پادکست گوش دادن به در حالی که شما در حال اجتماعی-فاصله

People sitting on steps
نخست گوش دادن در طول این زمان از اجتماعی فاصله وجود دارد کارآمد و ضدعفونی کننده unpodcastlike و مرموز پادکست “Coronavirus 411” در میان بسیاری دیگر.عکس توسط کریستف Ena / AP / شاتر

ما به عنوان جراحی خودمان را برای رمان بعدی-coronavirus تحولات—بسیاری از ما از داخل خانه ما—روشن شدن اطلاعات قابل اعتماد می شود تا کنون بیشتر ضروری است. جای تعجب نیست که یک منبع پادکست: از این هفته COVID-19 قسمت و مستقل پادکست وجود دارد. “امروز توضیح داد:” یک مصاحبه جذاب با کارل گلدمن که قرارداد این ویروس روی الماس شاهزاده و صحبت به میزبان نشان می دهد Sean رمسورم از قرنطینه تخت; “روزانه” به کنکاش پیچیدگی های تست وضعیت در ایالات متحده با پیشبینی نگران کننده نتایج. مستقل coronavirus غلاف یا ضربه از دست ندهید. در میان آنها وجود دارد فوق العاده به طوری که “Coronavirus: واقعیت در مقابل داستان” روزانه ارائه از سی ان ان شامل آن رئیس پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا که با آرامش پیاده روی شنوندگان از طریق موضوعاتی مانند تفاوت بین یک بیماری همه گیر و اپیدمی, آیا افراد مسن باید ترس (تا حدودی), آیا یک ویروس “شکارچی” مصاحبه شونده دیده است فیلم “سرایت” است که در آن Gupta یک cameo و اینکه آیا ناشناس خلبان هواپیما فکر می کند که شنوندگان باید لغو داخلی برنامه های تعطیلات. (“نه مگر اینکه شما بهتر برنامه های” او خنده. نباید گوپتا یک پزشک بود انجام مشاوره اینجا؟)

مورد علاقه من coronavirus پادکست کارآمد و ضدعفونی کننده unpodcastlike و تا حدودی مرموز “Coronavirus 411.” این یک quick facts-تنها به روز رسانی روزانه با هیچ آشکار وابستگی تحویل داده شده توسط یک ناشناس صدای زن: خالص, اخبار گلچین از C. D. C. W. H. O. و منابع دیگر مبتنی به گوش خود را. آن را ارائه می دهد خلاصه ای از سراسر جهان و ملی, اخبار به روز رسانی (“ایتالیا است و قرار است در کل کشور در مستند از طریق آوریل 3rd”; “سنت پاتریک روز جشن لغو شده اند, در دوبلین و بوستون”) و خواندن مورد اعداد در هر کشور و در حال حاضر دولت است. آن را بسیار جدی برای گوش دادن به چند روز قسمت های پی در پی—شماره افزایش سرعت. نشان می دهد راوی انسان است اما او می تواند با تصویب یک ربات است که فقط با من خوب: ما به عنوان عمل اجتماعی ما فاصله های غیر طبیعی ولی به نظر می رسد به خوبی به عنوان هر گونه به پناه. معروف کیفیت است که تمایل به تمایز پادکست—صمیمیت folksiness یک پاتوق پرنیان—اتفاق می افتد به آنچه که من نمی خواهید در طول یک بیماری همه گیر و “Coronavirus 411” فاقد همه آنها را.

“Coronavirus 411” ایجاد شد و توسط ویلیام Corbin, که با این نسخهها کار در یک مارک-پادکست شرکت به نام صدا است که برندها در تولید است نشان می دهد. او این ایده را در ماه ژانویه و پس از نا امید شدن در آمازون اکو. “من از الکسا برای اطلاعات در مورد کوروناویروس و او بخوانید ویکیپدیا ورود” او به من گفت بی اعتقاد. او سعی ساختمان الکسا coronavirus مهارت و سپس متوجه شدم که ساخت یک پادکست ساده تر خواهد بود. او می خواست محتوای آن به معتبر: C. D. C. W. H. O. تایید اخبار. “یک پزشک نظر است از علاقه به من; یک هزار پزشکان نظرات مورد علاقه من” Corbin گفت. او به نیروهای با یک سخنگو به جزئیات نتایج—فقط حقایق. “اگر شما همیشه می خواهید برای دریافت اخبار به بیرون رفتن به یک بازاریاب,” او گفت:. “آنچه که مردم می خواهند در اخبار , اخبار.” به طور مشابه وطنی و امیدوار کننده جدید نشان می دهد “Coronavirus روزانه توجیهی” از خانه سوار رسانه ها به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن که اخلاق. در آن جدی و تا حدودی stressed-out-صدایی مردی به نام برایان مک کالو بار خوانده شده اخبار سهام هولناک زمینه گزارش ها از ایتالیا و توضیح می دهد که چرا به طور منظم قدیمی صابون موثر است و باید مورد استفاده قرار گیرد در دست ما posthaste. از آن باقی می ماند در سمت راست از مطلع nonhysterical و متمرکز و قدردانی می کنم که به من از ترس دولا شدن بر روی نیمکت.

در سبک توجه داشته باشید: سیاست. برای چشم انداز به خصوص خوش آمدید پس از قتل عام اخیر شناخته شده به عنوان فوق العاده سهشنبه, من قدردانی از دو غلاف در خاص است. این اولین بار است که “شکست مفتضحانه” لئون Neyfakh را قانونی سیاسی-رسوایی سری در حال حاضر در فصل دوم خود را—و یا چهارم اگر شما تعداد دفعات مشاهده شده کار خود را در “Slow Burn.” کسانی که فصل کاوش واترگیت این استیضاح کلینتون و بوش v. گور; این یکی در مورد ایران-کنترا. من مدت طولانی است که امیدوار است که Neyfakh خواهد به نوبه خود تمرکز خود را بر روی این طرح است که در آن مقامات دولت ریگان مخفیانه به فروش اسلحه به ایران پشت کنگره را در طول یک تحریم تسلیحاتی در تلاش برای تهیه آزادی گروگان آمریکایی—و به استفاده از درآمد حاصل برای حمایت از کنترا در نیکاراگوئه. این یک داستان پیچیده رسیده آبدار reëxamination—و آن ضدقهرمان Oliver North, به تازگی به عنوان رئیس جمهور N. R. A. (مدت خود را کوتاه بود و پس از اختلافات که به یاد من: من قطعا می خواهم گوش دادن به یک تحقیقی پادکست در مورد N. R. A.)

“شکست مفتضحانه: ایران-کنترا” این است آنچه من می خواهم امیدوار برای: مخدوش سرد جنگ-جو و بی سر و صدا enraging. Neyfakh است به عنوان wonkishly companionable مثل همیشه و طبق معمول او آغاز می شود سری با نشستن ما را و به ما گفتن یک داستان از یک فرد عادی درگیر در یک لحظه تاریخی است. در این مورد کوین Kattke یک میسی مهندسی تعمیر و نگهداری از لانگ آیلند که moonlights به عنوان یک داوطلب به صورت های مختلف دولت پنهان عملیات. (شما بخوانید که حق است.) گوش دادن به پادکست در مورد ایران-کنترا رسوایی در سال 2020 ارائه نمی شود frisson از هیجان است که گوش دادن به پادکست در مورد واترگیت را در سال 2017, زمانی که برگ برنده دولت جدید بود ما استرس اولیه بود و این نشان می دهد مسلط غرور—واترگیت در زمان طولانی تر برای رسیدن به یک نقطه شکستن از ما ممکن است متوجه شده اند—به نظر می رسید که حاکی از آرامش اگر دور د Trumpification. اما فصل جدید طراوت اصلاحی به برخی از فرهنگی نوستالژی که ظهور به صورت ناقص رهبران که در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد خیلی خوب است. گوش دادن به ریگان آدرس عمومی در “شکست مفتضحانه” ضروری است یادآوری از زندگی در زیر یک زیرکانه نوع بدخیم جمهور: کسی که برای تلفن های موبایل گویا و گرم و اطمینان بخش است.

ریگان intriguingly باعث می شود برخی به همان اندازه دیوانه کننده cameos در عالی “LBJ و جامعه” از PRX میزبانی شده توسط ملودی بارنز اوباما رئیس داخلی-مشاور سیاست. این یک جانشین “LBJ جنگ” از سال 2017 به میزبانی دیوید براون. هر دو سری از ویژگی های ضبط شده از لیندون جانسون تلفن, تماس, بانوی پرنده جانسون صوتی خاطرات و دیگر آرشیوی نوار است که به ما امکان استراق سمع در چگونه جانسون موفق به ایجاد جاه طلبانه ترین شبکه امنیت اجتماعی از زمان ما است. این مسحورکننده به گوش دادن به او در عمل: buttonholing دوستان و دشمنان cajoling برای خوب بیشتر. هفته پس از ترور جان اف کندی و جانسون قلدر کندی برادر در قانون سارجنت شرایور به, در بالای کارگردانی صلح سپاه رهبری جانسون را پیشنهاد جنگ با فقر است. “شما مسئولیت شما رو قدرت شما قدرت شما رو پول” جانسون می گوید. “در حال حاضر شما ممکن است به غدد.” شما می توانید عملا شنیدن شرایور را دو را. “این غدد” او می گوید. و سپس: “من مقدار زیادی از غدد است.” بقیه سابقه است. در یکی دیگر از قسمت “مرد پزشکی” ریگان در سال 1961 می گوید: در مورد این ایده از مدیکر “یکی از روش های سنتی تحمیل سوسیالیسم در مردم شده است و از طریق طب.” ریگان به روش طب به عنوان تاریخ می,نشان می دهد,
کافی نبود برای یک بیماری همه گیر.

و در نهایت: بازی سرگرم کننده. من به شدت توصیه می شود “در مورد از دست رفته ضربه” آخرین قسمت “پاسخ به همه” که شما ممکن است در مورد به عنوان خوانده شده بر روی رسانه های اجتماعی, دلیل خوب: آن ترکیبی از مد افتاده لذت حل رمز و راز با تم از اینترنت را در رابطه با حافظه—چیزی است که من فکر می کنم در مورد بسیاری به عنوان دو تا کنون بیشتر در هم پیچیده. آن را در مورد یک شنونده که در می یابد که ضربه او به خاطر از نود رادیو FM است که سازمان ملل متحد-گوگل-قادر; پس از ساعت ها جستجو می بیند هیچ شواهدی از آن را با وجود آن بسیار خاص شعر (قافیه “Holyfield بیرون رینگ” با “سلطان برای عروس” به عنوان مثال). آن را حتی وجود دارد? “من در گرفتن به طور فزاینده ای نا امید, اما همچنین نوع ترس” او می گوید ما قهرمانان, P. J. Vogt و الکس گلدمن. “این احساس تقریبا مانند او یافت می شود مانند یک سوراخ در جهان مانند یک glitch” Vogt می گوید. در نهایت آنها را وادار به پایین همه چیز سرسختانه و entertainingly. من لذت می برد و یک قسمت پادکست این مقدار در مدت زمان طولانی—با پایان من حتی احساس محبت برای Barenaked Ladies’ “یک هفته” آهنگ من بلند نفرت. ممکن است شما از آن لذت ببرید بیش از حد. در ضمن: سالم دوستان من و صاف منحنی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>