خطرات ناشی از ساخت بیش از حد بسیاری زیستی آزمایشگاه

A scientist in a full body Tyvek suit with a silhouette of a cow in the background.
تصویر توسط K. L. Ricks

در هفته صبح, Kimberly داد یک virologist و دامپزشک درایو به یک مارینا در نورث ستمفرد, Connecticut. او پارک در کنار همکارانش’ ماشین و درخشان او نشان در سپاه پاسداران در ست غرفه پیاده روی عرشه یک کشتی مسافری. داخل همکاران او تكيه در صندلی های خود خواندن و گوش دادن به هدفون و یا چرت زدن. سوار شدن به آلو جزیره که در آن کار می کنند حدود سی دقیقه است.

آلو جزیره واقع در لانگ آیلند صدا. کم به دریا و پوشش گیاهی آن سه مایل طولانی مثلث متساوی الساقین آن دم با اشاره به سمت شرق. این جزیره به بیش از دو هزار گونه از پرندگان از جمله kestrels بزرگ شاخدار جغد و کمی آبی herons. آلو جزیره حیوانات, بیماری, مرکز داد که در آن کار می کند نیز میزبان یک چرخش بازیگران در حدود چهل یا پنجاه حیوانات—عمدتا گاو و خوک—که زنده را ترک نمی.

با توجه به دستورالعمل صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری آلو جزیره آزمایشگاه عمل در ایمنی زیستی سطح سه. به اصطلاح BSL-3 labs می توانید رسیدگی جدی یا مرگبار پاتوژن که واکسن یا درمان های ممکن است در دسترس مانند سیاه زخم طاعون و یا به تازگی پدید آمده کروناویروس که باعث بیماری COVID-19. در گذشته Dodd مشغول به کار در آزمایشگاه تعیین شده BSL-4 بالاترین سطح است که می تواند رسیدگی هوابرد عوامل بیماری زا که ممکن است غیرقابل درمان. در سال 2014 او در سفر به غرب آفریقا برای مبارزه با شیوع ویروس ابولا است. در زمان کار به عنوان مدیر آلو جزیره های خارجی حیوانات بیماری تشخیصی آزمایشگاه او در مطالعات بیماری های است که می تواند از بین بردن صنعت دام مانند پا و دهان و تب خوکی آفریقایی.

این مقاله تولید شد در یک همکاری بین نیویورکر و بولتن دانشمندان اتمی.

پس از پیاده از کشتی Dodd تخته یک اتوبوس شاتل که او را طول می کشد به یک ساختمان اداری متصل به یک بزرگتر سفید آزمایشگاهی پیچیده است. او بازدیدکننده داشته است دفتر او است که از نظر آب و سپس شروع روند ورود آزمایشگاه. او عبور از کف به سقف و امنیت گردان سرنشین دار توسط دو نگهبان. او برگ او لباس و کفش و جواهر در یک اتاق قفل و سپس در یک اتاق دوم تغییرات به مالش و جوراب پنبه; او همچنین ممکن است در یک سوم اتاق قرار داده و در چکمه های لاستیکی محافظ عینک دو دستکش و یک دست کت و شلوار بدن شده Tyvek. قبل از ورود به “کثیف” اتاق که در آن عوامل بیماری زا و یا حیوانات در حال حاضر او چک یک انفجار شاخص به مطمئن شوید که هوا بودن پمپ در جای جریان است. هنگامی که Dodd برگ آزمایشگاه او حذف دنده محافظ و یک پروتکل موظف پنج دقیقه. او و همکارانش در حال ممنوع از آوردن کفش مواد غذایی ظروف در خانه کشتی; اگر آنها کار کرده ام در یکی از حیوانات, اتاق آنها باید قرنطینه خود را از دام به مدت حداقل پنج روز.

آلو جزیره اقدامات ایمنی و جدا از محل به منظور جلوگیری از بیماری های مورد مطالعه وجود دارد از فرار و آلوده کردن آمریکا گله. توقف گسترش پا و دهان بیماری است به خصوص دشوار است: آن را قادر به سفر در یک شلوار پا و یا یک گل پخش تایر. پس از شیوع در سال 2001 انگلیسی کشاورزان مجبور شدند برای کشتن برخی از شش میلیون گوسفند و گاو و خوک دفن لاشه آنها در گورهای دسته جمعی و یا سوزاندن آنها در pyres. اگر این بیماری پیدا شد در میان امریکایی, گاو, گوشت گاو صنعت به ارزش حدود شصت و هشت میلیارد دلار در سال را بلافاصله تعطیل.

در روزهای آفتابی داد گاهی اوقات صرف خانه سفر در کشتی سقف عرشه تماشای پرندگان قایق و جزیره عقب ساحل. او نمی خواهد که این منظره رفت و آمد برای همیشه لطفا برای. در چند سال آینده داد و بسیاری از دانشمندان دیگر در آلو جزیره خواهد شد نقل مکان به یک مرکز جدید که در حال حاضر تحت ساخت و ساز. بر خلاف Plum Island ملی زیستی و کشت و مرکز دفاع (N. B. A. F.) نمی تواند از نظر جغرافیایی جدا شده است. از آن خواهد شد واقع در منهتن کانزاس یک شهر دانشگاهی در وسط دام کشور.

N. B. A. F. بخشی از یک گسترده ای گسترش در تعداد آمریکایی بالا مهار labs آغاز شد که پس از 9/11 حملات تروریستی را نشان می دهد و هیچ نشانه ای از کند. حملات و anthrax نامه که به دنبال گالوانیزه هزینه های امنیت زیستی; در نتیجه رشد در BSL-3 و BSL-4 امکانات گسترش تحقیقات ما ظرفیت. اما این گسترش نیز ایجاد خطرات خاص خود. هیچ آزمایشگاه کامل است و حتی به خوبی اجرا امکانات رنج می برند نقض. جدید labs در حال گسترش جغرافیایی و هیچ قدرت مرکزی تنظیم آنها و یا مانیتور خود را گسترش. تصمیم به ساخت N. B. A. F. در منهتن است که خانه را به دانشگاه ایالتی کانزاس بود عمیقا ستیز. حامیان استدلال کرد که محل آن در عمده کشاورزی دانشگاه می تواند سرعت خود را در پاسخ به تهدیدات جدید. منتقدان نگهداری می شود که ساختمان حیوانات-بیماری آزمایشگاه در چنین نزدیکی به مزارع و feedlots بود بی پروا و افزایش احتمال وقوع فاجعه بار.

جدید کروناویروس غوطه ور است ما را به یک عفونی-بیماری های بحران که با ما در حال تلاش برای کنار آمدن. به عنوان ما پاسخ سال-بحث طولانی بیش N. B. A. F. افزایش نگرانی سوال در مورد آمریکا biodefense سیاست. را بیشتر labs کمک به ما در مبارزه با شیوع بیماری? و یا در حال ساخت بیش از حد بسیاری از آزمایشگاه در بیش از حد بسیاری از مکان ؟ که اگر هر کسی مسئول مطمئن شوید که آزمایشگاه به خوبی اجرا—یا گفت: “توقف”?

در سپتامبر 2008, سیاه, قرمز و سفید بیلبورد به نظر می رسد بیش از 18 بزرگراه یکی از معابر اصلی پیشرو در داخل و خارج از منهتن. در نامه بیش از حد بزرگ به دست این نشانه بخوانید “هیچ NBAF جوانه آزمایشگاه!” آن را به حال ساخته شده توسط بارت توماس نسل سوم Manhattanite و نسل دوم صاحب توماس و نشانه و گرافیک. سال قبل از توماس شنیده بود که در دانشگاه ایالت کانزاس در حال اجرا به میزبان جایگزینی برای آلو جزیره حیوانات بیماری های مرکز. در نیویورک و سناتور هیلاری کلینتون و نماینده تیموتی اسقف که منطقه شامل شرق لانگ آیلند شد مخالفت با برنامه های به روز رسانی زمان آلو جزیره آزمایشگاه از BSL-3 به BSL-4. به عنوان یک نتیجه, Department of Homeland Security (D. H. S.), جستجو برای دیگر سایت ها.

توماس به عنوان خوانده شده که پیشنهاد BSL-4 آزمایشگاه رسیدگی خواهد آنسفالیت ژاپنی و Nipah و, ابولا, ویروس, که نرخ مرگ و میر بالا در افراد است. آن را نیز مطالعه پا و دهان بیماری می شود و مجهز به رسیدگی به تب خوکی و آنفلوآنزای مرغی—بیماری قادر به پاک کردن کل خوک و مرغ عملیات. توماس که پسر و نوه ها نیز از زندگی در منهتن بود بهت زده و نگران این ایده که نمونه از این بیماری ها ممکن است به ارمغان آورد از یک جزیره دورافتاده آزمایشگاه به زادگاه خود.

به عنوان کلمه جدید آزمایشگاه گسترش یک گروه مخالف coalesced—اتحاد همسایگان churchgoers اساتید و دامداران و دیگر نگران شهروندان است. سیلویا Beeman, یک هنرمند و سابق دستیار تحقیق در ویروس شناسی و زراعت در بخش Kansas State University, گردش طومار مخالفت با آزمایشگاه است. لایحه Dorsett یک نجار و فعال محیط زیست, نوشت نامه به سردبیران منهتن جیوه و Topeka Capital-مجله. این گروه با حضور انجمن های عمومی برگزار شده توسط ایالت کانزاس و D. H. S.—گاهی اوقات در آشکارا ناخوشایند زمان و مکان است. (یک برنامه ریزی شد در یک ساختمان احاطه شده توسط ساخت و ساز.) در یک جلسه توماس فشرده مقامات در مورد اینکه چرا آنها فکر N. B. A. F. باید به منهتن. یک مقام مسئول توضیح داد که در حالی که یک حادثه در آلو جزیره می تواند بر بیست و نه میلیون نفر در یک حادثه در شمال شرق کانزاس تاثیر می گذارد بسیار کوچکتر تعداد.

D. H. S. شد توزین “پذیرش جامعه” به عنوان یکی از آن سایت-معیارهای انتخاب; فعالان امیدوار به نشان می دهد که Manhattanites نیست قبول. مخالفت موثر بوده است در جاهای دیگر. در تریسی, کالیفرنیا که در آن آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور پیشنهاد کرده بود در محل آزمایشگاه یک سازمان مردمی محلی کمک کرد تولید بیش از هفت هزار تماس و نامه در مخالفت با آن. محلی وکیل ثبت اختراع نیز پیشگام موفق جنبش مقاومت در دانشگاه ویسکانسین. توسط 2008, D. H. S. حال winnowed آن longlist ممکن است N. B. A. F. مقصد به شش فینالیست. علاوه بر این آلو جزیره—شاید مخالفت با ارتقاء می تواند غلبه بر—چهار نفر دیگر شد بوتنر کارولینای شمالی (بخشی از تحقیقات مثلث جمعیت 2.2 میلیون); سن آنتونیو, وابسته به تکزاس (جمعیت 1.5 میلیون); Flora, می سی سی پی (قسمت بیشتر جکسون جمعیت 583,080); و Athens, Georgia (جمعیت 211,802). منهتن—low-rise شهر جدا از خانه و تاریخی ساختمان سنگ آهک—شد و تا کنون کوچکترین شهری منطقه در فهرست پنجاه و پنج هزار نفر.

از اواخر نوزده-نود پت رابرتز, کانزاس سناتور شده بود هل دادن برای یک biodefense تسهیلات در دولت او امیدوار است برای تبدیل منهتن به “دره سیلیکون برای biodefense.” در سال 1999 در رابرتز اصرار سه K دولت-اعضای هیات علمی—Ron Trewyn استاد زیست شناسی و دین و جری و نانسی Jaax پزشکی-دفاع کارشناسان که می خواهم به نظر می رسد به عنوان شخصیت های ریچارد پرستون را 1994 کتاب “داغ”منطقه—توسعه یک طرح برای یک مرکز است که می تواند در مطالعه بیماری های عفونی در گیاهان و حیوانات و عرضه مواد غذایی. در سال 2008 یک نسخه پیشنهادی خود را افتتاح آزمایشگاه به عنوان یک BSL-3 مرکز به نام امنیت زیستی موسسه تحقیقات. سپس توسط D. H. S. آغاز شده بود با توجه به سایت برای N. B. A. F. رابرتز شخصا به دادگاه تجدید نظر به مقامات دولت, میزبانی آنها را بر روی بازدیدکننده داشته است به K-دولت است. او گفت: در یک جلسه مشترک از ایالت کانزاس مقننه است که “تامین امنیت این مرکز خواهد بود اگر نه بزرگترین توسعه اقتصادی, طرح های دولت در تاریخ است.”

در ژانویه 2009, D. H. S. تصمیم گرفت در منهتن. قبل از کنگره منتشر شد بودجه لازم برای D. H. S. آن مورد نیاز آژانس برای تولید یک مفصل “سایت خاص ارزیابی ریسک” است که می تواند مورد بررسی توسط آکادمی ملی علوم. در سال 2010 آکادمی کمیته که شامل بیش از یک دوجین علم و سیاست کارشناسان دریافتند که این طرح را “نه حساب به صورت کلی خطرات مرتبط با عامل NBAF و انجام پا و دهان بیماری, ویروس, کار در منهتن کانزاس است.” این گزارش به این نتیجه رسیدند که در یک پیش بینی از پنجاه سال عمر احتمال یک پا و دهان شیوع نشات گرفته از آزمایشگاه بود حدود هفتاد درصد است. برای مدت زمان ساخت و ساز در انتظار قرار داده شد. مردم محلی همچنان به اعتراض. در سال 2012 استفن اندرسون مادام العمر گله دار صحبت در یک جلسه در آزمایشگاه. “شغل سیاست و حمایت” گفت: تا به حال کور سیاستگذاران. بعد اندرسون با ارسال نامه ای به سردبیر Topeka Capital-مجله. “این کمیته مقرر کرده است همه خوب است,” او نوشت. “در عین حال که برخی از وحشتناک سطح 4 پاتوژن فرار از منهتن زیستی آزمایشگاه تمام افزوده خواهد گریه با ندامت.”

در 1346 مغول یکباره مرده قربانیان طاعون به ژنوایی شهر Caffa. در 1763 انگلیسی رهبران در فورت پیت—در حال حاضر پیتسبورگ—به پتو از آن آبله بیمارستان به بومیان آمریکا ندارند. اما دوران مدرن از biowarfare نمی شروع تا اواخر قرن نوزدهم زمانی که دانشمندان به درک که میکروب باعث بیماری است. آلمان راه اندازی اولین دولتی بیولوژیکی-برنامه سلاح حدود 1914; ایالات متحده و به دنبال آن در سال 1942.

ژاپن بیولوژیکی حملات در چین در طول نوزده-چهل سالگی که توسط برخی برآوردها منجر به کشته شدن دهها هزار نفر از مردم باقی می ماند تاریخ کشنده ترین; در میان استراتژی های دیگر در ژاپن کاهش یافته است طاعون آلوده کک از هواپیما. پس از جنگ جهانی دوم هر دو ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی آغاز شد و مسترینگ پیچیده آئروسل تحویل تکنیک های. شدت دستپاچه شده توسط مخرب بالقوه از biowarfare رئیس جمهور ریچارد نیکسون فسخ آمریکا برنامه در سال 1969; این کنوانسیون سلاح های بیولوژیکی که ممنوع توسعه و در اختیار داشتن bioweapons زمان اثر در سال 1975. کنوانسیون شده است گستاخی نقض ویژه عراق و اتحاد جماهیر شوروی. (در سال 1979 اتحاد جماهیر شوروی آزمایشگاه در سوردلوسک به طور تصادفی منتشر پف اسپور سياه زخم به آسمان قتل در حدود شصت و چهار نفر; تا به حال باد است باد در جهت مخالف صدها هزار نفر می توانست درگذشت.) هنوز این کنوانسیون نیز تقویت گسترده معنا که bioweapons می شدید خطرناک است و از نظر اخلاقی منفور. اگر چه چند دولت ها و جنایتکاران را ساخته اند low-tech تلاش برای آلوده کردن آب و غذا و یا لباس را دارد دولت-در-دولت جنگ بیولوژیکی پس از جنگ جهانی دوم است.

با این وجود در نوزده-نود سیاستگذاران آمریکایی شروع به رشد می کنند به طور فزاینده ای نگران biowarfare. به عنوان اتحاد جماهیر شوروی از هم پاشیده بالا-مشخصات فرار کن Alibek نشان داد استادانه درست شده از طبیعت کشور خود را bioweapons برنامه; تکثير شد یک نگرانی است. اینترنت نیز تهدید به تکنولوژی های قابل دسترس بیشتر. در سال 1999 کمیته نیروهای مسلح سنا در ایجاد یک کمیته فرعی در حال ظهور تهدیدات و قابلیت های متمرکز بر مقابله با گسترش سلاح های کشتار جمعی از جمله سلاح های بیولوژیکی است. آن صندلی بود سناتور پت رابرتز از کانزاس است.

در سال 2001 یک هفته پس از 9/11 حملات تروریستی یک سری از پاکت وارد ایالات متحده سیستم پستی, خطاب به رسانه ها و سیاستمداران است. آنها موجود ناشناس یادداشت های دست نویس و گرد و غبار ریز است که تبدیل به Bacillus anthracis این باکتری است که باعث anthrax. اسپور سياه زخم سفر می تواند به راحتی در هوا شناور; پنج نفر از افرادی که در معرض نامه درگذشت و هفده بیشتر در بیمارستان بستری شد. دفتر تحقیقات فدرال شروع به شکار برای مقصر است. حروف اشاره به 9/11 و شامل عباراتی مانند “مرگ بر آمریکا” و “خدا بزرگ است” و آژانس اطلاعات مرکزی و ارتش ایالات متحده مورد بررسی قرار گرفته ممکن است روابط بین حروف و القاعده. آنها جستجو دفاتر سلطان Bashiruddin محمود پاکستان دانشمند هسته ای و کاردانی اسامه بن لادن پیدا کردن یک فایل از اطلاعات در مورد واکسن سیاه زخم و یک نمودار از یک بالون در نظر گرفته شده برای انتشار اسپور سياه زخم به اتمسفر است.

بیوتروریسم بود در حال حاضر یک اولویت در بالاترین سطوح دولت. در ماه ژوئن سال 2002 جورج دبلیو بوش رئیس جمهور لایحه را امضا معرفی کشت و مقررات جدید در میان آنها قوانین در مورد کسی که اجازه داده شد برای رسیدگی به لیست “را انتخاب عوامل”—میکروب خطرناک تلقی می شود قابل استفاده به عنوان سلاح. بین سال های 2001 و 2006 دولت فدرال صرف سی و شش میلیارد دلار گسترش آن biodefense قابلیت های. به عنوان بخشی از این تلاش های آلو, جزیره, حیوانات, بیماری, مرکز اجرا شده توسط وزارت کشاورزی از سال 1954 بود جذب جدید وزارت امنیت داخلی.

قبل از سال 1990 وجود داشته است و تنها دو BSL-4 آزمایشگاه در ایالات متحده: یکی در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا و یکی دیگر در ارتش ایالات متحده موسسه تحقیقات پزشکی بیماریهای عفونی (U. S. A. M. R. I. I. D.) در فورت Detrick, مریلند. در نوزده-نود و سه اضافه شد. در هفت سال پس از 9/11, ایالات متحده باز ده. در گزارش 2007, کیت رودز و سپس کارشناس ارشد در دفتر پاسخگویی دولت (G. A. O.)—مستقل ناظر است که انجام تحقیق و پژوهش برای کنگره—مشاهده شده بود که “عمده گسترش بالا مهار BSL-3 و BSL-4 آزمایشگاه در حال وقوع است در ایالات متحده است.” رودز شمارش پانزده شناخته شده آمریکایی BSL-4 labs (از جمله N. B. A. F.) اما نشان می دهد که وجود دارد می تواند دیگران; تعداد BSL-3 labs به نظر می رسد افزایش یافته است و حتی بیشتر. “هیچ یک آژانس فدرال می داند که چگونه بسیاری از جمله آزمایشگاه وجود دارد در ایالات متحده” رودز نوشت و “هیچ کس مسئول تعیین مجموع خطرات مرتبط با گسترش این مهار labs.” در نظریه فدرال انتخاب عامل برنامه نگه زبانه ها از هر آزمایشگاه در اختیار داشتن یک ماده را در فهرست خود به ثبت نام; یک سال 2017 گزارش از G. A. O. شمارش دو صد و هفتاد و شش بالا مهار را انتخاب کنید-نماینده آزمایشگاه در ایالات متحده است. اما تعداد واقعی است که تقریبا قطعا بالاتر, زیرا هر خطرناک بیماریزا در فدرال لیست.

در تابستان سال 2008 در همان زمان که D. H. S. شد انتخاب یک سایت برای N. B. A. F. F. B. I. اعلام کرد که آن را پیدا کرده بود فرستنده anthrax نامه: بروس Ivins های ذهنی ناپایدار biodefense محقق با امنیت در سطح بالا گواهی عدم سوء پیشینه در U. S. A. M. R. I. I. D. Ivins درگذشت آشکار خودکشی قبل از او می تواند رسما متهم شده; پس از آن روزنامه نگاران به پرسش های مطرح شده در مورد برخی از شواهد علیه او. همه همان امکان Ivins دخالت مطرح شده سوالات نگران کننده برای کسانی که کار در biodefense. “تر شوم تهدید از تروریست ها گرفتن زیست شناسی” اپیدمیولوژی علی خان نوشت و در سال 2016 کتاب “آینده همه گیر” می تواند “زیست شناسان گرفتن تروریسم است.”

منهتن است که احاطه شده توسط یک دریا نورد طلایی چمن—سنگ چخماق تپه ها, شمال امریکا, تاریخ و زمان آخرین باقی مانده tallgrass دشت. “هیچ چمن در هر جایی می تواند قرار دادن وزن در گاو با سرعت بیشتری و یا بیشتر از لحاظ اقتصادی” جیم شادی یک مورخ دامداری نوشت. در قرن نوزدهم cattlemen از تگزاس و جاهای دیگر شروع به رانندگی خود گله زمینی به چراندن در Flint Hills. امروز کانزاس است که در مرکز جغرافیایی آمریکا گوشت گاو میباشد. این سومین گاو-تولید دولت در این کشور و همسایگان آن — نبراسکا, اوکلاهما, Missouri, و, کلرادو—همه در ده.

در طول و پس از N. B. A. F. سایت-فرآیند انتخاب بسیاری از دانشمندان آن را گیج کننده است که هر کسی که در نظر گرفتن نصب یک مهار حیوانات-بیماری آزمایشگاهی در وسط دام کشور است. “در آن معنا ندارد—آن را فقط مجنون” لورا H. کان یک پزشک و محقق کنونی دانشگاه پرینستون برنامه دانشگاه علوم و امنیت جهانی به من گفت. ابیگیل کنراد بود که یک زیست شناس تکاملی در K-دولت وقتی D. H. S. شد و ساخت آن انتخاب گفت که این تصمیم “مخالف دلیل”; شوهرش, Gary همچنین یک زیست شناس آن را به نام “فراتر مضحک” “تقریبا جنایی” و “واقعا احمقانه است.”

هنگامی که شما با پا و دهان حیوانات با cloven سم گاو, گوسفند, بز, خوک, گوزن, گاومیش کوهان دار امریکایی—پایین آمدن با تب و درد تاول. یک شیر گاو تولید می تواند به کاهش است. بالغ حیوانات می توانید از دست دادن وزن و آنهایی که جوان می میرند. حیوانی که انگلیس هنوز هم می تواند در انتقال بیماری به دیگران. با توجه به نویسندگان 2013, مقاله در مجله پیشگیرانه دامپزشکیدر کشور هستند که رسما پا و دهان-رایگان اما تجربه های گاه به گاه شیوع “هزینه های درگیر در به دست آوردن وضعیت شده اند زیاد است.” در سال 2001 پا و دهان شیوع در انگلستان محرومیت مناطق سفر دشوار است; گردشگری از خارج از کشور کاهش ده درصد است. هزینه نهایی حاوی وقوع بود نزدیک به پنج میلیارد دلار امروز. منبع آن نامشخص باقی مانده است.

در سال 2007 بریتانیا با تجربه دیگری کوچکتر foot-and-mouth شیوع تنها با هشت مورد تأیید. در این مثال محققان قادر به ردیابی عفونت به Pirbright موسسه مشهور جهان بالا مهار حیوانات-بیماری های مرکز تحقیقات در ساری. یک ساختمان در Pirbright تا به حال پیری معیوب ناودان پلاستیکی; باران های سنگین احتمالا شسته ویروس زنده از معیوب تخلیه به باز کردن جایی که لاستیک کامیون آن را برداشت. با توجه به G. A. O. یک دلیل برای محدود foot-and-mouth مطالعه به یک جزیره است که “همیشه وجود دارد خطر ابتلا به برخی از آزادی از هر biocontainment تسهیلات است.” در واقع فقط به این دلیل پا و دهان بیماری نمی تواند به ارمغان آورد را بر روی سرزمین اصلی ایالات متحده بدون اجازه صریح از وزیر کشاورزی.

در زمان به اندازه کافی طولانی مقیاس اتفاقات ناگوار در بالا مهار labs احتمالا اجتناب ناپذیر است. در مارس سال 2004 پس از فارغ التحصیل دانشجوی پزشکی در موسسه ملی ویروس شناسی در پکن بود که تحقیق ناگهانی سندرم حاد تنفسی (سارس) شد آلوده و انتقال آن به یک پرستار که به نوبه خود آن را به پنج نفر دیگر از جمله مادر او که درگذشت. در سال 2006 یک دانشمند در Texas A&M University بیمار زمانی که او آلوده به باکتری بروسلا; او می خواهم آن را کردم در حالی که تمیز کردن تجهیزات. در سال 2014 کارگران پاکسازی یک اتاق ذخیره سازی در موسسه ملی بهداشت در مریلند پیدا لوله های شیشه ای حاوی ویروس آبله یک بیماری است که تا به حال ریشه کن شده است در سال 1980. (دانشمندان بر این باور بودند که همه آنها به جز دو انبارهای—یکی در سیبری دیگر در آتلانتا—نابود شده بود.) همان سال C. D. C. نشان داد که کارکنان خود را تا به حال به طور تصادفی در معرض هشتاد و چهار کارگر به زندگی سیاه زخم با ارسال غیر غیر فعال و نمونه و بین labs. در حالی که تحقیق در مورد آن حادثه را کشف چهار اضافی اتفاقات ناگوار از دهه های قبلی.

تاسیسات نظامی اشتباه ، در سال 2015 وزارت دفاع نشان داد که در این دوره از یک دهه ارتش Dugway Proving Ground, در یوتا فرستاده بود و پنج صد و هفتاد و پنج محموله از زندگی سیاه زخم باکتری ها به یک صد و نود و چهار آزمایشگاه در ایالات متحده و هفت کشور دیگر. (کارگران متهم با استفاده از تابش اشعه به ارائه اسپور سياه زخم بی اثر قبل از حمل و نقل آنها تا به حال بررسی تا مطمئن شوید که روش کار کرده بود.) در 2015 گزارش “Biolabs خود را در حیاط خلوت” آمریکا امروز صدها مستند از نقض ایمنی و حوادث در بالا مهار labs و در سال 2014 نگهبان در بر داشت که با امنیت بالا labs تجربه کرده بودند بیش از صد نزدیک نتواند و یا حوادث در پنج سال.

از تقویت دیوار به پیچیده فیلتر هوا امروز state-of-the-art آزمایشگاه هستند امن تر از همیشه است. اما هیچ آزمایشگاه کامل است. حتی جزیره آزمایشگاه باید نقاط ضعف: جداسازی است که باعث می شود آنها را امن تر می کند و آنها را گران تر برای ساخت و حفظ و ارتقاء آنها به موضوع طوفان که می تواند آسیب به زیرساخت ها و جلوگیری از کارمندان از نمایش برای کار. در نظر لری بارت مدیر آلو جزیره حیوانات بیماری مرکز آب نیست مانع غیر قابل عبور برای بیماری: یک ثابت به اندازه کافی باد حمل می تواند یک aerosolized پا و دهان ویروس در سراسر کانال.

آن را وسوسه انگیز برای دیدن ساخت و ساز جدید در آزمایشگاه به عنوان یک منطقی پاسخ به تهدیدات بیولوژیکی. اما کمبود آزمایشگاه لزوما تنگنا در طول بحران. “ما underprepared برای جامعه انتقال جدید کروناویروس یک BSL-3 پاتوژن در بخشی به دلیل C. D. C. F. D. A. تا به حال توسعه یافته تحویل داده شده و صادر شده تایید برای بهداشت عمومی آزمایشگاه برای استفاده از آزمون های تشخیصی مناسب” خان گفت. “آنچه که ما در حال دیدن است نه لزوما عدم آزمایشگاه” Filippa Lentzos یک محقق ارشد در تهدیدات بیولوژیکی در کالج کینگ لندن به من گفت. بزرگترین چالش های مطرح شده توسط رمان coronavirus او ادامه داد: تا به حال با تماس با ما-ردیابی و ارتباطات—آماده سازی عمومی های دقیق اعداد و مبارزه با گسترش اطلاعات غلط.

هیچ سوالی وجود دارد که جهان نیاز به آزمایشگاه مانند N. B. A. F. سوال این است: چگونه بسیاری از آزمایشگاه مانند N. B. A. F. آن نیاز دارید ؟ اگر دولت نگران است در مورد آتش سوزی آن می تواند ساخت ایستگاه آتش بدون افزایش خطر آتش سوزی و شکستن. اما بالا مهار آزمایشگاه متفاوت است. حتی به عنوان تحقیق در مورد عوامل بیماری زا کاهش می دهد جمعی ما خطر افتتاح آزمایشگاه آن را افزایش می دهد. در سال 2016 Lentzos و دیگری امنیت زیستی متخصص گرگوری Koblentz از George Mason University, چاپ مقاله رقیب که یک افزایش چشمگیر در تعداد آزمایشگاه و دانشمندان در حال کار بر روی پاتوژن خطرناک بود اضافه کردن به جمعی ما خطر است. آنها شناسایی تعدادی از خطرات بالقوه از جمله اتفاقی منتشر کارگر عفونت سرقت و خودی تهدید. (دولت های خارجی آنها پیشنهاد می شود همچنین ممکن است تفسیر عظیم گسترش در آمریکا تحقیقات زیادی از این بودجه توسط وزارت دفاع به عنوان پوشش برای حمله bioweapons برنامه جرقه biodefense مسابقه تسلیحاتی.)

در مقاله خود Lentzos و Koblentz بحث در مورد شرایطی که تحت آن دولت باید با در نظر گرفتن ساختمان جدید آزمایشگاه. زیرا آزمایشگاه های گران قیمت برای ساخت و حفظ آنها در نوشتن آن ممکن است عاقلانه به نگه کردن اگر این احتمال وجود دارد که بودجه نمی تواند پایدار باشد. آمریکا biodefense بودجه است که اغلب غیر قابل پیش بینی: در حالی که کنگره را تایید کرده است coronavirus-پاسخ بسته از بیش از هشت میلیارد دلار کاخ سفید بودجه برای سال 2021 در ماه فوریه منتشر شد پیشنهاد برش C. D. C. بودجه توسط شانزده درصد است. (این کاهش شامل بیست و پنج میلیون دلار کاهش به بهداشت عمومی آمادگی و پاسخ برنامه و هجده میلیون دلار کاهش به یک بهداشت و خدمات انسانی به نام ابتکار عمل بیمارستان آمادگی برنامه که بودجه منطقه ای مراکز درمان ابولا و دیگر “ویژه عوامل بیماری زا است.”)

حکومت یکی دیگر از عوامل مهم: قوانین و مکانیسمهای اجرایی نیاز به آدرس dual-استفاده از پژوهش و مسئول علم و شفافیت است. “تا زمانی که همه کسانی که بیت است که سقوط تحت حکومت در حال راه اندازی آن را قطعا درست نیست برای حفظ گسترش تعداد آزمایشگاه” Lentzos گفت. در ایالات متحده این حکومت از بالا مهار labs آشفته است تلاش. موسسه ملی بهداشت و ایمنی و بهداشت شغلی و مدیریت هر دو ورزش برخی از نظارت و فدرال انتخاب عامل برنامه بازرسی labs که مسئولیت رسیدگی به عوامل بیماری زا در آن لیست. در عین حال آن را آسان برای labs به سقوط از طریق ترک ها از یک لیست بر اساس مقررات حکومت. برای مثال در سال 2017, محققان در کانادا دوباره به horsepox ویروس, که, به دلیل آن است که منقرض شده است نه یک انتخاب عامل. اگر چه horsepox نمی تواند آلوده مردم این تحقیق همچنین نشان داد که چگونه یک آزمایشگاه ممکن است دوباره ایجاد آن پسر عموی آبله که می توانید.

پس از آن در سال 2007 گزارش G. A. O. منتشر کرده است دو گزارش در گسترش بالا مهار labs. “از دیدگاه استراتژیک, هنوز هم وجود دارد هیچ استراتژی فراگیر برای تعیین BSL-3 و BSL-4 امکانات” Tim افراد این سازمان در حال حاضر رئیس دانشمند گفت. در آن 2016 گزارش منتشر شده تحت فرد امضای G. A. O. نوشت که “موجود نظارت از بالا مهار آزمایشگاه است تکه تکه” و “متکی به خود-پلیس.”

چهل و هفت هکتار سایت به زودی اشغال شده توسط N. B. A. F. است که در شمال این ایالت کانزاس پردیس. آن را حدود نیم مایل از استادیوم فوتبال که جذب به عنوان بسیاری از پنجاه هزار Wildcats طرفداران در بازی زمان آن را نیز حدود یک هزار پا از دام در دانشگاه گوسفند و گوشت بز مرکز و همان فاصله از Meadowlark تپه یک خانه بازنشستگی. آن را به طور مستقیم در مجاورت یک پنجاه و هشت واحد مسکن کم درآمد توسعه است. آن را تبدیل خواهد شد به طور کامل عملیاتی در سال 2023 در هزینه $1.25 میلیارد دلار (حدود سه بار اصلی آن هزینه پیش بینی شده).

عروج از طریق کریستی با نود و تخت است منهتن در تنها بیمارستان. کارولین Koehn آن مدیر ایمنی و مدیریت اضطراری گفت که آن را انجام نمی دهد هر چیزی به طور خاص برای آماده سازی برای امکان انتشار اتفاقی در N. B. A. F.: “از آنجا که ما در حال حاضر طرح جامع” او گفت: “ما احساس بسیار صالح به پاسخ و ما باید اعتماد کامل در شایستگی خود را.” از طریق کریستی در حال حاضر عفونی-بیماری متخصصان در کارکنان و همچنین پیشرفته biocontainment واحد. دیوید هاگ سابق اورژانس-مدیریت coördinator برای کانزاس وزارت کشاورزی—او در حال حاضر با این نسخهها کار برای ملی کشاورزی و امنیت زیستی مرکز در K-دولت—به من گفت که دولت میزبان سالانه بیماری-پاسخ تمرین برای هفت سال گذشته اغلب متمرکز بر پا و دهان. این تمرینات شامل به عنوان بسیاری به عنوان سه صد و پنجاه نفر به نمایندگی های متعدد فدرال و سازمان های دولتی. مانند Koehn او مطمئن است که دولت آماده شده است.

N. B. A. F. s حامیان اغلب ارائه آن را به عنوان یک ریسک تسهیلات. “این خواهد بود که مطمئن ترین مرکز آزمایشگاه احتمالا تا کنون ساخته شده” یک کارشناس سیاست از فرماندار سم براون بک دفتر گفت: شرکت کنندگان در یک جلسه عمومی در سال 2012. همان سال منهتن جیوه به نقل از لایل باتلر رئیس جمهور در شهرستان اتاق بازرگانی این ادعا که موجود BSL-4 امکانات “کار بدون حادثه است.” دانشمند سیاسی Kennette بندیکت که متخصص در علم و سیاست امنیتی نوشته است در مورد “اسطوره 100 درصد ایمنی” است که باعث می شود آن را آسان تر به فروش عمومی در پروژه های پیچیده اما می تواند سازش توانایی برنامه ریزان به قاضی خطرات. در 2014 مقاله برای بولتن دانشمندان اتمیبندیکت کاوش چگونه اسطوره گذاشته بود زمینه را برای سال 2011 فاجعه فوکوشیما در ژاپن:

هسته ای شرکت ها و تنظیم کننده های خود را به قبول اسطوره به عنوان
واقعیت اعتقاد داشتند که آنها تا به حال انجام همه چیز ممکن است به
قدرت خود را از گیاهان امن است. اما این اسطوره منجر به منحرف نتیجه: اگر
قدرت شرکت های شناسایی و پیشرفت لازم است یا
صحنه تصادف-آمادگی دریل آنها را نشان می دهد که هسته ای
قدرت بود و نه کاملا امن و آنها معتقد بودند که
پایان حمایت خود را از قدرت هسته ای است. ترس از عدم پذیرش
هسته ای اپراتورهای بودند و تمایلی به انجام ارتقاء ایمنی و
حتی پنهان مشکلات.

پس از آکادمی ملی علوم با انتقاد از وزارت امنیت داخلی N. B. A. F. ارزیابی ریسک در سال 2010, D. H. S. آماده یک به روز رسانی گزارش. که در آن آکادمی پیشنهاد کرده بود که احتمال foot-and-mouth انتشار در N. B. A. F. خواهد بود به عنوان بالا به عنوان هفتاد درصد تجدید نظر D. H. S. گزارش استدلال کرد که احتمال به طور چشمگیری پایین تر: تنها یک دهم از یک درصد است. آکادمی کمیته یافت افت شدید به طرز مشکوکی در یک عمل متقابل آنها با انتقاد از به روز رسانی را “بیش از حد خوش بینانه و پشتیبانی برآورد خطای انسانی میزان اهمیت جلوه عفونی مواد در دسترس برای انتشار و نامناسب درمان وابستگی ابهامات و حساسیت در محاسبه انتشار احتمالات.” آنها به این نتیجه رسیدند که “vanishingly کوچک برآورد خطر” پیشنهاد شده توسط D. H. S. شد “مغایر با مدرن ترین و پیچیده سیستم های صنعتی.” اما آکادمی ملی را بررسی تا به حال هیچ اتصال نیروی. ساخت و ساز آغاز شد و در سال 2013 است.

در طول زمان حتی خطرات یک بار دیده می شود به عنوان فوق العاده می تواند به نظر می رسد عادی است. در آفتابی انجماد صبح آخرین زمستان مت اندرسون استفان پسر صعود به کابین از گل سفت خاکستری وانت است که اصلاح شده به unspool بزرگ رول هی از پشت. با همسر خود و پسر و دختر خود را-در-قانون اندرسون در حال حاضر مدیریت مزرعه خانواده در خارج از آلما, کانزاس, بیست و پنج مایلی جنوب شرقی منهتن. این Andersons اجرای یک “گاو و گوساله” عملیات: آنها افزایش حدود پنج صد سر گاو آنگوس از تولد تا گوساله ها یک یا دو سال و سپس فروش آنها در مزایده. گاو خود را تا پایان در feedlots در سراسر کانزاس غربی آیووا و نبراسکا که در آن به پنجاه هزار حیوانات جمع آوری شده در یک محل واحد—شرایط ایده آل برای سرایت. در حالی که پدر او که چند سال پیش درگذشت, اعتراض آزمایشگاه برعلیه مت صرف بیشتر وقت خود را به فکر کردن در مورد پرورش حصار-ساختمان زایمان, قیمت گذاری و بقیه از کسب و کار خود را. “من فقط به صرف تمام وقت من مدیریت آنچه من انجام,” او گفت: به عنوان او سوار. بسیاری از دامداران سراسر کشور نگرانی در مورد پا و دهان که از گوشت گاو وارد. مت در حال حاضر فرض بر این است که او را مجبور به نگرانی در مورد آن را که از یک آزمایشگاه بیش از حد.

کیمبرلی داد انتظار برای حرکت به کانزاس زمانی بین 2021 و 2023. او به دنبال به جلو به گسترش مقیاس و محدوده کار: بزرگتر و امکانات بیشتر برنامه های آموزشی کارکنان دو برابر اندازه. او هم هیجان زده به کار در BSL-4 عوامل دوباره: بیماری های زئونوز است که می تواند پرش از حیوانات به انسان, مانند Nipah ویروس تب خونريزی دهنده کريمه کنگو و ابولا. زمانی که او بازدید منهتن او پرواز به شهر کانزاس و درایوهای غرب برای دو ساعت در بزرگراه 70 اغلب با همکاران از نیویورک که ممکن است مشکوک در مورد محیط جدید. “من در حفظ و گفت: “منتظر آن منتظر آن’, ” او به من گفت. “سپس شما می توانید کمی بیشتر و شما شروع به برخی از تپه. و سپس شما ضربه چخماق تپه در اواخر بعد از ظهر با نور در حال تغییر است. آن را زیبا.”

کانزاس معترضان را پذیرفته اند ناتوانی خود را برای منحرف کردن نیروی عظیم منهدم کننده از منافع سیاسی و اقتصادی که به نفع N. B. A. F. در 2019 در بیلبورد بالا بزرگراه 18 که یک بار اعلام کرد “هیچ NBAF جوانه آزمایشگاه!” نمایش آگهی برای پرکوود مسافرخانه & سوئیت شعار محل آن فقط ده بلوک از ایالت کانزاس.

“هنگامی که آن چیزی که باز می شود تا ما میخوایم ترک و اقامت در جای دیگر به صورت امیدوارم سه تا چهار ماه از سال, بنابراین ما قطع ما شانس” بارت توماس ثبت نام-شرکت مالک به من گفت ، بعد از ملاقات من با سیلویا Beeman سابق معاون پژوهشی و لایحه Dorsett این نجار در Sparrow یک کافی شاپ در سراسر خیابان را از دانشگاه.

“من خیلی احساس گناه” Beeman گفت. “من کاهش یافته است توپ.”

“ما کار خوب” Dorsett گفت. “ما در مقابل فقط بیش از حد بزرگ سنگ که شد نورد در جهت دیگر.”

“Kansans واقعا, واقعا, خوب,” او گفت:. “آنها دوست ندارند به امواج.”


راهنمای Coronavirus

چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>