زندگی مخفی نوجوان Sidekicks

لارا Solanki / Netflix

هنگامی که شما فکر می کنم ناب دبیرستان فیلم چه کسی است ؟ آن است Alicia Silverstone را Cher هوروویتس با او براق موهای بور و دره دختر قصار از Clueless? یا شاید کمی بیشتر به عقب هر یک از Molly Ringwald شخصیت های از شانزده شمع, Pretty in Pinkیا صبحانه باشگاه? شاید ذهن شما می رود به یکی از استراتفورد خواهر از 10 Things I Hate About Youفوق العاده محبوب و مقتدر بیانکا یا curmudgeonly خواهر بزرگتر کت.

آگهی های کلاسیک آمریکایی coming-of-age فیلم تمایل دارند که حداقل در یک چیز مشترک: فراتر از جوانی را در خود ملالت بسیاری از آنها سفید و احاطه شده توسط مردم که نگاه بسیاری مانند آنها. این شخصیت مصائب لزوما بی اهمیت—دبیرستان است, بعد از همه, یک ظرف پتری از نگرانی برای همه. اما این فیلم به طور مداوم با تمرکز بر نوجوانان از باریک جمعیتی; زمانی که همسالان خود از رنگ شدند آنها معمولا تنزل به sidekick وضعیت. اگر شما دوباره امثال American Pie, Lizzie McGuireو من به اصطلاح زندگیشما به یاد داشته باشید, سیاه, بهترین دوست, دوست, یا, آسیایی, همسایه یا لاتینی عشق و علاقه ای که اضافه شده برخی از رنگ به معنای واقعی کلمه و ظاهرا—اما اهمیت کمی به طرح. اغلب sycophants یا قلدر این یک توجه داشته باشید شخصیت معمولا وجود داشته برای آموزش شخصیت نوعی از درس.

چند تولیدات اخیر اما به نظر می رسد به تصور آنچه در آن می مانند اگر این دختران آزاد شدند از مدار خود را سفید دوستان است. Mindy Kaling جدید تلویزیون سری هرگز به من همیشهو فیلم نیمی از آن (هر دو در Netflix بکشد) و همچنین فیلم گوکچه و پیک (در آمازون) را می توان sidekicks ستاره درمان است. در هر یک از, یک دختر نوجوان از رنگ هدایت درام از دوران نوجوانی در راه است که احساس کثیف و واقعی است. بر خلاف پیشینیان خود—فکر می کنم از لین از Gilmore Girls یا آنجلا از Boy Meets World—آنها لازم نیست که برای دیدار با یک غیر استاندارد از رفتار قابل قبول و نه آنها را درمان به عنوان خائنانی به سادگی برای شرکت در این آیین از زندگی است. آنها کسب درآمد نیست یک راست در مدیریت یک مجموعه از extracurriculars یا جذابیت هر کس در اطراف آنها. آنها مواد مخدر شروع به دعوا کردن دزدکی حرکت کردن در اطراف در پشت پدر و مادر خود را پشت و خیال بافی در مورد خود له—همه بدون اینکه تعریف شده توسط کسانی که antics. که آزادی را به اشتباه راه خود را از طریق سال های نوجوانی خود را چیزی است که باعث می شود این دختران چنین پر جنب و جوش و لازم شده و به آمدن از سن کانن.

شاید هیچ های اخیر شخصیت تجسم بد اخلاقی و mundanity از شورش بهتر از هرگز من همیشه‘s دوی Vishwakumar (با بازی Maitreyi راماکریشنان). نسل اول هندی دختر آمریکایی که داستان الهام گرفته شده است Kaling خود دوران کودکی دوی صرف بیشتر نشان می دهد که یک بچه بداخلاق و لوس در بخش, برای فرار از غم و اندوه از مرگ اخیر. او خودخواه و بی ادب و با وسواس پسران و محبوبیت به محرومیت از تقریبا هر چیز دیگری. دوی بهترین دوستان رباتیک nerd Fabiola تورس (لی رودریگز) و نوپای هنرپیشه النور وانگ (رامونا جوان) همواره بیان سرخوردگی با او رفتار—بنابراین بیش از حد می کند دوی مادر Nalini (Poorna Jagannathan).

فشار و کشش بین امید خود را برای او و دوی بیشتر کم عمق سوء استفاده یک relatable مبارزه است که می تواند طاعون افراد جوان بدون در نظر گرفتن پس زمینه خود را. Kaling همچنین infuses دوی خاص معضلات با مقدار زیادی از diasporic, درام, بالا بردن معمول سهام: آن را سخت به اندازه کافی برای مقابله با خود را تغییر بدن اما دست و پنجه نرم کردن با آن ارتباط هنگامی که شما یک سوپر-زرق و برق دار پسر عموی از بازگشت به خانه ماندن با شما به طوری که او می تواند یک مدرک دانشگاهی? که نوجوان برزخ امثال آن را لیز مک گیر والت فرار به رم.

هرگز به من همیشه آن گسل. سری ترافیک در بررسی Islamophobic تمایلات معرفی یک شخصیت زن تنها به عنوان Devi حمایت عاطفی و مشت کردن جعلی هندی لهجه دوی بستگان به کاریکاتور-مانند اثر. این ناامید کننده تبدیل می شود مهم نیست که چگونه یابم نشان می دهد می تواند. خوشبختانه دوی قانع کننده سرب: هر چند شخصیت اغلب بیگانه می سازد مردم در اطراف او راماکریشنان نقش او مغناطیسی با گرما متعادل مازاد از احساس وحشت و نگرانی با یک غیر قابل انکار جاذبه.

راماکریشنان می درخشد در برخی از نشان می دهد weightiest صحنه های بیش از حد. زمانی که Devi در نهایت اذعان درد او هنوز هم حمل پس از از دست دادن پدر خود را تطهیر قابل لمس است. آمدن از سن داستان بلند برجسته صحنه که در آن یک شخصیت می آید به نظر با تروما شده است که برگزاری آنها—اما به ندرت هندی و آمریکایی شخصیت های درگیری های داخلی داده شده است از جمله ، Devi و مادرش مقابله با غم و اندوه خود را متفاوت, در بخشی به دلیل واگرا روابط به آیین هندو است. که در آن Nalini heeds خدایان’ نعمت به عنوان سیری Chilukuri اخیرا نوشت: برای وگ نوجوان, دوی “سفر از طریق بی شمار احساسات که به دنبال مرگ یک پدر نزدیک آینه خود من—و … تجارب بسیاری دیگر از جوانان آمریکایی های هندی تبار که می دانند مرگ بیش از حد خوب است.”

در حالی که برخی از درگیری آنها ریشه در مبتذل نمایش از پدر و مادر مهاجر Devi و مادر او در نهایت حرکت از طریق عزاداری خود را با هم. دوی دوستان رشد بیش از حد آنها نمی معطل در سایه وجود داشته باشد و یا فقط به یاد او از کاستی. بر خلاف بسیاری از نوجوانان sidekicks از رنگ خود را عاطفی arc: Fabiola اذعان بخشی از خود او است را تکذیب کرد و النور یاد می گیرد به مقابله با از دست دادن بزرگ.

Netflix

هرگز به من همیشه وارد Netflix یک هفته پس از دیگری محبوب و به طور مشابه طراوت جوان-بزرگسالان آزاد است. نیمی از آن را می گوید داستان از یک نوجوان آمریکایی به نام Ellie چو (لی Lewis) که موافقت خود را با نوشتن نامه های عاشقانه از طرف یک آمریکایی سفید همکلاسی. این فیلم قرار می دهد یک چرخش عجیب و غریب روی دست و پا مثلث عشق: یک سرباز به نام پل (Daniel Diemer) التماس Ellie برای نوشتن یادداشت های خود را تحت نام خود له Aster (Alexxis Lemire)—بدون تحقق که Ellie پیروز شدن بر او ، در طراوت براندازی یک استعاره Ellie و پل تبدیل بعید افلاطونی دوستان است. حتی زمانی که آن را می شود روشن است که طرح خود را داشت بد درک پل و Ellie حفظ دوستی که پالس با حساسیت و صداقت. Ellie نیست دور انداخته بعد از پل اجرا می شود با Aster و نه او تنزل به زیر سایه خود را عاشقانه. که Ellie دریافت چنین گرما و حتی آزمایشی تاکید از او له—با وجود خود شک خوش آمدید صفحه کمیاب.

یکی از لذتهای این فیلم از نویسنده و کارگردان آلیس وو دیدن است Ellie به شکل رابطه او به خود او queerness در یک جدول زمانی است که احساس می کند مناسب برای او. حتی اگر بینندگان نمی بینید چه اتفاقی می افتد پس از Ellie برگ برای کالج وو روشن می سازد که او حس خود ادامه خواهد داد به تکامل وجود دارد, و که او را دیدار با مردم که ممکن است به او کمک کند اطلاعات بیشتر در مورد خودش. که با توجه به های مختلف نیروهای اجتماعی که شکل Ellie گسترش به خانه او زندگی و وو به ارمغان می آورد وزش مشاهده به Ellie را تیره و تار اما دوست داشتن اتصال با پدرش (Collin Chou). در آپارتمان های تنگ آنها را به اشتراک Ellie اغلب می بیند پدرش تماشای تلویزیون آمریکا به ادامه شربننج مهارت های زبان انگلیسی خود را. صدای تلویزیون خود را مانند سفید سر و صدا برای Ellie; این فقط بخشی از آنچه در تعریف خانه برای نوجوان است.

در تقابل با بسیاری از نشان می دهد و فیلم است که در آن, آسیایی, آمریکا شخصیت و جوان, عجیب و غریب مردم رنگ چوب به رنگ سفید خود و دوستان و فاصله گرفتن از کلیشه سخت پدر و مادر نیمی از آن شامل Ellie پدر در رشد او. در حالی که Gilmore Girls‘ لین کیم (کیکو Agena) یکی از با ارزش چند آسیایی آمریکایی حمایت از شخصیت در تلویزیون در اوایل aughts او خط داستان به پایان رسید تا نشان دهد بزرگترین ناامیدی. اما تصور کنید که یک coming-of-age سری ساخته شده بود در اطراف او به جای روری; چه چیزی ممکن است خط زندگی تبدیل شده اند اگر سری به حال شده است در مورد او و مادر ؟ یا اگر روری و Lorelai تا به حال نشده است داستانی معیار که در برابر همه مادر و دختر, روابط, شد, اندازه گیری کرد ؟ نیمی از آن را ارائه نمی دهد یک اصلاحی به گذشته تلویزیون و فیلم شکست و نه آن را به طور کامل دوباره اختراع, نوجوانان رام-com. Ellie چو نیازی به آوردن خطوط از گذشته به آینده اش با او. همه او نیاز به انجام است به شکل از چگونه به حرکت له.

فیلم دیگری که عرضه در ماه گذشته گوکچه و پیکاست که کمتر صمیمی اما یکی است که در این موضوع بی انتها از سلسله مراتب در راه است که رقبای دختران متوسط. ملکه-زنبور عسل سرب از گوکچه رد انواع روابط نزدیک که شکل Ellie و بس چرا که او فکر نمی کند که او به آنها نیاز دارد. شارپ-زبان و مشکوک از کسانی که در اطراف او گوکچه نیست مستقیم صحبت Dionne داونپورت به شخص دیگری بی خیال Cher هوروویتس; او می ایستد در خود. در او عمدتا سفید مدرسه شبانه روزی او ریاست بر او “جناح” یکی از گروه های مسئول برای نگه داشتن دانش آموزان زندگی اجتماعی وزوز با تمام شدت از رجینا جورج. سلاه میریزد نور در یک بدبخت تر بعد از teenagehood: ترس و تنهایی آن می تواند باعث حتی در کسانی که در بالا. (در صحبت های اخیر با من همکار دیوید سیمز فیلمساز بری Jenkins به نام نویسنده-مدیر Tayarisha پو اولین ویژگی یکی از هشت قرنطینه انتخاب است.)

مهمتر گوکچه را در تضاد نیست و به عنوان یک نیروی شیطانی است که یک نوجوان سفید باید به منظور غلبه بر شکوفا. این فقط یک مکانیسم است که توسط آن گوکچه نگه می دارد همه چیز راه او آنها را می خواهد. نشان می دهد نژادی دینامیک زحمت با faux-همبستگی بین گوکچه و دیگر شخصیت های سیاه. رابطه خود را با مدرسه مدیر و اولیه disciplinarian (با بازی تا حدودی distractingly بازیگران جسی ویلیامز) نیست یکی از واضح عملا نژادی رفاقت. و گاهی کسی که ارائه بزرگترین خطر برای گوکچه اقتدار است دیگر, دختر سیاه تلاش برای حرکت به همان محیط خصمانه.

سلاه امپراتوری گسترش بیشتر دامنه از هر معنی دختران فوق العاده او نه تنها منجر به “غیر دوستانه مو” گرچه هر سه توصیف ممکن است اعمال می شود به او. رایگان به پرسه زدن در کل ضرب المثلی کافه تریا به جای اینکه محدود به یک جدول گوکچه هرگز استوار است. این فیلم به ارمغان می آورد یک Machiavellian انرژی به آن تصویر از گوکچه افزایش ناامنی در مورد خود قدرت آن را کوتاه متوقف می شود فقط به عنوان آن را می سازد شتاب بیشتر. هنوز گوکچه‘s پرتره از یک مشکل دختر نوجوان نیروبخش است در ویژگی های آن و چگونه آن را revels در ظرفیت او را برای شرارت بدون تبدیل او به یک تبه کار.

در یک صحنه که در آن گوکچه استرن مادر (جینا تورس) به یاد دخترش که تنها برتری قابل قبول است در خانواده خود من فکر کردم از یک ارز از ام تی وی را Daria که با من می ماند در طول سال. Jodie Landon یکی از تنها دانش آموزان سیاه پوست در مدرسه اش می گوید Daria که اهانت او احساس می کند برای لاون بالا نمی بنیادی فقط از لنگش از همکلاسی های خود را. “در خانه من می توانم بگویم یا انجام هر کاری که احساس می کند حق” Jodie ابراز تاسف. “اما در مدرسه من ملکه سیاهان کامل آفریقایی, نوجوانان, نقش مدل برای دیگر آفریقایی آمریکایی در لاون دیل.” Jodie پدر و مادر القا در یک درایو برای موفقیت به خصوص در آن تنظیم—یکی که در آن دانش آموزان سفید را وادار به افراد و شورشیان اما سیاه و سفید خود را همکلاسی نمی تواند.

سلاه‘s خانوادگی درس بیشتر نگرفته. گذشته از یک صحنه در او و مادرش در آشپزخانه, ضد, گوکچه خانه زندگی تا حد زیادی unaddressed. ارجاع به او در اوایل دوران کودکی حمل یادداشت “دو بار به عنوان خوب” سخن کوتاه اما بسیار دیگری نیست. سلاه تقریبا به نظر می رسد که ایجاد شده خودش را در محوطه دانشگاه که آشنایی این فیلم یک حس تمرکز نیست که قربانی آن شخصیت و پیچیدگی. دوربین زیر گوکچه زل زل نگاه کردن پرورش یک نوع صمیمیت نوجوان نیست تجربه با هر یک از همسالان خود. پو فیلم احساس می کند تقریبا بدسم, در زمان, به عنوان اینکه بینندگان را دعوت به خواندن آن شخصیت مجله. آنچه که ما پیدا کردن وجود دارد اغلب نمی گیرد اما آن را غنی و صادقانه. در گسترده تاریخ نوجوان قهرمانان, گوکچه, Devi و Ellie نیست منحصر به فرد conniving شهوانی یا brooding. اما به آگهی مربوطه خود را با این نسخهها کار آنها گسترش کانن است که هنوز هم در حال گسترش بیش از حد به آرامی. آنها هر بگویم بیش از یک داستان.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme