فریاد حمایت طلبی در پاپ دود را پس از مرگ آلبوم

به جای ترجمه بروکلین مته, پاپ, دود, عضلانی, آن را به محبوبیت.تصویر توسط Jordan ماسدر اواخر 2018 و بروکلین, نوج

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
Pop Smoke
به جای ترجمه بروکلین مته, پاپ, دود, عضلانی, آن را به محبوبیت.تصویر توسط Jordan ماس

در اواخر 2018 و بروکلین, نوجوان ، ager به نام بشار جکسون تجربه اول خود را با قلم مو با ویروسی شهرت. در یک ویدئو جکسون ایستاده است در یک royal-blue پف کننده جلیقه همان رنگ به عنوان اولی استدلال با پلیس است. به عنوان پلیس اقدام به بازداشت او را برای یک دلیل است که قابل تشخیص صدای خارج از قاب می گوید: با افزایش فوریت "Yo" نگاه آنها چه doin'! Yo پاپ! Yo پاپ!" کلیپ سپس نشان می دهد Jackson—بود که در نهایت تاج گذاری پادشاه نیویورک هیپ هاپ تحت نام پاپ دود قبل از اینکه کشته این گذشته فوریه—wriggling از درک از پنج افسران. او ه و بافت از طریق آنها مانند در حال اجرا به عقب قایقرانی پایین پیاده رو به عنوان آنها در تلاش برای گرفتن.

مدت کوتاهی پس از این کلیپ شروع به گردش آنلاین, پاپ, دود که در Canarsie شروع به اب شلپ شلپ کردن در موسیقی است. یک روز زمانی که او nosing در اطراف یوتیوب در جستجوی ضربان چه گرفتار گوش او بود نه یک نواخت اواسط محدوده trap beats که تحت سلطه هیپ-هاپ در زمان اما یدکی گریم تولید الکتریسیته ضرب و شتم توسط یک شرق لندن تهیه کننده به نام 808 Melo. آن آغاز شد و با کشش از سودا violin notes, به دنبال یک سری از پر سر و صدا کم پایان باس بازدید و کلیک کردن سلام کلاه. آن را به حال شاهوار مير و بی شرم سردی که به نظر می رسید مناسب برای mythmaking.

ضرب و شتم احساس تازه به پاپ دود اما سبک آن بود امری عادی در میان خیابان های لندن رپرهای. خسته دوده دیرینه غالب رپ سبک در انگلستان این خواننده های رپ نگاه کرده بود به ایالات متحده برای ایده های طراحی الهام بخش از موسیقی است که از شیکاگو توسط هنرمندان مانند Chief Keef و Lil Durk که با وجود مطرح سنگین فلسفه رواقیون بود یک استعداد برای نوشتن قلاب. مانند شیکاگو سوابق انگلستان اورژانس صحنه شد شناخته شده به عنوان تمرین. اغلب فرهنگی تفاسیر از ژانرهای می توانید صدا مثل بستنی قیفی تقلید اما لندن مته های ساخته شده برای یک نیروبخش بیان تمرد به عنوان رپرهای وجود دارد تحت نظارت مستمر از مقامات. در بریتانیا مقامات می توانید دستورات در بحث از آلبوم پس از نوازندگان مجبور به استفاده از زبان عامیانه در راه های خلاق.

جکسون بود که اول نیویورکر به کشف این نوآورانه برای تلفن های موبایل. (بروکلین رپ به نام Sheff G در حال حاضر با استفاده از همان 808 Melo ضرب و شتم در یک آهنگ به نام "وحشت.") زمان جکسون منتشر شد نسخه "MPR" در اواخر سال 2018 برخی از بروکلین همسالان مشغول به کار بودند بر تفسیر خاص خود را از تمرین موسیقی. با هم آنها مشخص شده جسورانه احیای نیویورک گانگستر رپ که تا به حال مدت طولانی است که تحت الشعاع قرار در جریان اصلی در جنوب سبک. این subgenre نیز رد کارتونی version of New York rap محبوب ساخته شده توسط Tekashi 6ix9ine بروکلین بومی با رنگین کمان رنگ مو که به نظر می رسید بیشتر در رابطه با آنلاین high jinks از زندگی را تجربه کنند. و اگر چه بروکلین مته به حال روابط قوی برای اوایل دو هزار ستاره مانند 50 درصد و Fabolous آن را نیز نشان داده و آینده و راه است که تأثیرات می تواند با گلوله کمانه دار زدن در سراسر جهان به دست آوردن قدرت جدید را به عنوان آنها انجام داد.

پاپ دود به سرعت تبدیل به یکی—و بزرگترین تجاری امید—از صحنه با توجه به جاذبه خود را magazine-cover به نظر می رسد و آوازی تن بود که تا پایین غنی و ناهنجار که عمه او یک بار به او گفت که او مانند صدا "او می تواند در کنترل مردم است." در "MPR:" زمانی که او زندان است که او نیاز به "پول, قدرت,, احترام,," به نظر می رسید مانند یک ناگزیری به جای اینکه مانند یک آرزو و یا یک درخواست. او مصمم سرد شکسته شد تنها توسط ad-libs: مسلسل trills ناشی از گلو "Baow!"و نشئه interjections از "خواستگاری!," که در اشاره بیشتری آوازی ارتجاعی از او معمولا نشان داد. پاپ دود به سرعت تبدیل از محلی خیابان ستاره به رادیو phenom—به جای ترجمه بروکلین مته برای توده عضلانی او آن را به تخیل محبوب.

بنابراین بسیاری از هنرمندان هیپ هاپ اند و در اوج موفقیت خود را—یا از مواد مخدر و یا استعمال بیش از حد از خشونت اسلحه—که پس از مرگ آلبوم تبدیل به یک فرمت استاندارد. در اوایل ماه ژوئیه interscope Records منتشر شد "افسانه ها هرگز نمی میرند" یک آلبوم جدید از آب WRLD, یک رپر و خواننده که فوت در ماه دسامبر از یک اتفاقی مواد مخدر مصرف بیش از حد. آب WRLD دیده می شود به عنوان یک محصول از مته. متولد در شیکاگو آمد تا تحت محلی مته هنرمند Lil Bibby. اگر چه آب WRLD به تصویب رسید برخی از نوع قلاب-نوشتن گرایش موسیقی او اغلب احساس بیشتر شبیه به یک واکنش به صحنه مرده-eyed انرژی است. طرفداران ایمو, و, سنگ, آب میوه WRLD آسیب پذیری تبدیل به یک فضیلت است. قبل از او درگذشت او ثبت یک بیت است که در آن او وانمود به جریان در Instagram زنده از بهشت است. (این کلیپ به عنوان آلبوم را دم.)

آب WRLD نیز یکی از معدود هنرمندان با آهنگسازی استعداد به نوبه خود بیکار متقابل نوع fascinations به پیشگامانه موسیقی پاپ. "افسانه ها هرگز نمی میرند" به طور کامل تحقق سند از این پتانسیل. خود محور است که "آمدن و رفتن" پاپ-راک آهنگ تولید شده توسط E. D. M. هنرمند Marshmello. این یک طعمه و سوئیچ ابتدا با یک دلتنگ بی خط مصنوعی قبل از اینکه به طور ناگهانی تغییر به یک up-tempo کر و پشت سر هم از گیتار الکتریک و دست و کف زدن. آب WRLD می گوید از تمایل خود را به حفظ غیر منتظره ای امیدوار کننده عاشقانه: "من نمی خواهم به خراب کردن این یکی" او آواز می خواند شناور. این یکی از موثر ترین رپ-راک ارقام از دوران معاصر است.

زمانی که پاپ دود شد, کشته در حمله به خانه در لس آنجلس او ساخته شده دو کتاب و ساخت مناسب برای اولین بار آلبوم. پس از قتل برچسب خود را سر و همکاران همراه با 50 Cent—یک مربی که اجرایی-رکورد تولید—کار می کرد برای ایجاد یک رسمی début که معرفی او به مخاطبان جهانی.

نتیجه این است که "شلیک برای ستاره ها هدف برای ماه." رکورد پر شده با نمودار-شکوه همکاران یک بوفه از ایده های به جای متمرکز بیانیه و آن را به نفع یک درخواست عمومی بیش از منطقه ای ویژگی. یکی از ویژه احمقانه آهنگ به نام "West Coast گه" تولید شده توسط DJ Mustard که کمک به شکل دادن به صدا از سواحل غرب در دهه گذشته امکانات Tyga که قسمت مساوی رپ و اجتماعی-رسانه های پانچ خط شناخته شده برای دست و پا چلفتی اما موثر موسیقی. او و پاپ دود ارز خود می بالد در مورد بودن در کالیفرنیا یکی از آلبوم های بسیاری را بی دست و پا برخورد بین هنرمندان با تنها ستاره قدرت مشترک است. این یک تضاد کامل با این آلبوم قوی ترین لحظه, وحشی و شاد آیه توسط بروکلین رپ Rowdy Rebel, ثبت بیش از یک زندان تلفن.

هر چند خیلی از آلبوم احساس می کند مانند یک امتیازی به جریان اصلی سلیقه نیز وجود دارد مکان هایی که پاپ دود بررسی جدید و انگیزه های انرژی زا. برای کسی که رپ صدا بود کم غرغر کردن او می تواند آواز خواندن غیر منتظره ای خوب یک استعداد است که به نمایش در تعدادی از آهنگ ها هستند که در حسرت دوران قبل از New York rap مانند "چیزی خاص"—قلبی تفسیر Tamia and Fabolous را swaggering R. & B. دونفری از سال 2003. در زمان crassly تجاری به ثبت می رسد مانند یک خیانت پاپ دود را امضا صدا. اما بیشتر احتمال دارد آن است که صادقانه پروژه از یک مرد جوان به بررسی تمام امکانات خود را. و مانند بسیاری قبل از او پاپ دود همه جا تبدیل شده پس از مرگ او. همه نوزده آلبوم آهنگ فرود بر روی Hot 100 نمودار هفته از انتشار آن.

"شلیک برای ستاره ها, هدف برای ماه" شد برنامه ریزی شده برای انتشار در اواسط ماه ژوئن بود اما پس از آن با تاخیر از احترام به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضاتی که پس از فوران جورج فلوید را قتل است. با این وجود, پاپ دود شد و یک نیروی غیابی زمانی که "دیور" تک که از او منتشر شد در سال گذشته شد بعید است در اعتراض سرود. پاپ دود اعلام "کریستین دیور, دیور / من در تمام فروشگاه ها / وقتی که باران آن ميريزد." در زمان دیگری این ممکن است یک پرتاب کردن خط انداختن به تازگی به دست آورده و ثروت در بالا پایان موسسات خرده فروشی. اما شعر تبدیل شد به فریاد حمایت طلبی برای معترضان و غارتگران برخی از آنها در واقع در چنین لوکس, فروشگاه ها. یک ویدئو گرفته شده از نیویورک تایمز شعار این کلمات خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن پلازا. آن را در پس از ادای احترام به افرادی که فوت کرده به ناحق و یک فرصت برای حمام افتاب گرفتن در یقین پاپ دود صدای. ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب