دگرباشان جنسی مخالفت با پیت Buttigieg توضیح داد

Pete Buttigieg appears on stage with his husband Chasten Buttigieg.
چه چیزی باعث پیت Buttigieg که مبارزات انتخاباتی خود را با شوهر تصفیه و تزکیه یک اطمینان بخش انتخاب برای برخی از, سفید, مستقیم مردم و اخلال امکان برای برخی از عجیب و غریب مردم ؟ عکس Win McNamee / گتی

در حال حاضر شما ممکن است شنیده ام که برخی از عجیب و غریب مردم فکر می کنم که پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا و یک جریان مدعی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری نمی گی به اندازه کافی. مگر اینکه شما در حال غوطه ور در این گفتگو با دیگر عجیب و غریب, مردم, شما ممکن است فکر “که مسخره است.” من در اینجا به توضیح نیست.

این تصور که برخی از ما فکر می کنم Buttigieg نمی گی به اندازه کافی به شخصی ارتباط به حقایق آن هستند که برای اهداف این بحث افرادی که رشد عجیب و غریب در این کشور سقوط به دو دسته متمایز از تجربه. یکی از تجربه هرگز اتصالات در حال اذیت توسط همکلاسی برای راه شما راه رفتن راه شما نگاه کنید در لباس راه شما ضربه و یا موفق به ضربه—تمام چیزهایی که به شما مجموعه جدا از هم قبل از شما باید زبان به توصیف آنها. رمان نویس و مقاله نویس الکساندر Chee نوشته است “در درجه دوم پسران را متوقف خواهد کرد و من در سالن به من بگویید من راه می رفت و مثل یک دختر بچه باسن من سوئیچینگ.” میلیون ها نفر از مردم تا به حال یک نسخه از آن را تجربه کنند. و پس از آن وجود دارد دیگر تجربه زندگی در ترکیب تنها به همکلاسی های خود را—و یا به احتمال بیشتر همکلاسی های سابق که به دنبال شما در رسانه های اجتماعی—با وحی که شما می گی. من این استدلال که یک دسته از تجربه بدتر است یا سخت تر یا دردناک تر از دیگر. افرادی وجود دارند که شادی خود را در specialness از سنین پایین و مردم وجود دارد که در جا اما احساس عذاب خود را عمیق ، من گفت که این دو نوع تجربه بسیار متفاوت هستند. هر چند به عنوان بزرگسال, ما باید کنترل بیشتری بر ما ظاهر و عملکرد شکاف در تجربه به شرح زیر با ما در بزرگسالی. به تازگی یکی از دوستان ذکر است که پس از سی سال تدریس او ذکر شده بود او را در کلاس برای اولین بار, تعجب آور دانش آموزان خود را با وحی که او همجنسگرا بود و من خودم را لحظه ای marvelling در داشتن گزینه ای را برای بیرون آمدن به دانش آموزان یا نه.

به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی خود و در حال توسعه, سیاسی, شخصیت ها, Buttigieg بارها گفته یک داستان فوتی و فوری در مورد خود بیرون آمدن. خود داستان کسی که مخلوط بود و بنابراین قادر—و یا یکی ممکن است می گویند مجبور به انتخاب شرایط و زمان خود بیرون آمدن. او تصمیم به صبر طولانی: تا زمانی که پس از او از دانشگاه فارغ التحصیل شد و پس از او تا به حال در ارتش خدمت کرده است و پس از او تا به حال شده است انتخاب شهردار. او روشن ساخته است که او می ترسید که اگر او در آمده بود زودتر فعالیت سیاسی خود را ممکن است رنج می برد.

اما او نه فقط صبر کنید تا زمانی که او تأسیس شد و فعالیت سیاسی خود را. او همچنین منتظر ماند تا پس از نگرش به همجنسگرایی تغییر کرده بود و ازدواج کرده بود تبدیل به قانونی در بیش از نیمی از ایالت ها و به رسمیت شناخته شده توسط دولت فدرال—همه به لطف شجاعت و کار از افرادی که بیرون آمد قبل از Buttigieg انجام داد. سپس در سال 2015, او تا به حال جسارت به نوشتن یک op-ed با عنوان “چرا بیرون آمدن مسائل” که او در آن به ستایش خود را برای “قرار دادن چیزی این شخصی در صفحات روزنامه.” بسیاری از خواننده ممکن است تعجب به من وقتی که من ذکر شده رابطه او با دانش آموزان چه باید آن را مانند به گزینه بودن در معرض.

دوباره, من نمی گویم که L. G. B. T. افرادی که نمی پاس به نحوی اخلاقی نسبت به L. G. B. T. افرادی که در انجام. اما این دو تجربه متمایز هستند و در برخی از راه های ارتباط با دو واگرا آهنگ در L. G. B. T. سیاست است. یک نوع از عجیب و غریب سیاست ریشه در افکار و آزادی تغییر انقلابی و همبستگی. چشم انداز این سیاست یک جامعه است که تغییر با انواع بسیاری از مردم مبارزه با انواع بسیاری از بی عدالتی در جامعه است که در آن, اقتصادی, اجتماعی, سیاسی و روابط جنسی تبدیل شده اند. ریشه این سیاست اذعان کرد در نامه ای سرگشاده نوشته شده توسط یک گروه به نام بدون مو, کیرخوری, برابر پیت. (نامه ای امضا شد و به گفته برگزارکنندگان بیش از دو هزار نفر است.) آنها نوشتند: “ما در حال روشن است که LGBTQIA مردم به طور مستقیم و به طور نامتناسبی تحت تاثیر توسط پلیس, خشونت, حبس غیرقابل تحمل, بهداشت و درمان, بی خانمانی و تبعید و نابرابری اقتصادی در میان چیزهای دیگر.” استراتژی این نام تجاری از سیاست است به کار در سراسر تفاوت را در مورد تغییر است.

دیگر بیشتر جریان اصلی و اغلب بیشتر قابل مشاهده نوع L. G. B. T. سیاست با هدف پاک کردن تفاوت. پیام خود را به مردم راست است که “ما فقط می خواهم شما را و همه ما می خواهیم که این حق را از آنچه شما باید: ازدواج فرزندان یک خانه با یک حصار دستک و این حق را برای خدمت در ارتش است.” چشم انداز از این سیاست این است که جامعه را در تمام جهات غیر قابل تشخیص از یکی که در آن زندگی می کنیم در حال حاضر به جز عجیب و غریب مردم را با موفقیت و به طور دائم در مخلوط. تا مطمئن شوید همه نوع از عجیب و غریب مردم درگیر شده اند و در هر دو نوع از عجیب و غریب سیاست است. اما سیاست بودن “فقط مانند شما” برگ افرادی که نمی توانند یا نمی خواهند به مانند متعارف مستقیم مردم چه در ظاهر و یا در راه ما ساخت ما زندگی می کند و خانواده ها است.

Buttigieg مظهر نوع دوم از تجربه گی و نوع دوم از سیاست است. در یک مقاله منتشر شده در لس آنجلس نقد و بررسی کتاب, گرتا LaFleur استاد مطالعات آمریکا در دانشگاه ییل تجزیه و تحلیل یک عکس از Buttigieg و شوهر, تصفیه و تزکیه که به نظر می رسد در پوشش از زمان مجله در ماه مه سال گذشته است. “این عکس است که در مورد بسیاری از چیزهایی که” LaFleur نوشت. “اما یکی از ویژگی های تعیین کننده آن است که آن دگرجنسگرایی. این ارائه ما قول می دهم که ما برای اولین بار, گی اولین بار, خانوادگی, در واقع ممکن است یک راست یکی است.” زمان تا به حال زیر نویس عکس “اول خانواده است.” چگونه می توان یک خانواده که متشکل از دو مرد بود و مرد? LaFleur استفاده از این واژه کمی tongue-in-cheek اما او توضیح می دهد که “بی تردید نجابت از اول خانواده’ در کنار بقیه عکس—لاله; این Chinos; ویژه جذاب اما مصرانه generic ایوان است; ناشیانه حداقل لمس است که فراخوانی ناراحت کننده ترین ناآشنا فرهنگی-علاقمند به جنس مخالف, در آغوش هر یک از ما که تا کنون دریافت کرده اند—ارائه می دهد یک چشم انداز از دگرجنسگرایی بدون مستقیم مردم است.” و بدون زنان.

Buttigieg نهایی نامزد در این کشور پس از سال 2016 تروما. او نه یک زن. او نه سوسیالیستی. او است که قطعا نه یک انقلاب. او نمی بزرگ را جارو وعده به جز یکی: که هیچ چیز زیادی تغییر خواهد کرد تنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهد رئیس جمهور شود. “چیزی که من در مورد شهردار پیت است که او قوی ایدئولوگ,” مرگ, Sedgwick, یک داوطلب که رفته بود به نیوهمپشایر به کرباس برای Buttigieg به من گفت. Sedgwick است که هفتاد و یک و سفیر سابق ایالات متحده به جمهوری اسلواکی شد canvassing با دوست دخترش کریستینا براون هفتاد و سه ساله فعال جامعه از Louisville, Kentucky. Sedgwick زندگی در واشنگتن دی سی

این زن و شوهر تا به حال دیده می شود “Agrippina” در اپرای متروپولیتن قبل از پرواز به بوستون به درایو به New Hampshire. آنها هر دو فکر می کردند که Buttigieg توانایی به صحبت می کنند در مورد ایمان مسیحی خود را در میان چیزهای دیگر کمک می کند تا او را بهترین نامزد است. “ما نیاز به پیت معاصران به پیشرو” براون گفت. (او صاحب سه فرزند بالغ او افزود: به عنوان مشتاق در مورد Buttigieg یک هزاره به عنوان او است: جریان رقیب آنها ترجیح می دهند الیزابت وارن یکی از قدیمی ترین متولدین.) به همین ترتیب مارگارت کولتر یک پنجاه و هشت ساله غیر انتفاعی مدیر در نیوپورت, نیوهمشایر به من گفت که او دوست داشت Buttigieg چرا که او “تکیه نسبت به یک فرد جوان همانطور که ما حرکت به عصر اینترنت است.”

چه چیزی باعث Buttigieg آسان و اطمینان بخش انتخاب برای این, مسن, سفید, مستقیم مردم و اخلال امکان برای عجیب و غریب از افرادی که به نظر می رسد به انتقاد از او برای همجنسگرا بودن کافی است ؟ آن است که او عمیقا و اساسا محافظه کار است. او یک سیاستمدار در یک مرد جوان را در بدن راست سیاستمدار در یک مرد همجنسگرا در بدن است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>