این “Schitt نهر” سری آخر: دفاع از Twyla

David Stevie in Schitt's Creek.
“Schitt نهر” در آن بعد از فصل همیشه verged در schmaltz و آن را به پایان رسید تا حل و فصل سرنوشت هر یک از این گل کمی بیش از حد منظمی است.عکس حسن نیت ارائه میدهد PopTV

“Schitt را نهر” معشوق کانادا طنزهای که پیچیده شده در روز سه شنبه و پس از شش فصل سعادتمند حواس پرتی همیشه نشان می دهد در مورد مدینه فاضله است. آن عنوانی تنظیم مختصر و مفید شهر که در آن گل رز, غنی, غیر عادی خانواده چهار decamp پس از فاجعه مالی. آنها از دست داده ام تمام دارایی های خود را به جز عمل به Schitt نهر که جانی رز ایلخانی خود خریداری جیب برای تغییر سال قبل به عنوان یک شوخی است. هر چند در آن طول می کشد خانواده سه سال به دیدن آن خانه جدید خود را چیزی کمتر از یک پناهگاه. تعصب به نظر نمی رسد وجود داشته باشد وجود دارد. در زمانی که در اخیر فصل معترضان ازدحام تاون هال برای ابراز ناامیدی خود را با جانی, همسر, Moira—شسته اپرا صابون بازیگر که ناخواسته خوار مردم در مصاحبه با مردم—حمل آنها نشانه هایی است که خواندن “بود که بسیار خوب است.”

در پنج سال پس از “Schitt نهر” premièred سری خراب است طرفداران با زیاده روی نفیس شخصیت کار می کنند. یوجین لوی به تصویر کشیده جانی با یک owlish deadpan و کاترین اوهارا همکار مکرر خود در کانادا طرح مدار اعطا Moira یک loopy استعداد یک unplaceable لهجه و gonzo واژگان. بازی الکسیس خود را مقتدر پدر و دیوید خود را زرق و برق دار پسر آنی مورفی و دن لوی که در شرکت ایجاد شده که نشان می دهد با پدر خود را کامل خواهر و برادر باند ساخته شده بر روی مواد سوزاننده صحنه سازی. اما در زیر مجادله بود که همیشه حس حساسیت است که در طول فصل اول پایدار “Schitt نهر” و سپس سرکوب آن است. به عنوان clueless در خود شیفته گل رز در بر داشت هدف جدید خود را یکنواخت و خسته کننده اطراف نشان می دهد از دست رفته ضروری تنش و شروع به احساس می کنم تا حدودی مانند فن داستان درمان آن شخصیت های اصلی از خرده بدبختی که متحرک آنها را در آغاز.

یک شخصیت که به نظر می رسید هرگز به شکستن بود Twyla شن های دلیر, unfussy پیشخدمت زن در این شهر به ظاهر تنها رستوران کافه گرمسیری. Twyla است که بازی توسط Dan Levy خواهر سارا اشغال بدخیم طرف نقش ریختن قهوه سیاه و سفید تراشیدن فریزر رایت از پنیر موزارلا چوب و غذا به هوی و هوس از گل رز و دیگر مردم محلی است. بر خلاف Stevie های تیز و برنده کارمند از شهر متل که در آن گل رز نقل مکان Twyla است بی نظیر شنونده ارائه مریم گلی اگر عجیب و غریب مشاوره بیش از وزوز از ماشین مخصوص مخلوط کردن. او نسبت به گل رز’ سفارشات و خود را در برابر بداخلاقی به سختی flinching زمانی که الکسیس احضار او را با پرتاب یک مافین یا Moira تلاش می کند به منظور miso, سیاه, cod.

Twyla نقش نمی تقاضا پرگوشت مهارت است که مجهز به سری های گذشته cutesiness; گاهی اوقات شخصیت احساس مانند یک اتفاقی. و در عین حال در زیر او جیک جیک بیرونی Twyla شد تاریک ترین ساکن Schitt نهر. بهترین خطوط بودند عجیب و غریب, غیر sequiturs که نشان اخلال چشمک می زند از سابقه خانوادگی. او پدر ما یادگیری است محکوم است. مادر او که حدودا از طریق بیش از چند سوء استفاده عاشقان دچار سردرگمی Twyla با پسر عموی او. یک ناشنوا نسبی که متکی به زبان اشاره برای برقراری ارتباط معامله چند تا از انگشتان خود را به پرداخت مرموز بدهی. بسیاری از این افشا شد لوده به اندازه کافی برای استخراج یک خنده یا دیگری افشا می شود, در گذشت, در میان دیگر عمل است. اما با هم آنها ساخته شده Twyla یک نوع Kimmy Schmidt شخصیت کسی که لذت می بردند روزمره به دلیل آنچه که او تا به حال جان سالم به در برای رسیدن به آن. “عموی من تا به حال یک طوطی که به درخواست من به من کون کردن” او blurts در اخیر فصل زمانی که Moira خود را نشان می دهد یک-بزبان گروه تئاتر تریلر به آینده او فیلم آخرالزمانی هیجان انگیز در مورد قاتل کلاغ ها.

Twyla هرگز کاملا pariah—او بیش از حد خوشحال و خون سرد—اما گل رز و بقیه مردم محلی اغلب باند مورب در هزینه های خود و بیش از چند قسمت حول تلاش های خود را برای بهبود. در یک قسمت الکسیس طول می کشد Twyla برای یک شب در شهر و مادرش می کند makeovers. Twyla چراغ در Moira را تعارف—”این بهترین چیزی که کسی تا به حال به من گفت:”—نه متوجه است که آنها خطاب به الکسیس. در یکی دیگر از قسمت Moira deigns برای ترویج Twyla سالانه قتل رمز و راز که حتی Jocelyn شهردار را ملزم همسر تلاش می کند به جست و خیز. اگر مرکزی مبارزه “Schitt نهر” بود برای گل رز به هتک ابرو از انسان دنیوی Twyla شد این مدل از پیدا کردن غرور در mundanity و تمام مشکلات آن را شامل.

یکی از نشان می دهد رضایت بخش تر شگفتی بود دوستی که توسعه یافته در طول فصل بین الکسیس و Twyla. این دو همیشه کامل روکش خراب مقتدر و بیمار او محرم. اما آنها متحد شدند و در یک زیرکانه حس یک تاریخ مشترک مادری غفلت است. Twyla داستان مادر خود را برانگیخته کار-کلاس نسخه Moira یک addled زن دغدغه های شخصی درام. Twyla شد یک نوع counterfactual به الکسیس ارائه یک چشم انداز چگونه دومی ممکن است تبدیل شده و با یک کمی بیشتر شن و مقدار زیادی پول کمتر است. سارا لوی بود و در این راه هوشمندانه مصاحبه انتخاب; اگر او فاقد ابرو انبوه از مردان در خانواده او همیشه نگاه به اندازه کافی مانند یک گل رز را به نشان می دهد یک خویشاوندی با آنها. در یک فیلم مستند که پخش پس از آخر لوی به یاد می آورد که یک نسخه اولیه آزمایشی ارائه شده و بیشتر benighted Twyla—درس خوان و منکوب شده در یک محدود ژاکت کش باف پشمی و زبر ، “وجود دارد که غم و اندوه به او,” او می گوید. اما یکی از دلایل Twyla نمی فروکش کردن است که او را حفظ حس اعتماد به نفس با وجود همه چیز است. طعنه درخواستهای خود را به صورت جدی سطح.

“Schitt نهر” در آن بعد از فصل همیشه verged در schmaltz و آن را به پایان رسید تا حل و فصل سرنوشت هر یک از این گل کمی بیش از حد منظمی است. جانی که قصد دارد به گسترش متل محلی به یک حق رای دادن و Moira شده است که بازیگران در یک reboot از شهرت او-ساخت صابون اپرا را برای کالیفرنیا. الکسیس بخش راه با تد او دامپزشک پسر و آماده به سر به نیویورک است. و دیوید که عروسی پاتریک خود را شریک کسب و کار تبدیل شده soulmate کامل اوج می گیرد که او را به ماندن قرار داده و برای اجرای کسب و کار خود و حل و فصل به تازه داماد زندگی است. برای انجام این indignities کاملا نمی فروکش. او تصادفا به دعوت دیوید عروسی تنها توسط حادثه. بعد در این قسمت یکی مانده به آخر الکسیس نشان می دهد تا به کافه گرمسیری با یک کیسه زباله پر از لباس های قدیمی امید به عبور از برخی از دست من فراز قبل از رفتن به نیویورک است. Twyla اصرار بر پرداخت پول برای لباس بیش از الکسیس اعتراض و در روند باعث می شود یک بازی گاه به گاه افشا: درست در این زمان به گل رسید او زنان را در یک قرعه کشی برنده تمام پولها از چهل و شش میلیون دلار است.

معلوم است که گل شد نه تنها ساکنان Schitt نهر به آب و ناگهانی برگشت در ثروت در شروع سری. تأمل در این نمایش را به اجرا در مصاحبه اخیر خود, Dan Levy نسبت Twyla روح به راز قرعه کشی برنده; نشان می دهد نویسندگان گفت: تا به حال برای پیدا کردن یک دلیل برای او “امیدواری و خوشبینی است.” زیبایی Twyla این ثروت باد آورده است که آن را به سختی تغییر زندگی خود را. “اگر من چیزی یاد گرفته باشم از چه مادر من صرف پول من به او داد” Twyla می گوید زمانی که الکسیس می پرسد که چرا او نیست ترک شغل خود و یا شهر “این است که پول می توانید خرید بسیاری از سنومبلس اما آن می تواند شادی را خریداری نیست.” هنگامی که در پایان Twyla می آید به آرزو الکسیس وداع او نشان می دهد که او را گرفته او را دوست مشاوره برای خرید خودش چیزی خوب نیست—آبگرم روز یا کمی خلخال به عنوان الکسیس نشان می دهد اما کافه گرمسیری.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>