اسکار: هالیوود proudest بیشتر خود aggrandizing مجلل یک مدل و یک فارغ التحصیلی نورد را به یکی. “اسکار”: یک سال 1966 فیلم با یک اسکریپت توسط پرکار علمی تخیلی نویسنده هارلن الیسون به تصویر می کشد sleazy ماشینی از یک بی روح خودخواه بازیگر برای نجات خود توسط برنده تندیس طلایی. این فیلم بازیگران آن بسته بندی شده با ستاره ها—Frank Sinatra, باب امید, Tony Bennett, Milton Berle, Ernest Borgnine, Joseph Cotten—برخی از آنها برندگان اسکار بود پر از شکوفه یک لیست با صدای تلپ افتادن یک “Gigli” برای سنین. در بار, Bosley Crowther آن را به نام “ارزان مصنوعی فیلم که افسردگی کثافت بر کل عملیات هالیوود.” آکادمی که لنت فیلم آن آرم و برکت آن ظاهرا از آن پشیمان و انجام داده است و نه پس.

برای دهه عملا unwatchable فیلم تا حد زیادی unseeable یک ، unrestored خجالت به خاک سپرده شد در پارامونت archives. “وجود دارد یک samizdat کیفیت” اریک نلسون یک فیلمساز ساخته شده است که یک فیلم مستند در مورد الیسون گفت. “مانند” فارنهایت 451,’ طرفداران خواهد بود عبور در اطراف کپی و خواندن این گفت و گو است.” این اسکار در هفته هنر-خانه توزیع کننده آزاد خواهد remastered, گسترده, صفحه, نسخه HD. “برای ما مثل پیدا کردن از دست رفته قرقره از ‘The Magnificent Ambersons’ یا Erich von Stroheim نه ساعت قطع از حرص’ ” نلسون گفت. “در میان کمیک این فیلم واقعی رزونانس. وجود دارد یک سطح کامل و مطلق تعهد: بازیگران معتقد هستند آنها ارائه اسکار-مواد با ارزش. هر صحنه است که تماس های گرفته شده به یازده است.” او تصور یک “ترسناک راکی”-مانند فرقه آینده برای “اسکار.”

“مثل یک جستوجوی” مونتاژ از “اسکار”
این راوی Hymie کلی (Tony Bennett) توضیح می دهد که چگونه دوست خود ستاره فیلم فرانکی Fane (Stephen Boyd) تبدیل به معتاد به موفقیت است.

چند ماه پیش, Nelson جمع شده بودند با چند نفر دیگر که عشق به نفرت “اسکار” در یک خانه در تپه های هالیوود برای ضبط تفسیر برای دی وی دی. ایجاد خود را واجد fides او گفت: “آنها فیلم در مارس 5, ’65—که یک nerd ؟ —در جوایز اسکار در سانتا مونیکا مدنی سالن که در آن “بانوی زیبای من” است که ضرب و شتم از “Dr. Strangelove” برای بهترین تصویر و رکس هریسون ضربان پیتر فروشندگان برای بهترین بازیگر نقش اول مرد.”

این خانه متعلق به جاش اولسون, فیلمنامه است که با همکاری الیسون. “اسکار” شد الیسون اولین فیلم او هرگز موفق به ایجاد یکی دیگر. Patton Oswalt, کمدین, وارد, پوشیدن, آجر قرمز, کوتاه, و مطابق با hoodie. او در توصیف حضور نادر نمایش فیلم “اسکار” در تئاتر مصر در اوایل دو هزار: “زمانی که هارلن راه می رفت پایین راهرو برای رفتن روی صحنه رفت و با هر دو پرندگان فروزان کوه در می رم کردن مخاطبان راه است.”

الیسون درگذشت در سال 2018 است. او بیوه سوزان نشسته بی سر و صدا در مفصل گردنده صندلی sipping یک مارگاریتا. “شما نمی تواند ذکر ‘اسکار’ در اطراف هارلان در همه,” او گفت:. “او آن را گرفت تا شخصا.” سوزان—الیسون پنجمین همسر— ازدواج کرده بود او را برای سی و دو سال. او یک بار به او یک هدیه تولد از یک رنگ مداد طراحی انجام شده از Elke Sommer با ادیت ، (سر که در طراحی لباس به “اسکار” نیز به نظر می رسد در آن; Sommer یکی از فیلم ستاره.) اخیرا با همکاری یک بایگان سوزان کشف شوهرش اصلی سه صد و چهل و چهار-صفحه اسکریپت. نلسون در حال حاضر متعهد بیشتر از آن را به حافظه است.

مردان کردم miked و “اسکار” پیش بینی شده بر روی یک صفحه نمایش بزرگ در اولسون اتاق نشیمن شروع به رول. “خانم ها و آقایان, ستاره ‘اسکار,’ بزرگ, استفن بوید” نلسون گفت. بوید به عنوان بی روح, amoral بازیگر فرانکی Fane, خندق خود را دوست دختر, بازی های برگزار شده توسط Jill St. John, برای Sommer که او بعد از spurns. Oswalt را در یک کلمه خوب برای بوید که آنتاگونیست به چارلتون هستون بن-هور در William Wyler فیلم. “او می شود یک عمر برای عبور توطئه با گور ویدال پشت هستون را به بن هور را backstory گی” Oswalt گفت.

“تخم مرغ” از “اسکار”
فرانکی Fane پوستی با طراح مد کی برگدال (Elke Sommer) در یک مهمانی.

سنت جان به نظر می رسد در یک ببر راه راه لباس شنای زنانه دوتکه و پنجه نوک دستکش. “او ساخته شده با هنری کیسینجر,” Oswalt گفت: appreciatively. “این مثل این است که به دنبال یک جدید زاپرودر چاپ” نلسون گفت. “این جزئیات! توجه داشته باشید پنجه.” یک ساعت و بیست دقیقه در Oswalt احساس وزن از زمان: “چه کسی رئيس جمهور ؟ چه یک گالن شیر هزینه در حال حاضر؟” او گفت: “مردمی که شما می توانید از خواندن داستان برای کودک خود انجام یک پازل تا به حال یک گفتگو با یک دوست. شما فلش به عقب به این لحظه خود را در بستر مرگ و نفرین خود را. ‘Harlan, هارلان اگر شما وجود دارد! خیلی متاسفم! این فیلم پس fuckin’،’ “

نلسون تولید ورنر هرتزوگ را “برخورد در پایان جهان” و نامزد جایزه اسکار در سال 2009; مسلم است که “مرد روی سیم” برنده خواهد بود او نمی حضور در این مراسم است. اولسون, هم, یک, نامزد جایزه اسکار برای تطابق خود را از “سابقه خشونت” یک مدعی همان سال که “Brokeback Mountain” به دست آورد. “به عنوان هارلن بود و علاقه و گفت: زمانی که ما نوشتن با هم و استدلال, ‘شما یک جایزه اسکار بازنده’, ” او گفت:.

در این فیلم صحنه نهایی فرانکی Fane در جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد. زمانی که Merle Oberon, به خودش, اعلام برنده”Frank . . . سیناترا”—Fane شروع به کف زدن psychotically خود را به صورت یک ماسک از سردرگمی های GIF در هر فریم.

نلسون گفت: “ما باید به سوگند خون سوگند که دفعه بعد همه ما از دست دادن در اسکار, ما ایستادن و انجام فرانکی Fane کف زدن.” ♦

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی