قیمت مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداری

اقیانوس اطلس

منn آینده موزه هرگز Trumpers تبدیل شده تا کنون Trumpers سناتور کوری گاردنر از کلرادو را غرور و افتخار از محل. در سال 2016 گاردنر به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک “دلقک” چپ کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه پس از یک روز به جای تماشای او را به طور رسمی دریافت این حزب نامزدی, نام او را به رها کردن از نژاد پس از انتشار Access Hollywood نوار و گفت: او را در نوشتن مایک پنس نام در انتخابات ریاست جمهوری.

در حال حاضر گاردنر شاید سنا را بیشتر در معرض خطر جمهوریخواه وقت است که قفل شده است و در یک نبرد دشوار برای انتخاب مجدد در حالت روند میشن روز به روز. او مسیرهای پیاده روی خود را محتمل دموکراتیک حریف فرماندار سابق و سابق ریاست جمهوری نامزد جان Hickenloooper توسط دو رقمی در پای صندوقهای رای است. در تیز در مورد چهره گاردنر حمایت کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن در هر نوبت پس از تایید رئیس جمهور برای انتخاب مجدد در سال گذشته است.

“او با ما بوده است 100 درصد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از گاردنر در فوریه تجمع در کلرادو اسپرینگز در آن گاردنر lavished ستایش از رئیس جمهور.

چه اتفاقی افتاده است ؟

چندی پیش در یک زمان وجود دارد در سیاست آمریکا زمانی که مقامات منتخب که خود را دولت رای دهندگان تغییر در زیر آنها را خواهد خود را تنظیم حزبی وفاداری به ماندن در قدرت است. سناتور سابق جیمز Jeffords ورمونت و آرلن اسپکتر پنسیلوانیا هر دو چپ حزب جمهوری خواه زمانی که آن برنامه ملی رشد کنند که از رای دهندگان خود را. یک نسل از سیاستمداران جنوب از جورج والاس به Strom Thurmond, اقتباس آن مواضع در مسابقه به عنوان سیاه و سفید رای دهندگان دسترسی به صندوق های رای افزایش یافت.

“من فکر می کنم من می توانم چیزی را درک درد مردم سیاه آمده اند به تحمل” والاس گفته یک کلیسا مخاطبان در سال 1979. “من می دانم من باعث شد که درد و من تنها می تواند درخواست بخشش خود را.” Thurmond که زد segregationist مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در سال 1948 هرگز عذرخواهی برای گذشته خود ديد اما او قابل اعتماد تحویل فدرال کمک های اولیه و برنامه های سیاه و سفید تشکیل و در سال 1970 شد اولین بار در جنوب سناتور به استخدام یک هیات مشاور و حامی یک نامزد برای فدرال مقام قضاوت.

این روزها تهمت را نگه دارید در ایران پایه است به طوری که مجموع جمهوریخواه امتیازهای سراسر کشور صلیب او در خطر است. قبیله ای وفاداری طبیعی جدید است. در گاردنر مورد تعداد سرد را نقطه. در آغاز از مغلوب ساختن پیشی جستن اصطلاح گاردنر مایل به گرفتن مستقل میخ سرپهن کوچک. او فشرده بیهوده برای ایجاد یک کمیته ویژه در امنیت سایبر در بخشی به بررسی روسی هک 2016 انتخابات. او با حمایت دو حزبی مهاجرت اصلاحات لایحه نوشته شده توسط جان مک کین که خود را همکار جمهوری خواهان کاملا شکست خورده است. مرکز لوگر مستقل و غیرانتفاعی در واشنگتن دی سی است که به ترویج متقابل حزب همکاری, به نام او پنجم-ترین-دو حزبی سناتور در 115 کنگره که در سال 2018 به پایان رسید. اما کسانی که مواضع او صدمه دیده با جمهوری خواهان بازگشت به خانه.

ژانویه 2019 پس از گاردنر را شکست و با صدای شیپور و رای به پایان 34 روز تعطیلی دولت بدون ارائه تامین مالی برای رئیس جمهور مرزی دیوار مغلوب ساختن پیشی جستن مطلوب-نامطلوب امتیاز در میان کلرادو جمهوری خواهان بود و 84 درصد به 15 درصد در حالی که گاردنر بود نسبتا ضعیف 59 درصد به 26 درصد با توجه به KOM کلرادو نظرسنجی.

در تازه ترین KOM بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن favorability امتیاز در میان جمهوری خواهان کاهش یافته است کمی به 78-21 در حالی که گاردنر رزبه 72-19. اما این افزایش است و تقریبا به اندازه کافی برای جبران گاردنر گردابی favorability امتیاز در میان رای دهندگان اعلام نشده در حال حاضر بزرگترین تکه از کلرادو رای دهندگان. در میان کسانی که رای دهندگان گاردنر به ثمر رساند فقط 29 درصد مطلوب امتیاز در مقایسه با 62 درصد نامطلوب.

بنابراین چسبیده با مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بهترین در دسترس استراتژی برای گاردنر, حتی اگر آن را به اندازه کافی برای برنده شدن در یک انتخابات عمومی در یک وضعیت که در آن تهمت را از دست داده به هیلاری کلینتون تنها کمتر از پنج درصد و که در آن دموکرات ها برنده هر ایالت در سال 2018 است. (گاردنر دفتر بازگشت نیست درخواست برای اظهار نظر در این مقاله است.)

“من مطمئن هستم که وجود دارد بهتر مسیر برای او در این لحظه می گوید:” کورتیس هوبارد یک شریک در دموکراتیک شرکت مشاوره OnSight امور عمومی بخشی از کنسرسیوم که انجام KOM نظرسنجی. “بخشی از محاسبه برای ایران در سراسر کشور این است که آنها درک کنند که وجود ندارد هر مسیر رو به جلو را می کند که شامل بوسیدن حلقه. و از آن تاسف و آن را احتمالا خواهد شد در نتیجه گاردنر که یک اصطلاح سناتور. من می گویم این مایه تاسف برای او چرا که من فکر می کنم او بهتر جمهوریخواه از او اجازه است.”

پس از دو دوره در مجلس گاردنر برنده خود را بسازید در سال 2014 تنها دو و نیم درصد در برابر دموکرات وقت Mark Udall. او فعالیت به عنوان یک بیدین و نسبی متوسط در مسائلی مانند مهاجرت و حمایت از یک حرکت به مهاجران مستند نشده در ارتش خدمت در یک مسیر به شهروندی. هنگامی که در دفتر وی در ادامه به راه رفتن گاهی اوقات مسیر maverick. او با همکار خود Coloradan دموکراتیک سناتور مایکل بنت در آمریکا مهاجرت اندازه گیری. و او مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ضد ماری جوانا سیاست به جای همکاری با سناتور الیزابت وارن اجازه می دهد تا شاهدانه کسب و کار به استفاده از سیستم بانکی در کشورهای مانند کلرادو که در آن گلدان قانونی است.

در سال 2016 او در ریاست ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته با این کمپین و جمع آوری کمک بازو و تلاش های خود را وجود دارد کمک کرد تا شکست قرمز-دولت وقت سناتورهای دموکرات از جمله هایدی Heitkamp از داکوتای شمالی و جو دانلی از ایندیانا در سال 2018 است. این نوع از اعتبار ممکن است یک بار شده اند پاداش به عنوان نشانه ای از وفاداری اما به نظر می رسد به معنی کمتر در میان کلرادو به طور فزاینده ای محافظه کار جمهوریخواه رای دهندگان پیشرو جمهوری خواه ناظر انتخابات وجود دارد به من توضیح داد.

“به صداقت او بسیار بالا مشخصات در حال اجرا سناتوری کمیته, اما او همچنین همیشه سعی کردم برای آمدن در سراسر به عنوان یک سناتور برای همه Coloradans که واقعا این نوع از تصویر شما می خواهید به پروژه به رای دهندگان گفت:” pollster دیوید فلاهرتی ماژلان استراتژی در لوئیزویل ایالت کلرادو است. “اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل دمیده شده است که استراتژی. او محبوب تر در کلرادو از جورج دبلیو بوش بود که در زمستان سال 2001 پس از 9/11. خط پایین این است که در کشور ما او را به اجرا با رئیس جمهور تهمت برنده و یا از دست دادن. رویدادی فراتر از Cory کنترل را تحت تاثیر واقعیت در اینجا.”

گاردنر است که به دور از تنها جمهوری خواه مجبور به پا مغلوب ساختن پیشی جستن خط و یا پرداخت قیمت. سناتور مارتا McSally در آریزونا و تهم Tillis در کارولینای شمالی در حال hewing به یک استراتژی مشابه حتی در صورت قوی اپوزیسیون دموکراتیک در کشورهای در روند بنفش. سناتور سابق Bob Corker از تنسی و پوسته پوسته شدن جف آریزونا هر دو آنها شد و گاهی صریح منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن بازنشسته به جای مواجهه احتمالی شکست محافظه کارانه تر از رقبای اصلی در سال 2018 است. سابق سناتور دین هلر نوادا بیشتر پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن اما هنوز هم هزینه او دو راه: در سال 2018 شد تنها جمهوری خواه مجلس سنا به از دست دادن یک گشتند نژاد خود را دموکراتیک challenger, Jacky روزن. در همان زمان هلر کوتاه لاس زنی با مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه بود به اندازه کافی برای او هزینه امیدوار-برای صندلی رئیس جمهور کابینه.

“این حزب در حال حاضر بیشتر یک فرقه از یک حزب می گوید:” نورمن Ornstein جانباز کنگره محقق در آمریکا سازمانی موسسه و یک اطلس مشارکت کننده. “ضروری نیست به دوری یا طرد طاقت فرسا است—و این نه فقط ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا فاکس نیوز. همه دوستان خود را خواهد آنها را درمان مانند مرتد بیش از حد.” ایران امتیازهای صورت عملی انتخاب Ornstein به من گفت: از دست دادن پایگاه خود را و یا خطر از دست دادن رای دهندگان نوسان. “آنها همه تصمیم به دو برابر کردن روی پایه و در کلرادو است که یک مسئله انتخاب با توجه به تعداد قابل ملاحظه ای از حومه, کالج تحصیل رای دهندگان دفع مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Hickenlooper که پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات در برابر اندرو Romanoff سابق رئیس کلرادو مجلس نمایندگان در ماه آینده اولیه می گوید گاردنر رها کرده است پلت فرم او زد و شش سال پیش.

“سناتور گاردنر وعده داده شده به عنوان یک صدای مستقل اما او مجوف به تهمت و شرکت های بزرگ ویژه منافع” Hickenlooper گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “آنها با هم سعی کردم به تکان شدید و سخت دور Coloradans دسترسی به مراقبت های بهداشتی و نورد برای حمایت از ما هوای پاک و آب. Coloradans تغذیه می شوند و می خواهند کسی در واشنگتن خواهد شد که برای مبارزه با آنها است.”

در واقع کریگ هیوز برجسته دموکراتیک مشاور در کلرادو که کمک خلبان بنت را از انتخاب مجدد در سال 2010 ابراز تعجب در گاردنر رویکرد است. او تا به حال شده است در میان بسیاری از نزدیک تماشا سناتور در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه در ماه ژانویه است. او در میان تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان که با موفقیت تحت فشار قرار دادند رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به اجازه تمدید زمان برای هر دو طرف به پرونده خود را اما او پس از آن در نهایت رای دادند در برابر تماس شاهدان و یا محکوم به رئیس جمهور.

“آن را گیج کننده” هیوز به من گفت. “من نمی دانم که چگونه او برنده در این نقطه است. او تنها جمهوری منتخب ایالت در حال حاضر به عنوان آن است. این مفاهیم بزرگ است. کلرادو دولت است که برای چندین دهه است پاداش دو حزبی و مستقل رهبری که آیا این عملی رگه هایی از مایکل بنت و یا مستقل رگه هایی از یک Gary Hart. من متقاعد شده است که به عنوان یک سیاستمدار با استعداد به عنوان گاردنر می تواند جرأت مسیر های مختلف در اینجا. وجود دارد یک راه برای حرکت و دیده می شود به عنوان وفادار به طور کامل و بدون دید از بالا خود را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همه چیز او می کند.”

اما حداقل یک های اخیر تلفات گاردنر, سیاسی, مهارت است بنابراین مطمئن شوید که در مورد. “برای او به pivot در حال حاضر احتمالا بیگانه بسیاری از مردم او را در شمارش به نوبه خود به رای” Heitkamp به من گفت. “و این نگاه خیلی ریاکارانه به هر کس دیگری در دولت پس بهتر است برای توجیه تصمیم خود را. من فکر نمی کنم او یک انتخاب است. اگر او قرار بود به محوری به دور از رئیس جمهور, او تا به حال به آن را انجام دهد طولانی در پیش است.”

Heitkamp نمایندگی یک دولت که در آن سابق سناتور دموکرات بایرون Dorgan و کنت کنراد برنده انتخاب مجدد با 60 درصد آرا حتی اگر دولت شده است قابل اعتماد جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری سیاست از سال 1968. حتی 10 سال پیش Heitkamp گفت: ناظر انتخابات به او توضیح داد 20 درصد از جمهوری خواهان در سراسر کشور مایل به تقسیم رای خود را; در حال حاضر این تعداد کمتر از 5 درصد است.

“من هرگز تصور نمی کرد که کوری گاردنر بود به رویه چپ” Heitkamp گفت. “او را در شمارش بسیار انرژی پایه مغلوب ساختن پیشی جستن. یا او را در شمارش بودن وزیر کشور در دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme