Seven House managers deliver the impeachment article.
خانه طبقه مدیران در استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می دانستند که آنها نیاز به رسیدن به مخاطبان دو: صد سناتور حاضر در رسیدگی و تماشای در خانه.تصویر توسط Cristiana Couceiro; منبع عکس ها توسط تراشه Somodevilla / گتی

در پایان اولین روز از استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک کارمند مشغول به کار در خانه استیضاح تیم دریافت یک پیام از یک خواهر و برادر. “این واقعا خوب” متن گفت. “آیا شما فکر می کنید این احتمال وجود دارد?” یک هفته پیش از آن هفت خانه دموکرات شناخته شده به عنوان کف مدیران در استیضاح argot—تا به حال راهپیمایی در سراسر طولانی محور کنگره گذشته مجسمه های جوان بریگهام و Barry Goldwater و تحویل دو مقاله از استیضاح به مجلس سنا. Hakeem Jeffries, طبقه, مدیر, از نیویورک به من گفت بعد از آن که تجربه عبور از یک اتاق به دیگری بود “چه باید آن را مانند وقتی که یک تیم در خانه در حال بازی در یک بازی در شخص دیگری ورزشگاه.” احساس خوبی بود موجه: فقط در مورد هر جنبه ای از trial—مقدار زمان مدیران را مجبور به ارائه نوع و مقدار شواهد آنها می تواند با استفاده از حتی حوزه مطبوعات دسترسی خواهد بود کنترل جمهوری خواهان مجلس سنا بود که به می گویند در بخش های بزرگ توسط میچ مک کانل ، رهبر اکثریت. بیشتر چه رسمی وظیفه مقابله با این مدیران برای متقاعد کردن شصت و هفت از صد سناتور به حذف رئیس جمهور از اتاق بود که همه به رسمیت شناخته شده بود و از ابتدا همه اما غیر ممکن است.

و هنوز کارمند خانواده به خانه می تواند بخشیده شود برای فکر کردن است که آمریکا تا به حال دلیلی برای برخی از متواضع و خوش بینی. در ساعت قبل از محاکمه در دادرسی در راه است به صورت جدی در ژانویه 21st, مک کانل مجبور شده بودند با وزش اعضای انجمن برای رد گم کردن از پیشنهادی که ارائه شده اند فقط دو روز برای مدیران به ارائه خود را در مورد. در آن روز اول مدیران نیز شده بود قادر به استفاده از یک سری از رویه اصلاحات پیشنهاد شده توسط چاک شومر اقلیت رهبر شروع به استدلال این ماده از صورت خود را در راه است که تا به حال به وضوح به نظر می رسید برای گرفتن کاخ سفید وکلا و ارسال به مجلس سنا به دفاع از رئیس جمهور کردن گارد. این کارمند به رسمیت شناخته شده و این جزئی پیروزی اما به سرعت راه خود را خواهر و برادر مستقیم. “هیچ” او نوشت. “این آلامو. وجود دارد تنها یک نتیجه در اینجا.”

این احساس غیر قابل اجتناب به اشتراک گذاشته شده در میان کسانی که بیشتر از نزدیک درگیر با خانه را استیضاح کردند. اخیرا در ماه جولای—اتفاقا در همان روز که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او در حال حاضر بدنام تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky—Adam Schiff, سابق-دادستان شد که بالفعل رهبر از خانه را استیضاح تحقیق در پاییز گذشته گفت که “خوشحال” اگر وجود دارد یک چشم انداز واقعی برای از بین بردن رئیس جمهور از طریق استیضاح. متاسفانه او در آن زمان گفت: “تنها راه او را ترک اتاق کار حداقل در این نقطه است که توسط رای دادند.” برای جری Nadler صندلی از کمیته قضایی مجلس گفت: من اخیرا که هر چند او معتقد بود که “در هیچ اساس منطقی رئیس جمهور باید از دفتر” او تا به حال هیچ توهمی در مورد احتمال چنین رویدادی اتفاق می افتد. “من بدبینانه” او گفت:. “من نمی بر این باورند که جمهوری خواهان را لعنت.”

حداقل شانس محکوم تهمت متوقف نمی شود بسیاری از خانه دموکرات ها از دیدن فرصتی برای خدمت به عنوان یک مدیر طبقه به شدت جذاب است. اما آنها نیز مانند مشتاق پاپ که بتواند بیش از حد آشکارا موقعیت نمی خواهد کمک به آنها است ، پس از سخنران نانسی پلوسی اعلام کرد او در انتخاب مدیران چند ساعت قبل از این مقالات از استیضاح تحویل داده شد به سنا چند تن از آنها اصرار داشت که آنها تا به حال لابی انتخاب شود. وال Demings مثلا یک رئیس پلیس سابق شهر از فلوریدا به من گفت که در این جلسه که در آن پلوسی به او گفت که او خواهد بود یک طبقه, مدیر سخنران بود و برای اولین بار می خواست اگر او حتی علاقه مند است. “او تا به حال شنیده نشده از من” Demings گفت. همه حساب پلوسی نگه داشته و انتخاب او نزدیک برگزار شد, راز, راست به پایان رسید. شیف—او به نام “جنرال” و آنها او انتخاب شده بود که منجر کف مدیر آزمایشی—یکی از معدود افرادی که با او در موضوع مورد بحث. Nadler که ریاست جلسه در مورد قانون اساسی استاندارد برای استیضاح پاییز گذشته—بحث در مورد آن خواهد برچسبها بزرگ بیش از آزمایشی دیگر بود. پنج باقی مانده مدیران انتخاب شده را به یک گروه که پلوسی امیدوار بود که منعکس کننده تنوع در ابعاد مختلف از خانه دموکراتیک حزبی. Zoe Lofgren از کالیفرنیا تا به حال دیده های قبلی استیضاح سوالات در دست است. Jeffries به رسمیت شناخته شد به عنوان یکی از خانه با استعداد تر ارتباط برقرار است. Demings شد یک عضو از هر دو کنوانسیون کمیته, که به او داده بود یک نقش در هر دو مراحل عمده از خانه استیضاح پرس و جو. سیلویا گارسیا, تگزاس, یک دانشجوی سال اول که کنگره و یک قاضی سابق. کارکنان مشغول به کار در این تحقیق گفت که یکی از تعجب در پلوسی لیست شد Jason کلاغ کلرادو سابق ارتش تکاور که در حال خدمت در عراق و افغانستان اما تا به حال شده است در هر یک از کمیته های انجام استیضاح پرس و جو.

لورل و هاردی–esque فیزیکی تضاد بین شیف و Nadler, تیم ترین اعضای ارشد می تواند ایستاده به عنوان یک استعاره برای خود متفاوت نگرش به استیضاح. شیف مقاومت کرده بود تماس برای شروع دادرسی در برابر تهمت و حتی پس از انتشار مولر گزارش و خواست پلوسی در پاییز گذشته به حفظ دامنه مقالات دقت و تمرکز در اوکراین مهم است. Nadler, از سوی دیگر, بود, اوایل, مدافع برای استیضاح. تابستان گذشته یک ماه قبل از اخبار از اوکراین طرح شکسته بود در مطبوعات از او به سی ان ان گفت که قوه قضائیه کمیته مشغول بود در “رسمی استیضاح” یک اعلامیه که باعث برخی از بهت و حیرت در میان خود محتاط تر همکاران در خانه. و هنگامی که ما صحبت در طول محاکمه او تایید کرد به من برای اولین بار در تاریخ ثبت است که او تا به حال تحت فشار قرار دادند پلوسی ناموفق به یک مقاله از استیضاح اختصاص داده شده به انسداد-از-عدالت اتهامات در Mueller گزارش. “این برای من روشن بود با آغاز 2019 که در شایستگی او باید استیضاح,” Nadler گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن. در ماه دسامبر زمانی که واقعی مقالات کشیده شد تا او گفت: “ما می تواند به استیضاح او در ده به معنای واقعی کلمه یک دوجین استدلال های مختلف. اما مشخصاتش سیاسی قضاوت شود ساخته شده در نظر است که مقالات و چگونه بسیاری از است که قضاوت که نانسی”—پلوسی—”در نهایت ساخته شده است. که قضاوت در ارزش در میدهند. آن حکم در نهایت در آن می تواند به راحتی توضیح داد.”

خانه طبقه مدیران تا به حال سه روز خود را در حال حاضر پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها را تا پایان با استفاده از تقریبا تمام اختصاص داده شده خود را بیست و چهار ساعت به ساختمان خود را در مورد از یک سری از اسکریپت ماژول. به عنوان یک وکیل کار در استیضاح به من گفت: هدف از این ارائه شد به قرار دادن با هم چیزی شبیه به یک بحث بسته شدن در نمونه دادگاه جنایی “که در آن شما در حال بافی شواهد با هم—متن پیام اسناد تصویری استدلال—به نشان می دهد چگونه از آن همه مش با هم.”

از شروع مدیران و کارکنان شده بود آگاه از نیاز به رسیدن به مخاطبان دو. یکی از صد سناتور در مجلسی که مجبور به نشستن در سکوت از طریق هشت ساعت پس از سخنرانی هر روز بدون گوشی های هوشمند و یا لپ تاپ به آنها منحرف کردن اذهان. Lofgren که می دانستم که بسیاری از جمهوری خواهان از قبل در حرفه خود را زمانی که آنها تا به حال خدمت در خانه با او گفت که او در زمان مراقبت های ویژه را به تماس با چشم با همکاران سابق. “من به دنبال در آنها تعجب آنچه که آنها در حال فکر کردن و چگونه به صحبت می کنند به آنها,” او گفت:. به مراتب مهم تر مخاطبان با این حال حداقل تا آنجا که مدیران بودند نگران بود و تماشای در خانه که نمی خواهد که زمان یا تمایل به جذب ساعت گاهی اوقات خسته کننده ارائه در کشش. “به منظور تجدید نظر به افکار عمومی شما را به برخی از تکرار” وکیل به من گفت. “اما که آزار سناتور که نشسته اند و گوش دادن به آنچه که آنها درک به طور بالقوه به همان چیزی که بارها و بارها.”

یکی دیگر از چالش بود عجیب و غریب ساختار حقوقی از محاکمه خود است. “در این دادگاه به عنوان مخالف به هر دادگاه در امریکا, جنایی یا مدنی یا هر چه داوران می شود دستورالعمل از قاضی” وکیل به من گفت. “هیئت منصفه گفته است که آنها باید به دنبال قانون بدون در نظر گرفتن آنچه که آنها از آن فکر می کنم. آنها نیاز به اعمال حقایق به قانون است.” در استیضاح دادگاه در مقابل “هیچ قطعی حقوقی استاندارد که داوران سنا نیاز به رعایت. و بنابراین این پیام است که ما در حال تلاش برای انتقال این نیست که ما ثابت کرده اند حقایق به همان اندازه به عنوان آن است که ما را متقاعد داوران. که کمی متفاوت تجزیه و تحلیل.” به عنوان یک نتیجه, وکیل پیشنهاد برخی از بحث انگیزترین جنبه های استیضاح محاکمه تمایل به تمرکز کمتر بر روی حقایق مورد از آنها نهایی اهمیت است. “برای ما از طرف این مفهوم است که یک رئیس جمهور می خواهد با استفاده از قدرت است که تنها رئیس جمهور است, به نفع خود است که واقعا نفرت به همه چیز است که کشور ما می ایستد. که فقط شد, فراگیر پیام است که ما funnelled از طریق همه چیز را که ما انجام دادیم.”

این اسکریپت برای هر ماژول به طور معمول پیش نویس توسط کارکنان استیضاح پرس و جو. “ما در آغاز با حقایق” وکیل گفت. “و سپس ما سعی در بیرون از علف های هرز به تمرکز بر روی برخی از گسترده تر از پیام است.” مدیران خود نیز مشتاق برای قرار دادن فردی خود مهر در سخنرانی های آنها تحویل داده شده است. “شما نمی توانید بحث مانند یک وکیل و با مته سوراخ کردن کل اتاق” Lofgren به من گفت. دختر یک آبجو-راننده کامیون, او گفت که او می خواست به “استفاده از کلمات به طور منظم است که مردم درک کنند که قرار نیست آنها را به خواب.” کلاغ, که, در حالی که مستقر در افغانستان تا به حال برای مطالعه آخر در حملات راکتی به من گفت که او دوست داشت برای نوشتن خود اسکریپت از خطوط در حالی که گوش دادن به موسیقی از یک لیست پخش است که به ریاضت از خود مدیر ارتباطات او با نام “جیسون Chillin’ لیست پخش” با آهنگ سفر خارجی و بیلی جوئل. برای Jeffries سابق شرکت litigator زمان که در دفاع از فردا در برابر یک طرح دعوی در دادگاه بیش از جانت جکسون “کمد لباس خرابی” در طول سوپر جام بیست وهشتم در سال 2004 چرخه شدید ویرایش به یاد او که یک جوان حقوقی مرتبط. “کارکنان در اینجا داده شده است آمریکا پیش نویس اما ما هنوز مارک آنها را به شدت و با قرار دادن خودمان به آن” او گفت:.

برخی از به یاد ماندنی ترین لحظات از مديران ارائه نمی شد اسکریپت در همه. در طول این استدلال بیش از شومر با اصلاحات جی Sekulow, یکی از رئيس جمهور وکلا خواسته بود که سناتور “چرا ما اینجا ؟ ما در اینجا به دلیل یک تماس تلفنی و یا ما در اینجا قبل از این بدن به دلیل, به عنوان رئیس جمهور که سوگند به وجود آمده تمایل به دیدن او برداشته است؟” در آینده استراحت Jeffries پیشنهاد شیف که این سوال به مدیران باز به توضیح آنچه در مورد آنها بود. زمانی که Jeffries صحبت کرد و در روز بعد او extemporized یک سری از پاسخ به Sekulow سوال قبل از پایان سخنرانی خود با یک اشاره—مطمئنا برای اولین بار در کالیفرنیا به یک شعر توسط the Notorious B. I. G. “است که چرا ما اینجا هستیم آقای Sekulow,” او گفت:. “و اگر شما نمی دانید که در حال حاضر شما می دانید.” بعد او به من گفت: “شاید این فقط من بروکلین تربیت, اما آن را به من آمد که من می توانم از فکر می کنم هیچ راه بهتری به پایان برساند این است.”

در ماه اکتبر یک کارمند مشغول به کار در استیضاح تحقیق توصیف کرده بود شیف به من به عنوان “فوق العاده ضعیف دادستان عاری از هر گونه احساسات” و چند تن از همکاران خود را به ذکر خود imperturbably حتی دلسرد شدن. Jason کلاغ به من گفت که او را دیدم در شیف کیفیت او را دیدم خود را در. “او در عمل در یک گروه تنگ,” او گفت:. “اوج تعدیل پایین تعدیل می شود.” از آنجا که هوش جلسات کمیته پاییز گذشته اما من متوجه شده است که شیف شد و اجازه خود را به طور فزاینده ای عاطفی در سخنرانی های خود را. گاهی اوقات او را صدا قهر بار دیگر مرثیهای یا aspirational هنوز هم دیگران تقریبا شفاعت. زمانی که از من خواسته شیف در مورد این بعد او به من گفت که در آن هوش جلسات کمیته او احساس کرده بود “به شدت مورد جدیت تعهد” و شروع به نگه داشتن یادداشت در “چه بود به خصوص آشکار یک بینش جدید به یک شاهد شهادت و یا چیزی است که یکی از بنیانگذاران گفت.” در پایان هر روز او را بافت یادداشت به یک بداهه استدلال بسته—یک فرایند ادامه داد: از طریق مجلس سنا محاکمه که تولید چندین محرک سخنرانی که تکرار بی وقفه در کابل, اخبار و رسانه های اجتماعی. “من فکر می کنم زمانی که شما قادر به گرفتن و دور از اسکریپت آن را جذاب تر برای سناتورها و کسانی که به تماشای,” شیف گفت. “همیشه وجود دارد بدیهی است که برخی از خطر در حال انجام است که بیش از حد, اما این عمل من.”

در طول دادرسی در سنا مجلسی, طبقه مدیران و کارکنان خود و کاخ سفید وکلا در سراسر راهرو نشسته در کاما شکل جداول که سفارشی ساخته شده برای استیضاح کلینتون محاکمه در سال 1999. یکی دیگر از دو دوجین یا بیشتر دموکراتیک کارکنان تحت نظارت دادرسی از یک اتاق در نزدیکی سنا مجلسی که معمولا در اختیار سنا قوانین و اداره کمیته. میز کامپیوتر و سنگین صتبلرس آورده شده است در طول مدت محاکمه یک دستگاه کپی شده بود چرخ به یک گوشه و یک خط مستقیم به خانه کامپیوتر شبکه نصب شده است. در گوشته از سنگ مرمر شومینه معمولا خانه به شکوه clock بودند مرتب انبوه بولینگ, جعبه Clif میله و یک کش از Cheez-آن است که در انحصار توسط Jason کلاغ. “من یک carboholic” او به من گفت. “بزرگ Cheez-آن مرد.” برای تمام برنامه ریزی محاکمه برگزار شد و چند شگفتی برای مدیران. یکی بود نزدیک فیزیکی چهارم این مجلس مجلسی است که بسیار کوچکتر از خانه. “میچ مک کانل است سمت راست وجود دارد در جلو و مرکز” Jeffries گفت. “شما در حال صحبت کردن به مخالفان و او حدود ده فوت دور از شما.” گارسیا به من گفت که در طول معافیت هر دو مدیران و سناتور تمایل به ایجاد یک beeline برای همان مجموعه ای از حمام. “ما نمی تواند کمک کند اما دیدن هر یک از دیگر,” او گفت:. “وجود دارد تنها تا آنجا اتاق.”

یکی دیگر از تعجب بود که چگونه کمی بسیاری از سناتورها به نظر می رسید به دانستن در مورد اتهام اوکراین طرح قبل از دادگاه آغاز شده است. در اولین روز از مديران ارائه, جان کندی از لوئیزیانا به خبرنگاران گفت که او “چیزهای زیادی یاد گرفتم. همه. سناتور نمی دانم در این مورد. آنها واقعا نمی. ما نمی ماند چسب به تلویزیون. ما در میانهی شب خواندن متن.” آن شب لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی رفت از راه خود را به لرزش شیف دست پس از ارائه بیش از. با توجه به یک خانه دموکراتیک دستیار کار در استیضاح این دو رویدادی بودند “بسیار تکان دهنده است. ما فقط همه فرض شده است زندگی با هر سطح از جزئیات این عنوان داریم. جمهوریخواهان آینده و تبریک به اعضای ما بود که به معنای زیادی به ما.”

سوال عمده ای از دادگاه خواسته عملا هر سناتور در طول اولین هفته ای بود که آیا مدیران و دموکراتیک همتایان خود در مجلس سنا قادر خواهد بود برای متقاعد کردن چهار سناتور جمهوریخواه به شکستن صفوف و اجازه می دهد آنها را به تماس با شاهدان. به عنوان مدیران یادآوری سناتور بارها و بارها هر قبلی استیضاح دادگاه تا به حال درگیر شاهدان بسیاری از آنها شهادت در سنا برای اولین بار. با وجود این سابقه مک کانل در حال ضرب و شتم به دموکراتها اولین تلاش برای امن احضاریه برای شاهد و اسناد و مدارک تامین حمایت از میانه مانند سوزان کالینز از مین و میت رامنی از یوتا با یک تضمین است که آنها می توانید یک رای در شاهد زیر سوال پس از سخنرانیها و شانزده ساعت سوال دوره به این نتیجه رسیدند. احتمال این که آنها ممکن است نه شنیدن از شاهدان Nadler به من گفت این بود “تا کنون فراتر از رنگ پریده است که آن را هرگز به من رخ داده است” که ممکن است یک احتمال است. اما در برخی از راه آن کار ساده. “آن را کاهش می دهد نوار از آنچه لازم است وجود دارد به موفقیت, پیروزی,” یک کارمند برای مدیران گفت. “از آنجا که شما نمی خواهید برای دریافت شصت و هفت سناتور به رای به حذف رئیس جمهور.”

مشکل از پاکسازی حتی که پایین نوار—متقاعد کردن چهار جمهوریخواهان به جای بیست, به پیوستن به چهل و هفت دموکرات بود و اوج این فشار بسیار زیاد از رسیدگی. حدود نیمه شب در شب اول مثلا بعد از تماشای نه از اصلاحات ارائه شده توسط شومر پایین به شکست Nadler متهم سناتوری خود مخاطبان از “رای گیری برای coverup” که او به نام “خائنانه رای دادن . . . یک رای در برابر ایالات متحده است.” نظر جلب فوری خشم از رئیس جمهور را قانونی تیم و همچنین به عنوان یک موعظه توسط رئیس دادگستری بود که بنا به گزارش ها تشویق یک توجه داشته باشید از Collins. “این هم مهم نیست” Nadler به من گفت بعد. “آنها مردم احمق. اگر یک سناتور در حال رفتن برای رای دادن به و یا در برابر شاهدان او را به انجام آن را برای دلایل واقعی.”

شیف به حال یک لحظه مشابه در پایان از مدیران سه روز ارائه شده است. در پایان به طور کلی به خوبی دریافت peroration در موضوع سیاسی و شجاعت او ذکر شده CBS گزارش که ادعا کرد یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد هشدار داده بود جمهوریخواه سناتور “رای در برابر رئیس جمهور و سر خود را در یک پیک.” فورا خلق و خوی در اتاق هم در برابر او. “این درست نیست!” کالینز گفت: به عنوان او و دیگر جمهوری خواهان را تکان داد سر خود را با شور و نشاط. Schiff, backpedalling با عصبانیت گفت: “من امیدوارم که این درست نیست.” شیف مانند Nadler, آیا قرار دادن مقدار سهام در هستهای با واکنش های. “وجود دارد شاید یک شخصیت ‘Methinks آنها کیفر اعتراض بیش از حد” او به من گفت پس از آن.

شش روز در هفته برنامه لازم الاجرا توسط سنا استیضاح قوانین بدان معنی است که بسیاری از مدیران به ویژه کسانی که از نیمه غربی کشور نمی تواند آن را به صفحه اصلی بین اولین و دومین هفته از محاکمه. Jason کلاغ که ماند در واشنگتن به من گفت که او در زمان استفاده از روز را به خواب کمی رفتن به باشگاه و خوردن یک صبحانه مناسب و معقول. (“شما هنوز هم تلویزیون” دبیر مطبوعاتی خود را به یاد او. “اوه خدای من, من را فراموش کرده که در مورد” کلاغ گفت: تکان دادن سر خود را. “آره من ‘به صورت ملت است.’ “) Hakeem Jeffries در زمان Acela بازگشت به نیویورک در روز شنبه بعد از ظهر صرف وقت خود را با خانواده و بازدید نه یکی بلکه دو بروکلین کلیساها در صبح روز یکشنبه. “زمان کار می کرد” او گفت:. “در هر یکشنبه من معمولا حضور دو اگر نه سه کلیسا.”

یکشنبه بعد از ظهر همه مدیران در واشنگتن به جز جری Nadler که عدم توضیح داده شد یک بیانیه منتشر شده توسط کارکنان خود را. در ماه دسامبر روز قبل از مجلس رای در مقالات از استیضاح, Nadler را از چهل و چهار سال مبتلا به بیماری سرطان لوزالمعده است. او تا به حال اورژانس عمل جراحی برای برداشتن تومور چند روز بعد و تا به حال در بیمارستان بوده است و در یک مرکز نوتوانی به بهبود بوده است. در حال حاضر در نهایت او با توجه به خانه آمده و Nadler برنامه ریزی برای اقامت در نیویورک برای کمک به انتقال. (وقتی که من پرسید که چه آن را مانند برخورد با استیضاح و همسرش سرطان در همان زمان Nadler گفت: “فقط فشار بیشتر. آن را بیشتر فشار است.”)

آن شب دیگر شش مدیران جمع آوری شده در یک اتاق کنفرانس در پلوسی دفتر مجموعه به بحث در مورد آن بحث انتظار از کاخ سفید و چگونه به مقابله با آنها. این گروه در سکوت خواندن از طریق یک استراتژی سند هنگامی که یک کارمند گفت: “اوه چیزی بزرگ فقط از طریق در بولتون.” مقاله ای در بار توصیف محتویات یک مقاله نوشته شده توسط John Bolton مغلوب ساختن پیشی جستن سابق امنیت ملی, مشاور که بنا به گزارش ها تایید مديران اتهامات بجای مربوط به امنیت کمک به اوکراین است. “ما به عنوان خوانده شده و سپس شروع به خواندن مقاله” Jeffries به من گفت. “همه مانند این به نظر می رسد بزرگ است.’ “

روز بعد در کنگره بولتون اخبار تحت الشعاع نه تنها تولد قاضی جان رابرتز اما حتی ظاهر کنت استار معمار بیل کلینتون را استیضاح که آمده بود به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن به استدلال می کنند در طبقه سنا که آمریکا رنج می برد از طریق یک سن بیش از حد و مکرر impeachments. که آن روز صبح من با Jeffries در دفتر خود در خانه کنار کاپیتول. نشستن در یک چرم wingback chair, او به من گفت که او فکر کرد که امکان دیدن شاهدان در دادگاه در حال افزایش “قابل توجهی” از آنجا که از بولتون نیوز. و هر چند برخی از سناتور جمهوریخواه بیدارم با صدای بلند در مورد پخش از برت Kavanaugh تایید روند—وجود بیش از حد در آخرین دقیقه وحی تا به حال طرح میتوانست مک کانل را با دقت برنامه گذاشته—از دیگران بودند اذعان است که در سخنان مایک براون از ایندیانا توسعه “احتمالا را پویا متفاوت است.” چند براون و همکاران صحبت با خبرنگاران در زیرزمین سنای آمریکا شروع به صحبت کردن تا امکان یک شاهد مبادله است که اجازه می دهد آنها را به احضاریه جو بایدن و یا پسر خود را شکارچی اهداف این تحقیقات مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست از اوکراین, اگر دموکرات ها رو بولتون. در همین حال جیمز Lankford از اوکلاهما یکی از رئيس جمهور شدیدترین مدافعان در سنا پیشنهاد ساخت بولتون نسخه خطی موجود به سناتور در یک طبقه بندی و تنظیم یک ایده است که حتی گراهام که به مدت طولانی مخالف این ایده از شاهدان گفت: “فکر خوبی بود.

در پایان از کاخ سفید ارائه در سه شنبه شب آن را هنوز هم معلوم نیست که جمهوری خواهان مجلس سنا قرار بود برای مقابله با بولتون آیات. آن شب من نشستم با Nadler که تا به حال فقط از دیدن همسر خود را در نیویورک. پیش از آن در روز کاخ سفید وکلا نشان داده بود تصویری از Nadler از سال 1998 در برابر استدلال پارتی-خط impeachments. “زمانی که من گفت که آن را هرگز به من رخ داده است که آمریکا حزب سیاسی تنزل خواهد خود را به یک دیکتاتوری سیاسی حزب که در آن هر چیزی می رود بدون توجه به آنچه” او به من گفت. “من هرگز فکر نمی کردم یک آمریکایی حزب سیاسی می تواند به عنوان بد به عنوان در حال حاضر که در آن آنها به طور کامل مهم نیست چقدر بد جنایات هستند.” Nadler به من خاطر نشان کرد که “سیگار کشیدن اسلحه” نوار در طول واترگیت بود دستگیر ریچارد نیکسون آموزش H. R. Haldeman خود را رئیس ستاد برای دریافت C. I. A. به F. B. I. به بررسی است. در روز از انتشار آن سه ارشد جمهوری خواهان در کنگره Barry Goldwater, جان یعقوب رودز و هاگ اسکات بود خواست استعفای نیکسون. “بود که خیلی وحشتناک” Nadler گفت. “اما آنچه که بود ؟ بود که رئیس جمهور با استفاده از قدرت دولت برای محافظت از خود را از یک تحقیق که شامل یک سارق است. نسبت به آنچه که ادعا شده است و ثابت شده در حال حاضر ؟ این piddly. شما نمی خواهد متوجه آن است.”

شروع چهارشنبه در این دوره از شانزده ساعت تقسیم بین دو روز سناتور انجام شده بسیار مصنوعی بحث که درگیر هر یک از آنها در حال افزایش به نوبه خود اعلام کرد که آنها می خواهم به ارائه یک پرسش کتبی به رئیس دادگستری. سوالات بودند خطاب به طبقه مدیران کاخ سفید و یا گاهی هر دو طرف و هنگامی که آنها می خواهم به عنوان خوانده شده توسط رابرتز انتخاب طرف را پنج دقیقه پاسخ دهند. برای بیشتر قسمت ها سوال شد کوچه-اوه lobbed به سناتور تیم در خانه. خانه دموکرات در آمد با کلاسور پر از پیش نوشته پاسخ. “ما سعی کردیم که به چگونگی رسیدگی خواهد که سوال” شیف به من گفت بعد. “ما نمی همیشه دریافت سیگنال های ما دقیقا حق با شماست اما من فکر می کنم ما تقریبا بی عیب و نقص کار از دادن هر عضو مسئولیت بخش های مختلف صورت در حالی که همچنین نگه داشتن انعطاف پذیری تصمیم گیری در پرواز است.”

در حالی که عمل اصلی اتفاق می افتد در سنا مجلسی کارکنان شد و از آمادگی اتاق و ارسال یادداشت ها به مدیران را به مطمئن شوید که بیش از همه ارائه رفتن نیست البته. “در یک نقطه آن را احساس شیف شد در نظر گرفتن تمام پاسخ من بود و ما رو به سوئیچ آن را” یک دستیار کار در پرس و جو به من گفت. “او خیلی خوب است اما افراد دیگر که به همان اندازه با استعداد و ما می توانیم در برخی موارد بهتر است با استفاده از صدای خود را.” دستیار, مرجع Demings تجربه در اجرای قانون یاد می آورد یک سوال در مورد بولتون گفته با اشاره به طرح رئیس جمهور با اوکراین به عنوان “معامله مواد مخدر.” “است که می شده اند یک زمان مناسب برای خانم Demings برای دریافت وجود داشته باشد مانند:” من می دانم آنچه یک فروشنده مواد مخدر است.’ “

شاید مهم ترین سوال پرسید که بیش از دو-روز—شمارش نیست کنتاکی سناتور رند پل را تلاش برای بیرون whistle-blower که رابرتز حاضر به عنوان خوانده شده—در اوایل در روز اول زمانی که تد کروز از تگزاس خواسته کاخ سفید که آیا به عنوان یک ماده قانون, آن, اهمیت, اگر رئیس جمهور که در عوض. دو روز قبل از آن به دانشگاه هاروارد استاد حقوق Alan Dershowitz استدلال کرده بود از طرف رئیس جمهور است که حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن “بودند به انجام چه بار گزارش در مورد محتوای بولتون خطی که تشکیل impeachable جرم.” در حال حاضر در پاسخ به کروز سوال Dershowitz پریدم تا از کاخ سفید جدول به اصرار دارند که بجای تنها می تواند impeachable اگر درگیر آن شخصی مالی را به دست آورید. یک رئیس جمهور نمی تواند استیضاح برای اقداماتی که در خدمت منافع ملی Dershowitz استدلال و پس از هر سیاستمدار معتقد بودند که خود را در انتخابات موفقیت در منافع ملی آن را ناعادلانه و خلاف قانون اساسی به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن به تلاش برای برنده شدن reëlection که نه با تعریف قانونی جرم و جنایت است.

برای طبقه مدیران Dershowitz پاسخ قابل توجه بود برای وضوح است که با آن گذاشته مخاطرات از محاکمه. در سراسر بسیاری از خود ارائه کاخ سفید وکلا اختلاف داشتند مديران در مورد باریک, واقعی, حقوقی و رویه زمینه. اما در حال حاضر در اینجا بود Dershowitz درخواست سناتور مانند کروز که تا به حال یک بار متهم باراک اوباما از اقدام مانند یک “غیر قابل توصیف پادشاه” به قبول یک نظریه uncheckable قدرت اجرایی. “من فکر می کنم آن را تکان دهنده به سناتور” شیف به من گفت. “این به ما یک فرصت برای نشان دادن چقدر خطرناک رئیس جمهور سوء رفتار است و چقدر خطرناک استدلال است که به عنوان رئیس جمهور آن قرار داده است او حق دارد برای انجام هر کاری که او می خواهد.”

در روز پنج شنبه شب کمتر از بیست و چهار ساعت قبل از رای گیری در شاهد سوال سناتور ساخته شده با استفاده از شکست نهایی از شب به صحبت با همکاران خود در سراسر راهرو. میت رامنی به صحبت کرد Patrick Leahy, از, ورمونت, و, دیک دوربین از ایالت ایلینوی است. ماریا Cantwell از واشنگتن و مارک وارنر از ویرجینیا عبور از کف به G. O. P. سمت و نوبت در زمان صحبت کردن به تنسی سناتور لامار الکساندر که همراه با Collins, رامنی و آلاسکا سناتور لیزا Murkowski شد به طور گسترده ای به عنوان یکی از چهار بالقوه جمهوریخواه رای هنوز هم در بازی در این سوال از شهود. چند دقیقه پس از محاکمه موکول من با Cantwell او به عنوان ترک کنگره و پرسید که چه او می خواهم بحث شده است که در طرف طول ، “اوه” او گفت: صدایی نژند “فقط صحبت کردن به آنها در تلاش به آنها بگویید که ما نیاز به شاهد است.” من پرسید: اگر او می دانست که چگونه اسکندر برنامه ریزی برای رای دادن. “من نمی باید هر گونه واقعی, اینتل,” او گفت:. “من نمی دانم چه بگویم دربارهی او. من آرزو می کنم . . . “او متوقف شد ، “آن را مانند یک چیز مهم. ما باید قادر به توافق بر حقایق است. شما ممکن است یک ایده های مختلف در مورد نتیجه اما ما باید حقایق را در مقابل ما و ما باید قادر به توافق بر روی آنها است.”

چند دقیقه بعد پس از Cantwell صعود کرده به انتظار ماشین الکساندر ارسال شده در شانزده-پرینت موضوع. به عنوان آن اتفاق افتاد او و Cantwell به نظر می رسد به توافق بر حقایق: طبقه مدیران ثابت کرده که پایه و اساس حقیقی خود سوء استفاده-از-قدرت مورد تا به طور کامل, در واقع, که, با توجه به الکساندر جدید شاهد بودند که لازم است برای اضافه کردن به خود را در “کوهی از شواهد.” آنچه را که آنها تا به حال ثابت نشده او معتقد بود که کسانی که حقایق بودند impeachable. و نه تا به حال آنها ثابت “احمق” دومین مقاله از انسداد کنگره است. “این دلخراش” یک مشاور به من گفت که صبح روز بعد. “آن را مانند, ‘شما کاملا حق با شماست اما من قصد ندارم برای انجام هر چیزی در مورد آن است. “

بین مجلس رای استیضاح در دسامبر و adjournment از محاکمه در روز چهارشنبه در مورد تنها چیزی که از همه طرف می تواند در توافق شد که دو سوم مجلس سنا بود و هرگز به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف و رد صلاحیت از دفتر. اما هنگامی که این گزینه را از روی میز اهمیت آنچه اتفاق افتاده بود به طور کامل برای grabs. کاخ سفید می تواند ادعا کند که فقط exoneration برای رئیس جمهور بلکه دفاع از انواع آن گسترده نظریه قدرت اجرایی. مک کانل می تواند ادعا می کنند که او تا به حال خنثی “سابقه شکستن استیضاح” که تهدید اساسی یکپارچگی سنا و همچنین به عنوان یک پیروزی تاکتیکی در متقاعد کردن خود را حزبی برای جلوگیری از محاکمه از فزاینده به یک فرایند است که او و آنها ممکن است دیگر قادر به کنترل. شومر تا به حال نه تنها نگه داشته و خود را حزبی متحد که در حالی که رئیس جمهور فرصتی به ادعای آمریکا تبرئه اما او همچنین قادر به دریافت چندین آسیب پذیر سناتور جمهوریخواه که برای reëlection این سقوط بر روی ثبت رای گیری در برابر شاهدان که با توجه به نظر سنجی بیش از هفتاد درصد از آمریکایی ها امیدوار به دیدن.

برای مدیران نهایی محاسبات بودند کمتر پیچیده است. الکساندر استدلال که هیچ شاهدان لازم به این دلیل که مدیران ثابت کرده حقایق در مورد “کوهی از شواهد” ارائه شده کمی آرامش. نه Murkowski توضیح در روز دوشنبه که به او رای دادند و در برابر شاهدان در بخشی از آنجا که او نمی خواهید برای قرار دادن رئیس دادگستری در موقعیت تصمیم گیری که آیا برای شکستن پنجاه-پنجاه کراوات. Murkowski را تا پایان رای گیری در هر دو مقاله از استیضاح با وجود او ادعا که “رئیس جمهور رفتار شرم آور بود و اشتباه” هیچ چیزی دیگر جمهوری خواه در کنگره قبلا حاضر به تن.

روز چهارشنبه این مدیران متوجه شدند که در یک مورد حداقل مورد آنها ارائه شده بود در مجلس سنا خواهد شکستن دائمی زمین جدید. صحبت در سنا چند ساعت قبل از رای گیری نهایی با احساسات لحظه ای بدیهی است که وزن بر او رامنی اعلام کرد که “رئیس جمهور این است که گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است. آنچه او انجام داد این بود که نه کامل است.’ آن را آشکار حمله به ما انتخابات حقوق.” رامنی رای واحد در برابر رئیس جمهور در سوء استفاده از قدرت مقاله تغییر هیچ چیزی در مورد نتیجه نهایی این دادگاه اما آن را تقریبا قطعا تبدیل به یکی از ویژگی های مرکزی چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح یاد شده است. برای اولین بار در تاریخ کشور یک سناتور رای به حذف یک رئیس جمهور از حزب خود. آن شب از طریق یک سخنگوی شیف اشاره کرد که در طول محاکمه او تا به حال تعجب که آیا حتی یک جمهوری خواه را شجاعت به انجام بی طرفی و عدالت به عنوان مورد نیاز توسط سوگند آنها در ابتدا از محاکمه. “وجود دارد و آن رامنی” او گفت:. “این واقعیت است که او و تعدادی از شجاع دموکرات در دشوار متحده نمایش داده می شود شجاعت آنها vindicates از تدوین کنندگان’ اعتماد به نفس است که ما دارای فضیلت لازم برای خود حکومت.”

در ماه ژوئیه گذشته طی مصاحبه ای با سی ان ان شیف هشدار داده بود که اگر استیضاح شد “در میان قوی ترین اشکال censure” در دسترس به خانه تبرئه در سنا محاکمه نیز خواهد بود “قوی ترین شکل exoneration” برای رئیس جمهور. مانند پلوسی که به تازگی استدلال کرد که تهمت نمی تواند ادعای exoneration در غیاب یک محاکمه عادلانه شیف ساخته شده است روشن است که شرایط از محاکمه بیش از سه هفته گذشته را تغییر ذهن خود را در مورد اهمیت سنا رای به تبرئه. روز جمعه قبل از شهادت, رای من به تماشای از مطبوعات گالری به عنوان یک صفحه تحویل اخبار به طبقه مدیران که جان کلی مغلوب ساختن پیشی جستن سابق رئیس ستاد تا به حال به خبرنگاران گفت: در فلوریدا است که “مجلس سنا محاکمه بدون شاهد یک کار است که تنها نیمی از کار انجام شود.” کمی بعد شیف ایستاده در تریبون در مجلس سنا مجلسی و گفت که او نمی تواند با توافق کلی است. “محاکمه بدون شهود” او گفت:, “این است که بدون محاکمه در همه.” چند روز بعد من خواسته شیف آنچه که او ساخته شده از استدلال اسیر در یک تیتر در زمان بیش از آخر هفته است که رای گیری در سنا را ترک مغلوب ساختن پیشی جستن “پیروز و unshackled.” جای تعجب نیست که او مخالف با این مفهوم بیش از حد. “من فکر می کنم که این استیضاح به خودی خود و صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد با نهایی حکم یک عامل بازدارنده برای ریاست جمهوری سوء استفاده از قدرت” او گفت:. “این است که قطعا نه به عنوان موثر به عنوان یک عامل بازدارنده حذف از دفتر است که درمان مناسب. اما با این وجود من فکر می کنم آن را با ارسال پیام به این رئیس جمهور و دیگران این موضوع وجود دارد که پاسخگویی که آنها را بالاتر از قانون است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی