خرگوش شیوع

Rabbit
خرگوش ها تنها موجودات ما به عنوان حیوانات خانگی نگه دارید و فقط به عنوان به طور منظم غذا خوردن یا پوشیدن.تصویر توسط Jason Holley

ترین خرگوش را در مهارت های خود را تنظیم, توانایی وانمود کند که آنها سالم حتی زمانی که آنها کاملا بیمار است. این نوع معکوس بازی صاریغ اما انجام می شود برای همین منظور یعنی برای منحرف کردن توجه از شکارچیان که در نظر یک بیمار خرگوش آسان مجموعه ای از. به عنوان یک نتیجه از این playacting خرگوش اغلب به طور ناگهانی می میرند—و یا آنچه به نظر می رسد به طور ناگهانی—هنگامی که در واقع آنها به بیمار است در حالی که برای.

این گذشته فوریه یک حیوان خانگی خرگوش در حال سوار یک شب در منهتن در مرکز مرغی و عجیب و غریب, پزشکی, شلوغ ترین خرگوش عمل دامپزشکی در شهر نیویورک درگذشت. واقعیت این است که خرگوش تا به حال خوب به نظر می رسید و پس از آن منقضی شده و بدون اخطار بود chalked به خرگوش عادت feigning سلامت خوب است. بعد از آن شب دیگر خرگوش در کلینیک درگذشت. تصادف اضافی مرگ عجیب بود به خصوص به این دلیل که اولین خرگوش که مرده بود و افراد مسن و دوم بود. یک سوم خرگوش که درگذشت همان شب میانسال بود; حتی اگر او شناخته شده بود که تا به حال یک توده شکمی است که خطر بیافتد خود را به خوبی بودن وجود داشته است هیچ دلیلی برای فکر می کنم او در مورد به هلاک. مرگ دو نفر ممکن است یک fluke; سه به نظر می رسید شوم.

درمانگاه کارکنان می خواستم برای به دست آوردن باقی مانده پانزده یا بیست خرگوش از ساختمان بلافاصله, اما بسیاری از صاحبان دور بودند و قادر به بازیابی آنها را در کوتاه مدت متوجه. این گروه اتفاق افتاده است که شامل دکتر Alix Wilson, کلینیک پزشکی مدیر که در تعطیلات و که خود خرگوش, کاپیتان لری و دالی بودند شبانه روزی وجود دارد. در این میان کارکنان انداخت و از همه کلینیک خرگوش مواد غذایی و ملافه در مورد چیزی در آنها بود مسموم سه خرگوش. در عرض چند هفته هشت خرگوش بود که در کلینیک در فوریه تسلیم. کاپیتان لری پر رونق بود اما دالی متوسط Lop که ویلسون به تازگی به تصویب رسید برای حفظ لری شرکت درگذشت.

یکی از lagoviruses از خانواده Caliciviridae باعث یک بیماری بسیار مسری به نام خرگوش خونریزی دهنده بیماری است. RHD است vexingly سخت است برای تشخیص است. آلوده خرگوش ممکن است تجربه مبهم و بی حالی و یا تب بالا و دشواری در تنفس یا آن را ممکن است نمایشگاه بدون علائم در همه. بدون در نظر گرفتن علائم هر چند مرگ و مير RHD می تواند رسیدن به یک غم انگیز صد درصد است. وجود دارد هیچ درمان برای آن است. این ویروس توانایی زنده ماندن و گسترش غیر طبیعی است. آن می تواند باقی بماند در پارچه خشک با هیچ میزبان بیش از صد روز است; آن می تواند مقاومت در برابر انجماد و ذوب; آن می تواند رشد در یک مرده خرگوش به صورت ماه و خرگوش pelts و پشم ساخته شده از موی خرگوش یا مرغوز-خرگوش خز و نادر خرگوش می شود که آلوده شده اما زنده می ماند. این سفر می تواند در پرندگان چنگال و مگس’ و شغالها’ خز. گسترش آن شده است بنابراین بی رحم و بسیار ویرانگر است که برخی از صاحبان حیوان خانگی را آغاز کرده اند که اشاره به آن به عنوان “خرگوش ابولا.”

با توجه به ایالات متحده وزارت کشاورزی RHD یک “خارجی حیوانات بیماری”: یکی این است که “مهم انتقال دام و یا طیور بیماری تصور می شود وجود ندارد از سوی ایالات متحده و سرزمین های که دارای پتانسیل برای ایجاد یک قابل توجهی در سلامت و یا اقتصادی.” همه خارجی حیوانات بیماری “گزارش داد.” این به این معنی است که بروز هر گونه نیاز به وارد سایت شوید با یک دولت حیوانات-سلامت رسمی. در بسیاری از مکان های که دولت دامپزشک که مانند یک فرماندار نظارت محلی سیاست. (بسیاری از حیوانات مسائل تصمیم گیری در سطح دولت است.) آن را نیز باید در گزارش به U. S. D. A. و به سازمان جهانی برای سلامت حیوانات است که مقر آن در پاریس و آهنگ های این ویروس در سطح جهان است.

Alix ویلسون آشنا شد و با RHD و او تعجب که در عبور از این که آیا آن را ممکن است مسئول مرگ و میر در درمانگاه. “اما پس از آن من فکر کردم غیر ممکن است,” او گفت: به تازگی. “خرگوش خونریزی دهنده بیماری نیست در این شهر.” کارکنان خود را فرستاده بافت از یکی از خرگوش مرده به یک آزمایشگاه در دانشگاه کرنل که متعاقبا انتقال آن به فدرال خارجی-حیوانات-بیماری آزمایشگاه در آلو جزیره در نیویورک است. هنگامی که تشخیص آمد به عنوان یک نوع از ویروس به نام RHDV2 Wilson شگفت زده شد. درمانگاه بلافاصله متوقف گرفتن در هر خرگوش و شروع به تمیز کردن عمیق که شامل جایگزینی سقف کاشی و اپیدمیولوژیک هزاران دلار ارزش تجهیزات است که نمی تواند استریل شود. Todd Johnson, U. S. D. A. اضطراری coördinator برای نیویورک و نیوجرسی کمک کرده نظارت بر پاکسازی و دامپزشکی اپیدمیولوژی و یک کارآموز از بخش تماس با یک صد و پنجاه و پنج صاحبان خرگوش بود که در درمانگاه در طول قبلی چند ماه در تلاش برای شناسایی خرگوش صفر است. سردرگم کننده چیزی بود که آن را به عنوان معلوم شد خرگوش در حال حاضر در حال مرگ بوده از RHDV2 در واشنگتن و به زودی در حال مرگ بودند در کشورهای دیگر از جمله آریزونا و تگزاس و نیومکزیکو و نوادا.

“او واقعا نتواند این شهر است.”
کارتون توسط امیلی پوسته پوسته شدن

خرگوش-خونریزی-بیماری ویروس در ابتدا شناسایی شده و در سال 1984 در استان جیانگ سو چین است. اول آن کشته موی خرگوش یا مرغوز خرگوش مطرح تجاری برای پشم و سپس آن سوخته و از طریق حیوان خانگی خرگوش و خرگوش پرورشی برای گوشت که همه اعضای همان گونه Oryctolagus cuniculusیا آنچه معمولا به عنوان شناخته شده اروپایی و یا داخلی خرگوش. طول اولیه شیوع بیماری در چین و برخی صد و چهل میلیون خرگوش کشته شدند توسط ویروس. این بیماری به زودی ویران خرگوش جمعیت در جای دیگر در آسیا و سپس در اروپا و انگلستان و استرالیا و شرق میانه.

وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از موارد اصلی از نوع RHD در این کشور و آنها به سرعت موجود است. هنوز هم اکثریت خرگوش محصولات—گوشت, پوست, پوست و خرگوش زنده—وارداتی به ایالات متحده آمد از کشورهایی که این بیماری تا به حال گسترده بوده است. U. S. D. A. هنوز طبقه بندی شده آن را به عنوان یک خارجی حیوانات, بیماری, اما, وزارت, گزارش, نوشته شده در سال 2002 هشدار داد که RHD “پدید آمده است به عنوان یک نگرانی رو به رشد برای خرگوش صنعت زیر شیوع بیماری در سال 2000 و 2001.”

در جهان انسان و حیوان روابط خرگوش اشغال فضای آستانه ای. آنها تنها موجودات ما به طور منظم نگه دارید به عنوان حیوانات خانگی در خانه های ما است که ما نیز فقط به عنوان به طور منظم غذا خوردن یا پوشیدن. اتصالات به هر دو همدم-حیوانات دسته بندی و دام رده بدان معنی است که خرگوش به طور کامل ادعا یا نه. تعدادی از حیوانات اساسنامه—به خصوص جنایت-ظلم و ستم مقررات—مخصوص سگ و گربه اما نه به خرگوش. قوانین حفاظت از دام مانند روش های انسانی از کشتار قانون اعمال نمی به خرگوش یا حتی خرگوش مطرح شده برای گوشت به دلیل U. S. D. A. نمی رسما به رسمیت شناختن آنها به عنوان دام است. احتمالا وجود دارد هیچ دیگر حیوانات است که به عنوان متنوع و با ارزش به عنوان متفاوت آن توسط پارتیزان های مختلف. به سادگی به عنوان یک خرگوش فرد به این معنا نیست که شما نگاه کنید در خرگوش همان راه به عنوان دیگر خود شناسایی خرگوش فرد است. هر یک از تقریبا بیست هزار نفر از اعضای آمریکایی خرگوش انجمن پرورش دهندگان فقط به عنوان به احتمال زیاد به افزایش باارزش نیوجرسی ژاکت پشمی که خواب در تخت خود و primped برای خرگوش نشان می دهد که آنها به صدها قفس خرگوش که به پایان خواهد رسید تا به عنوان خورش.

چند سال پیش یک وکیل به نام ناتالی ریوز که داوطلبان در پناهگاه خرگوش و سخنرانی در خرگوش قانون در شهر نیویورک کانون بود مشکل untangling مو حیوان خانگی, مو, خرگوش Mopsy McGillicuddy. او در بر داشت یک گروه اینترنتی برای مو-خرگوش صاحبان ارسال شده در مورد Mopsy مو مشکلات انتظار راهنمایی در سیستم های تهویه مطبوع و برس. در سایت او متوجه شده است که یک مشترک در پاسخ به مشکلات مشابه بود به کشتن خرگوش و شروع تازه با یکی دیگر از.

خرگوش ها در همه جا در میان ما. آنها زندگی می کنند در هر قاره ها به جز قطب جنوب در یک طیف گسترده ای از محیط. آنها شده اند اهلی برای صدها اگر نه هزاران سال. شده اند وجود دارد حتی قابل توجه خرگوش رونق. در طول دوران ویکتوریا بیشتر به دنبال پس از bidded تا bunnies بودند داخلی نژاد بلژیکی خرگوش که توسعه داده شد به مانند یک خرگوش وحشی. بلژیک تا به حال براق سیاه و سفید با علامت شاه بلوط خز comically گوش های بلند و طولانی بدن آنها تصویر تف در واقع پیتر خرگوش که débuted در بئاتریکس پاتر “داستان پیتر خرگوش” در سال 1902 در ضخامت از بلژیک خرگوش شیدایی.

حمل و نقل شش هزار بلژیک خرگوش های صحرایی است که وارد ایالات متحده از اروپا در سال 1900 جذب علاقه از غولهای از جمله راکفلرها ، DuPonts و J. P. Morgan در نظر گرفته که آنها را سرمایه گذاری. (یک نر به فروش می رسد برای پنج هزار دلار—معادل بیش از یک صد و پنجاه هزار امروز.) با توجه به دام و محافظت از تقریبا هر آمریکایی بزرگ در شهرستان به زودی به حال یک بلژیکی خرگوش باشگاه. طرفداران در لس آنجلس به تنهایی تا به حال شصت هزار بلژیک. خرگوش بودن خرگوش, تعداد بلژیک خرگوش های صحرایی به صورت تصاعدی رشد و بازار برای آنها در نهایت buckled. مردم نقل مکان کرد به نژادهای دیگر و اضافی بلژیک شروع به ناپدید می شوند. توسط nineteen-چهل سالگی وجود دارد یک نگرانی است که آنها ممکن است منقرض شده.

خرگوش های غیر معمول تاریخچه با ویروس ها. اولین ویروس تا کنون به عمد استفاده می شود برای از بین بردن یک وحشی-حیوانات جمعیت بود myxoma ویروس که باعث myxomatosis یک بیماری کشنده به خرگوش داخلی. مستقر شد و در سال 1950 در استرالیا که در آن یک دوجین یا بیشتر خرگوش داخلی منتشر شد, شکار و مستغلات در سال 1859 تا به حال عملکرد بهتری نسبت به همه مدلسازی ریاضی و تبدیل به صدها میلیون نفر—سریعترین شناخته شده گسترش هر پستاندار روی زمین است. خرگوش wreaked فاجعه زیست محیطی به عنوان آنها خوردند و راه خود را در سراسر کشور است. تیراندازی آنها را تنها به طور موقت دندانه در خود اعداد. Myxoma ویروس معرفی شد به امید کنترل جمعیت; آن را به زودی منجر به کشته شدن حدود پنج صد میلیون خرگوش. (در بخش هایی از استرالیا, آن است که هنوز هم غیر قانونی به یک حیوان خانگی خرگوش.)

دو سال بعد یک فرانسوی, دکتر, اذیت توسط خرگوش سرقت از باغ خود گرفتار دو نفر از آنها و تزریق آنها با myxoma. آنها پیچ زنده ماندن طولانی به اندازه کافی برای حمل این ویروس به دیگر خرگوش. این بیماری در نهایت نمایاندن در سراسر اروپا و انگلستان به قتل تقریبا هر خرگوش در راه خود را. در نهایت یک myxomatosis واکسن توسعه داده شد و این بیماری بیشتر یا کمتر تحت کنترل در آورد.

Myxomatosis آیا سفر به ایالات متحده آمریکا, اما برای برخی از دلیل آن را هرگز خیلی جای پایی در اینجا. تا به حال آن را تاسیس خود, آن را فاجعه چرا که در آن زمان در وسط قرن گذشته خرگوش شدند یک منبع غذایی مهم. بیشتر مردم گوشت خرگوش با رژیم بود اما هنگامی که به یک جزء اصلی در این کشور است. وجود دارد بسیاری از بزرگ تجاری خرگوش مزارع در ایالات متحده و گوشت خرگوش بود به راحتی در دسترس در سوپر مارکت ها. بزرگترین پردازنده بود (و هنوز هم هست) Pel-Freez تاسیس در سال 1911 توسط یک مرد بود که با توجه به یک حیوان خانگی خرگوش که باردار بود و با توجه به Pel-Freez شرکت تاریخ تبدیل شده است “این معضل را به یک فرصت است.” گوشت خرگوش که می تواند پخته مثل مرغ بود appealingly سرشار از پروتئین و کم چربی است. در آن زمان آن را نیز بسیار ارزان تر از گوشت گاو. و بالا بردن خرگوش آسان است. یک خرگوش می تواند به هنگام تولد هر سی روز یک خرگوش جوان می رسد آنچه شناخته شده به عنوان “سرخ کن” در فقط شصت روز. اما حتی در دوران اوج خود به عنوان یک بازار محصول خرگوش نیست درمان مانند سایر دام است. چون U. S. D. A. نیست و طبقه بندی آنها به عنوان مثل آن هرگز مورد نیاز گوشت خرگوش به بازرسی و یا مدرج.

پس از جنگ جهانی دوم تقاضا برای گوشت خرگوش شروع به کاهش است. تعداد گاو مطرح شده در داخل کشور تقریبا دو برابر, و گوشت گاو که قبلا چیزی از لوکس مقرون به صرفه شد. گاو صنعت به ارمغان می آورد که در برخی از هفتاد میلیارد دلار در سال شروع به ترویج گوشت گاو به عنوان وطن پرست تكیه آمریکایی میز شام. در همان سال مرغ نیز بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. به زودی آن را تبدیل به گوشت سفید از انتخاب و خرگوش بود به حاشیه رانده شده به عنوان گاه به گاه ظرف.

اریک استوارت مدیر اجرایی آمریکا خرگوش انجمن پرورش دهندگان همچنین می گذارد سرزنش برای کاهش گوشت خرگوش در اشکالات اسم حیوان دست اموز. ایجاد شده در 1940, اشکالات, sassy مرد-اندازه خاکستری و سفید کارتون خرگوش تا به حال نقش پیشرو در برادران وارنر’ “Merrie Melodies” و “Looney Tunes”; “اشکالات اسم حیوان دست اموز نشان می دهد” شروع شد و در سال 1960 و زد در شبکه های تلویزیون برای چهل سال. استوارت معتقد است که نسل که رشد کرده بود تا به تماشای اشکالات نمی تواند معده خوردن خرگوش. سپس در سال 1981 حیوان خانگی خرگوش مالکیت یک افزایش بزرگ با انتشار “فرانسوی خود را Lop: پادشاه فانتزی, دلقک از خرگوش حیوان خانگی ایده آل.” نویسنده خرگوش صاحب نام شنی کلاهبردار استدلال که حیوان خانگی خرگوش که پس از آن به طور معمول تنزل به یک قفس در پشت حیاط ساخته شده کامل, خانه حیوانات خانگی مانند سگ و گربه است. خرگوش می تواند نگه داشته شود چرا که آنها می تواند آموزش استفاده از جعبه بستر. در نظر بسیاری از مردم کتاب بنیادی متن از خانه-خرگوش جنبش است. یکی دیگر از پرفروش مانیفست Marinell Harriman “خانه خرگوش کتاب: چگونه با زندگی شهری خرگوش” منتشر شد چهار سال بعد.

تعداد خرگوش ها نگهداری می شود به عنوان خانه حیوانات خانگی تا زمان رشد کرده است. ما نمی دانیم دقیقا چگونه بسیاری از خرگوش وجود دارد در ایالات متحده, اما آنها سوم محبوب ترین حیوان خانگی در کشور پشت سگ و گربه و محبوب ترین حیوان خانگی کوچک, ضرب و شتم کردن همستر, خوکچه هندی و موش. U. S. D. A. تخمین می زند که بیش از 6.7 میلیون حیوان خانگی خرگوش اما تعداد خرگوش داخلی امر بستگی دارد که آیا شما در حال شمارش تنها حیوان خانگی خرگوش و یا از جمله خرگوش مطرح شده برای کشتار. بیشتر مسائل پیچیده است که این دسته از خرگوش های مطرح شده به عنوان یک پروژه 4-H, که, یک بار این پروژه انجام شده است ممکن است segue از حیوان به گوشت.

خرگوش-فعالیت های مرتبط نیز در گزاف گویی. وجود دارد حدود پنج هزار A. R. B. A.-تحریم خرگوش نشان می دهد هر سال یکی از بزرگترین ویژگی های بیش از بیست و پنج هزار خرگوش. وجود دارد خرگوش مد نشان می دهد که به خصوص محبوب در ژاپن است. نشان می دهد در یوکوهاما به ویژه خرگوش مانند شرلوک هلمز, آملیا ارهارت و بابا نوئل. در شهر نیویورک صاحبان حیوان خانگی سازماندهی خرگوش playdates در پارک مرکزی. در سراسر کشور وجود دارد خرگوش با سرعت خرما که فرصت برای خرگوش به ملاقات و دیدن اگر آنها می خواهم یکی دیگر اگر صاحب فکر گرفتن یک دوم یا سوم یا چهارم. معمولی آمریکایی مالک بیش از یک خرگوش بنابراین سرعت دوستیابی مهم است چون خرگوش با وجود توانایی شگرف خود را به ضرب نیست همیشه همراه.

در ظرف پنج سال از ظهور اصلی شکل خرگوش خونریزی دهنده بیماری در چین یک واکسن حفاظت در برابر RHD توسعه داده شده بود. تعدادی از تولید کنندگان به تولید واکسن در برابر این فشار از جمله Filavie در فرانسه; HIPRAدر اسپانیا; و مرک است که مقر اصلی آن در نیوجرسی ساخته شده اما این واکسن برای بازار اروپا است. واکسن هرگز ارائه شده در ایالات متحده است. وجود دارد تنها چند RHDV1, موارد, اینجا, از جمله یکی در پنسیلوانیا بود که استدلال را از یک جشن اکتبر که در آن وارداتی گوشت خرگوش خدمت کرده بود. اگر گوشت آلوده به این ویروس می تواند به گسترش سبزیجات آماده شده را در همان آشپزخانه; سبزی تکه شد و پس از آن تغذیه به خرگوش.

بسیاری از کشورهای آسیب دیده از ویروس شروع به ارائه واکسن و در عرض چند سال گسترش به نظر می رسد شده اند کوبیده خواهد شد پایین. اما در سال 2010 خرگوش در فرانسه آغاز شد و در حال مرگ از آنچه که تبدیل به یک نسخه جهش یافته از ویروس. واکسن اصلی ویروس بی اثر بود در برابر سویه جدید; این بود RHDV2. به زودی آن را شایع در سراسر اروپا و استرالیا. در انگلستان گسترش آنقدر شدید است که به والدین توصیه می شود که اجازه دهید فرزندان خود را دفن مرده خود را خرگوش در باغ چرا که “در حالی که آرامش به کودکان” تمرین “ممکن است کمک به گردش خرگوش ویروس.” میزان مرگ و میر از نوع جدید به نظر می رسد کمی پایین تر از اصل و در ابتدا این به نظر می رسید مانند یک خبر خوب. اما در واقع RHDV2 بود و حتی بیشتر کارآمد در تبلیغ به این معنا که بیشتر آلوده خرگوش شدند بازمانده و از آنجا که آنها ممکن است نشان می دهد علائم آنها نبودند جدا شده و در طول گذشت این بیماری است. واکسن محافظت در برابر RHDV2 توسعه داده شد. (در برخی از موارد آنها تولید می شود در ترکیب با واکسن است که مانع از RHDV1.) تا سال 2016 آنها در دسترس هستند در سراسر اروپا و واکسیناسیون خرگوش رایج شد.

این نوع جدید مانند اصلی در ابتدا به نظر می رسید به دور ماندن از ایالات متحده به جز چند موارد جدا شده است. اما در ماه ژوئیه سال 2019 یک حیوان خانگی نروژی کوتوله نر در Orcas جزیره در نزدیکی سیاتل درگذشت با بینی خونین. یک دامپزشک که دیدم خرگوش در یک کلینیک آگاه بود RHD و می دانستند که خونین بینی هستند علائم بنابراین او به نام دولت واشنگتن و وزارت کشاورزی به گزارش مرگ است. سوزان کر یک آموزش و پرورش و توسعه متخصص وجود دارد نگران بود چرا که او می دانست که وجود دارد RHDV2 شیوع در بریتیش کلمبیا تا درمانگاه فرستاده خرگوش بدن به یک آزمایشگاه برای یک کالبد گشايی.

“خوش آمدید به بهشت است. شما می خواهم به خرید یک سوغات عکس از زندگی خود را؟”
کارتون توسط پاتریک McKelvie

در حالی که در انتظار این نتایج را کر کارگران شرکت کردم تماس از تعداد زیادی از مردم در سان خوان جزیره حدود ده مایلی جنوب غربی جزیره Orcas. سان خوان مشهور است برای آن خرگوش. در نوزده-سی سالگی تجاری مادر وجود دارد از کسب و کار رفت و منتشر شد سه هزار خرگوش به وحشی. آنها ضرب شده و تبدیل به یک جاذبه توریستی و خرگوش شکار در جزیره آنقدر مشهور است که در دهه شصت, Sports Illustrated فرار یک داستان در مورد آن با عنوان “Hippity هاپ و به دور ما.” توسط 1971 سان خوان جزیره را پوشش می دهد که فقط پنجاه و پنج مایل مربع شد و به حدود یک میلیون وحشی خرگوش داخلی.

Kerr بخش نیز دریافت تماس از چند جزایر نزدیک گزارش خرگوش مرگ و میر. به زودی آزمایشگاه تایید کرد که Orcas جزیره خرگوش مرده بود از RHDV2. کر و سپس خبر کردم که بیشتر از صد و چهل و پنج خرگوش در یک مرکز در المپیک شبه جزیره سراسر Puget صدا از جزیره مرده بود در یک دوره سه هفته ای. علائم خود را صدا مانند RHDV2; این ویروس در رفت و آمد بود. به عنوان یک احتیاط و خرگوش و خرگوش محصولات ممنوع شد از کشتی نظام که خدمات Puget صدا.

همکار کر است ارسال شده در مورد شیوع بیماری در یک آنلاین حیوانات-بهداشت و درمان, خبرنامه, و هولناک با درخواست از صاحبان که می دانستند که یک واکسن وجود درخواست چگونه آنها را به خرگوش تلقيح شده. اما این واکسن برای RHDV2 مانند واکسن اصلی ویروس در دسترس بود و تنها در خارج از کشور. هیچ شرکت تا به حال یک مجوز برای توزیع آن در ایالات متحده است. U. S. D. A. مخالف واردات آن را جز به صورت محدود و شرایط خاص. یک مشکل این است که تلاش برای تولید واکسن در سلولی در آزمایشگاه شکست خورده اند. Merck تولید واکسن در سلول های, اما آن را زنده اصلاح شده ژنتیکی واکسن که مجاز نیست در این کشور است. دیگر شرکت هایی که در حال حاضر تولید RHD واکسن تولید آن با آلوده کردن خرگوش زنده با RHD. زمانی که خرگوش مرگ واکسن ساخته شده از کبد آنها. به گفته یک سخنگوی Filavie یک خرگوش بازده چند هزار دوز واکسن.

U. S. D. A. نیز نگهداری می شود که واکسیناسیون برخی از خرگوش آن را دشوار است برای تمایز بین بیمار و خرگوش و کسانی که با آنتی بادی های تولید شده توسط این واکسن هر چند از آنجا که اکثر بیمار خرگوش درگذشت تمایز واقع می شود بسیار روشن است. در خرگوش جامعه وزارت mulishness شد بدتر است. برخی از مردم گفت که از آن منعکس شده از یک نگرش بد نسبت به خرگوش دیدن آنها را به عنوان یکبار مصرف کالا به راحتی جایگزین. دیگران فکر می کردند که این گروه به سادگی نمی خواهید برای مدیریت تمام مدارک مورد نیاز را به یک واکسن از خارج از کشور و یا فقط نمی خواهم به اذعان کرد که این ویروس در حال حاضر.

U. S. D. A. سرانجام توافق کردند که به نظر به درخواست های اضطراری واردات مقادیر محدودی از واکسن, اما تنها اگر دامپزشکان کاربردی برای اولین بار از طریق خود دولت دامپزشکان. خروج سوال از واکسن به کشورهای هر چند بدان معنی است که وجود دارد می تواند پنجاه و تصمیم گیری های مختلف در آن یک درهم آمیخته از دستورالعمل ها برای یک بیماری که سفر بدون توجه به مرزها. تعدادی از دامپزشکان گفت که آنها علاقه مند در استفاده از واردات واکسن اما هنگامی که آنها کشف کردند سردرد درگیر بسیاری از آنها را داد. آلیشیا مک لافلین یکی از پزشکی و مدیران این مرکز برای پرنده و حیوانات عجیب و غریب پزشکی در بوتهل واشنگتن اولین دامپزشک در کشور برای به دست آوردن واکسن که او دستور داد از Filavie. او هم شنیده بود در مورد RHDV2 شیوع در بریتیش کلمبیا بنابراین او شروع به تحقیق در مورد چگونگی دریافت واکسن و لیستی از چند صد نفر از مشتریان که درخواست آن را. “من می دانستم که این ویروس را از اینجا دریافت کنید,” او گفت: به تازگی. “هنگامی که آن را در بریتیش کلمبیا, آن فقط یک ماده از زمان است.”

او اعمال شده به واشنگتن دامپزشک; شد رفت برای یک ماه میان دولت بخش کشاورزی و U. S. D. A.; تا به حال برای مدیریت زبان و زمان در منطقه و موانع; پس از آن تا به حال به استخدام یک کارگزار گمرکی به چوپان واکسن در سراسر مرز. در نهایت بیش از چهار ماه پس از اعمال او را دریافت و پانصد دوز Filavac VHD K C+V, است که محافظت در برابر هر دو RHDV1 و RHDV2. زمان مک لافلین شد در نهایت قادر به اداره این واکسن به مشتریان خود در مارس نگرانی بیش از COVID-19 تا به حال بدان معنی است که او می تواند تنها منظقه و تا به حال به مبارزه برای پیدا کردن تجهیزات حفاظت شخصی که به او نیاز بود چرا که او در تعامل با بیماران و دست زدن به حیوانات خود را.

در اطراف این زمان همان مرکز مرغی و عجیب و غریب پزشکی در منهتن شده بود به طور کامل بررسی و پس از آن RHDV2 شیوع. باید کاملا مطمئن شوید که آن را غيرآلوده, Alix Wilson آورده دو خرگوش به زندگی در کلینیک به عنوان مأموران. چرا که این ویروس بسیار مسری خرگوش بود مسلما پایین آمدن با RHDV2 اگر آن را هنوز هم در مرکز. “هیچ کس می خواهد برای آوردن حیوانات به مرگ” او گفت:. “اما آن را یکی از راه های مطمئن در دامپزشکی برای اثبات آن است که پاکسازی کرده است.” خرگوش جان سالم به در برد. ویلسون پس از آن اعمال شده برای واردات واکسن و دریافت نامه ای از U. S. D. A. کرد و گفت که “بدون شواهدی از عفونت گسترده” خطر کم بود به خصوص از آنجایی که بخش حفظ خانواده خرگوش ها هیچ ارتباطی با دیگران است.

برخی از کلینیک مشتریان خشمگین بودند که شده بود چند روز تاخیر بین خرگوش و میر و زمانی که در کلینیک قرار دادن کلمه مورد تشخیص است. با توجه به ویلسون درمانگاه نمی تواند آن را انجام داده اند هر چه سریعتر از آن تا به حال به صبر کردن برای شنیدن نتایج کالبد گشايی. واقعیت این است که حتی اشاره ای RHD هراس خرگوش صاحبان. هزاران نفر باید پیوست Facebook گروه به تبادل دانش, دریچه و نگران نباشید. اطلاعات مفید در هم آمیختن با ترس است. نگرانی رئیس آیا آن را بی خطر به اجازه یک دامپزشک می دانم اگر شما فکر می کنم که خرگوش خود را ممکن است RHD از دامپزشک موظف است گزارش آن را به دولت دامپزشک. ترس—که با توجه به New Mexico state دامپزشک, رالف زیمرمن بیشتر توجیه است که اگر خرگوش خود را ندارد virus و شما باید خرگوش شما مورد نیاز خواهد بود به “کاهش جمعیت” است که شما باید به آنها euthanize. نیز وجود دارد که مداوم پچ پچ که این واکسن در واقع ناشی از این بیماری به عنوان بخشی از یک طرح جهانی برای خلاص شدن از شر جهان از خرگوش. به تازگی یک عضو Facebook گروه پیشنهاد کرد که خرگوش صاحبان سو استرالیا شاید conflating گذشته استفاده از myxoma ویروس وجود دارد با شیوع RHD. “نه” یکی دیگر از اعضای جواب داد: “ما نمی توانیم شکایت استرالیا است.”

“انسان ها با ارسال این سیگنال در دهه هفتاد. شما واقعا فکر می کنم آنها در حال رفتن به خرید ‘با عرض پوزش فقط دیدن این در حال حاضر!’?”
کارتون توسط بنیامین شوارتز

به عنوان درمانگاه در نیویورک بازگشایی شد, سی خرگوش مرده پیدا شد در نزدیکی فورت بلیس, Texas. غیر معمول تعدادی از خرگوش مرده نیز یافت می شود در آریزونا و نیومکزیکو و کلرادو است. همراه با حیوان خانگی خرگوش و یک خرگوش کوچک-گوشت صنعت جنوب غربی است و جمعیت زیادی از وحشی سیاه دم jackrabbits و cottontails. اگر چه آنها شبیه خرگوش داخلی این گونه های مختلف به طور کامل; آنها نمی توانند اصلاح نژاد با خرگوش داخلی و نه آنها مستعد ابتلا به همان بیماری است. خرگوش وحشی به نظر می رسید سیستم ایمنی بدن به RHDV1. اما RHDV2 ساخته متقابل گونه جهش و در ماه مارس jackrabbits و cottontails در سراسر جنوب غربی آغاز شد و در حال مرگ در droves. “من بدست گزارش که آن را در هزار,” زیمرمن گفت: به تازگی. “من مطمئن هستم که بعد من شنیدن که آن را در ده ها هزار نفر.” او خراشیده با هم پول از نیومکزیکو بودجه دولت به واردات پنج هزار دوز واکسن است که او را توزیع به دامپزشکان در سراسر کشور. او فرض می کند که آن دوز را به “دلار بالا پرورش حیوانات است.”

اما هیچ چیز نمی تواند کمک به خرگوش وحشی. برخی از واکسن مانند یک بیماری هاری می تواند توزیع شده به حیوانات وحشی با قرار دادن آنها را به عنوان مواد غذایی, اما واکسن برای خرگوش-خونریزی-بیماری ویروس است که باید توسط تزریق و تکرار هر سال است. نگرانی این است که نه تنها بسیاری از خرگوش وحشی می تواند از دست داد; چه چیزی اتفاق می افتد به آنها را میشکافد در حیوانات دیگر از جمله روباه و بابکتس و گرگ ها و بازها از خرگوش رئیس خود منبع پروتئین. “هنگامی که آنها را اجرا خرگوش,” زیمرمن گفت: “گربه ها و پودلس تبدیل خواهد شد خود را به دلخواه مواد غذایی است.” و یا اگر وجود ندارد به اندازه کافی سر گربه و پودلس به اطراف آنها را نابود.

در سه ماه گذشته RHDV2 نشان داده است تا در هفت کشورهای غربی. در حال حاضر که آن را شروع به پریدن کرد به خرگوش وحشی ترین دامپزشکان که صحبت کردم به این باور است که آن را در اینجا به ماندن و U. S. D. A. باید تغییر طراحی آن از یک خارجی حیوانات بیماری به یکی که بومی. شده اند وجود دارد چند خوش شانس می شکند. مثلا بزرگ خرگوش را نشان می دهد برنامه ریزی شده برای بهار که می توانست به ارمغان آورد با هم ده ها هزار نفر از خرگوش—یک دستور برای سرایت—لغو شد به دلیل COVID-19. با این وجود RHDV2 پیشرفت دارد.

مجلس شورای ملی از دولت حیوانات مقامات بهداشت که نشان دهنده همه دولت دامپزشکان به تازگی با تشکیل یک گروه کاری برای بررسی واکسن و توصیه به مردم است. این گروه نشده منتشر شده در گزارش خود در عین حال اما به تازگی من یک e-mail از آنت جونز ایالتی کالیفرنیا دامپزشک که معاون رئیس جمهور از مجلس, گفت:, “بله, ما باید [واکسن] در دسترس است . . . ما امیدوار کننده مراحل و امر به وزارتخانه برای, مجوز است.” هیچ تولید کننده آمریکایی اعمال می شود اما حداقل یک تماس است آمریکا خرگوش انجمن پرورش دهندگان به احساس کردن علاقه. “این سخت است برای دریافت به این شرکت ها علاقه مند به خرگوش پزشکی” یک دامپزشک به من گفت. “همه پول است در سگ و گربه.” این واقعیت است که مردم تمایل به خود خرگوش در تقسیم عددی بر مضرب باعث می شود که اقتصاد از فروش واکسن پیچیده است. صاحبان حیوان خانگی با یک یا دو خرگوش ممکن است خجالتی نیست دور از سالانه واکسیناسیون است که می تواند هزینه سی دلار یا بیشتر اما بسیاری از صاحبان خرگوش باید ده یا بیست یا دویست خرگوش بنابراین هزینه می شود سنگین است.

هزینه و در دسترس نیست تنها چالش است. “من نگران هستم که وجود دارد بحث که یک اسم حیوان دست اموز جان به واکسن” آلیشیا مک لافلین به من گفت: آه کشیدن. “این واکسن تنها گزینه ما در حال حاضر پس از آن خسته کننده است.” خانه خرگوش جامعه خرگوش-امداد و نجات و آموزش و پرورش سازمان ارسال نامه ای در وب سایت اشاره کرد که خرگوش مرگ در فرآیند تولید و ترغیب اعضاء در نظر گرفتن اینکه آیا “RHDV2 واکسن حق را برای شما و خانواده خود را.” ناتالی ریوز شده بود مشتاق به واکسیناسیون فعلی خرگوش رادار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. او هرگز skimped وقتی که می آید به او خرگوش—او صرف هزاران دلار در مراقبت های دامپزشکی برای Mopsy McGillicuddy او خرگوش با درهم خز که دچار لنفوم. “من فقط یاد گرفتم اطلاعات امشب که بسیار نگران کننده است,” او نوشت: من در یک e-mail پس از خواندن خانه خرگوش جامعه نامه. “من نمی دانم که آیا من می توانم در وجدان خوب واکسیناسیون خرگوش من, دانستن است که من می تواند کمک به مرگ دیگران است.”

به عنوان RHDV2 آماده است برای تبدیل شدن به بومی در ایالات متحده واکسن است که یکی از چیزهایی که ممکن است آن را متوقف کند در حال حاضر در تضاد خرگوش. زمانی که من برای اولین بار به صحبت کرد ریوز او ذکر شده بود که خرگوش ترین تبعیض از همه حیوانات خانگی: تمسخر خود lustiness; به عنوان مصرفی; فشرده با عجیب و غریب حیوانات مانند چینچیللس و prairie dogs; همیشه موضوع به این سوال که آیا آنها حیوانات خانگی و یا گوشت. او rued که واکسن فقط یک مثال دیگر از ویژگی از جایگاه خود در جهان است. خواهد صاحبان سگ انتظار می رود برای استفاده از یک دارو که تولید شد با کشتن یک سگ ؟ یک بار دیگر خرگوش به نظر می رسد betwixt و بین. به عنوان رالف زیمرمن قرار داده و آن را “خرگوش فقط یک معمای.” ♦

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme