رئیس جمهور به دام افتاده است

معاونت / خبرگزاری فرانسه / گتی

Fیا کل زندگی و برای تمام ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده خود را جایگزین واقعیت کامل با خود را جایگزین مجموعه ای از حقایق است. او خود را نشان داده بود و نامنظم ضربه, خودشیفتگی, کینه جو و بی رحمانه و دروغگو و خالی از همدلی است. هیچ کدام از آن جدید است.

اما ما در حال حاضر وارد خطرناک ترین مرحله از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. درد و سختی که ایالات متحده آمریکا است که در آغاز تنها به تجربه های بنیادی از یک بحران است که رئیس جمهور کاملا نامناسب برای مقابله با, یا فکری یا temperamentally. زمانی که همه چیز داره نسبتا خوب ملت می تواند به راحتی جذب هزینه های مغلوب ساختن پیشی جستن روانی و اخلاقی تحریف و disfigurements. اما آن روز پشت سر ما. Coronavirus همه گیر شده این شرایط است که می تواند تسریع مخرب مجموعه ای از پاسخ های از یک فرد با مغلوب ساختن پیشی جستن characterological نقص و اختلال شخصیت.

ما در حال حاضر در فاز اولیه پزشکی و اقتصادی طوفان بی بدیل در بسیاری از طول عمر ما. وجود دارد بیش از حد اطلاعات ما ندارد. ما نمی دانیم کامل شدت همه گیر و یا اینکه آیا یک دولت مانند نیویورک منادی یا outlier. اما ما به اندازه کافی اطلاعات به می دانم که این ویروس به سرعت در حال انتقال و کشنده است.

کیفیت ما بیشتر نیاز به یک رئیس جمهور در طول این بحران در حال آرامش, حکمت و اطمینان; یک فرمان از حقایق و توانایی برقراری ارتباط آنها را به خوبی و ظرفیت به فکر می کنم در مورد میان مدت و بلند مدت در حالی که با دقت توزین رقابت و گزینه های متضاد ، ما نیاز به یک رهبر است که می تواند متقاعد کردن مردم به عمل در راه است که دشوار است اما لازم است که تمرکز می تواند مانند یک پرتو لیزر در یک مشکل برای یک دوره ثابت از زمان و چه کسی گوش خواهد داد و در صورت لزوم تسلیم به کارشناسان که می دانند به مراتب بیشتر از او می کند. ما نیاز به یک رئیس جمهور که می توانید در قرعه کشی ملت هم به جای درایو آن را از هم جدا که برتری در پیچیده کار از حاکم و کسی که با این نسخهها کار به خوبی با مقامات منتخب در هر سطح. ما نیاز به یک مدیر اجرایی که قضاوت است و نه فقط صدا اما استثنایی است.

وجود دارد برخی از 325 میلیون نفر در امریکا, و آن را سخت به فکر می کنم بیش از یک تعداد انگشت شماری هستند که بیشتر فاقد این ویژگی ها از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما ما نیاز به در نظر گرفتن چیز دیگری است که این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است منجر به سریع و حتی بیشتر نگران کننده روانی و عاطفی وخامت فرمانده. این یک یقین است, اما آن را امکان ما نیاز به آماده می شود.

در اینجا این است که چگونه این ممکن است بازی کردن; به حدی آن را در حال حاضر است.

بیایید شروع با آنچه ما می دانیم. کسی که با تهمت و روانی آرایش هنگامی که مواجه با حقایق و اتفاقاتی که در حال ناخوشایند است که او را درک به عنوان یک تهدید برای خود تصویر و ایستاده به سادگی آنها را انکار می کند. ما دیدم که بارها و بارها در اوایل این بیماری همه گیر زمانی که رئیس جمهور بود به غلط اطمینان و پخش اطلاعات نادرست یک روز پس از دیگری.

پس از چند روز که در آن او حاضر به اذعان دامنه و مقیاس این بحران — او خودش را اعلام “جنگ به رئيس جمهور” — او در حال حاضر پسرفت به نوع بار دیگر تبدیل به یک چشمه از اطلاعات غلط. در یک کنفرانس مطبوعاتی دیروز او اعلام کرد که او “دوست دارم به کشور باز شد و فقط مشتاق برای رفتن عید پاک” که کمتر از سه هفته دور یک هدف که بالا اپیدیولوژی و بهداشت حرفه ای بر این باورند فاجعه بار خواهد بود.

“من فکر می کنم ممکن است. چرا که نه ؟ ” او گفت: با یک شانه طول تاون هال میزبانی شده توسط فاکس نیوز بعد از آن در روز. (چرا عید پاک ؟ او توضیح داد: “من فقط فکر می کردم آن را در زمان یک جدول زمانی است.”) او گفت: این را به عنوان شهر نیویورک مورد تعداد دو برابر در هر سه روز و ایالات متحده در مورد تعداد در حال حاضر تنظیم سرعت برای جهان است.

به عنوان یک نفر که مشورت با مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید در coronavirus پاسخ آن را به من, “او انتخاب کرده است تصور کنید که بدترین پشت سر ما زمانی که بدترین است که به وضوح جلوتر از ما.”

پس از گوش دادن به رئیس جمهور نزدیک به دو ساعت جلسه روز دوشنبه—که در آن, در میان چیزهای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد “اگر آن را تا به پزشکان آنها ممکن است می گویند … ‘بیایید با خاموش کردن کل جهان است.’ … این می تواند ایجاد یک مقدار مشکل بزرگتر از مشکل این است که شما شروع به خاموش با”سابق کاخ سفید مشاور کار کرده است که در گذشته بیماری های همه گیر به من گفت: “این احمق را مرگ هزاران دلیلی. ما بسیج را به عنوان یک کشور به بسته همه چیز را برای یک زمان با وجود دشواری است. ما می توانیم راه ما بازگشت به ظاهر نرمال اگر ما نگه دارید و اجازه دهید سیستم بهداشت و درمان آن را از طریق بدتر از آن.” او افزود: “اما در حال حاضر ما خود رئیس جمهور است لغو همه که کار و موعظه بی مبالاتی. جای ما را در گرفتن یک چالش دشوار است کشیدن ما را به سمت شکست و درد و رنج. فراتر از باور است.”

YES و هیچ. چیزی که به درک در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که قرار دادن دیگران قبل از خود چیزی است که او می تواند انجام دهد حتی به طور موقت. تلاش خود را برای انتقال حقایق است که همین حالا خدمت خود را درک منافع خود و یا به بیان همدلی هستند مجبور اسکریپت و همیشه کوتاه مدت از جمله واکنش های بیگانه به او.

این رئیس جمهور نیست و باید از این ظرفیت برای گوش دادن به سنتز و درونی کردن اطلاعات می کند که بلافاصله خود خدمت می کنند بزرگترین نیاز: ستایش, fealty ستایش. “او در می یابد آن را غیر قابل تحمل که کسانی که همه چیز از دست رفته” یک روانشناس بالینی به من گفت. “ستایش تشویق و تمجید به نظر می رسد برای آرام کردن او و افزایش اعتماد به نفس خود را. وجود دارد هیچ جایی برای آن در حال حاضر و تا او را به رشد تحریک پذیر و نیاز به ایجاد برخی از راه برای گرفتن برخی از توجه مثبت.”

او افزود که این بیماری همه گیر و اقتصادی آن ذرات را “پایمال مغلوب ساختن پیشی جستن ظرفیت به درک در خارج از توانایی های خود را به کمك و روند و [هستند] فراتر از سرخوردگی خود را تحمل. او نه کنجکاو و علاقه مند; حقایق پرتاب کنار هنگامی که ناراحت یا [زمانی که آنها] در تضاد با خود واقعیت موازی و مردم یکبار مصرف هستند مگر اینکه آنها در خدمت او در برخی از راه.”

منT مفید در اینجا به یادآوری است که تهمت موفقیت به عنوان یک سیاستمدار شده است ساخته شده است در توانایی خود را برای تحمیل اراده خود و روایت دیگران به استفاده از تجربه خود را در یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد و مهارت خود را به عنوان یک مرد باهم به شکل عمومی برداشت به نفع خود حتی—و یا شاید به خصوص اگر آن برداشت در تضاد با واقعیت است. او متقاعد شده یک تکه خوبی از این کشور که او یک wildly موفق تاجر و می داند که بیشتر در مورد کمپین سرمایه گذاری, دولت اسلامی, دادگاه ویزا سیستم تجارت و مالیات و بدهی, انرژی تجدید پذیر, زیرساخت های, مرز, و هواپیماهای بدون سرنشین از هر کس دیگری.

اما در این مثال تهمت نیست در مواجهه با یک مشکل سیاسی او به راحتی می توانید چرخش راه خود را از. او رو به یک ویروس کشنده. آن را نمی خوانیم چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از آن فکر می کند و یا توییتهایی دربارهی آن است. چرخش و دروغ در مورد COVID-19 از جمله این که آن را به زودی جادویی ناپدید می شوند به عنوان تهمت و ادعا کرد که آن را کار نمی کند. در واقع آنها اثر مخالف است. اطلاعات غلط باعث خواهد شد این ویروس به افزایش مرگبار آن گسترش یافته است.

بنابراین به عنوان متجاوزین—به عنوان بدن را افزایش می دهد و بیمارستان در حال ضعف و اقتصاد قراردادهای شاید به طور چشمگیری—آن را معقول و منطقی به فرض که رئیس جمهور را برای رسیدن به این ابزار از او استفاده کرده است در طول زندگی اش: دورویی و انکار است. او نمی خواهد اجازه می دهد تا حقایق هستند که در تقابل با روایت خود را به سوراخ خود میدان مغناطیسی از فریب.

اما چه اتفاقی می افتد به تهمت روانی و عاطفی زمانی که همه چیز لازم نیست به نوبه خود در اطراف این زمان او می خواهد ؟ چه اتفاقی می افتد اگر کلاهبرداری است که اجازه داده اند او را به راه رفتن به دور از رسوایی پس از رسوایی نیست کار بسیار خوبی, اگر درهای فرار بسته پیچ و مهره ای هستند و اگر آن را dawns حتی برخی از هواداران خود—افرادی که به تماشای اعضای خانواده و دوستان و همسایگان قرارداد این بیماری برخی تعداد آنها را مرگ—که مهم نیست که چه تهمت می گوید او نمی تواند تغییر دهد و این اپیدمیولوژیک واقعیت ؟

همه این احتمال وجود دارد که او را به خشم دراندازد و خوراک خود پارانویا.

به عنوان مراقبت های بهداشتی و بحران اقتصادی بدتر تهمت را نشانه خواهد شد و حتی بیشتر به طور کامل بر روی صفحه نمایش. رئیس جمهور جدید را ایجاد سپر بلا. او را سرزنش فرمانداران برای هر خبر بد رخ کشورهای خود را. او را سرزنش خبرنگاران که سوال بپرسید که تصویر او را در کمتر از نور مطلوب. او را تقاضا حتی بیشتر cultlike پوشش از رسانه هایی مانند فاکس نیوز. چون او نمی تحمل روابط است که مشخص می شود اختلاف نظر وجود یا عدم وجود از سجده قبل از اینکه طولانی خواهیم دید افراد کلیدی حذف و یا سکوت زمانی که آنها سعی می کنید برای مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن-محور داستان است. او سعی خواهیم کرد برای پیدا کردن اشیاء براق برای منحرف کردن توجه ما از خود را شکست.

همه اینها از یک راهکار رئیس جمهور استفاده کرده است هزار بار. شاید آنها موفقیت دوباره. اما چیزی متفاوت در مورد این لحظه در مقایسه با دیگر هر لحظه در مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری است که می تواند به اثبات می شود کاملا disorienting و نگران کننده برای رئیس جمهور. Hush-پرداخت پول را ندارد COVID-19 برود. او نمی تواند منحرف کردن اذهان مردم از جهانی همه گیر. او نمی تواند صبر کنید تا آن را تا اخبار بعدی چرخه چون خبر بعدی چرخه نیز در مورد این بیماری همه گیر. او نمی تواند به راحتی ایجاد یکی دیگر از روایت چون او اغلب های مرحله با دانشمندان که نمی خواهد دروغ از طرف او.

رئیس جمهور سعی خواهد کرد به سرزنش دیگری—اما در مورد این “دیگری” است یک ویروس نیست یک مهاجر مکزیکی یا یک خبرنگار با یک ناتوانی نه یک مسلمان یا یک کلینتون نه مرده قهرمان جنگ و یا یک خانواده افتاده سرباز و نه یک مشاور ویژه یا یک NFL بازیکن که زانو زده برای سرود ملی. او سعی خواهد کرد برای استفاده از این بحران به گودال یک حزب در برابر دیگر—اما این ویروس را بکشند هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات. او سعی خواهد کرد برای ایجاد یک جایگزین برای منحرف کردن اذهان مردم از حقیقت ناخوشایند—اما در این مورد است, خیلی می ترسم, داستان بیش از حد بزرگ است و قتل عام خواهد بود بیش از حد بزرگ به از آن منحرف شود.

امریکا آن را به طرف دیگر از این بحران به عنوان آن را پس از هر بحران دیگر. اما این مبارزه خواهد بود و یک معامله خوب سخت تر و انسانی هزینه یک معامله خوب بالاتر, از آنجا که ما انتخاب به عنوان رئیس جمهور یک مرد که بسیار آسیب دیده و پس از شکسته در بسیاری از راه های.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>