پیام واقعی از Janelle Monáe اسکار است عملکرد

نشان می دهد در تلاش بود به افتخار هالیوود در حال تغییر چشم انداز, اما انجام این کار در bizarrely تولید احمق بیت آمد متقاعدکننده به جای صادقانه.AP / کریس Pizzello

اسکار می دانستند و آن را تا به حال برخی از تبیین کنند. رفتن به یکشنبه شب مراسم اسکار بود نه تنها موفق به انتخاب یک زن مدیر با وجود افزایش در زنان-کارگردانی فیلم, اما همچنین نامزد دریافت جایزه فقط یک بازیگر از رنگ در تمام انجام دسته بندی—آمار است که یک بار دیگر فرود آمد سازمان در آب داغ.

نشان می دهد اذعان انتقادات بلافاصله. برای باز کردن شب آکادمی دعوت خواننده و بازیگر Janelle Monáe به انجام یک ادای احترام به فیلم. او رهبری استادانه درست شده تعداد که شامل پشتیبان گیری رقصنده لباس پوشیدن و در لباس تجلیل عناوین که برش را ندارد از جمله آنهایی که برجسته در درجه اول سیاه کست مانند Dolemite نام من است, ماو ملکه & باریک. “از آن زمان به زنده” Monáe خواند “از آنجا که اسکار خیلی سفید!”

آن همه احساس کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است. نشان می دهد در تلاش بود به افتخار هالیوود در حال تغییر چشم انداز, اما انجام این کار در bizarrely تولید احمق بیت آمد متقاعدکننده به جای صادقانه. پس از همه, بازیگران و خدمه از فیلم های شناخته شده در این شماره نیست, در مورد جشن بالقوه برنده است. زبان-در-گونه منابع و صحبت از پیشرفت معنی هیچ چیز در پایان بدون غنائم.

که تنش بین آکادمی آگاهی از کاستی های آن و تلاش خود را برای نشان دادن علاقه خود را در تنوع—فرار در سراسر شب. میدوی به مراسم هندی, بازیگر آمریکایی Utkarsh Ambudkar (Pitch Perfect) تحویل freestyle rap مورد اسکار. “من به اینجا تعلق ندارم; شما نمی دانید من,” او گفت: cheekily در مقدمه خود. “من اینجا هستم برای روکش کردن نشان می دهد و تشریفات برای یک دسته از نامزد که اصلا شبیه من است.” پایان رپ گرچه Ambudkar تا به حال خود را تغییر لحن: “نگه داشتن ذهن باز” او گفت: مخاطبان است. “من مطمئن هستم که ما به شما در پیدا کردن وجود دارد مقدار زیادی از نور در اینجا برای همه ما به درخشش.” به عنوان گرم به عنوان احساسات که ممکن است این حس کمی ساخته شده برای آن را برای تحویل به جمعیت در دالبی تئاتر است. آن شب اسکار; برگه های رای بودند, شمارش; نتایج بودند. پیام استقبال به حاشیه رانده شده و هنرمندان و بنابراین احساس خالی است.

مشابه whiplash بعد رخ داده است در شب وقتی که بازیگران Brie Larson, Gal Gadot and Sigourney Weaver ایران روی صحنه. لارسون و Gadot بهترین و شناخته شده برای پخش کتاب های کمیک شخصیت—لارسون به عنوان کاپیتان مارول, Gadot به عنوان Wonder Woman—و جفت تشکر ویور برای هموار کردن راه در او یاد نوع نقش. ویور اعلام کرد که سه نفر می خواستند “برای ایستادن در اینجا با هم و می گویند که همه زنان ابرقهرمانان” یک متفکر راه برای انتقال به آشکار هدف خود را روی صحنه: برای معرفی و نشان دادن اولین زن رهبر ارکستر در 92 سال Eímear هیچ کس. اما معلوم شد هیچ کس نمی خواهد انجام تنها یک آمیزه ای از بهترین امتیاز اصلی نامزد قبل از توزیع باتون به نر استاد. آکادمی بود یک بار دیگر flaunting آن فراگیر و بدون به طور کامل ارائه.

در واقع اسکار نگه داشته و نوازش خود را بر پشت trotting به از زنان و مردم از رنگ به عنوان اگر اعتبار دادن به آنها برای عدم درست شناخت. بازیگران مانند عرقچین Feldstein, Zazie Beetz و Mindy Kaling ارائه جوایز و معرفی عملکرد ، برخی مانند در ارتفاعات ستاره آنتونی راموس وارد به ارائه یکی دیگر از مجری; در مورد Lin-مانوئل میراندا. این لحظات به نظر می رسد نه تنها درباره ساخت و ساز و عدم وجود یک میزبان بلکه مورد تاکید آکادمی را گسترش عضویت. اغلب آنها تنها به یاد مخاطبان از نامزد’ همگن است.

در آن حس تعجبی ندارد انگل‘s رفت و برگشت آمد به عنوان یک خوش آمدید, تعجب—و بهترین عکس برنده مانند یک واقعی لحظه پیروزی. در اینجا اثبات شد که آکادمی برای مراقبت out-of-the-box داستان سرایی از “صدای بلند محروم” به عنوان Monáe قرار داده بود و آن را در تعداد باز. مدیر بونگ جون هو حرکت سخنرانی انرژی مخاطبان در یک راه نشان می دهد بیشتر نمایشی “بیدار” عناصر به سادگی نمی تواند.

مطمئن شوید که آن را فوق العاده برای دیدن مراسم اسکار به کلی ماری Tran زمان به ریف با Questlove به تماشای Sandra Oh تجارت انگلیسی دوبله با ری رومانو و به شادی کردن در بیلی پورتر در نظر گرفتن مرحله با Monáe و تطبیق در سرزندگی. مانند Ambudkar گفت: در رپ “چه شما را در مقابل شما است یک نشانه ای از بار.” اما کسانی تجلیل بار نیاز به بیش از فقط پانسمان رقصنده به عنوان شخصیت های از فیلم نادیده گرفته و به طور آهسته از مرحله زمان در طول یک برنامه تلویزیونی در پایان یک فصل جوایز. انگل‘s بهترین تصویر پایان نشان داد که اگر اسکار می خواهد به تماس های خود را متنوع و به ماشین خود را فراگیر آن را به انجام این کار توسط نامزدی فیلم های که منعکس کننده تنوع در وهله اول. هنگامی که فهرستی از آفرین به نظر می رسد هیچ چیز مانند مجریان و هنرمندان در شب اسکار خود تبریک تون کار نمی کند. نتایج واقعی همیشه مهم تر از جایزه-نمایش روال.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>