کشیشان که ایستاده بود با معترضان نه گارد ملی

سیاست به عنوان تظاهرات خشم در سراسر امریکا از رئیس جمهور مطرح شده در مقابل یک اسقفی کلیسا و کاتولیک در حرم

توسط NEWS-SINGLE در 14 خرداد 1399
شاتر / اطلس

Pساکن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف 24 ساعت گذشته در تلاش برای ارسال یک پیام: او قانون و دستور رئیس جمهور است و او از حمایت آمریکا مسیحیان است. اول آمد او والس شب گذشته از طریق کاخ سفید گیتس و در سراسر لافایت مربع که در آن معترضان بوده است پراکنده با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی. مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح شده سنگ رو در حالی که محکم مقدس در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی بود که آتش در تظاهرات یکشنبه شب. امروز صبح او در بازدید از این سنت جان پل دوم ملی, حرم, رسما, دست در دست, با بانوی اول قبل از تر از زندگی مجسمه از wildly محبوب پاپ.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان تحسین این حرکات. "با برگزاری مقدس او به ما نشان میدهد که آن را می آموزد که بله خدا متنفر نژادپرستی آن را نفرت—اما خدا هم متنفر بی قانونی" رابرت Jeffress کشیش از اولین باپتیست دالاس و آوازی حامی رئیس جمهور گفت: من همکار McKay Coppins سه شنبه شب ،

اما مترقی روحانیت از جمله کسانی که منجر به سنت جان و دیگر کلیساهای اسقفی به جای احساس خشم است.

رئيس جمهور در سفر به سنت جان "را نمی هر گونه شفا. در واقع این ناشی از بزرگ بخش" مایکل کاری به ریاست اسقف کلیسای اسقفی گفت: من در مصاحبه امروز. "که مقدس است که رئیس جمهور برگزار می شود—ممکن است مفید باشد اگر آن را باز می شدند." در یک بیانیه اسقف اعظم ویلتون گرگوری از قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک واشنگتن رفت و حتی بیشتر در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به حرم John Paul II: "من آن را گیج کننده و قابل سرزنش است که هر کاتولیک امکانات اجازه می دهد خود را به طوری فجیع سوء استفاده و دستکاری در یک مد است که ما را نقض مذهبی اصول است." اواخر پاپ "قطعا نمی خواهد چشم پوشی استفاده از گاز اشک آور و دیگر عامل بازدارنده به سکوت پراکنده و یا ارعاب [انسان] به صورت یک فرصت عکس در مقابل محل عبادت و صلح" او اضافه شده است. هر دو گرگوری و کاری باید تمایز که اولین رهبران سیاه و سفید به نگه نقش مربوطه خود را.

در طول هفته گذشته به عنوان آمریکایی ها را عزادار کرد قتل جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس—و این کشور الگوی مرگبار نژادی و خشونت—روحانیت در بسیاری از ادیان و فرقه های پیوست صفوف معترضان در سراسر کشور. آنها نشان می دهد تا به راهپیمایی و فریاد زدن به دست میله گرانولی را کنار بگذارید و آب بطری برای باز کردن درهای خود را به کلیساها در زمانی که معترضان چشم در حال سوختن از گاز اشک آور. بسیاری از کسانی که همان روحانیت در حال حاضر با خشم پر شده که آنها آن را ببینید رئیس جمهور است که با استفاده از مکان های که در آن آنها به عنوان صرف سیاسی غرفه.

[بخوانید: مسیحیان که عاشق مغلوب ساختن پیشی جستن شیرین کاری]

تعداد زیادی از مسیحیان آمریکایی یک اکثریت قابل توجهی از آنها سفید به طور فعال حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن شده اند و رو به با خود اقدامات اخیر. اما دیگران احساس به نام به ایستادگی در شرکت مخالفان به رئیس جمهور—از جمله شعارهای رد معترضان و تماس های خود را برای خشونت پلیس علیه آنها. با توجه به یک صبح مشورت نظرسنجی انجام شده در روز یکشنبه و دوشنبه تنها 43 درصد از پروتستان های انجیلی بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته جورج فلوید تظاهرات هست و این تعداد است و حتی پایین تر میان کاتولیک ها و مردم از رنگ. عمدتا سفید فرقه های مسیحی از جمله کلیسای اسقفی که در آن تهمت های مطرح شده در دوشنبه شب طولانی جایگزین خود را به خشونت نژادی و سفید برتری استفانی اونایی کانن به ریاست اسقف کاری به من گفت. و "ما نمی خواهیم که کلیسا دیگر."

"کلیسای اسقفی بود کلیسای استعمارگران. در نقاط مختلف در آمریکا زندگی ما شده اند و کلیسا بود که با قدرتمند با slaveholders با صنعتی مدیریت کلاس به آنها ستم کار مردم" معلم املا گفت. در سال های اخیر کلیسا در تلاش است تا توبه کنند که میراث. در طول این هفته حدود 100 اسقفی شبان را جمع آوری کرده اند با روحانیت از فرقه های دیگر برای کمک به معترضان در دی سی, Daryl Lobban کشیش مسئول نژادی-مسائل عدالت برای اسقفی اسقف نشین از واشنگتن به من گفت.

مدت کوتاهی پس از 6 ساعت در شب گذشته در Glenna Huber یک اسقفی کشیش و رهبر کلیسای ظهور و تجلی عیسی در سی گفت: من او فقط ترک سنت جان, جایی که او تا به حال شده است در توزیع منابع به معترضان. به عنوان گارد ملی شروع به رول توسط او و همکار با عجله خود را به اتومبیل های دو بلوک دور. به عنوان پلیس آژیر شروع به رفتن او فکر کرد که: "من به از اینجا دریافت کنید." هر کس او را با دکمه سمت چپ این منطقه با خیال راحت او گفت: اما آنها احساس کردند تعداد زیادی از خشم.

"من فکر نمی کنم وجود دارد هر چیزی در کتاب مقدس که به حمایت از نقش وفادار هماهنگی با گارد ملی در سراسر این" او به من گفت. "عیسی همیشه ایستاده بود و با مظلوم. اگر من قصد دارم برای ایستادن عموم پوشیدن, بنر, مشخصه, از مسیحیت پس از آن من باید ایستاده با مظلوم." در ضمن تهمت ایستاده بود در باغ گل رز و را محکوم کرد "شورش و بی قانونی" اتفاق می افتد در سراسر کشور است.

[بخوانید: این است چگونه تهمت می خواهد دیده می شود]

مارتین لوتر کینگ جونیور "نامه ای از زندان بیرمنگام" چاپ شده در اقیانوس اطلس و چند رسانه دیگر در سال 1963 بود تا حدی خطاب به اسقفی روحانیت بود که خواست "قانون و نظم" در میان حقوق مدنی تظاهرات. امروز اسقفی رهبران کار کرده اند برای تغییر این میراث خوشنودی با نژادپرستی و برای ایستادن در برابر سفید برتری. "ما در حال حاضر می گویند: این است که ما شده اند. که نیست که ما می خواهیم به" معلم املا گفت. برای مغلوب ساختن پیشی جستن "بکشید ما را به آن—به آن هویت—فوق العاده مضر است. من در واقع فکر می کنم که بسیاری از این خشم است که شما شاهد شد."

هفته گذشته شده است فوق العاده دردناک برای کشور است. تقسیم میان مسیحیان است که فقط یک لایه از غم و اندوه. "برای هر کسی به خصوص مسیحیان دیگر که احساس می کند مانند ما هنوز هم در همان کلیسا ؟ , من به سادگی از آنها بخواهید: لطفا دوباره به راه عشق" به اونایی گفت. "پس عیسی را رد می کند و نمی تواند ما را بر روی این مسیر است که این رئیس جمهور گذاشته است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن