آنها نمی چماق زدن مردم با درخشان و زیبا و جذاب و لذت بخش و يا تمام وقت.

آنها را خفه نمی تیم با انسان-به-انسان-را-قفسه سینه هیچ فضایی برای حرکت دفاع هر شب.

همه رپتورز انجام دهید این است که کمی از همه چیز بسیار خوبی است. و آنها برنده شوید. آنها برنده زیادی است.

“به نظر من دلیل آنها در رگه برنده است چرا که آنها بازی بسیار سخت” شیکاگو بولز مربی جیم Boylen بود گفت: اوایل بعد از ظهر یکشنبه. “خود را با سرعت و شتاب مسلط است. چند(توپ)گرداننده بسیار دشوار است برای محافظت و آنها را به یک تیم است که متوجه می شود پس از برنده شدن (NBA قهرمانی) که تنها راه شما در حال رفتن به برنده آن است که اگر شما بازی دفاع.”

به نظر می رسد بسیار موثر سه بسته از تیم مهارت. و بود که قبل از رپتورز رفت و smacked Boylen را گاو 129-102 برای خود 11 پیروزی در یک ردیف.

بهترین قسمت در مورد این پیروزی که مسابقات طولانی ترین در تاریخ حق رای دادن است که هیچ چیز در مورد آن را واقعا ایستاده بود. آن بوده است در مجموع تعالی و کل بازی در هر دو به پایان می رسد دادگاه و توانایی ذاتی برای کشف کردن آنچه مورد نیاز است و هنگامی که.

“من فکر می کنم هر بازی چیزی دیگری” رپتورز مربی نیک پرستار گفت: روز یکشنبه بازی. “نه مثل شما نشستن وجود دارد و می گویند ما رفت و کاملا تحت سلطه با ما man-to-man دفاع پنج شب در یک ردیف. برخی از شب را (انسان) است کلیک کردن بر روی برخی از شب های منطقه پرش شروع می شود که برخی از شب های منطقه وثیقه ما را.

“برخی از شب ما به یک دسته از threes برخی از شب ما دریافت یک دسته در لبه. اما من فکر می کنم این چیزی است که اتفاق می افتد در اینجا به عنوان شما شروع به تشریح (رگه برنده).

“این تیم جالب عقل در زمانی که توپ می رود تا آنها شروع به تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها قصد صدمه زدن به آنها در حالت تهاجمی پایان, که در آن ما می توانید بروید که در آن عدم تطابق هستند که در آن اقدامات در حال کار و چه با سرعت به بازی در. سپس آنها در حال انجام همین کار را در طرف دیگر تلاش برای کشف کردن چگونه به نیشگون گرفتن و کشیدن پوشش و کارهای دشوار را برای آنها در انتهای دیگر. آن را تمام انجام می شود با هدف پایان در ذهن برد چرا که آنها مانند یک روح رقابتی. که تنها اشتراک من می توانید ببینید. ما سعی کنید به بازی و ایجاد تنظیمات و بازی از وجود دارد.”

قابل توجه ترین تنظیمات آمده در پایان دفاعی که در آن فوق العاده هوشمند رپتورز قادر به نقل مکان کردن بین انسان و منطقه یکپارچه. این علامت تجاری هوشمند کهنه کار تیم.

“ما به تغییر پوشش و مسائل و عالی بود فعالیت این نوع از آثار دست در دست, زیادی,” پرستار گفت: پس از پیروزی. “تغییر پوشش و شما باید برخی از موفقیت های اولیه و سپس همه ناگهانی خون را در آب کمی و آنها شروع به واقعا پس از آن به دلیل پوشش به آنها کمک کرد و آنها شروع به تغذیه کردن که کمی.”

گاهی اوقات تغییر است به لرزش برخی افسردگی را از یک تیم خوب است که قابل درک است چرا که رپتورز بازی کرده اند بسیاری از مراتب پایین تر از مخالفان در این 11 بازی برنده خط خط. اما گاهی اوقات مانند یکشنبه آن را ضرورت می باشد.

“هنگامی که شما در حال حفاظت بسیار خوب گاهی اوقات شما را تغییر دهید تا شاید این پوشش در حال رفتن به شروع به حفاظت از آنها بهتر از شما بود درست است؟” پرستار گفت:.

“و یا در بسیاری از اوقات ما در بر داشت من این است که ما رفته ایم به یک منطقه در اوایل و اواخر سه ماهه اول و یا چیزی و تنها برای چهار یا پنج اموال — اما به نظر می رسد که این بخشی است که ما دوباره بازی مرد کمی بهتر است و به هر دلیل. من واقعا نمی تواند توضیح دهد که آن غیر از تغییر ریتم و تمرکز تغییر و یا چیزی. ما نیاز به تغییر پوشش.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

این حرکت نابود گاو که نمی تواند مسئولیت رسیدگی به تورنتو در نیمه دوم دفاع. و آن را باید به عنوان یک علامت تجاری از رپتورز گذشته بیش از 30 بازی این فصل زمانی که برنامه می شود کمی سخت تر و برگشتی با اشاره صدا زدن.

“من فکر می کنم آنها متعهد به آن” Boylen گفت. “شما باید به آنها اعتبار برای آن است. من فکر می کنم دو تیم در شرق میلواکی و تورنتو آنها گارد. این چیزی است که شما باید انجام دهید و این پیام من به تیم ما بیش از حد. شما باید همچنان به توسعه به عنوان یک تیم دفاعی.”

Doug Smith

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

چگونه می توانم به شما فکر می کنم رپتورز بازی امشب ؟ آیا شما فکر می کنم آنها همچنان پیروزی شاگردانش?

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی