این روال است که ما را عاقل

چوپان Scheffe

در سال 1892 سخنرانی ویلیام جیمز گذاشته ایده خود را از بدبختی. “وجود دارد هیچ بیشتر بدبختی انسان,” او گفت: “از یک در آنها هیچ چیز همیشگی است اما تصمیمی و برای آنها روشنایی از هر سیگار نوشیدن هر فنجان, زمان افزایش و از رفتن به رختخواب هر روز و آغاز هر بیت از کار هستند و افراد از بیان اراده شور و مشورت است.” در حال حاضر که اجتماعی-فاصله اقدامات اتخاذ شده در سراسر جهان در پاسخ به کروناویروس همه گیر بسیاری از مردم به طور ناگهانی پیدا کردن خود در موقعیت که جیمز بنابراین مخوف. طولانی تاسیس روال در حال جاروب دور سریع تر از کارتن قفسه پایدار شیر بادام در محلی جوانه. تمام بخش های این روز است که قبلا زد سعادتمند خلبان اتوماتیک در حال حاضر نیاز به تصمیم آگاهانه ساخت و تمایلی دست استارت از گرد و خاکی اراده. اگر شما چیزی مانند من قدم اهسته صفوف از دوش گرفتن پانسمان و دادهاند که یک بار بسته بندی شده به یک ساعت (یا کمتر!) قبل از کار هم اکنون می توانید به راحتی کشش تا ظهر و پس از آن همه چیز واقعا به سراشیبی. به عنوان بالزاک نوشت: در سال 1830 “روز ذوب در دست من مانند یخ در آفتاب است.”

برای برخی از تبخیر روال عادی ممکن است رهایی بخش. اما بر اساس توییتر خوراک حداقل بسیاری از آنها پیدا کردن تجربه disorienting اگر نه عمیقا بی ثبات کننده. این تعجب آور نیست. نه تنها روال ما اجازه می دهد به جای عادت به اراده و قرار دادن تکه های بسیار مهم این روز بر روی خلبان اتوماتیک (آزاد کردن ذهن به عنوان جیمز یک بار که در دفتر خاطرات خود به “پیشبرد واقعا جالب زمینه اقدام”); آنها به طور طبیعی ایجاد و اجرای مرزهای بین کار و خانه بین ما حرفه ای و خصوصی شویم. آنها همچنین عاطفی تنظیم کننده. برای moodier ارواح در میان ما روال ایجاد یک کهنه شیار برای روان ما انرژی و جلوگیری از squalls اضطراب سوزش یا محض سستی از تسلط روز ما است.

بیش از بسیاری از نویسندگان با تجربه و چه شاعر ممکن است Sarton به نام “برزخ است که نیاز به الگو از درون” و آنها به ما ارائه با برخی از مطالعات موردی مرتبط در نحوه بافت این الگو است. هفته گذشته من برداشت یک کپی از Sarton را 1973 مجله تنهاییصحبت می کند که به روشنی بر ضرورت نظم است. “من رفتن به بهشت و به جهنم در یک ساعت و زنده نگه داشتن تنها تحمیل بر خودم بی شفقت روال” Sarton می نویسد: در اولین ورود. او را برمی گرداند به این موضوع در طول مجله. پس از تجربه “هراسان حمله خوی از اعصاب از خشم را در برابر X [معشوق] به دنبال معمول بومرنگ حاد اضطراب,” او می نویسد:

من شده فکر کردن در مورد این واقعیت است که, اما وحشتناک طوفان ممکن است اگر یک زندگی به اندازه کافی پایدار و پربار ساختار, یکی, کمک به مقاومت در برابر عواقب ویرانگر. برای بسیاری از مردم کار خود را می کند این—را فراهم می کند صرفه جویی در روال در زمان استرس است. من برای ایجاد خود من برای زنده ماندن.

Sarton را خودخواسته روال ساده بود “یک نوع فوگ شعر, باغبانی, در حال خواب و بیداری در خانه” تنظیم کمی به فصل. او به دور از تنها نویسنده برای پیدا کردن که یک تعرض مصون برنامه را نجات داد او را از پریشانی عاطفی. “مدرن رواقی” او همکار شاعر W. H. Auden بار مشاهده “می داند که مطمئن ترین راه برای نظم و انضباط شور است به نظم و انضباط زمان: تصمیم می گیرید آنچه شما می خواهید و یا باید به انجام در طول روز پس از آن همیشه آن را انجام دهد دقیقا در همان لحظه هر روز و شور و شوق شما را بدون مشکل است.” ویرجینیا وولف دیگر نویسنده مستعد ابتلا به طوفان افسردگی “ساختار کار خود را از زندگی خود تحمیل روال که ضروری بود به او ،” شرح حال هرمیون لی نوشته شده است. ایضا وولف را همکار انگلیسی, رمان نویس, هنری, سبز که رفت به دفتر خود خانواده را تولید کسب و کار هر روز با وجود داشتن درآمد به ارث برده است که اجازه داده اند او را به نوشتن تمام وقت; به عنوان شرح حال جرمی Treglown اشاره کرده است سبز “می ترسید خود را در نوسانات و اغلب به نیاز خود را به صورت روال همیشگی به نگه داشتن او را عاقل.”

برای نویسندگان و محور این روال است که بلند پروازانه کار خلاق است. هر چند این واقعیت به همراه خود ناکامی—”گاهی اوقات من نمی فهمم چرا آغوش من رها نمی کند از بدن من با خستگی, چرا مغز من نمی ذوب دور” فلوبر شکایت کرده در حالی که نوشتن مادام Bovary—کار مجریان هر فرد در روز است. همچنین این روابط روز با هم به چه یودورا ولتی به نام “یک تلاش مداوم.” برای او بخشی ولتی بود که کمتر علاقه مند به ایجاد ایده آل در زندگی روزمره از دستیابی به آن بزرگتر حس جریان است. “این عمل کاملا جذب می شود من فکر می کنم که به نظر می رسد به شما جهت,” او گفت:. “این کار به شما می آموزد در مورد کار جلوتر و شما می آموزد که چه چیزی پیش رو ، دلیل این است که شما نمی خواهید به رها کردن موضوع از آن است. آن است که یک راه دوست داشتنی بود.”

پیدا کردن آن موضوع در میان همه گیر جهانی است, البته یک چالش از یک جهت متفاوت است. حتی بسیار پربار نویسندگان احساس unmoored در این لحظه. به عنوان رمان نویس Curtis Sittenfeld در توییتر نوشت اخیرا “کار در خانه” و “کار در خانه در طول یک بیماری همه گیر’ هستند کاملا متفاوت است. لطفا نمی شود بیش از حد سخت خود را اگر شما پیدا کردن آن سخت به تمرکز در حال حاضر (به عنوان من می گویم به خودم در حالی که تماشای قسمت Glee ظهر).”

هنوز هم برای بسیاری از کار می تواند یک مومیایی در نگران کننده بار. به عنوان یک طراح از دوستانم گفت در اخیر متن ارز “پیدا کردن من اگر من به کار همه چیز از بین می رود برای یک بیت.” (و یا به عنوان فلوبر قرار داده و آن را “کار است که هنوز هم بهترین راه برای فرار از زندگی!”) برای کسانی که واقعی شغل پرداخت ارائه نمی دهد این نوع از تعامل و رضایت در حال حاضر ممکن است زمان را به گام به سمت پیدا کردن یک پروژه و یا عملی که انجام می دهد. شما قطعا لازم نیست که شکسپیر نوشتن King Lear تحت قرنطینه اما در دراز مدت, شما ممکن است نیاز به چیزی بیشتر تغذیه از بی پایان قسمت های تکراری از سرور و نشاط و یا جلسات ماراتن از عبور از حیوانات.

به دنبال نمونه های تاریخی به یاد من چاپ که لئونارد و ویرجینیا وولف خریداری شده در مارس 1917 به عنوان جنگ جهانی اول نزدیک آن سال سوم. اگر چه آنها تا به حال شده به فکر خود عملیات چاپ و امیدوار بود به ثبت نام در آموزش رسمی در پایان آن یک ضربه خرید: زل زده به پنجره Excelsior چاپ عرضه شرکت در Holborn یک بعد از ظهر و آنها تصمیم به رفتن در داخل و خرید handpress و چگونه به جزوه. آنها بهبود سرعت بیش متعاقب آن ماه و آهسته روند پر زحمت—تنظیم و نوشتن این نوع چاپ و تاشو و اتصال صفحات—تغذیه درمانی. این رنجآوری فرایند دستی دست چاپ کتاب تا آنجا که او را به نوشتن کمک کرد که ویرجینیا حفظ تعادل شکننده در طول کشش نهایی جنگ وقتی به او نوشت: “من خزنده مورد, مانند یک موش زده بر سر و هواپیما را بیش از لندن در شب و خیابان های تاریک و بدون هیچ پنی نان در پنجره.”

با پیدا کردن یک پروژه که تکرار برخی از این احساس مطلق جذب من شک دارم که بسیاری از مردم را پیدا خواهد کرد خود را به طور طبیعی در حال سقوط به روال. این روال حتی ممکن است ثابت کند بهتر است به طبایع را از کسانی که اعمال شده از بدون با ساعت کار مدرسه برنامه ، تغییر خود را نیز ممکن است گالوانيزه. در توماس مان سحر و جادو کوهراوی روزجهانی “ما می دانیم و کامل است که درج عادات جدید و یا تغییر از آنهایی که قدیمی است که تنها راه برای حفظ زندگی به تمدید احساس ما از زمان به جوانی از سر گرفتن تشدید و مانع تجربه ما از زمان و در نتیجه تجدید احساس ما از زندگی خود را.”

تا زمانی که این عادات جدید را شکل اما بیایید همه مطمئن شوید که به مکث و به سادگی سعی کنید در این لحظه. به عنوان آهنگساز و نویسنده آلن شاون اشاره کرد در خاطرات خود از ترس از مکانهای شلوغ می تواند وجود دارد “ما روال عادت دادن ما به غرابت از جهان است.” جهان بسیار عجیب و غریب در حال حاضر نیز بسیار ترسناک است. این طبیعی است که می خواهید به عقب نشینی آشنا روال یا اختراع جدید در تلاش برای محافظت از خودمان را از خیلی قطعیت. اما بیش از حد معمول ممکن است ما جلوگیری از دیدن این لحظه برای آنچه در آن است و ممکن است اتصال کوتاه ما توانایی به آمده تا با راه حل های خلاقانه و سیستم های جدید برای زندگی است. اجازه دادن به خودمان احساس شناور در حال حاضر ممکن است اجازه می دهد تا ما را به اقدام مناسب بعد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>