عمومی است که به طرز حیرت انگیزی ایالات

عمدتا خالی رستوران در سمیرنا گرجستان در مارس 27الیاس Nouvelage / ایسنا

شکایت که واشنگتن با خیابان اصلی گردش شده است تقریبا به عنوان طولانی به عنوان هر metonym در استفاده بوده است. اما به ندرت اگر تا کنون بوده است واقعی تر از در این لحظه در coronavirus بیماری همه گیر.

فعال ترین بحث در سیاست در حال حاضر در کاخ سفید در دولت capitols و در مطبوعات در مورد اینکه آیا و تا چه حد به بازگشایی اقتصاد است. رئیس جمهور تهمت شده است fitfully هل دادن کشور به عقب بر گردیم به کار افزایش یافته و حاشیه دولت در سطح تظاهرات خواستار آن است که محدودیت های پایان رسید و دیروز در زمان اولین سفر خود را در هفته, بازدید از یک ماسک-تولید گیاه در آریزونا.

اما حتی به عنوان ملی گفتمان سیاسی اتخاذ کرده است بازگشایی به عنوان مرکزی بحث انتخابات بارها و بارها نشان می دهد که آمریکایی ها به شدت به عقب محدودیت و پشتیبانی نمی کند بازگشایی اکثر کسب و کار. اجماع است به خصوص قابل توجه در دورانی که تقریبا هر نظرسنجی سوال به نظر می رسد به عنوان یک همه پرسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با حامیان خود صفآرایی در برابر مخالفان خود را. در اینجا با وجود مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای بازگشایی آمریکایی باقی مانده ایالات—و نه غذای او. اگر چه دولت بازگشایی شد و هیچ کس آمد ؟

“من مشاهده بزرگ ما شهروندان این کشور به یک حد خاص و تا حد زیادی به عنوان رزمندگان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دیروز. “آنها در حال رزمندگان. ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته است. ما باید برای باز کردن کشور ما است.”

ظاهرا اکثر آمریکایی ها مشتاق هستند به فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان—و یا به سادگی عاقلانه سربازان با استراتژی به عنوان قدرت خود را. یک نظرسنجی از واشنگتن پست و دانشگاه مریلند دیروز منتشر شد نشان می دهد که هشت در 10 آمریکایی ها در مخالفت با بازگشایی سینما و ورزشگاه; سه چهارم پشتیبانی نمی کند اجازه نشستن به پایین رستوران ها و ناخن سالن بازگشایی و یک سوم یا کمتر اجازه می دهد آرایشگر فروشگاه فروشگاه اسلحه و فروشگاه های خرده فروشی به کار گیرند. یک NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی هفته گذشته مشابه را پیدا شماره: نه در 10 آمریکایی ها فکر نمی کنم, رویدادهای ورزشی باید جمعیت بدون تست بیشتر; 85 درصد خواهد نگه داشتن مدارس بسته شده و 80 درصد را به ناهار خوردن در رستوران بسته است. هیچ تفاوت معنیداری در دیدگاه بین ساکنان متحده است که شروع شل شدن محدودیت ها و کسانی که نمی.

این یکنواختی است تیز خروج از کلی منطق مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. در شاید افراطی ترین مثال اکثریت جمهوری خواه پاسخ دهندگان گفته YouGov در سال گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن بهتر بود رئیس جمهور از آبراهام لینکلن. که در نتیجه متناسب با الگوی کلی در حالی که این نتایج نیست.

آن را برای عدم تلاش در مغلوب ساختن پیشی جستن ، رئیس جمهور به دنبال سیاسی بازگشایی این کشور فقط به عنوان او تا به مسائل دیگر. او گفته است که این درمان است که این مساله اقتصاد نمی تواند بدتر از این بیماری ابراز پشتیبانی از معترضان در آبی متحده خواستار looser محدودیت در هفته گذشته میزبان یک سری از برنامه های کاخ سفید اختصاص داده شده به بازگشایی این کشور است. (رئیس جمهور تا به حال شده است متناقض است. در ماه مارس او تایید اجتماعی-فاصله گرفته است. در ماه آوریل پس از علنا فشار برای بازگشایی و بنا به گزارش بخش خصوصی حمایت گرجستان فرماندار برایان کمپ برنامه های مغلوب ساختن پیشی جستن علنا انتقاد کمپ.) در عین حال این نظر سنجی نشان می دهد که رای دهندگان در حال ساخت و اتصال و محتاط باقی می ماند.

نتیجه این است که از همه بیشتر قابل توجه به دلیل نمایش در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بحران به دنبال الگوی معمول باقی مانده عمیقا تقسیم در امتداد خطوط حزبی. این پست/دانشگاه مریلند نظرسنجی یافت 56 درصد مخالف و 44 درصد از تصویب در واکنش به کوروناویروس. تایید شماره از نزدیک پیگیری مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی تصویب امتیاز که باقی مانده است کاملا پایدار خود را در سراسر فرار ریاست جمهوری است. در همه گیری های مربوط به نظرسنجی جمهوری خواهان از تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و با بحران بسیار بسیار بیشتر از دموکرات ها انجام دهد. دموکرات ها بیشتر احتمال دارد به شناسایی خود را به عنوان نگرانی در مورد ویروس از جمهوری خواهان و جمهوری خواهان هستند احتمال بیشتری برای تایید باز کردن کسب و کار از دموکرات ها در برخی موارد به طور قابل توجهی ، در عین حال حتی در آن اکثریت جمهوری خواهان تنها به حمایت از بازگشایی مغازه های خرده فروشی و دوره های گلف همان نوع از کسب و کار که اکثر آمریکایی ها به طور کلی می خواهید برای باز کردن. این نظرسنجی نشان می دهد که وجود دارد قابل ملاحظه tranche از آمریکایی ها که تایید مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر اما موافق نیست با تماس های خود را برای سریع بازگشایی.

وجود دارد درس در این غیر معمول اجماع عمومی.

با وجود پیش بینی در مورد مرگ “تخصص” در آمریکا زندگی مردم غذای کارشناسان در coronavirus. در مواجهه با یک انتخاب بین مغلوب ساختن پیشی جستن Pollyannaish اظهارات پیروزی و Anthony Fauci اندازه گیری رئالیسم که اغلب می ایستد در تناقض مستقیم با رئیس جمهور آمریکایی زیر Fauci و همکاران خود را. این بدان معنا نیست که تجربه و تخصص است و در رواج آن ممکن است به معنی تنها که آمریکایی ها مایل به شنیدن کارشناسان از زمانی که آنها وحشت زده و آشفته. اما در حال حاضر آنها در حال به تعویق انداختن دانش خود را.

دوم انتخابات باید به عنوان یک هشدار به فرمانداران و ملامت به مطبوعات است. تظاهرات در دولت capitols به دست آورده اند توجه گسترده اما با وجود آوازی حمایت از رئیس جمهور—فعالان باقی می ماند بخشی از حاشیه جنبش است. بسیاری از آنها در حال حاضر در اعتراض به طور منظم و هر چند آنها ضامندار به علت جدید آنها واقعا به دست آورد پیروان جدید. اکثر آمریکایی ها به سادگی نمی تقاضاهای مصرانه برای بازگشایی فوری (تا آنجا که آنها ممکن است در آرزوی زمانی که آن را احساس امن برای انجام این کار). که به معنی سیاسی نزولی حفظ محدودیت کم است—در حالی که خطر مرگ از شل کردن آنها را بسیار واقعی (و حمل خود را سیاسی انشعابات).

در نهایت حتی اگر محدودیت های سست که مشخص نیست که این را مثبت اثر اقتصادی که تهمت امید برای. این درست نیست که مردم در حمایت از این محدودیت آن است که آنها احساس نمی راحت بیرون رفتن. در پست نظرسنجی هشت در 10 پاسخ دهندگان گفتند که آنها نمی خواهد احساس راحتی و ناهار خوری در یک رستوران و دو سوم نمی خواهید به فروشگاه در یک فروشگاه پوشاک است. صاحبان کسب و کار در برخی از نقاط نیز هشدار داد که در عامل کامل کارکنان اما با شدت کاهش ترافیک نمی دهد آنها را به پول به اندازه کافی برای اجرا. فقط به عنوان شما می توانید یک اسب را به آب اما نمی تواند آن را به نوشیدنی شما می توانید اجازه می دهد آمریکایی ها برای رفتن به فروشگاه های, اما شما نمی توانید آنها را در فروشگاه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>