مردم ماندن و زندگی در امریکا متل

"مکنزی" Phoenix, Arizona, 2019.عکس توسط Danna خوانندهFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه ج

توسط NEWS-SINGLE در 15 فروردین 1399
Person smoking in motel hallway.
"مکنزی" Phoenix, Arizona, 2019.عکس توسط Danna خواننده

در نوزده-سی سالگی زمانی که Dorothea Lange crisscrossed کشور عکس گرفتن از مهاجران آواره از افسردگی آن دولت فدرال است که او را فرستاده است. F. D. R. جدید مقابله دولت وظیفه لانج و دیگر عکاسان از مزرعه امنیتی دولت با نشان دادن امریکا به خود را در یک لحظه از حماسه فشار. خود را بیشتر هدف عملی ساختن پشتیبانی برای کمک دولت به مردم—روستایی آمریکایی مبارزه در گرد و غبار-خفه مزارع و یا مجبور کردن در جاده ها است. Roy Stryker این استاد اقتصاد قرار داده و مسئول F. S. A. مستند پروژه به یاد می آورد, سال بعد چقدر مهم است برای عکاسان ، آن را سودمند چیزی که برای امریکا "برای دیدن خود با مشکلات به جای همه چیز آسان است. همه ناگهانی وجود دارد انسجام آنها کشیده با هم به طور ناگهانی به دلیل آنها را به آنها مانند گاو به طور ناگهانی مورد حمله گرگ گاو تمام دایره در اطراف و گوساله ها همه می آیند به وسط. همه ما باید به صورت آن است. و من فکر می کنم که چه اتفاقی افتاده است. زندگی نیست یک سری از استخرها و مجموعه های تلویزیونی. من خدا وجود دارد برخی از مشکلات در جهان است."

"C. R.," فلوریدا, فلوریدا 2019.

پس از سال 2017, عکاس Danna خواننده شده است, ساخت تصاویر مردم—اغلب زندگی—در متل, harrowed خود حملات با مشکلات است. در میان مکان ها او را در سفر از خانه خود در فیلادلفیا در حال گالوستون تگزاس; بیتی, نوادا,;, Laramie, وایومینگ; فلوریدا, فلوریدا; شهر فینیکس, آریزونا; و هامونتن, New Jersey. (او سعی لاس وگاس اما تا به حال یک زمان سخت تر وجود دارد مردم به او اعتماد کنند.) برخی از افراد او عکس در حال کار-خانواده های فقیر; برخی از مردم هستند که هیچ جای دیگری برای رفتن چرا که آنها معتاد به مواد مخدر یا مت و قطع از هر گونه پشتیبانی از سیستم ها و کارگران جنسی یا متل کارکنان و یا گاه به گاه مسافران خوش شانس به اندازه کافی به فقط از طریق عبور. خواننده باقی می ماند در متل برای چند روز خودش چیدن مکان های که در آن یک اتاق هزینه های شصت و پنج دلار در یک شب یا کمتر که متناسب با هر دو بودجه و مفهوم برای این پروژه است. او با همکار-مهمانان در فضای راهرو و یا در اطراف استخر کوچک که در خانه حياط-سبک متل هنوز هم اغلب به رخ کشیدن. گاهی اوقات او فقط ضربه بر روی درب.

"گردنبند" هامونتن نیوجرسی 2017.

خواننده شمارش F. S. A. عکاسان در میان او را تحت تاثیر قرار, اما بر خلاف آنها او نمی تواند عمل بر فرض که او را ثابت قدم نگاه منجر به یک سرمایه گذاری اجتماعی در بهتر زندگی مردم او عکس. هنوز هم او متل تصویر مرا به یاد چیزی Stryker گفت: در مورد او چگونه اعتماد انسانی قضاوت خوب خود عکاسان: "بزرگترین چیزی که می توانم بگویم این است که در هیچ زمان [در] هیچ عکس که من هر خاطره از انجام هر عکاس سعی کنید به ناز به تمسخر, به استفاده, به هیچ وجه نشان می دهد هر چیزی را که نشان نمی دهد احترام به شخص او داشتن دوربین بر روی."

"لوید" بیتی نوادا 2019.

خواننده تصاویر مدیریت به ترکیب بدون مقدمه صمیمیت خانواده عکس با وقار صحنه تشریفات نقاشی پرتره. در یک عکس, دو, نوجوانان, دختران در سن نشستن در محدود کردن در یک متل پارکینگ در کنار یک ناهنجار پچ چمن. پشت سر آنها یک آسمان آبی ماشین بیوک شاید از اوایل دهه هشتاد. با آن بزرگ امریکایی خطوط به نظر می رسد به بیرون کشیدن و حتی دوران پیش از سفر و در هنگام متل هنوز هم برگزار می شود درخشش و زدن به جاده باز و بسیاری از خانواده ها به اقامت در آنها احتمالا نمی توان وجود دارد به عنوان آخرین پناهگاه. آبی از ماشین همان سایه به عنوان یکی از دختران چشم. جفت شده اند خرید در فروشگاه و در حال حاضر آنها در حال primping با هم تاریک دختر با موهای رسما تنظیم قلاب در بلوند, دوست, گردنبند. آنها می پوشند مطابق chokers. شما می توانید بگویید که آنها در نوع دوستان که حرکت را از طریق جهان اطراف آنها, اما, خشن, در یک حباب دمیده از لجبازی تحسین برای هر یک از دیگر.

"خانواده" Cheyenne وایومینگ 2019.

خواننده متل پرتره در, رنگ, عکاسی با دوربین DSLR مجموعه بر روی سه پایه و با استفاده از کمی زاویه 35-mm. لنز. که با این نسخهها کار خوبی برای گروه بود که در آن دو پسر بچه-گروه-زیبا و دلفریب, نوجوانان هر دو تازه خار و زحمت decked در اسکیت باز پوشیدن و پراکندگی بر روی صندلی کشیده خارج از اتاق متل در, Cheyenne, Wyoming. در کنار آنها نشسته چهار زانو بر روی زمین بدن در پروفایل اما در صورت تبدیل شده است به سمت بیننده مانند "لو Dejeuner sur l چمن" است مادر پسران. هر یک به نظر می رسد کمی بیگانه از دیگر اثر افزایش پچ خواندن "خود ساخته" است که یکی از پسران ورزشی است. اما چیزی در مورد روشن پاشیده قرمز و آبی هر یک می پوشد—آتش-موتور-کفش قرمز در یک پسر بچه بازتاب مادر خود را بالای مخزن—به نظر می رسد نشان می دهد ضخامت پنهانی از میل. خواننده به من گفت که مادر Shilo بود که دوره نقاهت بعد از سرطان, شد, های, یک, اتاق, با فرزندان دارن و آستین و دوست پسر او را در حالی که آنها منتظر یک آپارتمان برای تبدیل شدن به در دسترس است.

"پنجره" فلوریدا, فلوریدا 2019.

هر چند خواننده عکس ها را می توان با خونسردی ارزیابی آنها احساس نمی مانند کار جدا خارجی است. قبلی سری "اگر آن را بارید یک اقیانوس" متمرکز در خود طبقه کارگر خانواده و تمدید دوست در شهر او در Toms River, New Jersey. بسیاری از خواننده های افراد دچار اعتیاد روانی-چالش های بهداشت و مزمن پول گلایه. دو خواهر زندگی می کردند در کمپ در پدر و مادر خود را' ملک در حالی که پس از آواره طوفان شنی. خواننده اولین برداشت یک دوربین هنگامی که او شانزده و حضور او چه هنگامی که به عنوان "جایگزین دبیرستان برای بچه ها که نه, نور, چرخ دستی های خرید در آتش از نشستن در کلاس درس با توجه به گزینه های که ما می دانستم که برای افراد دیگر از خودمان است." هنگامی که او در اواخر سی سالگی او ساخته شده آن را به موسسه پرات برای B. F. A. و بعد از آن به دانشگاه ییل جایی که او مورد مطالعه با عکاس Gregory Crewdson, برای M. F. A. که او به دست آورده که او چهل و شش. خواننده از یک مادر مجرد به, دو پسر که در حال حاضر رشد کرده و به عنوان او به من گفت: "ما قطعا خوردند از بانک غذا" در زمان. او همچنین تلاش کرد با سوء مصرف مواد است. یک پسر را از مرگ در مستی رانندگی حادثه او را تکان داد به اندازه کافی برای کمک به او را دریافت و هوشیار ماندن.

"بریتنی,", Denver, کلرادو, 2019.

خواننده پس زمینه مستعد او علاقه مند می شود در چه جامعه شناسان تماس "پنهان صدمات کلاس"—و نه فقط آشکار محرومیت اما راه آنها worm راه خود را به عمیق ترین حس از خود. او به من گفت: "من فکر می کنم که در نهایت واقعا در قلب از کار من این است که این ایده از آن نیست که فقط مردم پول ندارم آن است که آنها را نمی بینیم آنها به ارزش آن است. و چگونه شما از آن ذهن-مجموعه؟"

"اتاق 33 Laramie" وایومینگ 2019.
"عموزاده" Phoenix, Arizona, 2019.
"لیندا" فورت لادردیل فلوریدا 2019.

برای متل سری او آویزان از خوردن وعده های غذایی داد و به برخی از افرادی که پرتره او در زمان. شده است وجود دارد تنها یک بار تا کنون زمانی که او احساس مضطرب به اندازه کافی در حضور یک موضوع به طور داوطلبانه کوچ کردن. (در فرصتی دیگر و متل مدیر خواسته او برای ترک برای نقض یک خانه قانون در نظر گرفته شده برای تضعیف کار جنسی و مواد مخدر-برخورد—در برابر بازدید از دیگر مهمانان در اتاق خود را.) خواننده می فرستد و این عکس ها برای افراد خود را اگر آنها به توافق برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات تماس با او و گاهی اوقات او را می شنود اما می توان آن را دشوار برای پیگیری متل ساکنان. از من خواسته اگر او تا به حال شده فکر کردن در مورد چگونه آنها مراتب در COVID-19 بیماری همه گیر. "من نگران هستم" او گفت:. "این ترین جمعیت های آسیب پذیر. آنها نمی باید مراقبت های بهداشتی و یا بیمه. و در برخی موارد سیستم ایمنی بدن خود را در حال حاضر به خطر بیافتد. و من نیز نگران افرادی که در بهبودی هستند که وجود دارد و در تلاش است. چگونه آنها در حال گرفتن به جلسات و چیزهای شبیه به آن ؟ آن را می شود واقعا دشوار است. "

"داستین," گالوستون تگزاس 2019.

خواننده شده است پر از سوراخ در خانه اش در هفته های اخیر مانند بسیاری از آمریکایی ها که به اندازه کافی خوش شانس به یک محل دائمی برای زندگی می کنند. اما او هنوز هم امیدوار به ادامه پروژه خود را گسترش جغرافیایی محدوده. "من آرزو می کنم من می توانم می گویند که این عمل کار را از طریق آمدن و از طرف دیگر از همه چیز" خواننده یک بار نوشت و از او کار می کنند. "من نمی توانم. من در آن هستم برای وضوح. من پس از بیان زبان و رضایت از گفتن چیزی تا به طور کامل تا کنون که بدون داشتن یک کلمه گفت."

"رامونا," میامی فلوریدا 2019.
"کون" فورت لادردیل فلوریدا 2019.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب