آن را به عنوان معلوم میهن پرستان مایل به پرداخت دلار بالا برای حفظ تام بردی. اما آن را فقط در مورد پول است.

با توجه به NFL شبکه پرستان هستند اولویت بردی و در حال حاضر به پرداخت برای او “در بیش از 30 میلیون دلار در هر سال به نگه داشتن او در انگلستان است.” که پول قابل توجهی خواهد بود و تراز بردی با بالا پرداخت می شود quarterbacks در NFL. پول در آغاز راه است اما نه تمام آنچه که مهم به بردی. بر اساس این گزارش اگر 42 ساله و بازگشت به میهن پرستان “او می خواهد برای دیدن این تیم صرف در برخی از سلاح.”

این پرستان جرم به وضوح فاقد برخی از پانچ فصل گذشته و بردی بود مشخصه نا امید. این تیم سعی در اضافه کردن گیرنده آنتونیو قهوه ای اما که نمی آخرین طولانی است. Pats همچنین آغاز فصل با Demaryius Thomas and Josh Gordon, اما نه تمام سال در فاکسبرو. Pats نیز صرف انتخاب در دور اول در گیرنده N’Keal هری و سپس معامله دوم طفیلی برای Ismail Sanu. اما صدمات مجموعه هر دو بازیکنان بازگشت.

NFL شبکه همچنین گزارش داد که لس آنجلس شارژر انتظار می رود به میان تیم در تعقیب بردی که مجموعه خود را برای تبدیل شدن به یک عامل رایگان در مارس 18. این شارژر در حال حاضر تعداد انگشت شماری از استعداد تهاجمی بازیکنان — گیرنده Keenan آلن (1,199 متری) و مایک ویلیامز (1,001) و در حال اجرا پشت آستین Ekeler (557 عجله متری 993 دریافت).

در بالا از آن بردی همچنین می خواهد برای ادامه کار در TB12 تسهیلات (او یکی در فاکسبرو و دیگری در بوستون). در این گزارش او می خواهم یک تیم جدید است که اجازه می دهد او را به “ترکیب TB12 در خود جای پا” و شارژر گزارش را که قابلیت.

تیم دیگری به سازمان دیده بان برای تنسی تیتان که باید تصمیم بگیرید که اگر آنها می خواهند به کارفرمایی Ryan Tannehill. بردی است که دوستان با تیتان سر مربی مایک Vrabel. با توجه به ESPN, اظهارات اوکلند نیز انتظار می رود به دنبال بردی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی