جوانب مثبت و منفی از یک ماه توقف گودال

آرتور مناظره / شغال پان / گتی / اطلس

هفته گذشته ناسا قرار دادن یک تماس برای برنامه های کاربردی برای آن کلاس بعدی از فضانوردان. در سال های اخیر زمانی که آژانس خواسته است برای résumés کار بود رفت جلو و عقب بین زمین و ایستگاه فضایی بین المللی (ISS). اما برای اولین بار در نزدیک به 50 سال از مشتاق فضا مسافران ممکن است آموزش برای یک ماموریت به ماه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد ناسا به پرواز فضانوردان آمریکایی به سطح ماه و فراتر از آن. رئیس جمهور گفت: در دوران اخیر دولت از آدرس اتحادیه باید به صندوق دولت جدید برنامه “به اطمینان حاصل شود که بعد از مرد و زن در ماه خواهد بود و فضانوردان آمریکایی.” این تلاش او گفت که به عنوان “سکوی پرش به اطمینان حاصل شود که امریکا اولین کشور به گیاه پرچم خود را بر روی مریخ است.”

اما اگر ناسا متوقف نمی در ماه اول ؟ اگر به جای ریختن زمان و تلاش و پول به رسیدن به سطح ماه دوباره آژانس فضایی سوار بر بی سابقه سفر مستقیم به سیاره سرخ?

ماه-در مقابل-مریخ سوال این است که مسن تر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فضای جاه طلبی. از آن بحث شده است از آخرین مردان رفتگان از ماه در سال 1970 هنگامی که ناسا به دست داشتن ظاهر غیر ممکن است feat شروع به تعمق در آنچه به سعی کنید بعدی. در این شرایط است که سوخت برنامه های فضایی از یک و نیم قرن پیش—زمانی که به سختی یک دهه گذشته بین جان اف کندی را نذر برای ارسال انسان به ماه و ماه فرود آپولو—دیگر وجود داشته باشد (و مگر اینکه شما می خواستم به خطر جنگ نمی توان آن را عاقلانه به تکرار آنها). نه بودجه ساخته شده است که آن اتفاق می افتد. بنابراین این کشور در فصل بعد در کاوش دنیاهای دیگر ممکن است بیشتر باز تر از همیشه.

دانشمندان استدلال خود را به صورت قانع کننده ترین آسمانی مقصد و آنچه بشر می تواند از آنها یاد بگیرند. این استدلال البته موضوع به هوی و هوس از رئیس جمهور که باید ایده های خود را در مورد این کشور فضای سیاست شرایطی که به پایان رسید تا نوسانی اولویت های ناسا از یک قسمت از سیستم خورشیدی به دیگر هر هشت سال. در اخیر دولت جورج دبلیو بوش می خواستم برای رفتن به ماه, باراک اوباما, نمی, و تهمت بسیار زیادی می کند. رئیس جمهور رویاهای محدود توسط دیگران هوی و هوس بیش از حد: کنگره در نهایت تصمیم می گیرد چه مقدار پول ناسا می شود و برای چه.

هنگامی که جیم Bridenstine ناسا, مدیر, مذاکرات در مورد آژانس آرتمیس برنامه برای قمری اکتشاف—نام آپولو خواهر در اساطیر یونانی—او را توصیف ماه به عنوان یک “زمین آزمایش و اثبات” برای مریخ است. اگر چیزی را اشتباه رفت و در آنجا فضانوردان می تواند آن را به خانه در چند روز به جای ماه. و در حالی که ناسا جدیدترین موشک ماه است که در حال حاضر در پشت برنامه و بودجه حداقل به آژانس فضایی می داند که چگونه به ساخت یک در حال حاضر.

“ما نیاز به خزیدن قبل از ما راه رفتن بسیار کمتر اجرا می گوید:” جیمز برنج یک دانشمند ارشد در موسسه علوم سیاره ای که صرف 15 سال کار بر روی مریخ ماموریت. “می گویند شما یک دسته از تجهیزات کمپینگ. اگر شما هوشمند شما در حال رفتن به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آن در حیاط خلوت خود را. شما در حال رفتن به می گویند به قله اورست و سعی کنید به شکل از چگونه به کار این مسائل است.”

حامیان یک مریخ-direct ماموریت استدلال می کنند که در واقع ماه است رسم وحشتناک برای مریخ است. در ماه فضانوردان لازم نیست که به نگرانی در مورد زنده ماندن در یک شیرجه رفتن را از طریق یک فضای; در مریخ, آنها خواهد شد. تقلا از جاذبه ضعیف تر است در سطح ماه از بر روی مریخ است. ماه بسیار سرد و یک روز طول می کشد وجود دارد نزدیک به یک ماه زمین. در مقابل یک مریخ روز است که تقریبا برابر در طول یک روز زمین و یک روز تابستان در سیاره سرخ در نزدیکی خط استوا می تواند احساس به عنوان لذت بخش به عنوان یک روز بهاری در خود ما است.

حتی گرد و غبار در دو سیاره متفاوت است. قمری گرد و غبار پودر خوب از ذرات کوچک با لبه های ناهموار ممکن میکند و به عنوان آپولو فضانوردان آموخته تقریبا غیر ممکن است به قلم مو رنگ کردن spacesuits و تجهیزات. مریخ گرد و غبار است و بیشتر شبیه است که بر روی زمین است و کمتر احتمال دارد به پاره ریه انسان اگر آن را به طور تصادفی به نفس در. “اگر ما در حال انجام قمری نمونه بازگشت قبل از ارسال نیل آرمسترانگ و آلدرین به سطح من معتقدم آن شده اند که دهه ها قبل از فرستاديم تا مردم به ماه” می گوید: John Grunsfeld بازنشسته ناسا فضانورد سابق و دستیار مدیر آژانس علم را بدست آورد. “جامعه پزشکی را بدست این نمونه ها نگاه آنها را در میکروسکوپ و رفته” اوه خدای من آن شکسته شیشه ای در مقیاس میکرون. فضانوردان را استنشاق آن خونریزی و مرگ در ماه.'”

یکی از مهمترین اکتشافات در هر دو مریخ و ماه در آب است اما چگونه است که در آب واقع شده است متفاوت بوده و بین این دو است. فضاپیما و نمونه ها از ماموریت آپولو نشان داده اند که ماه است به طور بالقوه مقادیر عظیم آب یخ زده به عنوان سخت به عنوان سنگ گرانیت در سپرده عمیق در آن قطب است که در آینده فضانوردان معدن می تواند برای زندگی خود را-پشتیبانی از سیستم های. اما آب یخ زده بر روی مریخ ممکن است بیشتر به طور مساوی توزیع شده فقط در زیر سطح. تکنولوژی که در آینده فضانوردان را با استفاده از برای استخراج آب از یخ بر روی ماه می تواند overkill بر روی سیاره سرخ.

پس از نیم دوجین فرود که عرضه صدها پوند قمری نمونه شده اند که با دقت مورد مطالعه برای چندین دهه, ماه ممکن است احساس خیلی برای ما آشنا است. اما هنوز اسرار آن و دانشمندان مشتاق به پروب آنها. مریخ دارای رمز و راز آن هم از جمله یکی که ممکن است برای پاسخ به یکی از بشریت ترین پرسش های وجودی. در حالی که ماه به طور کلی درک می شود مرده در مریخ “شما در واقع می تواند به دنبال نشانه هایی از زندگی موجود بر روی سطح می گوید:” Briony هرگن یک سیاره-استاد علوم در دانشگاه پردیو که با این نسخهها کار در ناسا مریخ ماموریت از جمله مریخ نورد است که برنامه ریزی برای راه اندازی به سوی این سیاره در ماه جولای. “ما می توانید انجام دهید که با روبات, اما آن را سخت.” (آن را از کوچک مریخ فرود فضاپیما است که در سال گذشته آماده به حفاری در خاک برای اندازه گیری فعالیت های لرزه ای و گیر شد تقریبا بلافاصله.)

Grunsfeld سابق فضانورد معتقد است که ناسا در حال حاضر نشان داده شده است آن را نیاز ندارد و ماه برای رفتن به مریخ است. آژانس است و ثابت نگه داشتن آن می تواند فضانوردان سالم برای امتداد طولانی در فضا; Christina کخ فقط به خانه آمد و پس از نزدیک به یک سال در ایستگاه فضایی بین المللی, یک رکورد برای یک زن. سفر به مریخ خواهد افشای فضانوردان به بیشتر اشعه کیهانی از آنها تجربه در ISS هر چند که می تواند به افزایش طول عمر خود خطر ابتلا به سرطان است. زمانی که از من خواسته Grunsfeld که در مورد او به راه اندازی یک لیست از خطرات بنابراین دلخراش آن دشوار خواهد بود به گسل مشتاق فضانوردان به صورت بی سر و صدا rescinding برنامه های کاربردی خود را: “چگونه است که نسبت به خطر باد تا در گفتوگو و یا در صعود; گرفتن ضربه توسط یک شهاب سنگ, شهاب سنگ باقی مانده و برخی از انواع فضا های ناخواسته در این راه وجود دارد; سوختن در جو مریخ; سوختن در جو زمین در راه بازگشت; و یا گم شده زمین ؟ شما اضافه کردن تمام کسانی که ریسک و خطر قرار گرفتن در معرض تابش] نوع دیگر فقط یکی.”

حتی فضانوردان آپولو فکر می کنم از آن زمان به ساقه برای مریخ است. مایکل کالینز گفته است که او می بیند “بیشتر ماه ماموریت به عنوان تاخیر در مریخ است که بسیار جالب تر جایی برای رفتن.” Buzz Aldrin شده است و نوشتن op-eds برای یک دهه ترغیب ملت به تمرکز بر روی مریخ است. خارج ناسا ایلان SpaceX در حال حاضر در حال توسعه یک سفینه فضایی و موشک قدرتمند به اندازه کافی برای سر راست به مریخ است. طرفدار مریخ اردوگاه حتی شامل حداقل برای یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن خود در زمانی که در یک ناراحت کننده ملامت از خود دولت سیاست او توییتی در تابستان گذشته “برای همه از پول ما صرف ناسا نباید صحبت کردن در مورد رفتن به ماه. ما که 50 سال پیش است.”

پول, اما قطعا یکی از عوامل محدود کننده. “اگر ما رفت و همه در, اگر ما تا به حال یک آپولو-مانند بودجه—ما احتمالا می تواند به مریخ بدون رفتن به ماه ظرف 10 سال می گوید:” کریس Carberry, مدیر عامل شرکت کاوش مریخ یک گروه صنعتی است که طرفداران برای فرستادن افراد به مریخ توسط 2030s. (با این نوع از بودجه Carberry می گوید ناسا حتی ممکن است مجبور به انتخاب بین دو جهان.)

یک مریخ سفر خواهد هنوز هم دشوار است ، وجود دارد برخی از مشکلات مهندسی که پول به تنهایی نمی تواند حل کند. ناسا میزان موفقیت بهتری از فرود در مریخ بیش از هر دیگر آژانس فضایی در جهان, اما این ماموریت که باید لمس کوچک بودند rovers نه سفینه پر از فضانوردان. و هیچ آژانس تا کنون راه اندازی هر چیزی پشت کردن مریخ جزئیات مهم اگر شما می خواهید هر یک از این فضانوردان به خانه آمده است.

در حالی که Carberry معتقد است که ناسا از لحاظ فنی می تواند کوه مریخ مستقیم, ماموریت یک گودال توقف در ماه کمک خواهد کرد. اما آن را باید کوتاه: تمدید اقامت بر سطح ماه و یا حتی پاسگاه-پروژه های ساخت و ساز می تواند ترک اتاق کمتر (و پول) برای سفر به مریخ, او می گوید.

در حال حاضر برگ برنده دولت حرکت پیش رو با هدف به زمین بعدی مرد و زن در قمری قطب جنوب در سال 2024. هفته گذشته کاخ سفید ارائه شده در کنگره با آن درخواست بودجه برای ناسا برای سال مالی آینده که به دنبال یک 12 درصد افزایش در طول زمان سرمایه گذاری. ناسا مریخ هدف همان باقی می ماند به عنوان آن شده است در دهه گذشته: فضانوردان را چند مدار در اطراف این سیاره و در 2033, به دنبال یک ماموریت دوم که لمس کردن.

ناسا ارائه شده این سفر به عنوان اجتناب ناپذیر است اما رشد آنها بیشتر لبخند با زمان. برای برخی دیدگاه: جهان در حال حاضر نزدیک به 2033 از آن است که به Y2K. و اگر مشک به مریخ برای اولین بار دولت فدرال ممکن است مشکل قانع کننده ای که به آن نیاز دارد پول مالیات دهندگان به صندوق چیزی یک مرد ثروتمند است که در حال حاضر در حال انجام در شرکت خود سکه. و چگونه و در سال های آینده ممکن است دولت متقاعد کردن آمریکایی ها که کاوش در سیاره ای دیگر است که ارزش آن به عنوان تغییرات آب و هوایی تبدیل خود به خود ؟

برنج, ماه, فن, می گوید که اگر و زمانی که ناسا به مریخ می رود, آیا یا نه آن را متوقف می شود در ماه در طول راه فضانوردان باید زمین و نه فقط حلقه در اطراف. در غیر این صورت او می گوید: این سفر خواهد بود infuriatingly anticlimactic: “این شبیه به پرواز در سراسر اقیانوس اطلس رفتن به پاریس فشار دادن بینی خود را در مقابل یک نانوایی به دنبال شیرینی و سپس آمدن به خانه.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>