پنگوئن ارائه Maple Leafs درس دیگری در آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود

PITTSBURGH—کاپیتان مجروح شد در حالی که برای. در واقع این تیم دچار صدمات بیشتر از فقط در مورد هر تیم دیگر. خود جنرال موتورز شده است فعال در تجارت, بازار, بانکها و صف به صورت یک حذفی اجرا.

و آنها در نزدیکی بالای NHL standings.

صدا مانند Maple Leafs نمی آن ؟ درست وقتی که آخرین بیت. این در واقع توصیف Pittsburgh Penguins تیم افرا برگها آرزوی بود. بیایید امیدواریم که برگها مصرف شد زیرا آنها درس توسط پنگوئن ها در سه شنبه شب با سیدنی کرازبی هدف گرفتن و سه کمک در 5-2 درس.

“سید’ بازی شطرنج هنگامی که هر کس دیگری بازی چکرز” پنگوئن مربی مایک سالیوان گفت. “این است که او زمان مورد علاقه از سال است. او تمایل به بازی بهترین زمانی که ریسک بالا دریافت کنید.

Auston ماتیوز گل خود را در لیگ پیشرو 43 هدف پس از پیتسبورگ گرفته بود 5-0 منجر شود. کایل کلیفورد کردم اول خود را به عنوان یک برگ. اما بازی خوبی بود, بیش زمان تورنتو کردم به ثمر رساند.

“به نظر می رسد این روند که ما می خواهیم به رفتن را از طریق فقط خجالت به اندازه کافی به نقطه که در آن ما واقعا در آینه نگاه کنید و تشخیص آنچه که مورد نیاز ما را قادر به رقابت در سطح بالا در این مرحله از فصل” برگ مربی شلدون Keefe گفت.

Jason Zucker — به تازگی به دست آورد از مینه سوتا — برایان زنگ آنتونی Angello و عروسکی Blueger به ثمر رساند پنگوئن که نقل مکان کرد و به مقام اول در شهرهای بزرگ را بدست آورد. برگها باقی می ماند دو نقطه تا بیکار در فلوریدا برای مقام سوم در اقیانوس اطلس.

“شما باید یک تیم بیش از وجود دارد که ساخته شده است یک قهرمانی فرهنگ و محیط زیست از چه چیزی قابل قبول است و ما وجود ندارد” Keefe گفت. “شما دیدن تفاوت بین یک تیم خوب است برخی از روز و یک تیم خوب است در همه زمان ها هیچ مهم نیست که چه کسانی در ترکیب است.”

  • شرم آور زیان: برای بسیاری از این گذشته کشش بنابراین هاکی روی برگها به ظاهر گرفته شیفت دوره و حتی بازی کردن. که این مورد در برابر پیتسبورگ آنجا که آن را روز شنبه در شرم آور از دست دادن به بوفالو نیز 5-2.

“من فکر نمی کنم ما در این بازی ضعیف از آخرین زمان ما بودند در این ساختمان ماه پیش” ماتیوز گفت.

“ما تحت سلطه در ویژه تیم های” کاپیتان جان توارث گفت. “ما فقط نمی پاسخ بسیار خوبی در تمام زمانی که ما با آن مواجه هستند برخی از سختی. ما ضرورت فقط به نظر نمی رسد وجود دارد به طور مداوم و من نمی دانم چه چیز دیگری ما باید در مقابل ما به ما انگیزه.”

  • Sid بچه: برگها را گاه به گاه با جن و خیلی خوب نیست — و یا حتی بسیار علاقه مند به تازگی — در برنده شدن جن در میدان جنگ در جنگهای. آنها به نظر می رسد می خواهید به صبر برای جن برای آمدن به آنها را به جای رفتن به آن خود را.

این چیزی است که می تواند به ندرت توان گفت کرازبی یا پنگوئن تحت رهبری او. تمایل خود را رقابت در سطح و اخلاق کاری به بقیه تیم.

“او را هل می دهد هر یک از هم تیمی های خود را هر روز به بهتر روی یخ, من فکر می کنم که چرا این تیم — که ما باید آسیب های — ما خیلی خوب” گفت: defenceman کریس Letang. “وجود دارد یک طرز فکر در این اتاق که قرار است با او. وجود یک استاندارد است. من فکر می کنم آن را حمل بر طول صف.”

برگها پیدا کردن خود را به عنوان یک حباب تیم در حذفی مکالمه به طور مستقیم مربوط به ناهموار اجرای برنامه ها و شب ها که در آن بازیکنان به کسانی که شب خاموش. پنگوئن ها باقی می ماند و تیم نخبگان با شهرت است که آیا تسلیم دو امتیاز را به راحتی.

  • چه صدمات? در حالی که Keefe مماشات کردن جراحات به عنوان یک دلیل برای عدم انسجام در پایین دو خط — و برخی از حقیقت وجود دارد که — پیتسبورگ شده است بیشتر تحت تاثیر قرار. آنها منجر شود لیگ را در بازی از دست داد (246 به برگها’ 149). که شامل 28 که کرازبی از دست رفته و 14 که اوگنی Malkin از دست رفته است (از جمله سهشنبه). جیک Guentzel نشده بازی های برگزار شده پس Dec. 28 نیک Bjugstad نشده از نوامبر. 15.

“آنها فقط کار سخت” ماتیوز گفت. “مهم نیست که چه کسی بازی نمی کند توجه به جایی که آنها شکاف در صف. آنها فقط کار سخت و با آنها به رقابت بپردازند. ما فقط بازی نمی کند و در همه. آنها در واقع بیرون آمد پرواز و ما تا به حال هیچ پاسخ برای آن است.”

  • برترین مراکز: کرازبی و Malkin — به خوبی 1-2 پانچ کردن وسط لیگ تا به حال دیده — برنده جام استنلی سه بار با هم و پنگوئن ها همیشه تلقی حداقل در شکار.

“آنها در حال رفتن به آن را هر شب” ماتیوز گفت: از این دو. “همین دلیل است که آنها دو تن از بهترین بازیکنان جهان است و به همین دلیل آنها تا به حال پس از موفقیت های زیادی در گذشته 10, 11 سال است. به طوری که آنها آن را هر شب آنها رقابت سخت است. و بدیهی است که آنها خطرناک ادبانه و بچه ها در اطراف آنها بهتر است.”

برگها رو شکستن که در Malkin بازی نمی کند به دلیل بیماری. Malkin 22 اهداف و 42 پاس گل در 38 بازی های حرفه ای در برابر تورنتو است. جایگزینی خود Angello گل بازی گل اول.

  • کرازبی در ناملموس: زمانی که توارث رفت و کلی به New York Islanders در سال 2009 پیش نویس برخی از همان صفت مورد استفاده برای توصیف کرازبی شد مورد استفاده برای توصیف او. ایضا ماتیوز در سال 2016 زمانی که برگها در زمان او برای اولین بار به طور کلی.

اما نه واقعا دیده می شود در کرسبی ورید. می شود آن را استنلی فنجان کیفیت حرفه ای و ثبات از تیم موفقیت توارث و ماتیوز یک گام زیر کرازبی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“بدیهی است که (کرازبی است) فوق العاده مجموعه مهارت” توارث گفت. “این سخت است برای مطابقت با, درست است که, اما من فکر می کنم (آن را) فقط درایو خود را و شور و شوق برای بازی. او بسیار رقابتی است. او فقط نقش بازی خیلی سخت هر شب است. او هرگز آن را برای اعطا. هرگز وجود دارد هر زمان که در آن او را در یک شب ، او همیشه به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی به عنوان محور به عنوان کسی.

“و توانایی های خود را به مردم در اطراف او بهتر نه فقط با اهداف به ثمر رساند اما در زمان های بسیار مهم از سال — پلی آف جام استنلی اجرا می شود — او فقط همچنان به بالا بردن مردم در اطراف او.”

  • بعدی: برگها چهره این همان پنگوئن دوباره پنج شنبه در تورنتو است.
Kevin McGran

تاریخ گفتگو

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>