مشکل همه گیر فیلم

برادران وارنر / اورت مجموعه

بیش از آخر هفته تصاویر اطراف گسترش رسانه های اجتماعی: مردم شلوغ هم در صبحانه نوشیدن hirt در بی اعتنا یا مبارز عیاشی. مردم بسته بندی شده به میله های استاندارد برای جشن های تعطیلات آخر هفته و یا روز سنت پاتریک ، آیا این افراد در تصاویر نمی دانم در مورد قبر خطرات آنها نما با جمع آوری—خطرات لزوما به خود را دارند اما برای افراد دیگر—و یا اینکه خود را سرگرم کننده تر بود به صراحت سرکش اثر همان بود: جهانی همه گیر شده, ساخته شده به طور پیوسته بیشتر تهدید می کند به دلیل آن است که به طور پیوسته مشکل تر باشد. بیماری منتقل می شود و به آسیب پذیر توسط کسانی که ممکن است فرض خود شکست ناپذیر است. رقص—و یا در این مورد نوشیدن سبز رنگی آبجو—به عنوان جهان می سوزد.

به دنبال در تصاویر این آخر هفته من فکر کردم به عنوان بسیاری از دیگران را به فیلم من تبدیل شده است به تازگی برای تطهیر در طول بحران. من فکر کردم به طور خلاصه در مورد سرایتاستیون سودربرگ 2011 فیلم در مورد یک disconcertingly coronavirus مانند ویروس—و اکتشاف چقدر نازک خط را می توان بین آخرالزمانی و پیش پا افتاده. اما پس از آن من فکر کردم در مورد شیوعآن در ایده های مشابه (یک ویروسی سرایت نامرئی تهدید) از یک قطعا کمتر مغزی از نقطه نظر. ولفگانگ پترسن فیلم که برای اولین بار در سال 1995 را نشان می دهد و سن آن نیست ظریف فیلم و یا حتی یک وحشتناکی متفکر یک. برای یک فیلم که موضوع اپیدمیولوژی شیوع ویژگی های تکان دهنده تعداد انفجار: آن نوع اساسا و unapologetically است عمل است. اما این فیلم مطلق عدم نکات دقیق وظریف است که خود را آشکار: آن bluntness موفق به تصرف برخی از تناقضات شدید از این لحظه—وضعیت برخی از آنها به عنوان درمان اضطراری و دیگران در حال درمان به عنوان یک جمعه. شیوع بسیاری اشتباه, اما آن را می شود یکی از گسترده ترین چیز درست است. آن را درک می کند که در امریکا یکی از بزرگترین تهدید برای سلامت عمومی می تواند فرهنگ آمریکایی خود را.

در برخی از راه من نمی نیاز به rewatch شیوع: چند تا از آن صحنه شده اند خشکیده در ذهن من برای سال. من به یاد به خصوص وحشتناک تظاهرات از فیلم نیمه داستانی بیماری (یک شکل از تب هموراژیک که علائم بسیار شبیه به کسانی که از ابولا): این زخم عرق, راه ناشی از آن مردم را به خونریزی از چشم خود را. من به یاد لحظه ای که رابی (Rene Russo) حقیقتند خودش را با یک سوزن آلوده از طریق لایه های از کت و شلوار محافظ: چگونه او بیان می شود از وحشت دیوانه وار به کسل کننده و ترسناک او به عنوان حذف دستکش برای دیدن او خود را آلوده به خون است. و من به یاد این فیلم را تجسم از این ویروس به عنوان گسترش آن از طریق شلوغ فیلم تئاتر: این ذرات غیر قابل مشاهده و کشنده سفر—رقص تقریبا—از دهان آلوده به بدن یک زن است که او دهان به خنده در کمدی بر روی صفحه نمایش. (بخشی از چه چیزی ساخته شده است که صحنه ماندن با من فرض این است که من آن را دیدم به آن در نظر گرفته شده بود شاهد: در سینما.)

Rewatching شیوعهر چند صحنه من در بر داشت قابل توجه بود یکی من می خواهم موفق به فراموش کردن به طور کامل: یکی که در آن دو خانواده فتنه انگیز و عصبانی سعی کنید به فرار نظامی-اعمال قرنطینه شده است که تصویب شده در اطراف منظره شهر ساحلی از نهر سرو کالیفرنیا در تلاش برای نگه داشتن ویروس موجود است. خانواده ها تلاش برای فرار آغاز می شود با چیس با سرعت بالا—کامیون وانت تداوم آشفته بر زمین نه به معنای اتومبیل—و به پایان می رسد اگر شما ببخش قدیمی دهه اسپویلر در مرگ: یک هلیکوپتر نظامی ارتش پس از هشدار هر دو خانواده است که آن را آتش بر آنها اگر آنها همچنان مسیر خود را به سمت زمین فراتر از این موانع باعث می شود خوب در خطر است. تیراندازی در دیدار یک کامیون موتور. (این یکی از بسیاری از انفجار در فیلم است.) دوربین کاهش به طور خلاصه به پس از مرحله نهایی مسابقات: یک خانواده زنده زنده سوزانده در وسیله نقلیه خود را به صورت گرافیکی برای شورش خود را.

سرایتهم امکانات اقدام به فرار از قرنطینه. میچ Emhoff (مت دیمون) و دختر خود را سعی کنید به نقض گارد ملی سد در تلاش خود را برای فرار مینه سوتا, ویروسی نقطه داغ. تلاش های خود را هر چند که شامل عمدتا از خفیف ادب میچ تلاش برای توضیح به یک نگهبان است که او ثابت شده است سیستم ایمنی بدن به ویروس—به پایان می رسد در آرام شکست.

تفاوت بین این دو صحنه نیز تفاوت بین این دو فیلم. سرایت نگران است در درجه اول با سیستم ها و محدودیت های خود را. آن علاقه مند است در این راه دولت رسیدگی به بهداشت عمومی بحران و در این راه شرکت های تعامل با آن دولت. آن است که علاقه مند به اطلاعات و اطلاعات غلط. شیوعاین است در درجه اول در رابطه با گسترده تر ایده های در مورد قهرمانانه مردم ، نیست داستان از یک شبکه از افراد که زندگی از وسط قطع کردن در حساب از یک بیماری همه گیر; در عوض, در بیشتر قسمت ها این داستان یک شخصیت منحصر به فرد سام دانیلز (داستین هافمن) یک نظامی virologist که متوجه می شود بهتر از هر کسی دیگری تهدید که رمان ویروس به شمار.

شیوع بسیار بلانت فیلم به خوبی تعریف قهرمانان و خائنانی. تاپیک سام: کمی کاساندرا کمی Casanova کمی کابوی پلیس او صرف مقدار زیادی از این فیلم در تلاش برای متقاعد کردن شخصیت های دیگر—از جمله رابی همسر سابق او هنوز هم دوست دارد—که آنها باید بیشتر دست پاچه تر از آنها هستند. و او خرج می کند و همه از این فیلم که 100 درصد درست است. وجود دارد عمده نمک (Cuba Gooding Jr.) نظامی virologist در آموزش که اتفاق می افتد به راحتی به یک خلبان ace. در سمت تلنگر, وجود دارد, ارتش ژنرال دونالد مک کلینتوک (دونالد ساترلند) که آگاه بود از این ویروس را قبل از گسترش آن به ایالات متحده و کسی که حاضر به انتشار آن دانش چرا که او تا به حال شده است با استفاده از آن به منظور توسعه یک سلاح بیولوژیکی. به غیر از کلی بیلی فورد (مورگان فریمن) که به طور همزمان همدست و تضاد در مورد McClintock طرح عملا هیچ مناطق خاکستری یافت می شود در شیوع. در حالی که سرایت‘s core بینش است که بیماری ویروسی متصل می شود مردم از لحاظ جسمی بلکه نمادین بیماری را کاهش می دهد مردم را به همراه حقایق از بدن خود را—شیوع باعث می شود در مقابل فرض که وجود دارد استثنایی داشت و حتی و به خصوص در بیماری های همه گیر.

شیوعدر آن ارائه می دهد آسان اطمینان داد که هر گونه اقدام خواهد شد. آن را ایجاد یک جهان که در آن راست و اشتباه هستند و هر دو بسیار—cartoonishly—خوانا. آن درام هستند اغلب به معنای واقعی کلمه مواد منفجره. که باعث می شود برای سرگرمی خوب; آن را به عنوان آن اتفاق می افتد باعث می شود بسیار ضعیف بینش زمان بیماری همه گیر. یکی از تعریف کیفیت COVID-19 بعد از همه این است که دقیقا آن کمبود مواد منفجره صدای فراگیر درام. این ویروس شبیه آنفولانزا. این است که گاهی بدون آشکار حضور خود را از طریق هر گونه علائم فیزیکی در همه. آن را مرگبار در بخشی به دلیل آن به نظر می رسد بسیار پیش پا افتاده است. آن را پنهان در چشم ساده. و مقابله با آن و خواسته اغلب از انفعال: ماندن در خانه. انجام هیچ چیز نیست.

که همچنین می گویند که COVID-19 نوع بیماری است که ساخته شده است نمایی بدتر مفروضات است که همه بیش از حد آمریکا: که سوار کردن همه گیر بدون تغییر عادات یا رفتارهای امکان پذیر است. که مردم می تواند—و باید—آن را به تنهایی. که استقلال از نظر اخلاقی بهتر از اتصال. و که قهرمانی بزرگ است و با صدای بلند و انفجاری. شیوع بیماریدر راه است که در آن همه بیش از حد آسان مفروضات پیش بینی برخی از آنچه اتفاق افتاده است در این آخر هفته. آن را گیراندم یک لحظه که در آن برخی از مردم به سادگی نادیده گرفتن نصایح کارشناسان یا به این دلیل آنها آگاه از درخواست و یا از آنجا که آنها تا به حال دیده می شود مناسب برای آنها را نادیده گرفت. آن را گیراندم یک وضعیت که در آن برخی از پاسخ به وخیم تهدیدات ویروسی سرایت توسط لاف زدن که جای خود quarantining یا تمرین هر شکل اجتماعی فاصله آنها رفت و به صورت همبرگر در قرمز رابین چون “این است که امریکا” و “من انجام آنچه من می خواهم.” فردگرایی می تواند موجب; در یک بیماری همه گیر آن مسئولیت است. آن را نیز بیشتر به سادگی یک دروغ است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>