People eat in an outline of Ukraine.
با وجود آن خوش بین زیبایی “تاریخ اوکراین” نشان دهنده این ایده که اوکراین تعریف شده توسط آن دشمنی با روسیه است.منبع: TNMKmusic / YouTube

در اواخر سال گذشته اوکراین, وزارت فرهنگ منتشر شد موجز جدید را در این کشور ملی روایت از طریق یوتیوب: پنج دقیقه متحرک موزیک ویدیو unpithily با عنوان “تاریخ اوکراین—کامل و غیر قابل انعطاف بی پیرایه و پاپ.” با رپ از محترم اوکراین گروه هیپ هاپ TNMK شعر توسط شاعر فعال آرتم Polezhaka و دلتنگ انیمیشن با دست کشیده شده توسط Sashko Danylenko این تصویری است که پس از فروپاشی شوروی “مدرسه راک!” برای بومی های دیجیتال. منتشر شده در گرمای جمهوری ایالات متحده استیضاح جلسات این یک یادآوری است که بیشتر به اوکراین از تماس تلفنی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بینندگان باید نگه دارید در ذهن که هر ملی داستان سیاسی شیب.

در این مورد سیاست یک holdover از اوکراین دولت قبلی به رهبری پترو پوروشنکو که انتخاب شد پس از 2013-14 تظاهرات میدان در کیف. یکی از پوروشنکو اولویت بود برای مقابله با روسیه تبلیغات جنگ: تاکتیک شامل سرکوب رسانه ها تلقی ضد اوکراینی, شرایط جدید برای استفاده از زبان اوکراینی در رسانه ها و همه فن حریف پروژه های در نظر گرفته شده برای تقویت میهن پرستی. موزیک ویدئو تامین شده بود وزارت اطلاعات سیاست وزارت عجله تاسیس در سال 2014 و فورا محکوم کرد به عنوان یک Orwellian “وزارت حقیقت” توسط خبرنگاران در اوکراین نگران تهدید برای آزادی بیان. (تحت اوکراین رئیس جمهور جدید ولدیمیر Zelensky آن شده است گیرند به وزارت فرهنگ ورزش و جوانان.) این ویدئو نیز بخشی از شخصی بیشتر پروژه سیاسی: Polezhaka به من گفت که او خود را نوشت و شعر به عنوان بخشی از مجموعه های در حال انجام “است که حافظه چگونه کار می کند”—آهنگ های اختصاص داده شده به حافظه از یک نوجوان-ager طی 2015 بمب گذاری در یک طرفدار اوکراین مارس در شهر خارکف.

پس از اوکراین مستقل شد و در سال 1991 دولت-حمایت تاریخی بزرگداشت بیشتر گرفته شده به شکل حزن انگیز یاد رفت قهرمانان با مقدار زیادی از پر اب و تاب فلزی مجسمه سازی. اوکراین راست گرایان در ضمن ترجیح می دهند سیاه بلکلوا و نور مشعل تظاهرات. دومی حالت چشمانداز به سیاست های دولت پس از تظاهرات میدان به عنوان بخشی از یک مقام رسمی حرکت به سوی شبه ناسیونالیسم. اما عصبانی زیبایی از این نام تجاری از ناسیونالیسم را می توان خاموش-قرار دادن. مشتاق پاسخ به “تاریخ اوکراین” است که به سرعت رفت و ویروسی نشان می دهد که بسیاری از اوکراینی ها مشتاق هستند برای مثبت کمتر شوم را در تاریخ ملی. در نظرات به YouTube و Facebook بسیاری از بینندگان شوخی که این ویدئو می تواند جایگزین تمام تاریخ برنامه درسی در مدارس اوکراین.

این ویدئو باز می شود با سه Hutsuls های فدورا-پوشیدن کابوی ها از کوه های کارپات تا خود را بلند چوبی شاخ. ما جهش بین کلیساها و کلبه قلعه ها و کارخانجات. “نگاه چپ به راست” توسط Mykhailyuta raps. “این است که خود را در زمین این است که دولت خود را!” اما چه کسی دقیقا این است “شما”? ما شروع به درک به عنوان فنری طلایی حباب طلسم “افتخار به اوکراین” و “افتخار به قهرمانان” این ملی شعار بود که اغلب شنیده می شود در میدان گاهی با کمتر دوستانه “مرگ به دشمنان!”

Mykhailyuta ادامه گفت: “در ابتدا وجود نداشت پرندگان یا ماهی. و پس از آن انفجار بزرگ.” بندیکت اندرسون “تصور جوامع” سر در گم می شود: اوکراین زمانی آغاز شد که زمین انجام داد. این است عرفانی جنبه ای از ناسیونالیسم که در آن هویت از چشمه ازلی خاک.

انفجار بزرگ توسط نوسنگی Trypillians که ارائه شده به عنوان حرف مردم تحمل سفال. بعد ما برخورد نبرد آماده Cimmerians مرموز به احتمال زیاد هند و اروپایی گروه توصیف هومر در اودیسه به عنوان زندگی “کفن در غبار و ابر” در “بی پایان مرگبار شب” در لبه جهنم است. هرودوت بعدها نوشت که آنها زندگی می کردند در شمال دریای سیاه که منجر به این ایده که آنها در اوایل ساکنان اوکراین است. سرزمین “بی پایان مرگبار شب” است که شاید الهام بخش ترین مدل ملی, اما آن را یک فرصت برای تهوع: هومر سیمپسون به نظر می رسد در یک جبه تنها به سر خود را پاک جایگزین چیزی بیشتر یونانی. بعدی آمده اسلاوهای شرقی و تاسیس Kyivan Rus’, پادشاهی که هر دو روسیه و اوکراین ادعا می کنند به عنوان جد خود. (آنها را قبول ندارند به اشتراک بگذارید.) اسلاوها نبرد با یک نواخت انبوهی و سپس با هر یک از دیگر.

این اینتر-اسلاوی نبرد است که متاسفانه آشنا. در اوکراین, آمریکا استیضاح رسوایی شده است تحت الشعاع قرار دادن طولانی مدت جنگ با روسیه و حمایت از جدایی طلبان در شرق این کشور است. در ماه آوریل گذشته اوکراین انتخاب Zelensky یک کمدین که تنها قبلی تجربه سیاسی بود در آمار طنزهای تلویزیونی “خدمتگزار مردم” که او در آن بازی یک معلم مدرسه است که رئیس جمهور منتخب پس از تبدیل شدن به یک اتفاقی اجتماعی-رسانه های ستاره. Zelensky انتخاب شد, در بخش, در وعده های خود برای پایان دادن به جنگ و سامان دادن جدایی طلب برگزار مناطق به اوکراین است. (در انتخابات خود را نیز ممکن است نشانه ای از تمایل اوکراین برای خنده دوباره.) بخش بزرگی از Zelensky پروژه است ترویج بیشتر فراگیر پلورالیستی نسخه هویت ملی است. پوروشنکو که از جنوب غربی اوکراین, فرار برای reëlection در شعار “ارتش! زبان! ایمان!” Zelensky مقابل است که از یک شهر صنعتی در اوکراین در جنوب شرقی منطقه Dnipropetrovsk و برای بسیاری از ساکنان شرق اوکراین ابتدایی خود را به زبان روسی است. (او همچنین دارای یک پس زمینه یهودی هر چند او نمی کند و تاکید می کند که بخشی از هویت خود را.) به منظور انتخاب Zelensky تا به حال به اثبات تعهد خود را به زبان اوکراینی; مبارزات انتخاباتی خود برجسته فیلم طنز آمیز که در آن او مورد مطالعه قرار مبهم اوکراینی کلمات و واژگان. اگر او برنده در لغزش خود تمایل به در نظر گرفتن افت با شرق اوکراین جدایی طلبان و روسیه در قرارداد صلح است بدستآمده فحاش انتقاد از مهمترین ملی جناح در جامعه اوکراین و از پیروان Poroshenko که سخت در تلاش است برای تضعیف جانشین او. Zelensky دشمنان مانند به رنگ او را به عنوان یک پیاده آماده خیانت به سرزمین مادری.

با وجود آن خوش بین زیبایی “تاریخ اوکراین” نشان دهنده این ایده بیشتر مشخصه Poroshenko سیاست از Zelensky است که اوکراین است که توسط آن دشمنی با روسیه است. یک سفر با سرعت بالا از طریق پانتئون اوکراین سیاسی و فرهنگی ملی قهرمانان—قزاقها به گرد فیلسوف-شاعر Hryhorii Skovoroda ملی رامشگران Taras در شوچنکو و Lesya Ukrainka—فلفلی با نبرد rap-مناسب disses کارگردانی در قهرمانان مانند پوشکین.

Danylenko را به آرامی رنگارنگ چهره های کارتونی آنقدر خوب است که آن را آسان به چشم پوشی تصویری بیشتر tendentious جنبه. بلشویکها به عنوان یک “طاعون” نمایندگی شوم قرمز مرد پرنده دارای حق اعمال یک داس و چکش—کارآمد شخصیت است که می تواند همچنین به عنوان یک توصیف عمدی فراموشی از حضور طبقه کارگر اوکراین در انقلاب است. لنین است که هیچ جا یافت می شود که اگر اوکراین اخیر “decommunization” کمپین که شامل حذف لنین بناهای تاریخی در سراسر کشور توسعه یافته حتی به گفتن از تاریخ است. هیتلر باعث می شود تنها یک مختصر ظاهر به عنوان یکی از چندین “کاه” مشکلات و اوکراینی ها به عنوان مبارزه در “دو جبهه” در غرب اوکراین در برابر شوروی و همچنین نازی ها. این آخرین نسبتا ظریف در جشن ملی اوکراین حرکات در جنگ جهانی دوم ساخته شده سیاست رسمی تحت Poroshenko اما بسیار بحث برانگیز است چون این گروه های شرکت کننده در پاکسازی قومی از قطب ها و یهودیان است. قابل توجه است که حک کل تاریخ اوکراین اقلیت های قومی. یک دوست داشتم به ببینید که چگونه هوشمندانه Danylenko را به تصویر کشیده نویسنده Sholem Aleichem نویسنده یدی-زبان داستان که الهام گرفته از “نقب زن روی بام” یا اسحاق بابل که جاودانه یهودی اودسا.

زمانی که من صحبت می کرد به Polezhaka او به من گفت که او فکر می کردم که اگر کارتون از این نوع منتشر شده در اوکراین چندین سال پیش “مسکو امپراتوری خواهد کاهش یافته و اوکراین را به دست آورد که تمام سرزمین های اشغالی.” او افزود: “ما علت این است که فقط و کارتاژ باید نابود شود.” کارتاژ البته روسیه است. Polezhaka را متخاصم نگرش است که به سختی در همراهی با Zelensky پیام صلح و آشتی. اما Zelensky دولت را در نیاز مبرم به برخی از نقاط برای میهن پرستی. در ماه اکتبر مسلح نمایندگان راست آزوف (جنبش بدنام برای استفاده از آن از یک Wolfsangel-الهام آرم) اشغال Zolote های شرقی اوکراین در شهر که در آن نیروهای برنامه ریزی برای برداشت به عنوان بخشی از یک توافق آتش بس. آزوف مردان متعهد باقی می ماند و محافظت از مردم محلی در سرپیچی از دستور دولت است. Zelensky احساس مجبور به یک سفر شخصی برای خنثی کردن این وضعیت است. در یک ویدئو از برخورد او نگاه عصبی مانند یک مرد در تلاش برای جلوگیری از مبارزه با نوار.

“من به رئیس جمهور” او پشت سر هم از “من برخی از پمپاژ!” به عنوان یک کمدین Zelensky مورد استفاده خود را در قد و قامت کوچک را به نفع خود—به عنوان مثال در یک طرح که در آن او با بازی یک ملکی اما کوچک پدر ملاقات دختر خود را درشت دوست پسر جدید. اما در Zolote تصویری او نگاه مانند یک مرد در بیش از سر خود را. او perseveres خود را در تلاش های صلح در اواسط ماه دسامبر او ملاقات با ولادیمیر پوتین, آنگلا مرکل و امانوئل پاکسازی در پاریس به تلاش برای مذاکره احتمالی قطعنامه—اما او در مواجهه با ثابت انتقاد و اعتراض در خانه.

به عنوان انیمیشن تاریخچه تساوی به نزدیک یک مرتکب خطا شدن سر خاکستری-حرف پوتین می خزد در سراسر اوکراین هل دادن اسباب بازی خود را مخزن و سربازان—اما اوکراین مشت shoves او را به عقب. (اگر تنها آن بسیار آسان بود.) طلایی, پرنده, پرواز به آسمان آبی و بینندگان یادآوری می شود که آینده اوکراین بستگی دارد بر روی آنها. Danylenko بسته با خوش بینانه تصویر: یک وعده غذایی جشن به اشتراک گذاشته شده توسط, در میان دیگران, یک معدنچی پرورش دهندهء زنبور عسل, یک کشیش, یک قزاق یک افسر پلیس زن و یک نوپرست با یک لپ تاپ. این حداقل است که یک چشم انداز صلح است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی