کشیش دکتر ویلیام باربر در جامعه در Coronavirus بحران

در مصاحبه انجام شده بیش از زوم مدنی-حقوق رهبر ارائه نجابت و الهام بخش—و افکار خود را در سال 2020 انتخابات.

Jelani کاب شده برای نیویورکرکه کشیش دکتر ویلیام باربر یک مرد “رانده شده توسط یک فراری امیدوارم که اجدادی نقض ممکن است در نهایت سمان” و “کاریزماتیک خستگی ناپذیر فصیح” در حال انجام مدنی-حقوق کار می کنند.

باربر توسط کشیش Greenleaf کلیسای مسیحی در گوولدزوو, North Carolina. او اختصاص داده شده است که زندگی خود را به خواستار آن است که آمریکایی ها آدرس میراث های سیستمیک بی عدالتی و تلفات که آنها تحمیل از ما فقیرترین و آسیب پذیرترین جوامع است. با کشیش لیز Theoharis او راه اندازی این مردم فقیر را در, مبارزات انتخاباتی در سال 2018; آن است که در نظر گرفته شده برای ساخت Martin Luther King, Jr.’s 1968 کمپین به همین نام است. ابتکار خواستار به عنوان کاب خلاصه تا “فدرال و دولت های زندگی-دستمزد-حقوق صاحبان سهام در آموزش و پرورش, پایان دادن به جرم حبس تک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی و حفاظت از حق رای دادن.”

به باربر گفت: در مصاحبه با زوم در روز چهارشنبه آن را تبدیل شدن همیشه روشن تر است که این بیماری همه گیر کوروناویروس شد نامتناسب صدمه زدن این همان جوامع است. میزان عفونت در شهرستان ها هستند که اکثریت سیاه, سه بار بالاتر از در شهرستان که در آن اکثریت سفید است. میزان مرگ و میر سرسام آور است و شش برابر بیشتر در اکثر شهرستانهای استان است. اختلاف است و به عنوان آشکار در سیاست به عنوان آن را در بهداشت عمومی: ویسکانسین در انتخابات صورت گرفت که روز سه شنبه به رغم تلاش های دولت فرماندار به گسترش رای گیری غایب یا به تعویق انداختن رای گیری خدشه دار شد گزارش از رای دهندگان سرکوب.

آرایشگر که دارای ضعف سیستم ایمنی با توجه به دراز مدت مسئله سلامت بوده است در گوولدزوو برای بیش از چهار هفته اما او سخت در محل کار. پیش دبستانی که خود سازمان اجرا شده بود بازگشایی شد به ارائه مراقبت از کودک به صورت ضروری در مراقبت های بهداشتی و خواروبار کارگران است. وجود دارد یک خطبه عید پاک نوشته شود, ملی, گفتگوی ادیان به طور سازمان یافته ، ما در مورد preëxisting اجتماعی شکاف که اخيرا توسط همه گیر بیآنکه از محرک لایحه توسط کنگره تصویب و وظیفه جلوتر از جو بایدن.

قبل از ما خداحافظی, Barber این سوال را پرسید او بدون شک درخواست از خود را عبادت در عید پاک: “اگر می دانستم که شما تا به حال تنها چهل و هشت ساعت از نفس چپ چه نوع جهان خواهد شما با استفاده از است که نفس به مبارزه ؟ چه نوع از جهان چه نوع از ملت؟”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>