افرادی که قدرت ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی در آیوا

“در پایان تابستان من به خانه رفت به منطقه خلیج برای دو هفته. و زمانی که من برگشتم مبارزات انتخاباتی باز کرده بود یک دفتر در وست دس موینس. و آنها شروع به نیروی انسانی افرادی که بیشتر به لحاظ سیاسی در ارتباط است. تلفن های بانکی و canvassing شد چیزی است که ما قادر به انجام واقع است. آن نبوده است تا دو ماه گذشته است که مردم را هیجان زده شده است به اندازه کافی برای یانگ برای انجام برخی از درب ضربه زدن به او. این یک کمپین آنلاین پس تاپیک های زیادی در حمایت از کشورهای دیگر. من قرار دارد افرادی که آمده اند به داوطلب.

“من احتمالا کارآمد ترین درب-کوبنده. من خودم هدف در اینجا است که به دیدگاه های مختلف برای دریافت به دانستن مردم است. شما قرار است فقط به زمین و زمان زیادی را صرف نمی وجود دارد. اما من واقعا می خواهم برای رفتن به خانه های مردم و صحبت با آنها در مورد مشکلات خود چه امور مربوط به آنها.”


نام: Anne اسلاتری
نامزد: Ctq
سن: پنجاه و سه
محل اقامت: اسپنسر

“من یک مادر اقامت در خانه مادر پنج فرزند و کار من راه من از یک کار به دلیل قدیمی ترین من در نیروی کار سه میانه هستند و من جوانترین بالا-مدرسه دوم.

“من در جنوب شرقی آیووا. من یک مددکار اجتماعی, و هنگامی که من شروع به داشتن بچه ها تصمیم گرفتم که من می خواستم به در خانه بمانند. شوهر من یک جراح و چون از خود ما نقل مکان به شمال, آیووا, اینجا, به اسپنسر.

“این پیچیده است. ما استیو کینگ به عنوان نماینده ما. ما جدا شده است. مردم فقط شروع به آه او یک نژادپرست است. ما خیلی امتیاز سفید در اینجا. ما هجوم اسپانیایی, اما ما واقعا سفید کردن در اینجا.

“سیاست همواره بخشی از زندگی من است. زمانی که من برای نخستین بار می تواند رای در هجده آن یک امتیاز است. من دموکرات بسیار لیبرال. پدر و مادرم همیشه مرا به حزبی برای رای دادن. من چقدر خوش شانس ما برای آیووا برای اولین بار دولت به انجمن. در سال 2006 من راه می رفت در سراسر خیابان را دیدم و سپس نامزد اوباما و من بچه ها بازی بسکتبال با او در ورزشگاه وجود دارد.

“با پنج فرزند به من پرداخت می شود توجه به سیاست اما نبود فوق العاده درگیر است. اما زمانی که اوباما زد برای رئیس جمهور, من فقط واقعا به ساخت تماس های تلفنی, ضربه زدن بر روی درب. و بود که واقعا اولین بار من خودم را خارج وجود دارد در جامعه. و من بسیاری از پوش بک. شما می دانید, ‘لیبرال? شما طرفدار-انتخاب ؟ اوه خدای من.’ من می دانستم که من تا تعدادشان کمتر اما با اوباما و هیلاری—من در کار هیلاری را در مبارزات انتخاباتی بیش از حد — من فقط مثل پیچ آن. و در حال حاضر با مغلوب ساختن پیشی جستن من فقط مثل ما باید او را به خارج. من بسیار آوازی اما احترام بیش از حد. من اعتقاد دارم که در گفتمان مدنی.

“برای دو سال من از خواب بیدار هر روز صبح آماده برای آنچه که او انجام شده امروز ؟ برچیدن نهادهای من در مورد مراقبت از عقب زنان مراقبت های بهداشتی. تمام چیزهای که. بنابراین زمانی که دموکرات ها آغاز شده و در حال اجرا به من پرداخت می شود واقعا توجه. وجود دارد بنابراین بسیاری از نامزدها خوب است که من فکر می کنم در مجموع چیز مثبت است. امی است در دولت بعدی ، من به تماشای زندگی حرفه ای خود را برای مدت زمان طولانی. او را فوق العاده موثر است. او چیزی شبیه به یک صد اسکناس که او گذشت و او را همیشه رسیده سراسر راهرو. او در مورد مراقبت همان چیزهایی که من انجام: زنان بهداشت محیط زیست, کنترل اسلحه. او می داند که کشاورزان به دلیل Minnesotans مزرعه ، و سپس من شروع به شنیدن من جمهوری خواه دوستانی که نبودند شیفته با مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن در مورد او. و من مانند ‘Aha. او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.’

“این یا بایدن یا Klobuchar در اطراف اینجا که خواهان بحث در مورد. چرا بایدن? چرا که او یک پیر مرد سفید به صداقت. و آنها احساس راحتی با آن است. و ctq من فکر می کنم چون او عملی است. او یک Midwesterner.

“در طول تابستان ما تا به حال تابستان Sizzler در روح دریاچه, که در آن نامزدها بروید و صحبت کنید. من رفتم به جدول پر من متعهد به جلسه کارت. حق دور من تماس گرفت و شروع به ساخت تماس های تلفنی, ضربه زدن بر روی درب, ارسال اجتماعات به نوع دریافت به دانستن امی. با رسانه های اجتماعی آن را فوق العاده آسان برای رسیدن به مردم و اجازه دهید مردم می دانند چه خبر است. من نفرت صحبت کردن در تلفن. من واقعا به زور خودم را به تماس با مردم و مشکلات آنها. من بسیار به جای دست کشیدن بر روی درب.

“من متوجه مردم واقعا درگیر و متفکر در مورد انتخاب های خود را. دو ماه پیش مردم نمی تواند تصمیم به صرفه جویی در زندگی خود به وجود بسیاری از نامزدها خوب است. در حال حاضر به تازگی زمانی که من زدم در درب همه آنها تنگ شده و آن را به دو. یک بار در در حالی که شما برای مطمئن شوید که شما می دانید “من وارن” و یا “من Buttigieg.” اما معمولا آنها تنگ شده و آن را به دو. مردم آنقدر متفکر—آنها مشاهده شده است بحث توجه به اخبار است. من فقط واقعا افتخار منطقه ما دموکرات.

“من یک اضطراب فرد اما من از خواب بیدار اضطراب هر روز و من فقط احساس می کنم این خیلی مهم است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن ، بنابراین من برداشت یکی از بهترین است که من واقعا فکر می تواند ضرب و شتم او را و می تواند به یک لعنتی خوب جمهور. و من قصد دارم برای قرار دادن زمان به آن. این برای من مهم است. ما دموکراسی برای من بسیار مهم است.”


نام: Jan Taylor
نامزد: برنی ساندرز
سن: هفتاد و نه
محل اقامت: شهر آیووا

“من متولد و بزرگ شده در تگزاس است. من بوده ام در اینجا در آیووا از سال 1985. من شده است در آیووا طولانی تر از من در, تگزاس, اما مردم هنوز هم به من بگویید من تگزاس لهجه.

“شوهر من در نیروی هوایی برای بیست و یک سال. ما مستقر در چهار گوشه آمریکا: واشنگتن, خارجه آلاباما, کالیفرنیا, اوهایو و میشیگان. ما واقعا در عشق با غرب. دوست چهار فصل. اسکی. Ice-skating. بودن در هوای سرد. به طوری که شوهرم ترک نیروی هوایی—او آموزش دیده به عنوان یک محاسبات افسر—ما به دنبال یک شهر دانشگاهی است که تا به حال یک موقعیت باز خود را در I. T. بخش. دانشگاه آیووا این لایحه مناسب.

“من تدریس در مدارس ابتدایی است. اما در نهایت من رفت و برگشت به مدرسه و کارشناسی ارشد در کامپیوتر مبتنی بر آموزش و پرورش و کار کرده I. B. M. پاره وقت. هنگامی که ما نقل مکان کرد به آیووا من نیز مشغول به کار در دانشگاه و در ادامه به دوره های آموزشی—قسمتی از آنجا که آنها تا به حال یک گزینه خوب که در آن ما می تواند یک دوره یک سال به صورت رایگان. زمانی که شوهرم فوت کرد در سال 1993 من چک من متن و متوجه شدم همه من نیاز به دو دوره بیشتر و سپس به نوشتن یک نامه به یک دکتری در آموزش و پرورش است. بنابراین من به پایان رسید و پس از آن به تدریس در یک کاتولیک کالج در Dubuque, آیووا برای حدود پنج سال است. من هنوز جایگزین-آموزش در اینجا در آیووا, شهرستان و شهرهای اطراف آن چند روز در هفته است. من به بچه ها ‘شما می توانید با من تماس خانم تیلور, اما شما همچنین می توانید با من تماس مادر بزرگ, Jan.’

“من سه پسر. هنگامی که آنها خارج از خانه و رشد من بسیار درگیر در مبارزات. ال گور در سال 2000. جان کری در سال 2004. البته باراک اوباما ، من بسیاری از تلفن-تلفن. زمانی که آنها متوجه شدم رفتن به می گویند هیچ به ضربه زدن بر روی درب—برخی از مردم نمی خواهم به خارج, چهره به چهره, ضربه زدن بر روی درب—من شروع به انجام تعداد زیادی از آن.

“در سال 2016 برنی بود گفت: بسیاری از چیزهایی که من واقعا با توافق. من برای یک مدت زمان طولانی احساس کردند که غنی از گرفتن غنی تر و طبقه متوسط بود و راکد. ما باید تعداد زیادی از افرادی که بی خانمان هستند و افرادی که قادر به پرداخت هزینه مسکن خوبی. برنی ساندرز مذاکرات در مورد تساوی—من فکر نمی کنم او را به همه پول دور و از بالا یک تا دو درصد است اما داشتن آنها پرداخت سهم عادلانه خود را در مالیات است. مراقبت های بهداشتی—من خیلی خوشحالم که به گوش او می گویند که آن را غیر قابل قبول برای یک کشور ثروتمند به عنوان ما به مردم ورشکسته به دلیل هزینه های درمانی و نداشتن مراقبت های پزشکی به دلیل آنها نمی تواند استطاعت آن را. به عنوان یک نظامی همسر من بود و به خوبی از آنها مراقبت شود. من تحویل سه نوزاد از طریق یک سیستم است که اساسا یک دولت سوسیالیستی اگر شما می خواهید به آن تماس بگیرید که سیستم. و آن را به خوبی کار می کرد. ما به مدت سه سال در اسلو, نروژ—1972 1974—در ناتو پایه. ما نمی باید یک دندانپزشک در پایگاه بنابراین ما با استفاده از مراقبت از دندان است که نروژی ها ارائه شده است. و من متوجه شدم که ما مراقبت عالی پرداخت شده توسط مالیات دهندگان این کشور است. در حال حاضر من در مدیکر و مکمل برنامه یکی از خدمات ارائه شده به اعضا و بازنشسته و اعضای خدمات و همسران و فرزندان خود را. من فکر می کنم من مراقبت های شگفت انگیز. من آرزو می کنم من می تواند در استخر بزرگ با سلامتی و مقدار کمی که آنها پرداخت برای مراقبت های بهداشتی—یک بار در سال بازدید از خانواده من-تمرین, دکتر, چک که به من و می گوید: من بسیار خوب انجام.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر