکت ها استخدام ممنوعه اما برای مشاغل قرار داده است که کارگران در معرض خطر بیشتر از ویروسی قرار گرفتن در معرض.

پاسخ به هر یک از این دو سوال—آیا کسی که هنوز هم یک کار و این که آیا آنها می توانید آن را با خیال راحت به شدت پیش بینی کند که چگونه هر خانوار آمریکایی است که مراتب در حال حاضر. برای نشان دادن این Rashawn ری, the Brookings همکار صحبت من از طریق احتمالی واقعیت از مردم که می توانید انجام دهید کار خود را از خانه و افرادی که در حال حاضر در خارج از محل کار.

سابق گروه است و به احتمال زیاد به حقوق و مزایای خود و محدود می کند سفر خود را در خارج از خانه. آنها ممکن است کودکان به دنبال پس از و استرس بیش از حد, اما جلوگیری از هر گونه نگرانی سلامت آنها در حال انجام خوب است. “کار خود را امن است حقوق و دستمزد خود را و دستمزد امن هستند, وام مسکن خود را و خانه امن است … و آنها قادر به رفتن به فروشگاه مواد غذایی و بار بر روی یک دسته کامل از مواد غذایی” ری گفت. شاید آنها حتی انتخاب کنید که مواد غذایی تحویل داده است.

گروه دوم “است که زندگی یک زندگی کاملا متفاوت در حال حاضر” ری به من گفت. شاید آنها در حال حاضر زندگی چک چک اما در حال حاضر که آنها گذاشته شده است و یا furloughed آنها مطمئن نیستید که چگونه آنها قادر خواهید بود به پرداخت هزینه های معمول خود را, اجازه دهید به تنهایی انبار کردن مواد غذایی و لوازم. “بسیاری از افرادی که پول را ندارد که به خانواده نگران از دست دادن آپارتمان خود را و یا خانه آنها نگران این واقعیت است که آنها نمی تواند به راحتی دسترسی به مواد غذایی آنها نیاز دارند و در حال حاضر آنها در حال نشستن در خانه و با خانواده ها با کودکان, تلاش برای کشف کردن آنچه اتفاق می افتد” ری گفت.

اندرو Noymer عمومی-استاد سلامت قرار داده و آن را بیشتر اختصار: “کسی که در خانه است تعجب که چگونه او را برای رفتن به اجاره و خوراک خانواده اش,” او گفت:. “و شخص دیگری است تعجب اگر آنها می توانند شراب خواری-سازمان دیده بان فصل اول The Sopranos یا هر چیز دیگری.”

نامشخص مدت این دوره باعث می شود از طریق آن حتی سخت تر است. “من فکر می کنم که حتی یک ماه از این می تواند اثرات مخربی برای بسیاری از ما آسیب پذیر ترین” مردم گفت بث Mattingly, دستیار معاون رئیس جمهور در منطقه و توسعه جامعه در بانک فدرال رزرو بوستون. “دیگر آن می رود بیشتر نگران هستم و احتمالا نگرانی من صورت نمایی رشد می کند و نه خطی.”

هر زمان که آن را نشانی از پایان Ray اولین گروه به احتمال زیاد باید نسبتا صاف انتقال به دفتر: آنها پرتاب لپ تاپ خود را به کیسه های خود را رها کردن بچه های خود را در مدرسه و یا مهد کودک و رزومه هر پروژه آنها مشغول به کار بودند در روز قبل از خانه.

اما گروه دوم احتمالا نمی خواهد بود قادر به بازگشت به کار به سرعت. Houseman تشبیه پست-همه گیر کشمکش rehiring به “بازی صندلی موسیقی” از آنجا که بسیاری از کسب و کار می تواند در زیر بین در حال حاضر و پس از آن. “و بعد شروع به استخدام دوباره اما وجود خواهد داشت بیشتر کارگران برای مشاغل آنها از آنها می توانید استخدام,” او گفت:. “دیگر [بستن] باقی بماند, بیشتر, کسب و کار به احتمال زیاد به ورشکسته و کندتر بهبود خواهد بود.”

One چیزی است که می تواند یک بافر از بازار کار تلاطم است که با داشتن پس انداز به منظور جلب در. هیچ مقدار از پول نقد می تواند کمک مالی کسی مصونیت از ویروس خود را, اما ثروت می تواند به جلوگیری از این بیماری همه گیر از ترک های عمیق مالی زخم است. “اگر شما در مورد فکر می کنم احتمال این که مردم را مجبور به اعلام ورشکستگی و یا مسدود کردن خانه خود و یا از دست دادن ماشین خود را که طول می کشد زمان طولانی برای بازیابی از” گفت: Vida Maralani, یک جامعه شناس در دانشگاه کرنل که مطالعات نابرابری. “اگر شما مجبور به استفاده از تمام ثروت خود را که واقعا متفاوت از” هی, من از دست رفته پول [I put down] در تابستان Airbnb و در حال حاضر من می توانم تعطیلات.'”

زندگی در امریکا همیشه سخت است و بدون ذخایر نقدی, اما آن را سخت به خصوص در حال حاضر. یکی از 33 سال در یک شهر کوچک در تگزاس گفت: نیویورک تایمز گزارش خبرنگار “من قصد ندارم به اجازه بچه ها من گرسنه. اگر من فقط به خوردن یک بار در روز این چیزی است که من باید انجام دهید.” او از کار افتاده و کار نمی کند و شوهر او یک نجار بود شغل کمتر می بینم.

با توجه به فدرال رزرو کمتر از 40 درصد از بزرگسالان آمریکایی نمی خواهد که به اندازه کافی پول نقد در دست برای پوشش غیر منتظره 400 دلار هزینه و قبل از این بود که همه گیر قطع بسیاری از کارگران درآمد. داشتن حتی چند هزار دلار را نجات داد تا می توانید این زمان کمتر استرس زا Maralani گفت. آن می تواند تفاوت بین بودن قادر به پوشش چند ماه هزینه مانند پرداخت اجاره یا ماشین و تعجب که در آن پول برای آنها احتمالا آمده است.

دولت فدرال در تلاش است تا به آدرس خانواده-کمبود بودجه. اواخر ماه گذشته در کنگره به تصویب رسید و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا 2.2 تریلیون دلار اقتصادی امداد بسته است که شامل 300 میلیارد دلار برای رفتن به طور مستقیم به خانواده های آمریکایی. بسیاری از بزرگسالان را دریافت خواهد کرد $1,200 هر یک به علاوه 500 دلار به ازای هر کودک (هر چند که ممکن است دریافت آن تا هفته ها یا ماه ها از در حال حاضر). بث Mattingly از بوستون تغذیه به من گفت که او فکر می کند تسکین بسته خواهد شد “ارائه کمک قابل توجهی” گرچه “کسانی که بیکار و یا دیدن ساعت کار خود را کاهش می یابد ممکن است هنوز نیاز به کمک های بیشتر.”

حتی اگر آمریکایی ها دریافت کمک از دولت Rashawn ری چين ماندگار عواقب مالی برای افرادی که قادر به پرداخت صورتحساب خود را در حال حاضر. “اگر آنها را در یک موقعیت که در آن آنها گرفته شده و مقدار قابل توجهی از بدهی [شاید] از طریق وام payday در حال حاضر آنها افزوده اقتصادی عوامل استرس زا است که آنها باید برای مقابله با,” او گفت:. علاوه بر این حتی اگر صاحبخانه یا وام دهندگان اجازه می دهد مردم را به تاخیر خود را اجاره و یا وام مسکن پرداخت این بدان معنا نیست که افراد معتاد باید به آن پرداخت و در نهایت. “اگر این 90 روز طول می کشد که سه ماه از اجاره آنها را تا” ری گفت.

و در خانوارهای سراسر کشور بدون در نظر گرفتن ثروت و درآمد COVID-19 کشتن در حال حاضر تعداد نامعلومی از مردم که برای حمایت از خانواده های آنها از لحاظ مالی Houseman اشاره کرد. مرگ دردناک خواهد بود شخصی ضرر و زیان برای خانواده خود را که او نیز رنج می برند عواقب اقتصادی.

اما در همراهی با اغلب dystopian طبیعت آمریکا نابرابری برخی از خانواده ها ممکن است در میان این فاجعه پیش آمده است. “من فکر می کنم وجود دارد نیز به برخی از افرادی که صرفه جویی در پول در این” Mattingly گفت. “درآمد خود را تغییر نکرده است اما آنها در حال رفتن به خوردن آنها نیست رانندگی آنها در حال رفتن به محل کار در دفتر.” آنها ممکن است از ظهور این بیماری همه گیر به طور کامل صدمه ندیده اما آنها خواهد شد بسیار ساده تر زمان انتقال به حالت عادی پس از بحران دیگر کم.

یکs مراقبت های بهداشتی کارگران مقابله با coronavirus در خط مقدم از بیمارستان و خانه مقابل این بیماری همه گیر است که به معنای واقعی کلمه ، که در آن بسیاری از آمریکایی ها در حال وحی هزینه های خود را روز و شرایط و موقعیت از یک مسکن را قابل تحمل در چگونه یک هوازده یک بیماری همه گیر. زندگی در آپارتمان های تنگ با تعداد زیادی از بستگان خطرناک است در بالای ناراحت بودن; های بزرگ به خوبی منصوب خانه با چند نفر دیگر باعث می شود آن را امن تر و آسان تر برای سوار کردن یک مستند.

در واقع برخی از مردم ممکن است فکر خود را به عنوان آنها سرپا ایستادن کردن با کار خود را, لپ تاپ, Netflix صف و عدم تعهدات اجتماعی است که بیماری های همه گیر نیست و خیلی بد است. این افراد به احتمال زیاد لازم نیست که شرایط بهداشتی جدی و یا کارهایی که نیاز به آنها را به ترک خانه. احتمالا آنها نیز لازم نیست که کودکان کوچک است. برای پدر و مادر با بچه ها در خانه, “شما به طور ناگهانی بسیار متفاوت عمل به حقه بازی از شما تا به حال قبل از” Vida Maralani این کرنل جامعه شناس گفت. بسیاری از والدین هستند که قادر به کار از خانه به خصوص مادران کشیده به عنوان آنها سعی کنید به انجام شغل خود را در حالی که به دنبال پس از کودکان خود را در تمام طول روز. در ضمن بسیاری از پدر و مادر که در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار با کسانی که همان کودک-مراقبت از مسئولیتهای بالای استرس مداوم برای کار در خارج از خانه از ضرورت.

بچه های خود را تجربه دردهای این بیماری همه گیر به طور یکنواخت به نگه داشتن کودکان از مدرسه برای چندین هفته یا ماه ممکن است گسترش موجود آموزشی و نابرابری. بسیاری از دانش آموزان از خانواده های کم درآمد به سادگی ورود به سیستم در خود مدرسه کلاس های آنلاین برای شروع با, گاهی اوقات به دلیل آنها نمی باید یک اتصال به اینترنت خوب در خانه. Maralani حدس است که کودکانی که پدر و مادر باید بیشتر وقت و منابع ممکن است دریافت بیشتر و بهتر خانه آموزش نسبت به همسالان خود که ممکن است تولید در کوتاه مدت و یا حتی بلند مدت آموزش شکاف. کسانی که به احتمال زیاد همان کودکانی که حتی در غیاب خود معمول مدرسه هنر و یا موسیقی برنامه هنوز حضور خود ویولن درس یا کلاس کاراته بیش از یونی.

استرس مدیریت خانه را افزایش می دهد زمانی که مسن تر بستگان در حال حاضر. با توجه به آخرین اطلاعات از مرکز تحقیقات پیو, 20 درصد از آمریکایی ها در زندگی خانواده ها با دو یا بیشتر بالغ نسل و یا با پدربزرگ و مادربزرگ و نوه, سکس اسپانیایی و آمریکایی های سیاه و سفید هستند احتمال بیشتری برای زندگی در multigenerational خانواده ها نسبت به سفید هستند.

این خانواده تنظیم شده است به خصوص مملو در یک بیماری همه گیر که در هر حال بدن یکی دیگر از پتانسیل های توزیع کننده و یا دریافت کننده ویروس. در ماه فوریه یک تیم تحقیقاتی به رهبری سازمان بهداشت جهانی تخمین زده است که انتقال بین مردم زندگی در همان خانواده مسئول 78 تا 85 درصد از برخی از 350 خوشه از عفونت در دو استان در چین است. این مورد برای بزرگتر خانواده در سراسر جهان است و علاوه بر این تا زمانی که آنها شامل همسر و بستگان و کسانی که تمایل دارند در معرض خطر بالاتر.

خانواده های آمریکایی, آیا بزرگ یا کوچک در حال سوار کردن این بیماری همه گیر با درجات مختلفی از راحتی. به عنوان همکار من مگان Garber به تازگی اشاره کرد ناخوشنودی از ماندن در داخل خانه مربوط به “چقدر اتاق شما چگونه بسیاری از اتاق های شما, آیا شما یک ماشین ظرفشویی یا لباسشویی یا اینترنت که آیا شما از یک منطقه که در آن به ورزش می شود و یا به تنهایی و یا با هم و یا طبخ و یا هوای تازه است.” ویژگی های متمایز از یک فضای زندگی Garber استدلال را در magnified اهمیت زمانی که ساکنان آن وجود دارد بیشتر یا کمتر در سراسر ساعت.

این فضاهای فیزیکی که در آن مردم پایدار مستند جذب طیف گسترده ای از آمریکا نابرابری. برخی از مرفه شهرنشینان پیدا کردن خود را اقامت اولیه dissatisfactory باید عقب نشینی به تعطیلات خود را در خانه; حداقل یک میلیاردر شده است پناه در محل در کارائیب در قایق بادبانی خود را. در همین حال برخی از مردم بدون یک مکان به مکان زندگی می کنند به تازگی جمع آوری شده در یک سرپناه موقت در یک پارکینگ در لاس وگاس بدون دیوار یا سقف; در سراسر کشور گروه هایی که ارائه پشتیبانی به افراد بدون خانه در حال پوسته پوسته شدن و یا خاموش کردن عملیات خود را برای ترس از گسترش این بیماری است. “من نگرانی در مورد آنها” اندرو Noymer گفت: از افراد بی خانمان و اشاره کرد که این ویروس می تواند به سرعت گسترش در میان کسانی که زندگی می کنند در مجاورت نزدیک به یکدیگر است. زندان ها و زندان بیش از حد به نظر می رسد غم انگیز منجر به گسترش بیماری.

فراتر از چهار دیوار (و یا بدون دیوار) خاص هر فضای زندگی برخی از محله ها احتمالا بیشتر در معرض این ویروس بیش از دیگران است. “جوامع رنگ مناطقی هستند که به شدت تفکیک در شرایط مسابقه و یا درآمد در حال رفتن به مکان های که در آن ما می بینیم در تمام احتمال, خوشه بیماری” اسکات فرانک, مورد, غربی, استاد, گفت:. در محله هایی از این افراد ممکن است بزرگتر خانواده و کوچکتر فضاهای زندگی و ممکن است قادر به پرداخت هزینه به ماندن در خانه با قرار دادن خود در معرض خطر هر روز در حالی که در ادامه به کار می کنند.

فرانک گریم پیش بینی شده زمانی که من صحبت می کرد با او در اواسط ماه مارس در حال حاضر درست است. با توجه به داده های اخیر از مقامات بهداشتی در شهر نیویورک چند محله با کمترین متوسط درآمد خانوار در میان کسانی که با بیشترین تعداد موارد تایید شده از COVID-19. این وحشتناک است برای ساکنان آن محله است, اما آن را نیز ممکن است بد برای همه: یک مطالعه در دهلی نو, هندوستان یافت می شود که شیوع آنفلوانزا در فقیرترین نقاط شهر رو به گسترش این بیماری به طور گسترده تر.

علاوه بر این, های طولانی ایستاده, مشکلات مقاوم در بسیاری از درآمد مناطق اعم از شهری یا روستایی نمی تواند در طول یک بیماری همه گیر. “بسیاری از جوامع در حال حاضر برخورد با چیزهایی مثل این است که بیش از ای اداره پلیس خشونت بیش از حد قرار گرفتن در معرض آلودگی و بیکاری” هدویگ لی, جامعه شناس گفت. “دیگر وجود دارد [چیز] شده اند که تأثیر جوامع در مقیاس بزرگ عمده فروشی راه—برخی از در حال حاضر و برای نسل های بسیاری—و که این باعث می شود حتی ترسناکتر از آنچه آن را مانند زمانی که ما از طریق این طوفان است.”

در میان این مشکلات در مقیاس بزرگ است که ناهمواری دسترسی به اینترنت در برخی از مناطق. از سال 2017 چیزی شبیه به 30 درصد از خانواده های آمریکایی نیست که یک اتصال به اینترنت پهن باند و میلیون ها نفر از مردم تنها اتصال به اینترنت از طریق تلفن های خود را اغلب با ناچیز برنامه های داده ها. “با این خاص گیر دستورالعمل در حال تغییر هستند تا به سرعت که دسترسی فوری به اطلاعات خوب کاملا مورد نیاز و کاملا در معرض خطر با دسترسی مسائل و نه در حال حاضر به طور دائم” مارک کامرون یک استاد پزشکی در مورد غربی گفت.

سرنوشت از مکان های مختلف هستند و نه از پیش تعیین شده هر چند—شهر یا ایالت بهداشت عمومی سفارشات خیلی مهم است. یک مثال گفتن می آید از پاییز 1918 زمانی که شهرهای آمریکا در پاسخ به همه گیری آنفولانزای با بسیاری از همان اجتماعی-فاصله اقدامات است که در حال حاضر در محل در سراسر ایالات متحده Infamously فیلادلفیا میزبان میهنی زمان جنگ رژه با برخی از 200,000 شرکت کنندگان (بیش از یک دهم جمعیت این شهر) یک هفته و نیم پس از تایید اولین مورد آنفلوانزا و نمی بستن مدارس و یا منع کرد تا یکی دیگر از پنج روز پس از این رویداد. سنت لوئیس در ضمن لغو اکثر مجامع عمومی و به حال آنفولانزا بیماران خود را منزوی و تنها دو روز پس از تشخیص اولین مورد است. در طول چهار ماه کشش از همه گیر در پایان سال Philadelphians شد با یک مطالعه حسابداری تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به عنوان سنت Louisans به مرگ از آن است. جداگانه مطالعه سال 2007 به دنبال در 43 شهرها همه گیر-مبارزه با استراتژی های 100 سال پیش متوجه شد که “در اوایل پایدار و لایه کاربرد” از اقدامات اجتماعی مانند فاصله و مکان-رویداد ممنوعیت همراه بود با کاهش تاثیر شیوع.

به عنوان رونالد Brownstein نوشته شده در اقیانوس اطلسبسیاری از دولت های ایالتی’ پاسخ به بحران کنونی را متفاوت در امتداد خطوط سیاسی با رهبران لیبرال به طور کلی مصرف سريعتر اقدام از محافظه کار هستند. حداقل تا حدودی به عنوان یک نتیجه از رهبران محلی’ بخشنامه وجود دارد تلفظ تفاوت در چگونه بسیاری از آمریکایی ها در کشورهای مختلف در خانه مانده در ماه مارس. و که ممکن است در بازی نقش مهمی را در تلفات این بیماری همه گیر در مناطق مختلف است.

تیاو بسیاری از اختلافات در جامعه آمریکا که به شکل مردم تجربه از این بیماری همه گیر وجود ندارد در انزوا. آنها ترکیب و همپوشانی افزایش خطر است که افراد خاصی را تحمل ویرانگر تر از این دو بیماری های همه گیر.

برخی از این فعل و انفعال ممکن است یک ماده از شانس بد. شاید شما بیشتر در معرض خطر COVID-19 دلیل این که شما آسم و شریک زندگی خود را اتفاق می افتد به کار در یک بیمارستان و ممکن است این ویروس در بازگشت به خانه. اما برخی از این الگوها هستند نه یک محصول از شانس. مردم با پول کمتر هستند مردها به شرایط بهداشتی مزمن و همچنین به زندگی در نزدیکی یک دیگر ساخت ساکنان بسیاری از درآمد محله مضاعف آسیب پذیر است. در این راه آمریکا نابرابری تولید خوشه ضرر نه بر خلاف یک بیماری است.

Coronavirus خواهد بود بی رویه آسیب رساندن به برخی از آمریکایی ها غیرقابل پیش بینی صرف نظر از نژاد و یا کلاس یا هر بخش دیگر. اما در همان زمان بسیاری از آسیب آن را به ارمغان می آورد—بیش از حد—قابل پیش بینی خواهد بود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accounteskort kızlar kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelermoto kuryeBağlama büyüsü