افرادی که سود کردن دنباله ای از اشک

نالایق جمهوری: سلب مالکیت از آمریکایی های بومی و جاده ها به سرزمین های هندی توسط کلودیو Saunt W. W. Norton

Jaune سریع-برای-دیدن اسمیت

Tهی برگزار شد به اشک , به عنوان آنها به سمت چپ لمس برگ های پاییزی برای آخرین بار. این چاکتو حال مبارزه در کنار اندرو جکسون در جنگ سال 1812 و یک مقام آمریکایی تضمین کرده قلمرو خود را در ابد. در حال حاضر آنها مجبور غرب به هر حال اولین بومی ملت به اخراج از سرزمین اجدادی خود تحت ریاست جمهوری جکسون 1830 هند راهنمای عمل می کنند. رها کردن مدارس چرخ نخ ریسی و مغازه های نجاری, آنها تا به حال ساخته شده است در سراسر آنچه در حال حاضر می سی سی پی در چاکتو سوار بر یک سفر دشوار به اوکلاهما اخراج خود را “یک آزمایش در زندگی انسان” به عنوان یک خشم ماساچوست کنگره هشدار داد. بازماندگان به نام خانه جدید خود “سرزمین مرگ است.”

اخراج شد و یک ثروت باد آورده برای Mississippians که مسابقه به چاکتو خانه برداشت محصولات کشاورزی و supping در غنایم. بیش از دهه های آینده ایالات متحده تکرار الگوی از اوهایو به آلاباما طرد برخی از 80,000 زنان و مردان و کودکان, فراتر از رودخانه می سی سی پی به غربی حاشیه بی شرم امپراتوری آمریکا. “آنها در خارج از ما” یک کمیته مجلس سنا بناحق “و در یک محل است که همیشه باقی می ماند یک خارج.” بیش از 25000 مردم بومی درگذشت.

در نالایق جمهوری, Claudio Saunt, یک مورخ در دانشگاه گرجستان ارائه می دهد محکم سنتز فدرال خیانت توده اخراج و exterminatory خشونت تعریف شده است که 1830s. دو اصل استدلال—که توده اخراج نبود اجتناب ناپذیر است و آن را یک “نقطه عطف برای مردم بومی و برای ایالات متحده آمریکا”—تا حد زیادی پذیرفته شده در میان دانشمندان است. سوم خود را که آن را اجرایی “بی سابقه” در تاریخ آمریکا دعوت به بحث در مورد دیگر از تاریخ سلب مالکیت. اما Saunt بزرگترین سهم به جوش روایت از تبعید به تاریخ سرمایهداری که بر برده داری را مرکزیت به توسعه اقتصادی ملی: او به دنبال پول exhaustively تحقیق شرکت مکاتبات و سوابق دولتی نشان می دهد که چگونه بانکداران در بوستون و لندن تامین مالی این کار سلب مالکیت با همکاری جنوب دلالان. نتیجه این است که یک داستان فراموش نشدنی از racialized ظلم و حرص آمد که برای تعریف یک دوره محوری در ایالات متحده و بومی تاریخچه به طور یکسان.

این هم یک داستان چگونه—با وجود همه پول که مردم ایستاده بود را—اخراج تقریبا اتفاق نمی افتد با تشکر از طوفان اعتراض را از مردم بومی و سفید و متحدان آنها فعال می شود. و پس از آن گشوده عواقب درنگ. به عنوان Saunt متقاعد کننده روزجهانی ما هنوز به روی چیزی حساب کردن با آنها را امروز.

جرم اخراج از 1830s جایگزین قبلی فدرال سیاست فرهنگی جذب و تدریجی گسترش است. ابتدا در 1790s احمر در سراسر شمال شرقی امریکا و تحت فشار قاره دیرین ساکنان به تغییر راه خود را: برای پوشیدن pantaloons, استفاده, بلوس, دعا به عیسی مسیح. سیاست بود پدرسالارانه و خطرناک یک ابزار امپراتوری. اما مردم بومی استراتژیک بازی همراه اتخاذ آداب و رسوم از “تمدن”—چنین به عنوان مبلغ به مدارس و نوشتن است که می تواند کمک به آنها در اعمال قدرت خود را. گاهی اوقات بومی و تازه واردان سفید خانواده گردش در توسط wagonload به عنوان قرن تبدیل coexisted. چاکتو شد “خیلی خوب” به یاد می آورد فدرال رسمی که بود ممنون برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی خود را و خرید مزرعه خود کار برای یک “بسیار معقول دستمزد.”

از طریق اواسط 1820s سیاستمداران ایالات متحده آمریکا مورد ستایش قرار داد این “تمدن و سیاست” را به عنوان بدیهی موفقیت است. مردم بومی بودند تطبیق در حالی که ایالات متحده برنده جزئی و تکه تکه زمین cessions یک فرایند شتاب جنگ 1812 ، از 1800 به 1820 ایالات متحده wrested 600,000 کیلومتر مربع از آن بومی ،

اما آمریکایی های بومی هنوز هم کنترل می شود میلیون ها هکتار در شرق می سی سی پی به خصوص در جنوب. در 1820s سرخپوستان کریک متعلق به یک پنجم از حال و روز آلاباما; چاکتو و Chickasaw, نیمی از می سی سی پی. آنها پرورشی برخی از جهان تیره ترین خاک حاصلخیز نوعی که ممکن است تبدیل به میلیونرهای—به خصوص اگر کشت به شدت توسط کارگران در زیر شلاق. در واقع ثروتمند بومی جنوبی در حال حاضر متعلق به چند هزار بردگی گرفته شده بودند.

سفید جنوبی ها بیدارم و سپس growled. آنها نگاه cravat-پوشیدن, کتاب مقدس-به نقل از آمریکایی های بومی است که پرورشی که خاک و آنها احساس “تب” یک ناظر اظهار داشت. روزنامه گسترش سرایت. نگران است که در شمال سیاستمداران مخالفت بیشتر بومی زمین cessions در جنوب—در نتیجه تهدید slaveholders’ قدرت—گرجستان نویس یادآوری خوانندگان از “حقوق مسلم شما در اختیار خود را برده و خود را به سرزمین های هندی!”

اما چگونه توجیه اخراج از افرادی که تا به حال تا به طور موثر به تصویب رسید سفید آمریکایی در راه و در خود دولت اصرار? با falsities برای شروع. اگر چه جمعیت بومی در شرق آمریکای شمالی پایدار بود و احتمالا حتی رشد طرفداران اخراج استدلال مخالف: مگر اینکه سفید آمریکایی ها آنها را نقل مکان کرد غرب بومی مردم محکوم به ناپدید می شوند. برخی از سرزنش آمریکایی های بومی خود را برای کاهش فرضی اصرار دارد که آنها شکار بیش از حد و پرورشی بیش از حد کوچک—اتهامات در تقابل با واقعیت بومی کشاورزی تخصص. ترک و یا ناپدید می شوند: تحقيق خود خدمت و از خود انجام داستانی که فعال طرفداران سلب مالکیت برای abjure مسئولیت در حالی که به طور همزمان مصاحبه خود را به عنوان انسانی قهرمانان.

نهر رهبران انتقاد از جمله “اظهارات محاسبه شده برای گمراه کردن ذهن مردان خوب است.” “ما تکرار دوباره,” چروکی ققنوس ویرایشگر الیاس Boudinot wearily نوشت: “که Cherokees نیست در حال کاهش است.” اما آن را آسان تر برای سفید آمریکایی ها به این باور است که در خدمت منافع خود. منتشر شده در سال 1826, James Fenimore Cooper s The Last of Mohicans—که در بالا به اسطوره محو هند به یک بنای خیالی سفید آمریکا هویت—به فروش می رسد مانند backcountry hotcakes.

اندرو جکسون افزایش یافته بود به شهرت در طول جنگ سال 1812 به عنوان یک مرزی, جنگنده, یک قاتل از نهر. در ماه فرض ریاست جمهوری در سال 1829 او پیشنهاد خود را مشخصه قانون: لایحه ای است که به طور موثر قدرت او را به فشار همه مردم بومی غرب می سی سی پی با سازماندهی “ارز” از شرق سرزمین برای بیمار تعریف شده غربی بسته است. اندازه گیری او گفت: آنها را ذخیره کنید از انقراض.

انحراف به عنوان آن را از assimilationist تدریجی از “تمدن و سیاست” این “دولت-حمایت توده اخراج مردم بومی” در Saunt کلمات سوزان و مشتعل مخالف است. مردم بومی فرستاده دیپلمات به واشنگتن منتشر جزوات و درخواست کنگره توسط هزاران نفر. انگیزه خود استدلال شمال سفید پروتستان های انجیلی—که مبلغان به حال در زندگی جوامع بومی برای دهه—چرخش به عمل است. مبلغ رهبران نوشت: خشم سرمقاله; ساکنان نیوکاسل اذعان کرد خود را “مهاجمان”; زنان سفید رفت و درب به درب با دادخواست خود هوازدگی تمسخر عمومی برای خود unladylike سیاسی دخالت. کنگره ادوارد اورت ماساچوست حتی بحث برانگیز این لایحه را به نام. “حذف” او نعره میکشید که “یک نرم word و … کلمات delusive.” رای خیلی نزدیک: 102 yeas در خانه 97 عصبانی nays که می توانست پیروزی اگر قانون اساسی را بدنام سه پنجم بند نشده بود متورم slaveholders’ قدرت.

جکسون اخراج عمل نمی کار به تنهایی. این کار در پشت سر هم با تماس به صورت آشکار و گاهی اوقات حتی “exterminatory” جنگ از جمله ایالات متحده-ساوک جنگ (جنگ در میانه در سال 1832) و دوم آمریکا — Seminole جنگ (برپا در فلوریدا از 1835 تا سال 1842). آن را نیز مشغول به کار در کنار قوانین ایالتی در گرجستان, آلاباما و می سی سی پی که ادعا حاکمیت بر بومی ملل در اواخر 1820s و 1830s معرض آنها را به جنوب نژادی سلسله مراتب و انکار آنها حمایت قانونی. ایالات هدف: به تهدید و ارعاب مردم بومی تا آنها فرار کرد. (در نظر بگیرید خانم Oosunaley یک چروکی که همراه با دوست خود—مبارزه مسلحانه گرجستان کلانتر اقدام به تجاوز به عنف ، او نزدیک یک بازپرس “و به نمایش گذاشته به او زخم” از چروکی ققنوس گزارش تنها به اطلاع داده می شود که “هیچ هندی شهادت دریافت می شود.”) دولت این قوانین سرپیچی زودتر فدرال و معاهدات که مردم بومی ادعا باید در غالب اند. در سال 1832 دیوان عالی ایالات متحده موافقت, قاطعانه ادعا فدرال قدرت. اما جکسون معروف کاهش یافته و به اجرای تصمیم دادگاه است.

نتیجه این شد فتح توسط قانون و بی قانونی است. “هورا پسران! بیایید سرقت همه ما می توانیم” خندید یکی گرجستان سفته بازان همکاران خود تقلا برای غنایم مانند کودکان با عجله به ترک پینیاتا. سربازان و squatters raped مادران و دختران تعقیب خانواده از خانه های خود را با باشگاه و شلاق “و سپس خواب خود را هنوز گرم و تخت” Saunt می نویسد. خانواده های پیچ و مهره ای به جنگل و مرداب گرسنگی در رژیم های غذایی پوست است. وحشت زده از آنچه اتفاق می افتد اگر سفید اوباش شنیده ام آنها را فراری مادران خود را خفه گریه نوزادان و سپس خفه پشت خود را sobs.

به این حساب از اخراج, Saunt تزریق بینش های جدید در مورد توسعه سرمایه داری آمریکا. او نشان می دهد که چگونه سیاستمداران جنوب—بهتر شناخته شده برای بدنام کردن دولت فدرال قدرت—کار با شمال متحدان بسیج سپاه از افسران و ماموران و کارمندان و سربازان در حمایت از اخراج و در ذهن ترا درهم میشکنند هزینه: میلیون ها نفر در هر deportee امروز دلار Saunt برآورد یک شکل است که شامل هزینه های از عملیات نظامی مانند دوم آمریکا — Seminole جنگ. در علاوه بر این به بودجه جنگ که پول bankrolled فاسد مدیران و پیمانکاران خصوصی و فرصت طلب provisioners که جمعی از نقل مکان مردم غرب به قیمت ارزان و سپس به حفره سود. کمی رفت و به طور مستقیم به مردم بومی که طی وبا زده مسیرهای بدون مراقبت های پزشکی مبارزه با هیپوترمی با ژنده پوش و گرسنگی با شش سال خوک دور انداخته شده توسط ارتش به عنوان بیش از حد قدیمی به خوردن و سپس repurposed توسط یک مقام نظامی می دانستند که نومیدی هنگامی که او آن را دیدم. اما اگر اخراج شد گران Saunt استدلال می کند که زمین به ارزش بیشتر به ویژه هنگامی که repopulated با به بردگی گرفته شده بودند. پوشش محاسبات خود در کنار مطالعات اخیر از برده داری Saunt بازیگران بومی اخراج و داخلی تجارت برده به عنوان خواهرخوانده مسیرهای پیاده روی از اشک اقتصادی موفقیت ها ریشه در عمیق اخلاقی شکست.

حتی پس از بومی خانواده ها مجبور شده بودند از دهها میلیون نفر از antebellum دلار مورد نیاز برای تبدیل مزارع خود به برده-اردوگاه های کار اجباری (به عنوان بیشتر مورخان هستند و تماس با آنها). نقشه برداران, شارژ توسط مایل بود به شبکه زمین را اندازه گیری زنجیره ای به طوری که دور بانکداران می تواند خرید و فروش آن را با سهولت. Gins و دانه ها و بردگان بود به تحویل ناظران استخدام و مجهز به اسلحه و شلاق. در پزشکی قانونی از جزئیات Saunt در معرض چگونه بانکداران سرمایه گذاری در وال استریت و فراتر از غنی نیست و به سادگی با تامین مالی برده داری بلکه با تامین مالی اخراج. آنها فاتحان مسلح با صفحات گسترده و حمایت خود را از اخراج بیش از توانمند سازی جنوب برده امپراتوری; سود خود را کمک کرد دراز آهنگ های راه آهن در سراسر این قاره و مترو آهنگ در سراسر شهر نیویورک است.

با این پول می شود ساخته شده چگونه می تواند مخالفان اخراج احتمالا پیروزی? در زمان Saunt را بدبین روایت بدون کنترل و racialized بخل عمل در تنش با او بیشتر امیدوار تاکيد بر ضد اخراج فعالیت و با گسترده تر اصرار که اخراج نبود اجتناب ناپذیر است. او ممکن است تقویت خود را مورد تجزیه و تحلیل جکسون Whig حزب دشمنان که مخالفت با اخراج تعریف خود را از ائتلاف بیش از هر مسئله دیگر از 1830s. در حالی که Jacksonians دفاع و پشتیبانی همیشه در حال گسترش ارضی و کشاورزی امپراتوری که Saunt تا قدرت توصیف حزب ویگ در آغوش تنوع اقتصادی و فشرده توسعه تجاری است. حزب خود را بیشتر احتمال دارد به اجتناب مرگبار و پر هزینه خشونت در حمایت از سوء نیت سازش و همزیستی. در 1830s و ’40s برای مثال حزب ویگ در نیویورک با موفقیت مخالف Jacksonian تلاش برای اخراج همسایه Haudenosaunee (یا ایروکیز). تحت فشار توسط بومی مقاومت حزب ویگ به جای استدلال برای مالیات بر Haudenosaunee و محدود آنها را به دستگاه کوچکتر از زمین است. آن است که یک کشش به فکر می کنم که خود را جایگزین سرمایه داری چشم انداز—به سختی سخاوتمندانه معامله می توانست پیروزی های بیشتر به طور گسترده ای.

در کاوش آخر, Saunt آهنگ های سفید آمریکایی ها به سرقت رفته ثروت و مادری آمریکایی ها و در نتیجه فقر—از طریق نسل. جنگ داخلی اشاره در غیر این صورت مجبور تمایلی سفید آمریکایی ها دست و پنجه نرم با ملت ایران ریشه در اسارت انسان; مداوم حقوق مدنی حرکت نگه داشته است گفتگو زنده است. اما “شده است وجود دارد قابل مقایسه با هیچ حساب با فتح قاره” او می نویسد: “کمی بازتاب جدی در مرکزیت آن به ظهور ایالات متحده و حداقل تعامل پایدار با افرادی که خود را از دست داد سرزمین.”

نالایق جمهوری استقبال خوانندگان به این حساب. آنچه را که در آن برای ایالات متحده به بازگرداندن زمین و آب و حقوق رعایت معاهدات و احترام بومی حاکمیت در حال حاضر و تا کنون بعد از آن ؟ خوانندگان همچنین ممکن است به دنبال بومی معاصر توسط فعالان دوباره امروز دیگر بحث سیاست در نور ادامه داد: سلب مالکیت. اگر ما اذعان زمین به سرقت رفته مثلا در چه زمینه (تحت اللفظی و مجازی) می تواند ما رد حال و روز مهاجران ؟ بالاتر از همه Saunt را مضطرب toggling بین تجاری حرص و طمع و ضد اخراج فعالیت پرسش که آیا سرمایه داری آمریکا همیشه نشان دهنده یک amoral تعقیب سود و یا اینکه آیا آن را همیشه می تواند عامل عدالت به خط پایین خود را.

Saunt نیست چنین سوال بپرسید اما او دعوت آنها را. جمهوری ما یک امید نیاز نمی شود نالایق برای همیشه لطفا برای.


این مقاله به نظر می رسد در ماه مه سال 2020 نسخه قابل چاپ با تیتر “یک دنباله از اشک و پول است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>