رپتورز’ مطبوع مربی خوش شانس است که یک گروه با انگیزه حتی در انزوا

به عنوان زمان قدرت و تهویه مربی با رپتورز جان لی با این نسخهها کار با برخی از مهمترین و بسیار با انگیزه و مناسب ورزشکاران قابل تصور است. پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن آنها را درگیر کار و در شکل در طول چند هفته مجبور به انزوا نبوده است دشوار است.

اما لی همچنین دارای برخی از مشاوره برای عادی مردمی در تلاش برای حفظ تناسب اندام در این غیر طبیعی بار.

“بهترین توصیه این است که شروع به انجام تمرینات” لی گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “وجود دارد یک دلیل که چرا شما یک ورزشگاه تصویب بنابراین شما باید برای رفتن از جایی به کار کردن.

“(اما) فقط شروع در صفحه اصلی. این که آیا آن را انجام پنج pushups پنج squats و پنج burpees برای مثال و پس از آن شما اضافه کردن یکی دیگر به آن است. شما به شش pushups شش squats شش burpees و….

“ایجاد اهداف برای خودتان چالش خود را چیزی است که باعث می شود شما عرق. این که آیا آن را برای پنج دقیقه یا 10 دقیقه یا 30 دقیقه فقط پیاده روی نیمکت و در واقع سعی کنید برای انجام کاری.”

لی نه تا به حال به prod رپتورز به حفظ تناسب اندام خود را به عنوان به خوبی به عنوان آنها می توانند در طول 14 روز خود انزوا دوره به پایان می رسد که در این هفته. اعضای این تیم در سفر حزب — بیش از 50 نفر از جمله بازیکنان و مربیان و کارکنان پشتیبانی و پخش — شده اند قرنطینه پس از اوایل مارس غربی در سفر به پایان رسید و با یک بازی در سالت لیک سیتی. دو نفر از اعضای یوتا جاز رودی Gobert و داناون میچل در نهایت آزمایش مثبت برای COVID-19 و در حالی که کل Raptors, پارتی, آزمایش منفی به آنها گفته شد برای رفتن به انزوا.

در حالی که بازیکنان قادر به استفاده از حق رای دادن را state-of-the-art, امکانات آموزش, لی به سرعت ساخته شده مطمئن شوید که هر یک از بازیکنان تا به حال آنچه را که آنها مورد نیاز است. دوچرخه ورزش و قابل تنظیم دمبل تحویل داده شد به هر بازیکن با یک برنامه تمرین طراحی شده برای نگه داشتن سطح تناسب اندام خود را به عنوان بالا به عنوان امکان پذیر است.

“به همین دلیل من تصمیم دوچرخه بود و آن را یکی از ساده ترین برای دریافت, ما تا به حال یک دسته در عمل ما تسهیلات است که ما در زمان لود شده در یک کامیون و آنها را به آنها را” لی گفت. “ما می خواهم آنها را به انجام ورزش بیشتر است که منجر به ورزش مانند در حال اجرا, اما نه همه تردمیل و شما نمی توانید به خارج از منزل.

“بهترین راه برای آموزش بسکتبال است که در واقع بازی بسکتبال و این چیزی است که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر.”

آن را سخت به تصور کنید که مزایای زمان بیکار به خصوص با این که نتیجه همه گیر است که تهدید کرده است که شیوه زندگی در سراسر جهان است. اما از چند هفته از بازیکنان نه تپش مفاصل خود را در حال اجرا و پریدن یک چیز بد نیست.

“این بچه ها که ما در حال نخبگان ورزشکاران” لی گفت. “اگر آنها در حال انجام چیزی در خانه, آیا آن را مطبوع بر روی دوچرخه و یا اگر آنها یک تردمیل, آن را بسیار دشوار است برای بچه ها به از دست دادن آنچه آنها به دست آورده ایم و در طول این سال ها به خصوص نخبگان بچه ها در یک ماده از ماه.

“زمانی که این بچه ها دوباره من هیچ نگرانی واقعی در مورد چگونه به سرعت آنها می توانید دریافت کنید. ما باید به مدیریت چه مقدار از آنها در حال تپش (مفاصل) و در دادگاه مسائل و آهسته به آن را دریافت و بدون گرفتن سریع صدمات ناشی از کم تحرک از بسکتبال است اما نه کم تحرک از ورزش است.”

لی را به نگه داشتن در بالای بازیکنان حتی پس از جداسازی از پایان دوره به دلیل NBA دستور داده است تا به تیم برای شاتر امکانات خود را و نمی خواهد اجازه می دهد بازیکن برای کار کردن در هر مکان ورزشگاه و یا باشگاه تناسب اندام. لی و تیم کارکنان ممکن است قادر به در واقع آنها را ببینید اما کار آنها در هر در دادگاه شیوه ای. چه لی همچنان به تحت تاثیر قرار دادن آنها به عنوان آماده به عنوان می توان آنها را زمانی که و یا اگر فصل رزومه.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“ما می تواند شروع در یک ماه ما می تواند شروع در دو ماه شما بهتر آماده شود” خود را ثابت پیام.

“یکی از چیزهایی که من خوش شانس هستم برای این است که ما باید حرفه ای واقعی ، و آن پایین می آید به ما کهنه بچه ها حرفه ای واقعی است. من لازم نیست که نگران باشید. آنها خود انگیزه آنها خوشحال نیست فقط با یک قهرمانی.”

Doug Smith

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>