عقب نشینی افق زمان در Coronavirus قرنطینه

A desk with books and notebooks.
در این لحظه از خود انزوا به اخلاق موقت بهبود بهنگام تجارب خواندن و نوشتن به عنوان مثال—به نظر می رسد یک بار دیگر مرتبط است.عکس از Bettmann / گتی

به عنوان فضای ميميرد برای بسیاری از ما به چهار دیوار خانه و آپارتمان, زمان به نظر می رسد که سرریز آن معمول ظروف. این احساس به عنوان اگر ما دور نشستن در شکم یک کشتی نامشخص از مدت زمان سفر و بدون مشاهده ستارگان به نمودار مواضع ما. یک روز احساس می کند یکی از راه های که ما تصور هفته از این راه دیگری که ما تصور ماه. بندر به نظر می رسد به عقب به عنوان رویکرد ما به آن: یک هفته پیش, آن را احساس مانند سفر-کمتر سفر در S. S. هر دری سخنی خواهد بود در اواخر ماه مارس و سپس در اوایل ماه آوریل. روز دوشنبه رئیس جمهور با اشاره به “ماه ژوئیه یا اوت.” گزارش های خبری بعد از آن روز به نظر می رسید نشان می دهد که ما می تواند زندگی بیشتر یا کمتر از این راه تا زمانی که یک واکسن برای Covid-19 در دسترس بود شاید در هجده ماه. (خیلی بدتر سرنوشت از خستگی ممکن است در انتظار برخی از ما اگر وحشتناک پیش بینی نگه دارید.)

آنچه ما باید انجام دهید برای نگه داشتن چشم ما خاموش عقب نشینی افق? قرن شانزدهم محقق اراسموس اغلب به عنوان خوانده شده در حالی که عقب نشسته بر اسب خود نوشت: برخی از رساله معروف خود “در ستایش دیوانگی” سوار بر اسب. “من فکر کردم من باید برای انجام کاری, حداقل,” او نوشت: به توماس “از آنجا که زمان به نظر می رسید به سختی مناسب برای تفکر جدی.” خدمه در کشتی های صید نهنگ ساخته شده scrimshaw; فضانوردان در Stanley Kubrick فیلم “2001: یک اودیسه فضایی” سرش می دویم. در سقف در جاذبه صفر یا بازی شطرنج در برابر کامپیوتر خود HAL. در توییتر این مجله ادبی یک فضای عمومی اعلام کرد که میزبان جمعی از خواندن دوازده صفحه در هر روز از تولستوی “جنگ و صلح”یک رمان است که مترادف با زمان آن طول می کشد تا آن را بخوانید و یکی از فرهنگ ما را پایدار نمادهای نزدیکی-پایانی. به عنوان رفتند bookworm, بازی های برگزار شده توسط بورگس مردیت exclaims در پایان یاد “منطقه گرگ و میش” قسمت پس از او حل و فصل به توده ای از پست-هسته ای آوار می شود و ترک خوردگی بر روی یک پشته از کتاب: در حال حاضر ما باید “زمان به اندازه کافی در گذشته است.”

این گور اخلاق از زمانی بهبود به نظر می رسد یک بار دیگر مرتبط است. این مقاله یک مثال از بهبود صورت گرفته بین تعهدات. در دو نسخه حجم رابرت چمبرز را در قرن نوزدهم “کتاب روز” من در مورد صدراعظم d’Aguesseau که پیدا کردن “که همسر خود را همیشه نگه داشته و او را در انتظار یک چهارم از یک ساعت پس از شام بل به حال پله حل و فصل به اختصاص زمان برای نوشتن یک کتاب در فقه و قرار دادن پروژه در, اعدام در دوره از زمان تولید یک کار در چهار ربعی جلد است.” خواندن یک شعر به بهبود است به خصوص اگر آن را بهنگام تجربه به عنوان زمانی که شما توقف مترو نزدیک است. نوشتن یک می تواند بهبود بیش از حد: فرانک اوهارا گفته شده است که دیده می شود اگر او می تواند پایان یک شعر درست قبل از ورود یک شام مهمان به عنوان یک راه ساختمان درام و تعلیق به لحظه.

بهبود راه از محور های ناخواسته در بین زمان هر چه مدت. در واقع در رسانه های اجتماعی جامعه مجازی خارج شد در نیروی طوفان مغزی در مورد چگونه به تصویب ساعت. معلمان و superintendents مشترک برنامه توصیه می شود برای دانش آموزانی که رشته های Covid-19. به زودی پدر و مادر شروع به ارسال فرزندان خود دوستداشتنی نسخه از این جدول زمانی. شاعر دبورا لاندو مشترک برنامه روزانه دختر او ساخته شده بود که شامل بین 8:17 و 8:57 یک.M., یک “پارتی”،” خسته از پدر و مادر ارسال شده خود را مسخره برنامه ساعت شکسته کوچکتر و کوچکتر واحد به عنوان آنها نزدیک شصت و کنترل از راه دور ساعت از ظهر. Ivanka Trump, همیشه در کنترل از تن او توصیه می شود یک پروژه هنر و صنعت مربوط به استادانه درست شده آلن … راه اندازی در او مربوط به بارون اتاق نشیمن. برای اولین بار در تاریخ از آن به نظر می رسید بهتر است به نوجوانان به عنوان همسر من و من به جای کوچکتر cuter کودکان که مایل به بازگشت خاصی از محبت است. فرزندان ما بودند و طبقه بالا به طور کامل در زمان خود است.

زیبایی از رسانه های اجتماعی است که آن را ایجاد واقعی جوامع و روابط; من عاشق مردم در توییتر من هر چند من ملاقات تنها چند در فرد است. اما آن را نیز مشکل: ثابت طراوت اطلاعات تقسیم روز به اضطراب سوپر nanoseconds. ما معتاد اما نه جذب می شود. چندین کاربر به سرعت و صریحا و کارآمد تمسخر توسط محاصره یادآور شد ما که مثلا شکسپیر—نویسنده ویلیام شکسپیر—نوشت: “شاه لیر” در طاعون و نیوتن کار خود را با تئوری گرانش است. Go fuck yourself نیوتن و شکسپیر بود سریع و نزدیک به اتفاق آرا پاسخ.

من جمع آوری خانه کتاب ایجاد شده توسط مردم از گذشته یافت که خود را در درک فوق العاده ای longueurs. برای مثال یک کمی “Cahier de Chansons” یک نوت بوک آهنگ که ساخته شده بود در پایان جنگ جهانی دوم توسط یک افسر فرانسوی زندانی در آلمانی stalag. (من تصاویر ارسال شده از کتاب در توییتر چون من دوربین گوشی واقعا نمی تواند آن را ضبط هست.) در صفحات اختصاص داده شده به “Miette,” یک عاشقانه گفته یک زن جوان حمل یک دسته گل از گل او سگ دوستانه به نظر می رسد در یک زمینه با شکوه. من خود نیز دو جلد از یک زن مرموز در خانه دوره ای است که یک گروه از ویکتوریا نوجوانان به نظر می رسد که قرار است با هم به مات و متحیر کردن خود در یکی از تابستان است. این شامل داستان های کوتاه و پازل معماهای اشعار کمیک و دیگر زمان مصرف تمرینات. وجود دارد acrostic امضا شده توسط نام مستعار “Midget.” آن موقع می خواند “این حروف از Shakesperian شخصیت توسط آنها زیر کلمه گرفته شده در چرخش به نام یکی از معروف ترین و مدرن نویسندگان.” در اینجا سرنخ:

“پیدا کردن آنچه من در اینجا نمایشگاه پورشه را تقلبی?”

“ساخت درب بر یک زن شوخ طبعی و آن را در آلومینیومی;
بسته و ‘پارچه جناغی در کلید-سوراخ; جلوگیری از آن, ‘پارچه جناغی پرواز با
دود در دودکش.”

“O چه اسفبار است که مرد فقیر که آویزان در princes’ سوغات!”

“چیزهایی که باید به آنها ممکن است.”

“که دزد کیف پول من دزد سطل زباله.”

“باستان گفت که هیچ ارتداد.

“دار و wiving می رود توسط destiny.”

“یک Daniel هنوز هم به من می گویند یک دوم Daniel! من از تو یهودی برای
آموزش من که کلمه.”

این کلمه کمی پازل رفته حل نشده برای حدود یک صد و پنجاه سال یا بیشتر. که یک نرم افزار در آن است ؟ ما زمان است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>