خطرات ناشی از بوریس جانسون بی امان خوشبینی

متی Horwood / گتی / اطلس

کمی بیش از پنج هفته پیش بوریس جانسون محدود به سمت مرکزی تریبون در 10 خیابان داونینگ به صورت روزانه خود را coronavirus نشست خبری. در آن زمان 144 نفر مردهاند در بریتانیا پس از عقد قرارداد COVID-19. جانسون باز با یک شوخی در مورد روزنامه نگاران در اتاق فاصله خود را با رعایت جدید اجتماعی-فاصله دستورالعمل سپس در ادامه می گویند که او به رسمیت شناخته شده نیاز به مردم را یک ایده از چه مدت بحران گذشته خواهد بود. این کشور نمی خواهد خود را تحت مستند برای یکی دیگر از چهار روز اما جانسون در حال حاضر آگاه از روحیه. خانواده هایی بودند که از هم جدا نگه داشته و کسب و کار رنج می بردند و مردم در حال مرگ بودند. بریتانیا او به نظر می رسد تصمیم گرفته اند خواستار خوش بینی.

Flanked توسط خود رئیس پزشکی و علمی مشاوران جانسون گفت که او مطمئن است که انگلیس می تواند در 12 هفته “ارسال coronavirus بسته بندی.” با کمک به کاهش گسترش آن او تصریح کرد: پیشرفت علمی خواهد بود قادر به گرفتن. اختتامیه کنفرانس مطبوعاتی جانسون ساخته شده آشکار سخن گفتن. “من اغلب متهم به بی ارزش boosterish در مورد همه چیز,” او گفت:. “اما من واقعا فکر می کنم که با ترکیبی از این دو چیز ما را به نوبه خود جزر و مد و ما را از طریق آن دریافت کنید.”

نظر ارائه یک نگاه اجمالی در جانسون شخصیت و نوع محاسبات سیاسی و بحث های که اتفاق می افتد در پشت صحنه در دولت او. جانسون مشاهدات در مورد واکنش خود را به “بی ارزش boosterish” نگرش انجام یک ضمنی اذعان شد که در آن همیشه مناسب است. اما در این مناسبت او تحت فشار قرار دادند پیش رو بدون در نظر گرفتن. بریتانیا شد و در آستانه ورود به اورژانس مرحله از بحران که روزانه مرگ و میر را خاموش و اقتصاد خواهد بود قرار داده شده در حمایت از زندگی و در عین حال نخست وزیر معتقد بودند که کشور نیاز به بلند کردن اجسام نه سخنرانی.

جانسون بازگشت به کار امروز پس از عقد قرارداد COVID-19 و در نظر گرفتن دو هفته استراحت و تجدید قوا در خارج لندن با همان پیام است. ظاهر می شود در خارج 10 خیابان داونینگ صبح امروز گفت: در حال حاضر وجود دارد واقعی نشانه های این کشور را در آستانه پیروزی در فاز اول آن مبارزه با کروناویروس, حتی اگر آن را خیلی زود برای پایان دادن به این مستند در توصیف این بیماری به عنوان یک برهمی بود که کشتی به زمین. جانسون به پایان رسید آدرس خود را با یک درخواست برای کشور به رفتن نگه دارید. خواستار یک “روح خوش بینی و انرژی,” او گفت: “اگر ما می تواند نشان دهد همان روح وحدت و عزم و اراده به همه ما نشان داده شده در شش هفته گذشته پس از آن من مطلقا هیچ شکی نیست که ما آن را ضرب و شتم همراه ما خواهد آمد از طریق آن همه سریع تر و انگلستان ظهور خواهد کرد قوی تر از همیشه قبل از.”

این یک کلاسیک Johnsonian شکوفا. نخست وزیر چه یک فرد نزدیک به او که کاهش یافته است به شناسایی بحث داخلی دولت بحث توضیح داده به من به عنوان یک خوش بینی تعصب یک رونالد ریگان–esque تمایل برای مرتفع آفتابی و بهتر فرداها. این چیزی است که او ساخته شده است کار خود را در. کسانی که در اطراف نخست وزیر این باور است که این بخشی از دلیل موفقیت خود را, و به طور خاص توانایی های خود را به درک نیازهای عمومی است. منتقدان خود را رد و آن را به عنوان پوپولیسم.

که خوش بینی است که بخشی از آنچه که باعث می شود او یک سیاستمدار توانمند. به عنوان شهردار لندن او قادر به مهار آن برای کمک به سهولت ملی وحشت در مورد 2012 بازی های المپیک, معروف تمسخر سپس–جمهوریخواه آمریکا نامزد ریاست جمهوری میت رامنی برای بازجویی بریتانیا آمادگی برای میزبانی این بازی ها است. جانسون کشیده همان ترفند کاملا متفاوت پوشش چند سال بعد به عنوان رهبر مبارزه با تروریسم در اروپا, کمپین اتخاذ یک موضع بی امان خوشبینی که منتقدان استدلال به مبلغ make-believe, اما بسیاری از ترک طرفداران اعتباری با اوج تعادل را به نفع خود.

هنوز جانسون در حال حاضر رو به یک چالش ملی در یک به طور کامل در مقیاس های مختلف. سوال این است که آیا چنین فردی می تواند کار دوباره و یا اینکه آیا او نیاز به نشان دادن سمت های مختلف به شخصیت خود را. در عرض سه هفته است که مارس 19 کنفرانس مطبوعاتی جانسون مبارزه با کروناویروس در بخش مراقبت های ویژه. پس از او بستری در بیمارستان هزاران نفر از COVID-19 در بریتانیا در حال حاضر جهانی کانون برای این بیماری و سوالات نصب شده بیش اولیه خود را از دست زدن به بحران در خصوص تصمیم خود برای به اجرا درآوردن ملی مستند زودتر. تا به حال نرم و ملایم و خوش بینی مانع این کشور توانایی شامل آن است ؟

هنوز جانسون در حال شرط بندی بر قدرت خوشبینی برای قرار دادن کشور به هم یک قمار سیاسی است که تعریف نخست وزیری خود را. خوش بینی در چنین لحظه خطرات آمدن در سراسر به عنوان کم عمق زودرس و یا حتی نامناسب—صدها نفر از انگلیسی ها همچنان هر روز می میرند و از جمله پزشکان و پرستاران و تجهیزات حفاظت فردی اجرا می شود ، پیشنهاد او امروز که بریتانیا تا به حال تا کنون عملکرد بهتری نسبت به دیگر کشورها اشاره به این واقعیت است که آن سیستم بهداشت و درمان شده بود غرق خواهد شد و به احتمال زیاد جلب انتقاد داده شده به طور کلی مرگ و ارقام در انگلستان در دوره باقی می ماند به عنوان بالا به عنوان در هر نقطه در اروپا است. اگر Johnson نمی تواند پشت خود را خوش فریم از مرحله بعدی این چالش او را تایید منتقدان’ شدیدترین اتهامات علیه او—که خود flamboyance ماسک یک ناراحتی با جزئیات و دقت است که او نمی خواهد انجام این کار سخت است که زیربنای رهبری است. در سمت تلنگر, الهام بخش, خوش بینی است سمی مثبت بودن یک ایمان کور در حال پیشرفت است حتی زمانی که شواهد نشان می دهد در غیر این صورت. اگر او موفق شود اما راه باز می شود تا برای یک دهه “Johnsonism” و مرمت و بازسازی بریتانیا.

دوگانگی خوشبینی قدرت آن را به الهام بخش و برای سرپوش گذاشتن چیزی است که من تا به حال به یاد بگیرند که بعد از من و همسرم از دست داده و چهار بارداری در 18 ماه. و همچنین آشکار درد از دست دادن و غم و اندوه چیز دیگری ثابت دشوار است به روند ایده من در مورد خودم و جهان, آنچه یک مشاور با بریتانیا خدمات بهداشت ملی توصیف کرد به من به عنوان خرافات موفق باشید و خوش بینی است که ماندن مثبت و نشان دادن انرژی به نحوی اهمیت, برابر, زیست شناسی.

حوادث مانند سقط جنین باید از این ظرفیت به لرزش حس که شما و اعتقاد به سیستم شما ساخته شده است. این ناکارآمدی ماندن مثبت باعث شد من به سوال همه چیز در مورد خودم من حتی آگاه است. Blithely گفتن خودم که این امر می تواند خوب است که این آمار در ما به نفع نشده بود کمک کرده و ممکن است حتی به طور فعال به عنوان مدعی این آمار تغییر کرده است. با هر ریزش کرد و گفت همه چیز خواهد بود خوب بود واقعا خوش بینی اما امتناع از به حقیقت است.

گوش دادن به رادیو یک شب به تازگی متوجه شدم این بیماری همه گیر به حال در معرض تعداد زیادی از مردم به احساسات مشابه. یک تماس گیرنده در LBC ملی ایستگاه های رادیویی مستقر در لندن صحبت می کرد در مورد چالش های زندگی در مستند. او از پیدا کردن این مخلوط عجیب و غریب از انزوا و هراس از مکانهای بسته اما شگفت زده شد که همسر وی نیز در تلاش. او معمولا بسیار مثبت او گفت: در نهایت surmising که او “در حال مبارزه با آن است چرا که او بیشتر از یک فرد مثبت تر از من است.”

عدم کنترل واقعیت بیولوژیکی آسیب پذیری است که به شرایط دشوار و شاید به ویژه پس برای خوش بینانه, مردم, چرا که آن را به چالش اصول بسیار از آنچه آنها باور دارند. در سراسر جهان coronavirus گرفتن زندگی هزاران نفر از مردم در روز است. از کشته شدن نوجوانان با هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی و همچنین بیشتر در معرض خطر یک پرستار بدون تجهیزات حفاظتی سالم پزشکان و مددکاران اجتماعی و بسیاری دیگر در کنار. و آن را تقریبا در زمان نخست وزیر—خوش بینانه ترین, پر انرژی, قوی نخست وزیر در سال های اخیر تاریخ بریتانیا.

برای جانسون بهداشت شخصی بحران را تحت تاثیر قرار خود را غریزی خوش بینی خواهد بود برای او به سوال یکی از اساسی ترین جنبه های که او چه کسی است و چگونه او جهان را می بیند. برای او به رد آن به ناگهان تبدیل به آنگلا مرکل–سبک واقع گرا خواهد بود به دور بخشی از آنچه باعث می شود او یک سیاستمدار توانمند و ناقص یک.

به بسیاری از سیاسی چپ اعتقاد به شخصیت و خود مختاری هستند که راه توجیه امتیاز و مقالات محافظه کار ایمان—اعتماد به نفس, صرفه جویی, فداکاری و کار سخت—صرف برگ انجیر برای پوشش تثبیت نابرابری. در عین حال کسانی که اصول بودند در هسته ریگان و مارگارت تاچر در دوره های تعریف شده توسط هر یک از رهبر امتناع از پذیرش آنچه که آنها را دیدم به عنوان پوسیدگی declinism که در حال گسترش از طریق کشورهای متبوع خود’ سیاسی موسسات. هر دو معتقد بودند که البته تغییر مورد نیاز, خوش بینی, شخصیت, و, تعیین, نه صرف ترفند به سیستم و فن های ارزیابی از آنچه ممکن بود. اعتقاد خود را مورد نیاز بود. آیا مردم در نظر دستاوردهای خود را خوب یا بد چند در حال حاضر می استدلال می کنند که تاثیر خود را چیزی غیر از تحول است.

یکی از واقعیت های چند هفته گذشته اما, این است که خوش بینی صفر پزشکی توانایی برای جلوگیری از گسترش یک بیماری همه گیر. این یک چالش بوده است برای سر نه قلب. کشور به رهبری شخصیت های قوی—Johnson, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده امانوئل پاکسازی در فرانسه—باید نه انجام هر گونه بهتر است و در بسیاری از موارد انجام شده کاملا بدتر از کسانی که به رهبری واقع گرایان مانند مرکل.

اما اگر آن را بیش از حد می گویند شخصیت است که همه چیز آن است که قطعا نیز رفتن بیش از حد می گویند شخصیت چیزی است. شخصیت مهم و سیاستمداران نیاز به بیش از فقط گرفتن در ارقام برای موفقیت است. فرانک Luntz آمریکایی ناظر انتخابات است که شناخته شده Johnson پس از وقت خود را به عنوان دانش آموزان در دانشگاه آکسفورد به من گفت که من تحقیق قبلی پروفایل نخست وزیر است که او تا به حال ندیده کسی “بنابراین بدیهی است که با استعداد و در عین حال به سرعت اخراج توسط منتقدان چون او نمی مطابق با تعاریف خود را و یا انتظارات است.” جانسون مهارت Luntz گفت: به درخواست تجدید نظر به قلب و نه سر. اندرو Gimson یکی از جانسون biographers به من گفت که بخشی از جانسون درخواست تجدید نظر نهفته است در توانایی خود را به صحبت می کنند به مردم و آرمان. “همه ما می خواهیم با حداقل بخشی از ذهن ما به این باور است که بحران می تواند غلبه” او به من گفت. “پس بوریس به عنوان رهبر نشان دادن خود boosterism که او قصد گرفتن ما که در آن ما در واقع می خواهید برای رفتن است.”

مرحله بعدی بحران نقش به برخی از جانسون نقاط قوت بیشتر به وضوح از آنهایی که گذشته اند اما همچنین به برخی از نقاط ضعف خود. برای مثال جانسون است Gimson گفت: من همیشه ترجیح داده انجام “بسیاری از چیزهای ناقص از یک چیز کاملا” انتخاب به مطبوعات در آستانه بر اساس اطلاعات ناقص به جای انتظار تا زمانی که تمام حقایق روشن هستند. در روزها و هفته های آینده این حمل خطر overreaching و overpromising—از حرکت بیش از حد به سرعت بر اساس اطلاعاتی که تایید چیزهایی که او می خواهد درست باشد اما ممکن است. البته این هم یک واقعیت است که در اتهام: به عنوان هنری Kissenger نشد و مهارت رهبری است را به حاشیه تصمیم گیری با اطلاعات ناقص قبل از دیگران راحت انجام گرفتن یک محاسبه قمار و در حال حاضر به تنهایی برای اولین بار.

امروز واقعیت از وضعیت این است که زمانی که جانسون بود و بستری در بیمارستان در مارس 5, مرگ و میر در بریتانیا بود 4,934. امروز او به عنوان بازگشت به کار پس از یک هفته از مراقبت های اضطراری پزشکی و دو هفته استراحت تعداد مرگ و میر بیش از 20 ، 000. چالش خود را در حال حاضر نشان می دهد که او هنوز هم می تواند به شکل دادن به آینده است که خوش بینی می تواند الهام بخش, شخصیت مهم و دارایی است نه یک مسئولیت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>