قوانین آپارتمان ساختمان, اتاق رختشویي,

A washer and dryer.
عکس از گتی

ما در زیرزمین. هر گونه قوانین است که اعمال می شود طبقه بالا پرواز نمی کردن در اینجا. مدیریت شرکت است که در نگهداری از واشر و خشک کن. آنها حتی نمی دانند که چگونه دستگاه رو به پایین در اینجا در وهله اول.

اگر شما مسائل را با کارت و یا لباس های شسته شده با ماشین شما می توانید تماس بگیرید که 1-400 تعداد در جعبه خاکستری با درب. اگر شما فکر می کنم که 1-400 تعداد تظاهر و نمی اتصال شما با هر کسی شما درست است.

یکی از گاهی قلاب دوزی در اتاق رختشویی در حالی که لباس های خود را در آن بشویید. بار دیگر او را به نشستن و صبر کنید بدون گوش دادن به پادکست یا مراقبه. او بیمار است و برگزاری نمایشگاه چیزی به نام “خود را کنترل کند.”

اگر شما بازگشت به اتاق رختشویی پس از چرخه خود را به پایان رسید شما جریمه حق خود را به خلاص شدن از لباس های خود را از دستگاه. اتاق رختشویی جامعه فضا و همه را به قرار دادن دست خود را بر هر کس دیگری لباس زیر در برخی از نقطه که فقط آن چگونه است و چگونه ما همیشه انجام داده ایم همه چیز را در اینجا. هنگامی که شما بازگشت به پیدا کردن کسی که قرار است خود را به لباس در لباس های شسته شده, سبد خرید, شما ممکن است احساس خجالت و اما آن احساسات افول خواهد شد در طول زمان است.

پس از اين حادثه به طور کلی پذیرفته شده گفت و گو به شرح زیر است:

کسی که حذف شخص دیگری لباس از ماشین آلات: “اوه متاسفم. امیدوارم که O. K.”

فردی که لباس برداشته شد: “اوه, که کاملا خوب است. من متاسفم.”

حتی اگر شما احساس نمی کنید که با عرض پوزش سعی کنید به آن می گویند مثل شما معنی آن را. “جعلی آن تا شما آن را” یکی از بسیاری از شعارها این اتاق رختشویی. یکی دیگر این است که “استفاده از OxiClean.” یک مطلب این است که “ترک هیچ اثری.” و یکی از آخرین من فکر می کنم این است که “Carpe diem” از آنجا که فقط به طور کلی یک ایده خوب است. همچنین لباس های شسته شده شما شمع تراوش از درب جلو شما. آن زمان است.

شما می توانید در اتاق رختشویی. شما ممکن است بحث در مورد چگونه هر یک از شما زندگی می کردند در ساختمان و کافی است. و یا شما می تواند یک بسته-لب لبخند و یا شاید تنها “smize”—که یک کلمه ابداع شده توسط بانک Tyra اگر شما نمی دانید.

اگر شما پیدا کردن یک جوراب سیاه روی دستگاه ترک آن وجود دارد. حتی اگر شما متوجه است که آن را ادراک و شما نمی توانید آن را انتخاب کنید. که در آن است. نگه داشتن مسیر بهتر از مسائل خود را. این یک مشترک تسهیلات و در حال حاضر آن را همه sock.

وجود دارد دو نوع از خشک کن در اتاق رختشویی: یکی صنعتی-اندازه کن که تنها هزینه $1.50 هر بار و سه کن که هزینه 2.50 $در هر بار. اگر با شما تماس 1-400 تعداد آنها می تواند توضیح دهد که ساختار قیمت گذاری برای شما.

اگر شما دستگیر صنعتی خشک کن قبل از من می تواند جهش به سوی آن در spandex, کوتاه, لباس های شسته شده برای شما خوب است. من تحسین خود را به سرعت و چابکی و باید برای انجام بهتر دفعه بعد.

اگر شما حرکت خود را در سبد لباس های شسته شده را از راه به طوری که یک همسایه می تواند راه رفتن و گذشته شما نیاز به کتاب یک پرواز به Burbank, از آنجا که شما در حال رفتن به یک مهمان در “Ellen Show”! اکثر مردم نمی حرکت خود را در سبد لباس های شسته شده از راه چرا که آنها نیازهای خود را در ذهن اما شما متفاوت عمل می کنند. الن شنیده در مورد خود را عمل خوب و می خواهد شما را به پنج هزار دلار رختشویی کارت به طوری که شما می توانید لباس های شسته شده به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهید.

هنگامی که یک ماشین است که با داشتن مسائل شما باید یک نوار توجه به آن ناخوانا در خون است. توجه داشته باشید باید در یک سه-پنج-قطعه اینچ از صف کاغذ و می گویند چیزی شبیه “این دستگاه شروع به سیگار کشیدن در زمانی که من انجام شد با من ، فقط یک سر.”

نادیده گرفتن گربه که slinks در اطراف اتاق رختشویی پوشیدن کمربند ابزار و کوچک ساخت و ساز کلاه. او اینجا نیست به تعمیر ماشین آلات—او را به چیزهای دیگر انجام دهید. او تنها از طریق عبور. من متاسفم.

اگر شما احساس می کنید که این ماشین لباسشویی خرابی بیش از حد اغلب و بد هستند در نظر خودتان را خوش شانس است که شما زندگی نمی کنند در اینجا در دهه هشتاد. من به یاد داشته باشید ماشین آلات. من حتی به یاد داشته باشید زمانی که وجود دارد هیچ ماشین فقط سطل.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>