این خبرنگار که در معرض مواد مخدر بحران یک کتاب جدید اما هیچ کار

A row of free and paid newspaper boxes.
این شهر کوچک روزنامه تبدیل شده است و غرب قدیمی. با صدها نفر رفتن زیر, دانشمندان, نوشتن از “گسترش اخبار صحرا.”عکس توسط رابرت الکساندر / گتی

سی سال پیش من با اریک ایر در اسکاندیدو نیوز-مدافعدر جنوب کالیفرنیا یک روزنامه که هیچ ، ما هر دو در دهه بیست سالگی ما اما هیچ جفت همسان. ایر سوگند یاد کردن چرم و گوشت. من عینک چکمه های کابوی و خوردند در همبرگر درخت. یک گیاهخوار و یک faux کابوی ما شد سریع دوستان است.

بسیاری از خبرنگاران جوان و سپس و در حال حاضر آرزو به نیویورک تایمز. ایر به من گفت که رویای خود را روی کاغذ بود پست تریبون در گری ایندیانا. او نمیفهمد که او می تواند یک تفاوت بزرگ تر در یک کوچکتر کاغذ. او تا به حال چیزی برای underdog چیزی است که هر خبرنگار می گوید و بیشتر معنی اما چند معنای آن را بیش از ایر.

او در زمین نیست در گری. در عوض او یک کار در غرب ویرجینیا که در آن از سال 1998 او برای Charleston Gazetteدر حال حاضر روزنامه-Mail. آن است که دولت بزرگترین روزنامه اما این بدان معنا نیست که آن را بزرگ. گردش به اوج خود رسید و در نوزده-پنجاه در هشتاد و شش هزار نفر است. آن را نیم است که در حال حاضر. چه بزرگ است که شهرت خود را برای مبارزه با. کاغذ و شعار غیر رسمی است “پایدار خشم” و در غرب ویرجینیا وجود دارد مقدار زیادی به خشم در مورد. شکست همه جا هستند.

در روزنامه-Mail, ایر حرفه ای شده است و مسائل محیطی ساکت و افسانه است. فیلم های دریافت شده در مورد کار خبرنگاران در واشنگتن پست (“همه مردان رئیس جمهور”) نیویورک تایمز (“The Killing Fields”) و بوستون گلوب (“ویژه”). در مورد کار ایر و مقاله خود را دارد و بیست و چهار دقیقه ای مستند که من گمان می کنم شما را دیده اند ،

برای سال های من nursed امید: که روزی ایر خواهد نوشتن یک کتاب در مورد آنچه در آن است برای انجام کار در اتاق خبر و آنچه در آن است ما به شما از دست دادن اگر کسانی که در اتاق های خبر هستند و نه بیشتر. اکنون آن روز فرا رسیده است. این هفته Scribner انتشار “مرگ در گل لیسیدن: زغال سنگ کشور در مبارزه با مواد مخدر شرکت هایی که تحویل مواد مخدر بیماری همه گیر.” این کتاب یک داستان از قرص به فروش می رسد و زندگی از دست داده است. سال پیش مسکن شروع به جاری شدن سیل در غرب ویرجینیا است. در شش سال از سال 2007 تا 2012, هفده صد و بیست و هشت نفر از مصرف بیش از حد یا اکسی کدون hydrocodone به تنهایی.

به عنوان خبرنگاران خواهد ایر شروع به بهم زدن در اطراف. او می خواست به دانستن در مورد قرص چگونه بسیاری از وجود دارد جایی که آنها در حال آمدن از. این مجموعه تا مرحله نهایی مسابقات. در یک طرف شما رو سه غول دارویی هر ساخت میلیاردها دلار توزیع مسکن. در فهرست فورچون 500, یکی می آید در شماره 6. یکی دیگر از شماره 12. سوم پلاک 14. این شرکت ها می توانند اعزام لابی و وکلا در امواج. آنها حمایت اداره مبارزه با مواد مخدر یک آژانس فدرال نشان می دهد که انرژی کمی برای پلیس این قدرتمند توزیع کنندگان, اما مقدار زیادی از انرژی برای مقاومت در برابر انتشار سوابق عمومی است. خبرنگاران می گویند که D. E. A. مخفف حتی نمی بپرسید.

در طرف دیگر می ایستد ایر در khakis کار برای یک خانواده متعلق به کاغذ در آستانه ورشکستگی است. او با این نسخهها کار در یک کنگره اتاق مطبوعات با شکسته صندلی از دست رفته کاشی سقف و دو تله موش. لپ تاپ خود یک دختر شش ساله Acer. دسکتاپ خود را خیلی قدیمی است که یک فایل بزرگ می تواند آن را سقوط. یک استاد حقوق نشان دهنده ایر و مقاله خود را به صورت رایگان که خوب است چرا که در مورد تمام این مقاله می توانید استطاعت.

برخی از خبرنگاران (من می دانم چرا که من یکی از آنها را) به صرف ماه در یک بررسی. دو بار من سال ها وقت صرف. ایر خود را بررسی حالی که نوشتن دو صد و پنجاه داستان از یک سال. او در حالی که در معرض خطر ثابت از دست دادن شغل خود را به دلیل کاهش گاه با ادغام (از روزنامه و ایمیل های روزانه تبدیل شدن روزنامه-Mail) و یا ورشکستگی (the Gazette-Mail در نهایت رفت و بیش که آستانه) و فروش. او در حالی که از دست دادن سلامت خود را. در سال 2016 ایر تشخیص داده شد بیماری پارکینسون یک اختلال عصبی با هیچ درمان. به عنوان یک لرزش ناشی از این بیماری را بدتر از او آن را سخت تر به نوع.

اما او همچنان به انجام آنچه که خبرنگاران انجام دهد. او رفت و از طریق بانکی در جعبه فکس و شمارش با دست دو هزار و چهار صد و بیست و هشت مشکوک منظور گزارش از یک توزیع کننده و تقریبا دو برابر است که از دیگری است. او موفق به دریافت یک سند مهم در پاکت مانیل دست-تحویل به خانه خود را به صندوق پستی منبع ناشناخته است. او کاهش یافته است اعداد به یک صفحه گسترده و مجموعه ای به مرتب سازی و رتبه بندی از آنجا که حتی یک دختر شش ساله ایسر می تواند رسیدگی به اکسل.

او خواستار unsealing از سوابق نوشت: “داستان یک زندگی” برنده پولیتزر و مهم تر از همه ترک خورده باز عمومی-بهداشت بحران را لرزاند که نه تنها غرب ویرجینیا اما این کشور به عنوان یک کل. او نشان داد که اعداد است که صنعت داروسازی مبارزه بسیار سخت به نگه داشتن راز است. در آن شش سال است که در آن هفده صد و بیست و هشت ویرجینیایی غرب overdosed و درگذشت, عمده فروشان مواد مخدر ریخته هفت صد و هشتاد میلیون hydrocodone و قرص اکسی کدون به دولت حدود چهار صد و سی و سه در هر فرد.

هر بحران به یاد جوامع دوباره از روزنامه نگاری اهمیت. ما شاهد این هستیم که در حال حاضر به عنوان گسترش coronavirus استیپلز کلیپ ما به اخبار. ایر در خدمت جامعه خود را در یک زمان نیاز است. با کتاب جدید خود او در زمان مرگ یک معدنچی ذغال سنگ ویلیام (گاو نر) Preece مرده را در یک تریلر در گل لیسیدن میان مانده از خرد قرص و گفت: چگونه و چرا. او گزارش منجر به محدودیت در نسخه بیشتر پیگیری شفافیت بیشتر. او شرمنده صنعت و زندگی را نجات داد. کار در یک روزنامه ایر ساخته شده است یک تفاوت بزرگ.

کاش داستان به پایان می رسد وجود دارد. اما ایر کار است که بخشی از این عمیق تر و تیره تر روایت محلی نگاری. زمانی که Eyre, و من مشغول به کار در بار-مدافعدر اسکاندیدو ما رقابت با تیغه شهروند در اوشن ساید و سان Diego Union و سن دیگو تریبون. سپس بار-مدافع ادغام با تیغه-شهروندو اتحادیه ادغام با تریبونو Union-Tribuneبزرگتر از پیوست مقالات بلعیده کوچکتر از پیوست مقالات. چهار روزنامه تبدیل به یکی. (جهنم حتی همبرگر درخت بسته شده است.) با صدها نفر از روزنامه ها رفتن زیر, دانشمندان, نوشتن از “گسترش اخبار صحرا.” این کاغذ کوچک تبدیل شده است و غرب قدیمی. حتی ما پیش داستان می تواند سخت برای پیدا کردن. جستجو ایر نام در Union-Tribune بایگانی و نتیجه این است که “هیچ اسناد و مدارک یافت.”

امروز همه گیر است که تنها شتاب کاهش از جامعه مقالات از مونتری کانتی هفتگی به پورتلند جیوه به Riverfront Times. خوانندگان soars و تبلیغات فرو می ریزد. این روزنامه به ایمیل نیست این مقاله این بود که حتی از یک سال پیش. کن Ward, جونیور, یک خبرنگار تحقیقی که منجر به راه در سراسر کشور در پوشش شرکت های زغال سنگ به تازگی در سمت چپ اتاق خبر. هفته گذشته مقاله گذاشته شدن دو خبرنگار و یک عکاس است. در ضمن ایر را پارکینسون همچنان بدتر می شود. در سه شنبه شب او به من ارسال یک توجه داشته باشید. او گفت که او تا به حال فقط به ارسال نامه استعفای خود را. به منظور ماندن در خانه به ما گفته شده انجام, او ترتیبات ساخته شده به ایمیل خود را در کارت کلید. همان روز کتاب خود بیرون آمد ایر چپ کاغذ.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>