مشکل با آمازون نازی ها-شکارچیان نشان می دهد

آمازون

یکی از عوامل که پیچیده هر توانایی به تشریح افراط آمازون schlocky جدید, درام, شکارچیان است که نشان می دهد آشکار نیست لیست سند ارائه شده به منتقدان با screeners از پنج قسمت. بنابراین من نمی توانم نوشتن در مورد باز کردن صحنه نمادین تخریب رویای آمریکایی است که در آن یک bumptious, سیاستمدار, کباب و همبرگر در یک بوسه کوک صحن نازل شده است به [redacted]. و یا در مورد آنچه اتفاق می افتد یک ساعت بعد (قسمت اول اجرا می شود fulsome 90 دقیقه) که نشان می دهد به تصویر می کشد یک زن مسن به طور کامل برهنه بودن هدفمند در حمام به دلایلی که در حال [redacted]. و یا تصمیم گیری در پنجمین قسمت به مرحله یک صحنه که در آن یک soignée جامعه matron است شکنجه مجبور به خوردن مقادیر [redacted].

شکارچیان است عجیب و غریب نشان می دهد همه aestheticized خشونت و شیرخواران فلسفه مانند جورج کلونی فیلم بتمن به کارگردانی کوئنتین تارانتینو. سبک بزرگ است و با صدای بلند به عنوان befits 1977 تنظیم; ابرقهرمان منابع بی پایان هستند; هولوکاست قابل استناد است و دوباره ایجاد شده در فلاش بک توالی در بسیاری از مواقع که نشان می دهد به اختراع جدید برای جنایات نازی ها به ارتکاب (آنهایی که قدیمی بودن ظاهرا کافی نیست). یک شخصیت است که به عنوان “یک زندگی واقعی گاییدن Jewperhero.” یک بیمار روانی در شاخه های یک فلامینگو در یک جا بستم. در حالی که همه شکارچیان کارگر به تاکید خود را اخلاقی عمق حتی به عنوان اصلی آن نظری نگرانی پایین می آید به یک نسبتا سوال اساسی: آیا درست است که برای کشتن نازی ها?

ستاره این Baudrillardian عینک indubitably, Al Pacino بازی مایر Offerman که بی سر و صدا ناظر از یک گروه از vigilante نازی شکارچیان در سال 1977 نیویورک. اما نشان می دهد ایجاد شده توسط تازه وارد نسبت دیوید ویل و تولید شده توسط Jordan Peele است وفادار به کتاب های کمیک داستان منشاء و بنابراین شخصیت اصلی یونس Heidelbaum (لوگان لرمان) و عبوس bratty نوجوان که از زندگی با مادر بزرگ خود را روت (جینی برلین) می شود و شتم توسط قلدر و زیاده روی در بحث های بی پایان در مورد ابرقهرمان اخلاق خود را با بهترین دوستان است. بر خلاف گفتن, پیتر پارکر, یونس به فروش می رساند علف های هرز برای حمایت از خانواده اش که اموزش التماس او را به جلوگیری از انجام گفتن او را که در هر تصمیم گیری در زندگی پایین می آید به یک انتخاب بین تاریکی و نور است. یک شب, اموزش به قتل در مقابل یونس که او را به مایر و به وحی که خود را خفیف ادب bubbeیک concentration-camp بازمانده اند که مخفیانه در حال کار برای پیدا کردن و کشتن نازی ها در امریکا زندگی می کنند. (کسانی که نازی ها جان سالم به شکل جدید Hydra-مانند گروه خم در شرارت و سلطه بر جهان.) فراموش نکنید تلمود نسخه ای برای زندگی خوب; بهترین انتقام مایر می گوید یونس با اسید لذت بردن است که به سادگی “انتقام است.”

اوایل مشکل نشان می دهد که در حال حاضر مرده نازی شکارچی اموزش بسیار قانع کننده تر از شخصیت یونس که sulks راه خود را به مایر اردوگاه (شکارچیان گاهی اشاره به این واقعیت است که یونس درخشان ریاضیدان و استاد code-breaker اما تا حد زیادی درست ارائه او را به عنوان یک کنده). در Television Critics Association پنل اوایل سال جاری ویل صحبت در مورد چگونه الهام بخش برای نمایش بود و مادر بزرگ او از بازماندگان هولوکاست که داستان همیشه زده جوان ویل به عنوان داشتن یک comic-book با کیفیت را در خود ایجاد حفره از خیر و شر. که رمان های گرافیکی را پلمپ خیلی بد اعماق نازیسم نیست یک تصادف: رایش سوم را fetishization از نمادها همراه با آن غیر قابل تصور و ستم مناسب بصری پانچ و روایت سادگی از متوسط.

اما تا آنجا که شکارچیان وام گرفته از کتاب های کمیک آن را نیز pilfers به شدت از یکی دیگر از نوع بازده مخدوش تن. ویل داستان سرایی ساختار ممکن است پاره پاره از مارول اما سبک آن است که سخت کار کردن ، نه جنسی, انجمن شکنجه از فیلم مانند عشق کمپ 7 و آخرین, موج, رایش سوم, اما بیحس کننده بی روح خشونت از بهره برداری از فیلم ها و به خصوص تارانتینو در حرامزادههای لعنتی. برای همه یونس اخلاقی quandaries مورد خشونت شکارچیان بسیار روشن بر این واقعیت است که کشتن نازی ها نیست فقط دفاع—آن را نیز سرگرم کننده. چرا آن را نمی شود که نشان می دهد بنیادی مواد ارائه می دهد مانند پاک کردن خطوط بین قهرمانان و خائنانی و چنین شاد ظرفیت برای قتل عام است ؟

(آمازون)

یونس به عنوان مایر دیدار تیم ملی شکارچیان خم تمام راه را به آن ’70s تنظیم معرفی هر یک از شخصیت ها در, سینمایی, B-movie-تریلر ، وجود خواهر هریت (کیت Mulvany) یک راهبه و سابق MI6 عامل (آن را می پردازد نه به فکر می کنم بیش از حد سخت در مورد اینکه چرا او یک راهبه را به عنوان عادات همه end اواسط ران و او نسبتا مرگبار). وجود دارد Roxy جونز (تیفانی بون) یک شخصیت بیشتر نازک کشیده و استعاره-y از Foxxy کلئوپاترا. به طور مشابه نازک است Louis اوزاوا Changchien جو تورنس رزمی-هنرهای متخصص و کره ای جانباز که می آموزد یونس چگونه به مبارزه با. کارول کین و Saul Rubinek بازی Mindy و موری Markowitz, یک زن و شوهر ازدواج با نامشخص مجموعه مهارت اما جذابیت بسیار زیاد. How I Met Your Mother‘s, جاش ردنر است نامعقول لذت بخش به عنوان Lonny فلش پایین بر روی شانس خود را بازیگر که ظاهرا یک استاد تغییر قیافه, حتی اگر او فرمان سبیل به نظر می رسد به او ارائه تردید.

چه دیوانه کننده ترین مورد شکارچیان است که بسیاری از آن آثار در قطعات فردی حتی اگر کل یک عرق overseasoned smorgasbord. یک plotline شامل یک مامور اف بی آی (Jerrika Hinton) در شکارچیان’ دنباله propulsive و Pacino را مایر کاریزماتیک جذاب میرسد. با وجود آن افزایش جهان نشان می دهد که آزادانه در حوادث واقعی—و نه نخبگان جناح های تخصصی نازی شکارچیان لزوما اما این کشف در 1960s و 70s که تعدادی از نازی ها فرار کرده بود و عدالت را به زندگی جدید در آمریکا گاهی اوقات حتی با کمک دولت ایالات متحده. این جوهر یا مرکب در صفحات تاریخ اخیر رسیده است برای نظارت فراتر از طنز چشمک شکارچیان ارائه می دهد تا. اما هر یک از شخصیت است sneering و mindlessly sociopathic: Dylan Baker نقش ضربت سیمپسون یک سیاستمدار که rictus پوزخند و ژامبون-خوردن لهجه جنوبی را به دست آورده او را به یک مکان در جیمی کارتر کابینه. خود را قابل اعتماد ترین مجری تراویس Leich (گرگ آستین) آمریکا نازی که سادیستی غیرت و ین برای speechifying همسان هستند تنها توسط اشتیاق خود را برای موسیقی تئاتر است.

اگر شکارچیان شد فقط خیلی schlock و گور آن ممکن است جایگاه خود را در اوج, تلویزیون, حاشیه, اگر چه احتمالا نه در آمازون و نه با Pacino بنابراین resplendently بازی به عنوان یکی از شخصیت ها تماس او “راک هلمز.” اما آن را به وضوح loftier نیت برای همه آن grotesquerie. مداوم فلش بک به اردوگاه های کار اجباری صحبت می کنند به بازمانده داستان است که در حال محو شدن روز به روز و نشان ترین متفکر و حرکت صحنه (که من نمی توانم در مورد نوشتن) ارتباط برقرار برخی از حس مقیاس هولوکاست بدون بازگشت به تروما و انجمن. ویل به نظر می رسد به احساس بار های مادر بزرگ خود داستان (“بزرگترین هدیه ای از مردم یهودی است که ظرفیت ما به یاد داشته باشید که” مایر می گوید یونس) به همین دلیل است که نشان می دهد بهره برداری فرمت نشسته به طوری عجیبی با جنایات آن را تجزیه و واقعی مردم که در حال بهره برداری است.

در مصاحبه با AV Club, ویل صحبت در مورد تمایل به نکات دقیق وظریف و عمق خود را به تمام شخصیت ها به خصوص آنهایی که بد است. در داستان هولوکاست گفت: یک سری مثل شکارچیان می تواند کمک به “جلوگیری از آن را از همیشه اتفاق می افتد دوباره” در بخش نشان میدهد که چگونه مردم شدند چون نازی ها. “این انسان ها,” او گفت:. “ما نمی خواهیم به آنها را به کاریکاتور و یا پس از آن ما را زیانی به تلاش های بسیاری که مبارزه با فاشیسم و نازی ها.” اما کاریکاتورهای حداقل در پنج قسمت دقیقا همان چیزی است که این تبهکاران هستند—سهام غاز-پله ستمگران با هیولا انگیزه و هیچ قابل تشخیص تیکه بشریت است. هیچ ظرافت اینجا یافت می شود; هیچ معاصر بینش خود بیگانگی disempowerment و ترس از “دیگری” است که ممکن است وادار افراد ضعیف را در آغوش چنین پیش پا افتاده ستایش از قدرت است. این درست نیست که نشان می دهد. شما می توانید به سادگی یک درام تاریخی است که موشکافانه به بررسی ستیزی و یا شما می توانید یک florid پر زرق و برق که در آن Al Pacino hollers “بیایید به پخت و پز این نازی cunts!” سعی کنید به انجام هر دو است superheroic کشش و شکارچیان ندارد برسد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>