وعده و خطر مجازی مراقبت های بهداشتی

telemedicine
به آمریکا رفت و به مستند در فرد مراقبت های اولیه به طور موثر از بین رفت.تصویر توسط بیانکا Bagnarelli

تماس در آمد به اورژانس در آلیس پک بعد بیمارستان یادبود بیست و پنج تخت تسهیلات در لبنان, New Hampshire در حدود 2 P. M. در یک هفته در اواسط ماه مارس. بیمار X وارد شده بود با ماشین و در آن زمان او به بیمارستان درد در پاهای او آنقدر شدید است که او نمی تواند حرکت کند.

جسی وبر پیراپزشک donned کامل تجهیزات حفاظت فردی (P. P. e) قبل از بیرون رفتن با یک صندلی چرخدار. از زمان شروع این بیماری همه گیر تقریبا تمام افراد بیمار که وارد بیمارستان E. R. در نظر گرفته شد, هر آنچه که علائم خود را به P. U. I. s—افراد تحت بررسی برای COVID-19.

بیمار یک heavyset مرد در سنین میانسالی بود شفاف هنگامی که وبر چرخ او را به بخش اورژانس منفی-فشار اتاق—هفت-توسط-یازده-پای پنجره فضای مجهز به یک پر سر و صدا اگزوز فن که حذف هوای آلوده. هنگامی که مرد بود در داخل خود وضعیت روانی رو به وخامت گذاشته و به سرعت در حال. یک تیم از نانسی فرگوسن یک پزشک و دو بحرانی-مراقبت از پرستاران تقدیر بویل و لورا ویلیامز در P. P. E. پیوست وبر و بیمار X در اتاق تنگ.

بیمار بود و دچار مشکل در تنفس. “بسیار به سرعت خود تعداد تنفس کاهش یافته است” وبر بعدا به من گفت. او “crumping” به عنوان پرستاران می گویند—نه توفنده اما شکست سریع. “بدن خود را اساسا متوقف تنفس در مقابل ما” وبر گفت.

فرگوسن دستور سریع-دنباله لولهگذاری یک روش برای سرعت اتصال بیمار به دستگاه تنفس مصنوعی. تهویه بیمار یک کار پیچیده است که شامل نه تنها با قرار دادن یک لوله تنفس به نای اما همچنین قرار دادن داخل وریدی خطوط به ارائه آرامبخش به طوری که بیمار نمی مبارزه با لوله شناخته شده در بیمارستان ها به عنوان “برخلاف دریچه.”

“به محض این که من شنیده ام دکتر گفت که من به پشت سر من و آمار اورژانس-پزشکی از راه دور دکمه” وبر به یاد می آورد. در عرض چند ثانیه این تیم در آلیس پک بعد متصل شد از طریق امن سمعی و بصری لینک به تله اضطراری hub در پزشکی دارتموث هیچکاک مرکز علمی موسسه آموزشی با بیش از پنج هزار کارمند وابسته کالج دارتموث را Geisel دانشکده پزشکی. Sadie اسمیت یک پرستار و ویکتوریا مارتین, یک دکتر در وسط دوازده ساعت در شیفت نشسته در کنار هم در یکی از توپی چهار-صفحه نمایش ایستگاه های کاری. این ایستگاه های کاری متصل به بخش اورژانس در آلیس پک های روز و همچنین به کسانی که از ده جامعه دیگر بیمارستان ها در سراسر منطقه; ترین دور صد و هشتاد مایل دور.

اسمیت در صورت ظهور بر روی صفحه نمایش در آلیس پک بعد منفی-فشار اتاق. اسمیت یکی از با تجربه ترین تله پرستاران اورژانس در دارتموث هیچکاک کارکنان و او دارای یک درجه از خون سرد صلاحیت که می تواند الهام بخش آرامش در هر بحران است.

“چگونه می تواند به ما کمک کند؟”

اسمیت و مارتین در حال کنترل با وضوح بالا دوربین نصب شده بر روی دیوار از منفی-فشار اتاق. آنها می تواند زوم بر روی بیمار X, سازمان دیده بان خود را مانیتور قلبی و صحبت کردن با پزشک پرستار و امدادگر در صحنه است. الکترونیکی-رکورد های مجاز آنها را به “نمودار” بیمار—به زمان واقعی دسترسی به اعضای حیاتی و موثر بدن و داروها فقط به عنوان اگر آنها وجود دارد. اما بر خلاف کارکنان با توجه به او که مشغول به کار بودند آرنج به آرنج در منفی-فشار اتاق زور زدن به صحبت می کنند بیش از سر و صدا از اگزوز فن تله hub تیم unharried و امن از امکان COVID-19 قرار گرفتن در معرض. توپی پرسنل می تواند بررسی سوابق و ترتیب برای حمل و نقل به مرکز پزشکی در طرف دیگر از شهر, بدون پرستاران نیاز به ترک اتاق در نتیجه اجتناب از بیمارستان P. P. E.-doffing روش—دو-نفر بیست و هشت قدم کار و نیاز به قرار دادن بر روی جدید P. P. E. خود بازگشت.

در hub اسمیت متوجه شده است که هیدراتاسیون مایع بیمار بود دریافت نبود سازگار با آرام بخش است که او در; آلیس پک بعد پرستاران روشن مایعات. پزشکان تصمیم به قرار دادن یک دوم I. V. خط با استفاده از intraosseous روش که جذب دارو به طور مستقیم به بیمار مغز استخوان. اسمیت گفت: من بعد از آن که “واقعا بزرگ بیماران دشوار است, چرا که آن را واقعا سخت به پیدا کردن I. V. دسترسی داشته باشید. بنابراین من پیشنهاد رفتن را از طریق شانه سر”—بالای استخوان بازو. “من ایستاده وجود دارد با مشخصات دوربین رفتن بیاور بازوی خود را بیش از ذخیره کردن آن در سراسر شکم خود را پس از آن احساس می کنید در اینجا و درست در وسط است که در آن شما می خواهید به آن بروید. “

“Sadie نوع هدایت ما در” وبر گفت.

در نهایت آنها بیمار X انتوبه و “معلوم شد او منقضی شده CO2 بود واقعا بسیار بالا” اسمیت به من گفت. به عنوان پرستاران با استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی برای رابطه جنسی تحت فشار اکسیژن به ریه های خود را سطح CO2 شروع به روند پایین. بحران گذشته بود.

پزشکی از راه دور و پزشکی از راه دور شامل بی شمار از راه دور-بهداشت و درمان-مراقبت از فن آوری و خدمات جمعی شناخته شده به عنوان “مجازی مراقبت است.” برای سال های مجازی مراقبت از بازی یک نقش کوچک در ایالات متحده $3.6 تریلیون دلار بهداشت و درمان صنعت در حال حاضر با COVID-19 همه گیر میلیون ها نفر از مردم در حال کشف مزایای آن و کاستی های آن برای اولین بار. اگر مجازی مراقبت آینده مراقبت های بهداشتی است که آن آینده ای که ما می خواهیم ؟

در یک معنا باریک کلمه “پزشکی از راه دور” می تواند به معنای نوع متصلند بیمارستان به درمانگاه راه اندازی اجازه می دهد که کارگران زیادی hub بیمارستان برای کمک به اورژانس مجتمع روش در دور پره. این رویکرد از تبار ناسا‘s پیشگام پژوهش در نوزده-دهه شصت و دهه هفتاد به ارتباطات ماهواره ای و روش های نظارت بر فضانوردان’ خوب بودن در فضا. یکی از اولین پروژه پزشکی از راه دور در زمینی تنظیم که در عمل بین 1973 و 1977 ارائه شده از راه دور مراقبت های بهداشتی در Papago—در حال حاضر Tohono O’odham—رزرو در جنوب آریزونا در حالی که همچنین تست این تکنولوژی برای استفاده در پروازهای فضایی. در اوایل دهه هشتاد به ناسا شروع به توسعه یک تله I. C. U. برای فضانوردان در ایستگاه فضایی آزادی است. پزشکی از راه دور در دارتموث هیچکاک, سلامت, سیستم, شبکه ای از بیمارستان ها و کلینیک های سراسر نیوهمپشایر و ورمونت که در خدمت 1.9 میلیون نفر است که در قرن بیست و یکم تجسم پنجاه سال نمونه.

پزشکی از راه دور نیز شامل مجازی تعاملات بین فردی پزشکان و بیماران است که در آن شرکت کنندگان با تکیه بر یک سمعی و بصری مجلس به جای یک فرد مراجعه کنید. شما باید یک بد گلو درد اما نمی خواهید به صبر کنید به یک پزشک را ببینید—یا شما در میان سی در صد از millennials که یکی نیست. شما می توانید رفتن به E. R. یا به یک آجر و ملات فوری-مرکز مراقبت. یا شما می توانید دانلود telehealth برنامه شما را دیدم آگهی در MSNBC. قبل از اینکه طولانی, شما متصل به یک پزشک که با استفاده از تلفن خود را به نگاه خود را پایین گلو و با تکیه بر توضیحات خود را از این غدد متورم در گردن شما می توانید با تجویز آنتی بیوتیک ها و دیگر noncontrolled مواد. شما خودتان را نجات داد سفر به درمانگاه و شما ساخته نشده و دیگر افراد بیمار یا گرفتار چیز دیگری خودتان.

آنلاین بازدیدکننده داشته است می توان با افزایش دستگاه متصل به اینترنت است که جمع آوری اطلاعات بیمار در خانه و سپس ارسال آن را به یک دکتر. این خدمات عبارتند از انتقالها تناسب اندام خون-فشار کافهای صترلزرس و ابزارهای مانند Kinsa smart دماسنج و TytoCare را خودآزمایی کیت که پیوند با یک تلفن و آن را ممکن است برای انجام حداقل بخشی از سالانه سلامتی بررسی کنید خودتان را.

پزشکی از راه دور ارائه دهندگان به طور معمول ارائه مجازی مراقبت فوری برای غیر اضطراری. و بیماران مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت و کولیت می توانید انجام پیگیری آنلاین. طرفداران telehealth طولانی استدلال کرد که پنجاه تا هفتاد درصد از مراجعات به مطب دکتر می تواند جایگزین نظارت از راه دور و معاینات. اما تا زمانی که این بیماری همه گیر اکثر آمریکایی ها نیست علاقه مند است.

دارتموث و وابسته به آن فکر می کنم مخزن دارتموث موسسه سیاست های بهداشتی و بالینی شده اند در پیشتاز بهداشت و درمان-مراقبت از اصلاحات برای چند دهه. بیست و چهار سال پیش آنها شروع انتشار دارتموث اطلس بهداشت سالانه بررسی هزینه های پزشکی و نتایج بیمار در جوامع در سراسر ایالات متحده است که اعتبار بود که تاثیر مهمی در سال 2010 قانون مراقبت مقرون به صرفه. در سال 1999 دارتموث هیچکاک افتتاح این مرکز به صورت مشترک تصمیم گیری با هدف دادن بیماران ابزار به شرکت خود را در مراقبت های بهداشتی گیری. متصل مرکز مراقبت از آن راه اندازی شد 2012 و امروز شامل تله اضطراری و تله I. C. U. هاب شد یک فرمت از بنیانگذاران آن باور و اعتقاد در توانمندسازی بیمار و اطلاعات پزشکی مبتنی بر.

کارتون توسط جو در

در میان دارتموث هیچکاک بیمار پایه اعضای یک تعداد از پزشکی محروم جوامع به عنوان تعریف شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی: فقیر و سالمند و ویژه نیازهای جمعیت که فاقد دسترسی آسان به اولیه-مراقبت از پزشکان و متخصصان پزشکی. بیمارانی که به طور معمول درایو دو ساعت به دیدار یک متخصص قلب یا متخصص گوارش می تواند “دیدن دکتر” را از طریق گوشی های هوشمند امن برنامه. دارتموث هیچکاک ارائه می دهد یک منوی متنوع از خدمات از راه دور بیماران از جمله تله روانپزشکی, tele-مغز و اعصاب و تله مراقبت های فوری.

اما حتی در روستایی در شمال انگلستان پزشکی از راه دور بوده و فروش سخت است. “ما مبارزه کرده اند در برخی از مناطق برای اینکه کاملا صادقانه,” مریم Oseid پزشکی مرکز, معاون ارشد رئیس جمهور برای متصل مراقبت به من گفت. بسیاری از درمانگاه روستایی و جامعه بیمارستان در شهرهای کوچک آمریکا می ترسند که خود را در حال حاضر ناچیز نیروی انسانی پزشکی و درآمد تولید شده از روش های است که می تواند بر روی سایت خواهد بود بیشتر گود توسط کنترل از راه دور پزشکی است. و اغلب بیمارانی که نیاز به مراقبت بیشتر و فقیر—لازم نیست که گوشی های هوشمند و یا اتصال پهنای باند و یا نمی توانیم دقیقه اضافی در طرح های بی سیم خود را با قرار دادن یکی از telehealth بزرگترین وعده اجازه می دهد افراد به “عصر در محل” دور از دسترس است. قبل از همه گیر سرپایی پزشکی از راه دور در سراسر دارتموث هیچکاک شبکه بهداشت و درمان به طور متوسط تنها سی و بازديد هفته.

این نماینده مجازی مراقبت از سراسر کشور است. Telehealth بالغ فقط 0.1 درصد از کل پزشکی ادعا می کند در زمینه 2018 با توجه به عادلانه سلامت, یک سازمان غیر انتفاعی است که تجزیه و تحلیل داده ها در مطالبات بیمه. ملی کسب و کار در بهداشت و درمان است که منتشر سالانه بررسی سلامت کارکنان مزایای ارائه شده توسط شرکت های بزرگ یافت می شود که در سال 2016 هفتاد درصد از شرکت های موجود telehealth به عنوان بخشی از برنامه های خود را اما تنها سه درصد از کارگران خود از آن استفاده می شود. برخی از کارکنان نیست آگاه باشید که این سرویس وجود داشته است; دیگران اعتماد ندارند ناشناس ، با توجه به یک 2019 بررسی انجام شده توسط J. D. Power چهل و نه درصد از بیماران مبتلا به اعتقاد کيفيت مجازی مراقبت می شود پایین تر است که از مد افتاده در شخص دکتر مراجعه کنید.

بازپرداخت شده است مسئله دیگری است. تا زمانی که به تازگی تحت پوشش مدیکر telehealth تنها در مناطق روستایی و مورد نیاز بیماران برای انجام بازدیدکننده داشته است در یک محیط بالینی است. و به رغم زمان و پول صرفه جویی در مزایای استفاده از پزشکی از راه دور بسیاری از مردم به وضوح می خواهید به حضور فیزیکی خود را پزشک تحت آشنا آیین از یک معاینه—دکتر پاک دست در حال ظهور از ترد کافهای سفید آزمایشگاه ژاکت—که هیچ صفحه نمایش می تواند در عین حال ارائه.

پزشکان نیست فروخته شده در پزشکی از راه دور ، در یک 2019 بررسی انجام شده توسط انجمن پزشکی آمریکا تنها یک در سه متخصصان ابراز اعتماد به نفس کامل است که مجازی مراقبت خواهد به نفع خود عمل و تنها دو در پنج اولیه-مراقبت پزشکان بود. در علاوه بر این به تشخیصی و درمانی محدودیت ها از دیدن بیماران در یک صفحه نمایش وجود دارد ملاحظات اقتصادی بیش از حد: مجازی پزشکان بازدیدکننده داشته است در واقع می تواند طولانی تر از فرد آنهایی که با توجه به به طور گسترده ای متفاوت توانایی بیماران برای کار با تکنولوژی لازم. مقررات محلی در حال حاضر یکی دیگر از مانع است. در ماه دسامبر گذشته یک تیم حقوقی تحلیلگران مشخص شد که تنها ده متحده مورد نیاز شرکت های بیمه خصوصی به بازپرداخت مجازی بازدیدکننده داشته است در همان میزان و با همان آزادی از محدودیت به عنوان فرد بازدیدکننده داشته است. تله پزشکان می تواند به صرف زمان بیشتری را با کمتر از بیماران برای پول کمتر است. چه تجدید نظر در آن است ؟

پس از آن “حقیقت و ببین گیر درست است؟” Oseid گفت. در روز جمعه, فوریه 28th, یک دارتموث هیچکاک کارمند به تازگی از سفر به ایتالیا, گزارش flulike علائم به کارکنان پزشکی در بیمارستان. به او گفته شد به خود منزوی اما در عوض رفت و به میزبانی دارتموث پهلو مدرسه کسب و کار در اتاق موتور یک موسیقی محل در نزدیکی White River Junction. سه روز بعد او آزمایش مثبت برای COVID-19—اولین مورد شناخته شده در نیوهمپشایر. زیر پنج شنبه دوم دارتموث هیچکاک کارمند آزمایش مثبت است. داستان ساخته شده سرفصل های ملی. سی تخت اختصاص داده شد و برای درمان COVID-19 در مرکز پزشکی دارتموث هیچکاک.

در روز به طور متوسط قبل از همه گیر دارتموث هیچکاک و درمانگاه های سرپایی برنامه ریزی شده چهل و پنج صد سرپايي بازديد و تقریبا صد در اعمال جراحی الکتیو. اقتصادی بنیاد مرکز پزشکی مانند که از مراقبت های بهداشتی و امکانات در همه جا استوار در فرد بازدید و روش. “اجازه دهید روشن” مریم دیل پترسون رئیس جمهور از آمریکا انجمن از بیهوشی گفت: سیاسی در ماه مارس “اعمال جراحی الکتیو نیروی حیاتی از بسیاری از بیمارستان ها, اگر نه همه بیمارستان.”

توسط اواسط ماه مارس دارتموث هیچکاک بود اما تعطیل آن سرپايي کسب و کار و کاهش آن در اعمال جراحی الکتیو به تنها ترین آنهایی که ضروری است به منظور حفظ منابع P. P. E., و برای محافظت از هر دو پزشکان و بیماران از COVID-19. آوریل 1st, دارتموث هیچکاک بهداشت سیستم مدیریت دو هزار سرپایی telehealth بازديد هفته. “در حال حاضر هر کس می خواهد به انجام telehealth,” Oseid گفت. هنوز جوآن Conroy, C. E. O. از دارتموث هیچکاک به من گفت: “رئیس امور مالی و من تبادل ایمیل ها در همه زمان ها در شب.” دو بحث در مورد چگونه آنها را تشکیل می دهند برای این کمبود در بیمارستان بودجه.

به این کشور رفت و به مستند آن مراقبت های بهداشتی رفت مجازی. در فرد مراقبت های اولیه که مسئول نزدیک به پنجاه درصد از بازدیدکننده داشته است پزشکی به طور موثر به پایان رسید. برخی از اعمال جراحی الکتیو مانند مفصل ران تعویض شد و به تعویق افتاد; بیمارانی که نیاز به روش های مانند به عنوان یک کلیه-سنگ حذف و یا قلب و تعویض دریچه رو مریض تر.

مقررات حاکم بر telehealth تغییر کرده است. در مارس 6, رئیس جمهور تهمت امضا Coronavirus آمادگی و پاسخ تکمیلی تخصیص بودجه عمل می کنند که در بخش پاک راه را برای پنجاه میلیون سالمندان خود را به استفاده از مزایای مدیکر برای پزشکی از راه دور از جمله فیزیوتراپی و روان درمانی, بدون محدودیت های سابق. مدیکر ادعا می کند برای پزشکی از راه دور شروع به پریدن کرد از ده هزار و یک هفته در ماه مارس به بیش از یک میلیون نفر در یک هفته در ماه آوریل است. دولت نیز به طور موقت چشم پوشی حریم خصوصی قوانین تعیین شده توسط بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون (HIPAA) اجازه می دهد پزشکان و بیماران برای اتصال بیش از FaceTime و زوم. با تشویق دولت به حالت تعلیق در قوانین حد که پزشکان شیوه به کشورهای آنها مجوز در; شبیه دستورات در برابر نوشتن نسخه برای خارج از کشور بیماران نیز برداشته.

این رونق بار برای کسب و کار است که ارائه پزشکی از راه دور زیرساخت به بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و مستقیم به مصرف کننده telehealth برنامه های. در ایالات متحده بودند که ضربه اول توسط همه گیر telehealth شرکت شد “رو به جلو تریاژ” مراکز اجازه می دهد پزشکان به prescreen بیمارانی که به نمایش گذاشته COVIDمانند علائم به امید جلوگیری از همه اما بدحال از رفتن به بخش اورژانس. Teladoc بزرگترین چنین شرکت در آمریکا دیدم صد درصد افزایش مجازی بازدید دکتر از هفته اول ماه مارس به هفته اول مارس. آن C. E. O., Jason Gorevic به من گفت که در آن زمان تقریبی span شرکت دو برابر آن فهرستی از پزشکان از سه هزار به شش هزار نفر است. این شامل داخلی متخصصین پوست و متخصصان اطفال و روانپزشکان همه آنها در حال تبدیل شدن به telehealth به نگه داشتن آنها شیوه های شناور. پلت فرم در حال حاضر دسته از بیست هزار بازدید در روز.

هر دو Teladoc و Amwell عمده رقیب نیز پیشنهاد آنلاین دکتر قرار ملاقات با شروع در حدود هشتاد دلار برای افراد بدون بیمه. دیگر شرکت های فروش سالانه عضویت که ارائه دسترسی به یک متخصص مجازی به جای صدور صورت حساب در هر دیدار است. از جمله مزایای استفاده از مجازی مراقبت های بهداشتی است که بیماران می توانند با پزشک و خارج از ساعات اداری—توسط امن چت, برای مثال. شما می توانید درخواست یک دکتر شما تا به حال قبل از و یا شما می توانید اولین کسی است که در دسترس است. توانایی به متن خود را با پزشک یا درمانگر هر زمان که شما نیاز دارید را قادر می سازد “کمتر ساختار تعاملات” Gorevic گفت:—راحتی برای بیماران اگر نه همیشه برای پزشکان.

قبل از همه گیر مجازی پزشکان مجوز بود در این حالت است که بیمار به نام از. میا Finkelston یک Amwell خانواده دکتر من با صحبت که با این نسخهها کار از یک زیرزمین در خانه اش در Leonardtown در نزدیکی خلیج چساپیک است مجوز در بیست و نه کشور. او استفاده می شود به کار در یک عمل نزدیکی اما او “فقط خسته شدم از رفت و آمد” او گفت:. لیندسی Henderson یک Amwell روان به من گفت که او روشن به پزشکی از راه دور در سال 2016 پس از تولد فرزند دوم خود را; این اجازه داده او را به ادامه دیدن بیماران بدون نیاز به دور از بچه ها او را در تمام طول روز.

برای سال های بسیاری من زندگی پاره وقت در روستایی ورمونت و من یک مدت طولانی و دردناک رابطه با دارتموث هیچکاک E. R. اخیرا همسر و دختر من به من رمه را به E. R. با یک زخم عمیق در من شین نتیجه من aspirational اعتقاد فواید سفت هیزم. (من در حال حاضر گاز ورود شکاف.)

در یک روز برفی در اوایل ماه مارس, من در بازدید از این بیمارستان متصل مرکز مراقبت از راه دور. مریم Oseid FaceTimed با من در حالی که ایستاده در مرکز است که تقسیم یک glassed در راهرو با تله اورژانس در یک طرف و تله I. C. U. دیگر. از طریق شیشه ای, من می توانید ببینید Sadie اسمیت در تله اضطراری hub with Kevin Curtis یک E. R. دکتر و مرکز پزشکی مدیر بعدی او را در چهار صفحه کاری. آنها در مراحل نهایی درمان یک بیمار که دچار ایست قلبی شده و گرفته شده به یکی از آنها متصل به منطقه ای در بیمارستان. کارکنان محلی تا به حال آمار اورژانس-پزشکی از راه دور را فشار دهید هنگامی که آمبولانس در راه بود و اسمیت و کورتیس تا به حال شده است در انتظار hub زمانی که بیمار وارد بیمارستان در کلرمونت, New Hampshire.

هر دو Oseid و کورتیس دارای مدرک کارشناسی ارشد خود را در بهداشت و درمان-مراقبت-تحویل علم از کالج دارتموث است. در دارتموث هیچکاک پیشرفته پزشکی از راه دور زیرساخت به عنوان مثال از “نوآوری معکوس”—ابداع فن آوری های در حال توسعه جهان است که بعد از آن اتخاذ شده توسط کشورهای ثروتمند—مفهوم که نکردم پهلو مدیریت مدرسه پردازان Vijay Govindarajan و کریس Trimble. در ایالات متحده تنظیم Oseid به من گفت: “ما فکر می کنیم کار ما به عنوان چیزی است که ما در یک روستایی در بازار است که می تواند به یک شهری بازار می شود و فقط به عنوان موفق.”

Oseid در اطراف تبدیل شده به طوری که من می توانید ببینید به تله I. C. U. که در آن رابرت Westlake مهم-مراقبت پزشک بود و نظارت بر بیماران است. تله I. C. U. متصل است از راه دور به هشتاد و پنج I. C. U. تخت—شصت در اصلی بیمارستان که در آن توپی واقع شده است و بیست و پنج در بیمارستان های منطقه ای.

Oseid به من گفت: “ما باید ایجاد یک سیستم که در آن یک بیمار که به طور بالقوه COVID-19-مثبت دیده می شود توسط یک ارائه دهنده بدون رفتن به اتاق. که یک مزیت بزرگ برای ما است. ما صرفه جویی P. P. E. و ما صرفه جویی در معرض مراقبت های بهداشتی کارگران به COVID.”

تله I. C. U. با استفاده از یک پلت فرم نرم افزار طراحی شده برای دارتموث هیچکاک توسط فیلیپس هلند فن آوری شرکت است. آن اجرا می شود پیش بینی الگوریتم های طراحی شده توسط هوش مصنوعی به بیماران مانیتور سرانجام. این سیستم به طور مداوم به روز رسانی هر بیمار “حدت نمره” یک درجه است که منعکس کننده از راه دور جمع آوری اطلاعات بیمار—مانند فشار خون و سطح اکسیژن قلب, ریتم و نبض—برای ارزیابی خطر ناگهانی زوال است. زمانی که Westlake در بیمارستان مالش آمد به راهرو او به من گفت که به دلیل تجزیه و تحلیل داده های “ما در اینجا در تله hub اغلب می دانم چه خبر است با این بیماران قبل از افرادی که ده فوت دور از آنها را انجام دهد.” های اخیر یک تجزیه و تحلیل پیشنهاد یک همبستگی تجهیز I. C. U. اتاق با فن آوری پزشکی از راه دور و کاهش مرگ ومير.

این دارتموث هیچکاک hub نزدیک نشان دهنده ایده تاسیس پزشکی از راه دور. این فضا پزشکی را به یک محیط روستایی در زمین است. با توجه به برخی از تخمین I. C. U. می تواند مصرف یک چهارم از یک بیمارستان بودجه. و COVID-19 بیماران به احتمال زیاد به باقی می ماند در بخش مراقبت های ویژه برای طولانی تر از متوسط اقامت چهار روز. مطالعات نشان داده اند که پزشکی از راه دور می تواند به کاهش هزینه های مراقبت های ویژه اما هزینه تجهیز و در حال اجرا یک متصلند I. C. U. اتاق می تواند به عنوان بالا به عنوان یک صد هزار دلار در سال—گران برای بسیاری از کوچکتر بیمارستان.

در دارتموث-هیچکاک Oseid گفت: من نیز وجود دارد tele-I. C. U. دستی که هزینه ای در حدود دوازده هزار دلار در هر. چرخ دستی حمل تجهیزات سمعی و بصری و می توانید به طور مستقیم اتصال به تله I. C. U. نرم افزار از هر اتاق بیمارستان. یکی دیگر از مراقبت بحرانی دکتر من در hub مشاهده nodding در یکی از چرخ دستی های “ما می توانیم فقط نگاه بیمار و بپرسید که” چه کار می کنی آقا ؟ چگونه تنفس خود را?’ “

در تئوری واحدهای قابل حمل از این نوع می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارائه مراقبت در منزل. اما این امر نیز تضعیف غالب مدل کسب و کار در بسیاری از بیمارستان ها است که برای دریافت به عنوان بسیاری از “سر در بالین” را به عنوان ممکن است.

کوری سیگل یک دارتموث هیچکاک دکتر که یکی از برترین متخصصان در التهاب-روده بیماری در کشور های اولیه بود متشکریم از telehealth. بسیاری از بیماران خود را مانند جسیکا Caron یک مادر جوان دو از Manchester, New Hampshire است که در بیماری کرون رانندگی شد یک ساعت یا بیشتر به دیدن او در دفتر خود در لبنان اغلب با کودکان و نوجوانان در دو. Siegel شروع به ارائه مجازی بازدیدکننده داشته است در سال 2015. “این یک پیروزی بزرگ برای من” کارون به من گفت. “آن را نمی کند به جای آجر و ملات بازدید اما مکمل آن است.” با استفاده از پزشکی از راه دور گزینه “کوری و من می توانید با هم و بحث در مورد چه چیزی را حس می کند و هنگامی که ما نیاز به دیدن هر یک از دیگر در فرد است.”

زمانی که کارون شنیده در مورد COVID-19 او دست پاچه. “مدیریت بیماری مزمن واقعا هرگز متوقف می شود,” او گفت:. “من فکر کردم اوه خدای من در دارو ایمنی, این است که برای رفتن به یک مشکل برای من؟” پزشکی از راه دور ارائه شده Caron یک راه برای نگه داشتن در تماس با سیگل و مدیریت وضعیت او تا زمانی که او احساس امن به اندازه کافی برای دیدار دوباره.

“من نمی خواهد می گویند هر چیزی خوب است و بیرون آمدن از COVID-19,” Siegel به من گفت در ماه آوریل است. “اما ما انجام داده ایم تقریبا هفت صد بازدیدکننده داشته است پزشکی از راه دور پس از آن ضربه. در حال حاضر همکاران من هستند گفت: “این فوق العاده است اجازه دهید این کار را پس از همه گیر به پایان می رسد.’ ما ممکن است آموخته اند که بسیار ترسناک راه این است که یک راه عالی برای ارائه مراقبت به بيماران است.”

اما این یک چیز برای ارائه tele-مراقبت به بیمار شما می دانید آن را یکی دیگر را امتحان کنید برای تشخیص یک بیماری روده از سوء هاضمه در طول یک مجازی اولین بازدید. تله دکتر که تشخیص های اشتباه درد معده است که معلوم می شود سرطان معده دارای همان مسئولیت است که یک دکتر سنتی می کند. به همین دلیل مجازی پزشکان قرار بگویید بیمارانی که علائم نشان می دهد پیچیده تر بیماری زمینه ای را در فرد و مراجعه به یک دفتر برای تست های آزمایشگاهی و یک دست در معاینه فیزیکی.

داخلی من با صحبت در شهر نیویورک شد و سریع به نقطه ای از محدودیت های تشخیصی پزشکی از راه دور. “شما نمی توانید یک حلقه آزمون” از طریق یک صفحه نمایش من, نیویورک, دکتر مارتین Beitler گفت. او انجام شده بود مجازی بازدید از صفحه اصلی به عنوان یک ضرورت, اما او نبود یک فن است. او می گوید که پزشکی از راه دور در بدترین حالت آن ترویج یک نوع از “زانو حرکت تند و سریع, ‘آنها آنتی بیوتیک برای هر سرد است که آنها نگرش. این نوع از پزشکی که شما در حال رفتن به گرفتن اگر شما به همه telehealth.”

توماس نش متخصص داخلی که عمل است که در بالای سمت شرق گفت: “شدنی است. البته این شدنی است. من آن را انجام در حال حاضر است.” اما او افزود: “من نگران که آن را به تاخیر خوب و در راه عمیق تر تعاملات بین مردم و پزشکان است.” دیوید Avram, یک متخصص پوست در بروکلین به من گفت که پزشکی از راه دور کار می کند و برای چک کردن خال از آنجا که شما می توانید در یک مول با یک گوشی هوشمند است. اما او به تعویق انداختن کامل بدن امتحانات تا زمانی که او می تواند به دفتر بازگشت.

در سال های اخیر موجی از برنامه محور مستقیم به مصرف کننده telehealth راه اندازی کرده اند به نظر می رسد ارائه می شود مارکوس ولبی, e-M. D., برای وای—مجازی دکتر که باعث می شود tele-خانه-تماس. ایده داشتن یک دکتر که باعث می شود معادل قدیمی منزل با در آمد چند تن از گفتگو با مردم در telehealth شرکت. Roy شونبرگ شرکت C. E. O. از Amwell, تشبیه Amwell تجربه به بازدید از مشعر بیکر, داستانی پزشک در “Little House on the Prairie.” در این شاعرانه مشاهده مجازی مراقبت راه بازگشت به رابطه پزشک و بيمار به قبل از بیمه روز.

زکریا Reitano بیست و نه ساله از بنیانگذاران Ro, telehealth شرکت است که اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به درخواست داروها برای اختلال نعوظ و جنسی-مسائل مربوط به سلامت در علاوه بر این به کسانی که برای آلرژی و کاهش وزن و رسیدن آنها به خود را درب تحویل. پدر او یک پزشک است. “زمانی که من فکر می کنم در مورد آنچه که ما در حال تلاش برای ساخت در Ro, من واقعا در تلاش برای دوباره ایجاد پدرم در نرم افزار” Reitano به من گفت. “مرد زندگی من را نجات داد, واقعا, و او را نجات داده است هر فرد در خانواده است. هنگامی که شما یک پزشک در خانه, زمانی که او می تواند به حل یک مشکل برای شما, او می خواهم آن را حل کند حق در آن وجود دارد.”

سیستم مراقبت های بهداشتی ما توسط کاربر غیر دوستانه و بی فایده. متوسط بیمار به صبر بیست و نه روز به یک پزشک قرار ملاقات و در اکثر موارد شما نمی دانید که چه بازدید و آزمایشگاه کار هزینه خواهد شد تا زمانی که شما دریافت یک لایحه است. اگر شما نیاز به نسخه پزشک شما را به یک جداگانه سفر به داروخانه.

Reitano اشاره کرد که سالانه معافیت کارمند در طرح بیمه می تواند بیش از دو هزار دلار گفت: “این احمقانه است. هنگامی که شما به نوبه خود بیماران به سنتی مصرف کنندگان آنها به تعیین آنچه آنها ارزشمند پیدا کنید. آنها گوگل است. آنها را مقایسه کنید. آنها تقاضا قیمت شفافیت معیارهای کیفیت و اثربخشی مراقبت و مصرف کننده محور تجربه آنها از آمازون, اپل, و یا نایک.” او افزود: “نگاه لیزیک عمل جراحی زیبایی بزرگ کردن سینه. این تکنولوژی به طور چشمگیری بهبود قیمت ها پایین آمده و تجربه بیمار بهتر می شود.”

اما آنچه برای جلوگیری از آمازون خود را از ارائه مراقبت های بهداشتی به آن صد میلیون نخست نموده است. آمازون مراقبت از یک برنامه آزمایشی برای آمازون کارکنان و خانواده های آنها شد نورد در ماه فوریه به عنوان یک telehealth مکمل به کارگران بیمه های موجود برنامه. Facebook, اپل, مایکروسافت, و, الفبا, گوگل شرکت مادر نیز ساخته شده سرمایه گذاری در بهداشت و درمان-مراقبت از زمینه در سال های اخیر است. بسیاری از مراقبت های بهداشتی موجب تغییرات توسط شیوع کروناویروس در بزرگ فناوری wheelhouse. در همان زمان که زیان اقتصادی ناشی از کمتر در فرد بازدیدکننده داشته است به احتمال زیاد به نیروی کوچکتر بیمارستان به ورشکستگی یک روند است که قبل از شروع این بیماری همه گیر. با یک برآورد به عنوان بسیاری از شصت هزار پزشک در پزشکی خانواده ممکن است از دست دادن شیوه های خود را به دلیل coronavirus بحران است.

این یک چیز را به یک قرار ملاقات با یک مجازی (اما واقعی) در Amwell; آن یک چیز دیگر را به فهرست علائم خود را در آمازون یا گوگل پورتال و تشخیص از A. I. تا کنون شرکت های فن آوری باید متمرکز بر توسعه ابزارهای تشخیصی و منابع منابع پزشکی کارگران در طول بیماری همه گیر. اما چه مدت آنها به احتمال زیاد به اجازه فاجعه رفتن به زباله وجود دارد ؟

“O. K., من تا به حال دو خرده داگ تا به حال سه. شما می دانید چه ؟ اجازه دهید فقط تقسیم این لایحه به طور مساوی.”
کارتون توسط Pia Guerra و ایان Boothby

روز جمعه من تا به حال یک مشعر بیکر-مانند خانه مجازی تماس در صفحه اصلی با متی Mackwood یک پزشک خانواده با کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی است که یکی از پزشکان در دارتموث هیچکاک کارکنان. وجود یک توده در پای من و من نگران که من ممکن است پا را بر روی یک تکه شیشه یا که یک مخلوق بود burrowed زیر پوست من. Googling “chigger” تنها تغذیه من cyberchondria.

درمان در خانه ارائه می دهد مزایای خاصی فراتر از آن حفظ شده است. بنیامین فوگل متخصص اطفال در پن استیت بیمارستان کودکان در هرشی پنسیلوانیا گفت: من در مورد برخی از بیماران خود را. “آنها در اتاق خود را با درب بسته و آنها احساس مانند آن را خصوصی بیشتر از آنها احساس مانند آن را خصوصی در مطب,” او گفت:. “این بچه ها در حال نشستن در میز خود و یا در تخت خود را. من می توانم بگویم که آنها بیشتر در سهولت.”

من تا به حال برخی از تجربه با telehealth از مستند. من و همسرم با داشتن یک هفتگی زوم جلسه با ما درمانگر. برای دریافت برخی از حفظ حریم خصوصی از بچه های ما تا به حال به نشستن در پشت ما کامیون وانت پارک شده نزدیک به اندازه کافی به خانه برای دریافت سیگنال Wi-Fi. (هیچ خدمات تلفن همراه که در آن ما زندگی می کنند که غیر معمول نیست که در بخش های خاصی از ورمونت است.)

در فرد پزشکان اغلب صرف ده دقیقه اول ملاقات با مطالعه سوابق بر روی کامپیوتر خود را در حالی که شما نشسته در سراسر از آنها به دنبال در خود قاب درجه و عکس های خانوادگی. اما در طول یک بازدید مجازی دکتر ملاقات شما به صورت چهره به چهره و نگاه او را بیشتر باقی می ماند بر شما (و یا در سوابق خود را بر روی صفحه نمایش می توان آن را سخت به بگویید که تفاوت). برای طرفداران telehealth این است که یکی از جذاب ترین ویژگی های. “شما در حال نگاه کردن به پزشک و پزشک شما” شونبرگ این Amwell co-C. E. O. به من گفت. “این یک بازی بسیار صمیمی روبرو می شوند. و هنگامی که شما در معرض آن در برخی از نقطه شما در حال رفتن به می گویند: “اگر این در دسترس است به من چرا من باید بازگشت به دشوار است و سخت تلاش به عمل؟’ “

توماس نش در منهتن شک و تردید بود. “کره چشم به کره چشم است نه یک انسان عادی در تعامل درست است ؟ یک انسان عادی در تعامل—شما تغییر بدن خود را کمی نگاه شما را به سمت چپ برای شما جمع آوری افکار خود را, شما را به یک توقف است که شما واقعا نمی توانید در این فشرده صفحه نمایش به صفحه نمایش تعامل است.”

زمانی که من ملاقات با دکتر Mackwood نورد در اطراف دختر من تا به حال اپل من برنامه ریزی برای استفاده از من در یک پهنای باند خمیدگی زوم کلاس و گربه بود و زوزه برای مواد غذایی, بنابراین من برداشت من تلفن و عقب نشینی به حمام.

Mackwood آغاز شد “اجازه دهید من از شما درخواست چند سوال و پس از آن من یک نگاه را در پای خود را. شما گفت:, آن لطمه می زند و با فشار. چه که درد احساس می کنید ؟ تیز ؟ سوزاندن? چگونه شما را توصیف آن؟”

“این یک درد تیز” من پاسخ داد. “این بیشتر از یک سوزش تعمیم درد. من انگشت بر روی آن است. دور از آن است که به اندازه یک سکه هر چند نه به عنوان دور. آن را احساس نمی کند مانند وجود یک تراشه و یا یک قطعه از شیشه در آن وجود دارد.”

“هر بی حسی و یا سوزن سوزن شدن در ارتباط با آن است ؟ ضعف در پا یا پا ؟ هر زهکشی دارد؟”

اما آن را نشانی از نوع کمی گودی درست در وسط آن است. این امکان وجود دارد که آن را به یک مخلوق کوچک که burrowed در آن وجود دارد. شاید یک chigger?”

“بسیار غیر معمول در این بخش است.”

با استفاده از تلفن من من نشان داد دکتر من پا. من تا به حال به شور در اطراف خودم به او یک نمایش خوب.

Mackwood تشخیص داده من توده به عنوان عادی زگیل پلانتار. در زمان عادی او گفت: من قادر خواهد بود برای آمدن به درمانگاه که در آن بیش از چند بازدیدکننده داشته است او با استفاده از نیتروژن مایع برای منجمد کردن آن است.

“نیز وجود دارد مجرای-نوار روش” Mackwood اضافه شده است. شما چوب یک تکه کوچک از نوار مجرای به زگیل ترک آن را برای یک هفته مالش نرم زگیل با سنگ پا و تکرار به مدت چهار تا شش هفته.

من منتظر درمانگاه به بازگشایی شده است.

حدود یک ماه پس از بیمار X وارد آلیس پک بعد من تا به حال یک زوم تماس با این تیم بود که به کمک او. Kacie بویل با تأکید بر بهره مندی از داشتن Sadie اسمیت وجود دارد. “جسی و من تا به حال هیچ وقت به نمودار در این بیمار پس از Sadie بود نوشتن هر دارو که داده شد, هر علامت حیاتی یادآوری ما را به چرخه فشار خون به عنوان مورد نیاز” بویل گفت. “او فقط وجود دارد به عنوان یک مجموعه فوق العاده از چشم و گاهی اوقات هنگامی که ما احساس نمی کنم ما به اندازه کافی در دست است.”

Laura Williams, دیگر, پرستار در صحنه گفت که به رغم high-tech ماهيت کار تیمی با اسمیت و مارتین در هاب, پزشکی از راه دور است “ارتباط انسان برای من. می توان آن را جدا هنگامی که شما در یکی از آن اتاق با تمام دنده خود را ، زمانی که من دیدن Sadie پاپ تا بر روی صفحه نمایش احساس می کنم مثل او را سمت راست وجود دارد برای من. این یک یادآوری ما همه در این با هم.”

دختر من تا به حال ساخته شده, رنگارنگ, پوستر با یک نقاشی از یک نقاب بهداشت و درمان-مراقبت از کارگر و تعداد زیادی از آسمان آبی و رنگین کمان. او از من خواست به آن را نگه دارید تا در مقابل لپ تاپ دوربین طی تماس من با این تیم می گویند tele-با تشکر از همه کسانی که ذخیره کرده بود بیمار X زندگی. اما بویل و ویلیامز بودند صوتی تنها و نمی تواند دیدن پوستر بنابراین من بهترین من برای توصیف آن است. ♦


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesFruit party oynaKamagrakameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsübuy stripe account