“خود-آشکارا ایده بد” که چهار آیووا قفقاز

A crowd of Bernie supporters holding signs.
“آنها جری-تقلب جدید حزبی به جای شروع از ابتدا” Nate کوهن گفت: از آیووا غیر متعارف جدید روش های دموکراتیک اولیه.عکس توسط تام برنر / گتی

دموکراتیک رای دهندگان در سراسر آیووا caucused دوشنبه شب در مشتاقانه در انتظار اولین مسابقه از سال 2020 انتخابات. نتایج این بوده است سخت به آمده است. با تشکر متعدد screwups توسط دولت حزب دموکراتیک ما هنوز نمی دانیم که برنده است. (آیووا حزب دموکرات منتشر شده بود نتایج از سه چهارم از تمام حوزه که از بعد از ظهر چهارشنبه.)

اضافه کردن به سردرگمی است که هر دو حزب و رسانه ها گزارش شده است افراد اول و نهایی رای گیری تنظیمات و همچنین به عنوان نماینده دولت معادل (S. D. E. s). آنچه روشن به نظر می رسد این است که برنی ساندرز است به احتمال زیاد به پیروزی در اولین متریک و پیت Buttigieg سوم است. و بدون در نظر گرفتن که متریک استفاده می شود الیزابت وارن خاصی را به پایان برساند در سوم جای جو بایدن در چهارم و ctq در پنجم.

به بحث در مورد نتایج و معنی آنها برای مسابقه من صحبت با تلفن در روز چهارشنبه با Nate Cohn یک خبرنگار داخلی برای نتیجه در نیویورک تایمز. (Cohn, و من مشغول به کار با هم در جمهوری جدید و دوستان باقی می ماند.) در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما تحت پوشش به شکل ساندرز ائتلاف وارن مبارزات Buttigieg را راه باریک به امکان پیروزی و دلیل آیووا حزب دموکرات خراب کرد خیلی بد.

آیا داده ها از ورودی های نظرسنجی ها و نتایج منتشر شده تا کنون نشان می دهد هر چیزی در مورد یک نامزد گسترش خود و یا پایه یا تعجب آور تجدید نظر است ؟

من فکر می کردم که نتایج و ورودی-نتایج نظرسنجی بودند تا حد زیادی مطابق با قبل از انتخابات نظر سنجی. من می تواند یک مورد که ساندرز تیم می تواند یک کمی نا امید در نتایج که آمد در کمی پایین تر از قبل از انتخابات و رای گیری. مشارکت مردم نبود به عنوان بزرگ به عنوان آنها را امیدوار و او نسبتا ضعیف در میان رای دهندگان مسن تر. او ممکن است تا به حال تنها حدود چهار درصد از رای دهندگان بیش از سن شصت و پنج و آیووا است که واقعا تنها جایی است که شما می توانید دور با چیزی شبیه به آن. رای دهندگان خواهد بود مسن تر در همه جا.

این است که چرا ؟ آن را به طور مستقیم آشکار است.

دلیل آن است که یک حزبی و مردم نمی رفتن به قفقاز در حالی که پیر و رأی مردم در همه زمان ها.

که به شب من فرض شده بود که وارن و Buttigieg بودند بیشترین نیاز به قوی اجرای چون آیووا چنین سفید و وزارت امور خارجه و بایدن و ساندرز نشان داده اند قدرت بیشتر با nonwhite رای دهندگان. این بود که یک نمایشگاه فرض در ذهن شما ؟

گمان می کنم. من فکر می کنم که این امر می تواند بسیار سخت و شاید غیر ممکن است برای هر کدام از آنها به نفع نامزدی بدون انجام به خوبی در آیووا یا آشکار برد. و گمان می کنم که درست نیست از بایدن یا Sanders. به طوری که در حس من فکر می کنم این یک چیز معقول به استدلال می کنند. اما من فکر می کنم ریسک برای همه این نامزدها شد بسیار بالا است. در بخشی چون من واقعا متقاعد شده است که یک پیروزی برای Buttigieg یا وارن خواهد بود به اندازه کافی برای برنده شدن در نامزدی من تمایلی به جای این احتمال که آنها می تواند نگه داشتن امید خود را زنده به عنوان مهم ترین مخاطره در آیووا مسابقه.

چرا شما فکر می کنید هر دو آنها به خصوص وارن در حال حاضر من فرض باید یک راه طولانی برای نامزدی?

من واقعا نمی دیدن مسیر وارن مگر اینکه او در حال رفتن به یک ناراحتی در نیوهمپشایر روز سه شنبه و من واقعا نمی بینید که اتفاق می افتد. او هیچ منطقه متمایز از قدرت است. در همه نقاط قوت خود را شخص دیگری قوی تر است. او قوی است میان لیبرالها اما ساندرز قوی تر است. او قوی است میان تحصیلکرده رای دهندگان اما Buttigieg بهتر است در تحصیل حومه. اگر شما نگاهی به نقشه شهرستان در آیووا او برنده یک شهرستان به این دلیل. تعداد واقعی حوزه او برنده بسیار کم است و همچنین. به طوری که باعث می شود آن را واقعا سخت است برای من به ببینید که چگونه او در حال رفتن به یک جهش از اینجا. که در آن او است رفتن را به نفع خود به خصوص اگر او ندارد شتاب در کنار او?

Buttigieg یک مستند موضوع در میان nonwhite رای دهندگان و وجود دارد بسیاری از رقابت در میان مرفه متوسط سفید رای دهندگان. پیدا کنم آن را سخت به این باور او می تواند جهش از اینجا به نوع بزرگ فرمانده مزیت میان مرفه سفیده او خواهد نیاز خود را به صورت احتمال ضرر در میان رای دهندگان سیاه. اما من خواهد بود و تمایلی به حکومت آن داده شده چگونه باز مسابقه است در حال حاضر. این مانند کسی است که قوی است.

آیا شما فکر می کنم که هر چیزی وجود دارد Buttigieg می تواند به گسترش خود ائتلاف ؟

احتمالا نه. من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد که او می تواند می گویند و یا برخی از سیاست های او می تواند پشتیبانی است که می تواند معتبر خواهد بود و باید یک شانس واقعی مادی مؤثر در مسیر حمایت خود را در میان nonwhite رای دهندگان.

ساندرز بود و با وجود گرفتن تنها حدود نیم درصد او را در نژاد خود را در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016. چگونه است که خود را ائتلاف جدید متفاوت از آنچه در آن بود در سال 2016 ؟

او با ریختن مقدار زیادی از حمایت خود را در میان و روستایی رای دهندگان. او شده است به کاهش یک ائتلاف ایدئولوژیک سازگار مترقی رای دهندگان در حالی که در سال 2016 او نیز تا به حال مقدار قابل توجهی از حمایت در میان سفید طبقه کارگر مردان که شاید نمی مانند هیلاری کلینتون به یک مثال است.

باید بگم که این داستان در نظر سنجی های ملی. در نظر سنجی های ملی او به نظر می رسد به انجام بهتر در میان گروه شد که در هسته خود ائتلاف. شما ممکن است را دیده اند که او به نظر می رسد مانند او انجام می دهند بهتر است با لاتین و سیاه و سفید رای دهندگان نسبت به سفید رای دهندگان نسبت در سال 2016. من نمی دانم که داستان من به شما گفته برگزار خواهد شد اما این است که قطعا درست در آیووا. اگر شما نگاهی به نقشه او این است که اساسا تنها برنده کالج شهرهای در حال حاضر در حالی که وجود دارد تمام انواع از مناطق روستایی که رفت برای Buttigieg یا حتی Klobuchar که او انجام شده در سال 2016.

شما اشاره به کلینتون نقاط ضعف و دو راه وجود دارد به این نگاه کنید. یکی این است که ساندرز می تواند برخی از قدرت پایین جاده با برخی از این گروه ها که رفت به Buttigieg یا Klobuchar در آیووا و دیگری این است که او lucked به اجرا در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016 و درخواست تجدید نظر خود را با طبقه کارگر مردان, برای مثال, محدود است در این زمان. آیا شما یک نظریه?

من به شدت موافق با آنچه که شما فقط پیشنهاد شده است. من فکر می کنم ساندرز سود در بسیاری از راه های از بودن در یک رقابت برابر هیلاری کلینتون ، بسیاری از مردم نمی مانند هیلاری کلینتون ، برنی ساندرز نشده اند ممکن است نامزد ایده آل برای آنها, اما آنها به حمایت از او به عنوان اعتراض به رای دادن. من فکر می کنم که حتی درست در general-نظرسنجی انتخابات در سال 2016 که در آن وجود دارد بسیاری از مردم مایل به می گویند که آنها دوست ساندرز بود و علاقه و احساس در مورد او به سادگی از آنجا که او در برابر هیلاری کلینتون ، نگاهی به نظرسنجی ها در حال حاضر آن است که یک داستان متفاوت است. ما در نظرسنجی آیووا, ما تا به حال برنی ساندرز از دست دادن در انتخابات عمومی با شش امتیاز. که بود بدتر از هر یک از عمده دموکراتیک نامزدها. و فرض یک-صد-درصد مشارکت در انتخابات که احتمالا شامل تمام نامنظم جوان رای دهندگان که آنها امید به فریب به پای صندوقهای رای است.

منظورتون از “یک صد درصد مشارکت در انتخابات”?

Sanders مردم به این صورت است که آنها می توانند برنده شدن با میزان مشارکت بالاتر. خوب این نظر سنجی از رای دهندگان ثبت شده. به طوری که که.

آخرین نظرسنجی آیووا نشان داد که با کمال تعجب دید کلی مسابقه اگر بایدن یا Buttigieg است مهجور و کمتر مسابقه نزدیک اگر ساندرز یا وارن است. چه احساس خود را درباره آیووا در انتخابات پارلمانی?

پیدا کنم آن را سخت به این باور آن را به رقابت در یک مسابقه نزدیک. اگر من یک دموکرات نامزد من نمی خواهد پول خرج کردن وجود دارد.

بنابراین اساسا اگر یک دموکرات بودند را به نفع خود در سراسر کشور توسط یک فوران چاه نفت حاشیه هفت امتیاز و یا چیزی از آن می تواند در آیووا اما نه در غیر این صورت ؟ توضیح دهید چرا که با توجه به نزدیک Buttigieg و بایدن به مغلوب ساختن پیشی جستن.

دولت رای برای رئیس جمهور با نه امتیاز در سال 2016 بنابراین من باید نسبتا قوی قبل از آن است که یک دولت خوب برای او با توجه به کشور است. جمعیتی از دولت توضیح دهد که. آن است که به شدت سفید و طبقه کارگر دولت است. دموکرات ها ندارد و بسیار مثبت بسیاری جمعیتی روند کار را به نفع خود. وجود دارد و نه تعداد زیادی تحصیلکرده حومه رای دهندگان که دموکرات ها می تواند امید به تلنگر هر دو. من فکر می کنم این مسابقه نزدیک است که ما در بایدن-و-Buttigieg matchups قطعا جالب اما در مورد بایدن من فکر می کنم که بازتاب قابل توجهی مزیت ملی. شاید او با پنج یا شش نقطه در سراسر کشور و احتمالا منجر متحده با بیش از سه صد آرا. بنابراین در حالی که آیووا در این سناریو شاید می تواند توان رقابتی شما هنوز هم نمی خواهید به صرف در آن شما می خواهید برای برنامه ریزی برای یک نزدیک تر مسابقه.

و نکته دوم این است که دموکرات ها بود بلامنازع فرمان از امواج رادیو و تلویزیون وجود دارد. آنها باید صرف میلیون ها دلار ترویج خود. اگر شما از قرار دادن تمام پول به آیووا و هنوز هم از دست دادن من دلیل بسیار کمی برای دیدن که بهبود به عنوان مبارزات انتخاباتی می رود.

شما می توانید نگاه در Buttigieg عملکرد هر دو روش. او به طور کلی انجام نمی دهد بزرگ در برابر تهمت در سراسر کشور است اما کمتر به رسمیت شناختن نام و در حالت عالی به رسمیت شناختن نام او انجام شده است و در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن. یا شما می توانید آن را می گویند درست است که او تا به حال به امواج رادیو و تلویزیون به خود است.

من فکر نمی کنم پیت Buttigieg باید آیووا به عنوان یک بخش مرکزی از استراتژی انتخاباتی خود را در انتخابات عمومی اما من فکر می کنم نتیجه در نظر سنجی ما نشانه خوبی است برای او. من فکر می کنم حق با شما باشد که کشور او در یک شديد نام-به رسمیت شناختن نقطه ضعف, و این واقعیت که او انجام می دهند بهتر است در آیووا از کسی در برابر تهمت و پس از او تا به حال شانس به دست آوردن نام خود را خارج وجود دارد است که قطعا جالب توجه است. من فکر می کنم این یک سوال باز که آیا او می تواند قوی ترین حزب دموکرات در انتخابات عمومی به خصوص در متنوع تر متحده که در آن به نظر می رسد مانند او تا به حال یک چالش از طریق شکستن. اما من نمی خواهد حکومت از آن خارج نشده است.

آنچه که بیش از همه مردم در انتخابات در آیووا و آنچه ممکن است که به ما بگویید ؟

من فکر می کنم بیش از همه مردم در انتخابات است و پیش بینی می شود حدود یک صد و نود و پنج هزار. که کمی بالاتر از سال 2016. و هیچ رقابتی جمهوریخواه مسابقه در سال 2020 و هر کسی می تواند شرکت در صورتی که مایل به تغییر ثبت نام خود را, بنابراین من فکر می کنم شما انتظار می رود مشارکت مردم به بالاتر در سال 2020 حتی اگر ملی محیط زیست و مسابقه بودند و دقیقا به همین دلیل مردم وجود دارد که می تواند تصمیم گرفتند به دموکراتیک مسابقه. از لحاظ معنی آن را سخت به آن را به عنوان به خوبی نشانه ای برای دموکرات ها اگر چه من فکر می کنم تخفیف وجود دارد عوامل. وجود دارد تعداد زیادی از رای دهندگان مردد در این مسابقه از جمله افرادی که واقعا به شدت متعهد به نامزد خود و در طول تاریخ افرادی که مردد هستند بعید به رای اجازه دهید به تنهایی حزبی. اگر شما به هر تعداد از کسانی که نامزد, چرا شما باید صرف سه ساعت به بیان بسیار متواضع اولویت ؟

از سوی دیگر قطعا آن را نشان نمی دهد که تعداد زیادی از رای دهندگان—به ویژه رای دهندگان که به طور معمول نمی نشان می دهد—به خصوص مشتاق در مورد هر یک از این نامزدها. من حدس می زنم اگر شما یک دموکرات خود را امید است که همه بسیار راضی است که آنها واقعا نمی مراقبت به نشان می دهد یک اولویت برای هر کسی. من فکر می کنم آن است که بیشتر احتمال دارد که آنها راضی هستند اما نمی مشتاق در مورد هر یک از آنها.

مایکل بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک در حال گذراندن خدا مبلغ پول در امید رقابت در روز سه شنبه و فراتر از آن. این احساس عجیب و غریب و بی سابقه است. شما چه فکر می کنم در مورد استراتژی خود را می کند و آیووا آن را به نظر می رسد بیشتر یا کمتر ؟

من فکر می کنم همه چیز در حال شکستن بلومبرگ ، من نمی دانم که او می تواند برنده حتی اگر همه چیز را می شکند و راه خود را, اما ما مطمئن شوید که می توانید آن را به آزمون. اول از همه این واقعیت است که وجود دارد غیر-نتیجه بدان معنی است که وجود دارد بسیار کمتر فشار برای هر کسی که به ترک نژاد. اگر شما می خواهید برای رفتن بر روی و رویای شما هنوز زنده وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ چیز در دوشنبه شب به توقف شما را از گرفتن یک هواپیما به, New Hampshire. من فکر نمی کنم کسی کاهش یافته است. و دو تا از قوی ترین نامزد در این مسابقه هم زندگی نمی کنند تا انتظارات. بله برنی ساندرز را دریافت کنید اولین اولویت رای اما او نه پیروزی که او ممکن است باید امیدوار بود او را در یک فراری-قطار مسیر به نامزدی مانند یکی از شما می تواند فکر در مورد چند روز پیش. پیت Buttigeig و ctq هر دو خوب بود اما من نمی دانم اگر هر کدام از آنها دارای یک مسیر به نامزدی. من نمی دانم اگر Klobuchar یک مسیر را هنوز هم در اطراف در سه شنبه. اما دیگر آنها اقامت در مسابقه دیگر متوسط خط تقسیم شده است و مانع بایدن از شکستن. و عملکرد ضعیف او نمی تواند از هر کسی به خصوص اعتماد به نفس در او. و او دارای یک منبع مشکل است که مطمئنا نمی خواهید به درمان توسط آیووا نتایج.

و بنابراین در حال حاضر وارد بلومبرگ: در حال حاضر شما در حال رفتن به قرار دادن در یک مقدار بی سابقه ای از پول است. من نمی دانم اگر آن را در حال رفتن به کار می کنند اما شما نمی توانید برای هر چیزی بخواهید بیش از پنج راه تقسیم و میزان بی سابقه ای از پول است. اگر شما در حال رفتن به خرید یک نامزدی حزب دموکرات این شرایط که تحت آن شما می توانید آن را انجام دهید.

درست اما من حدس می زنم وجود داشته اند بسیاری از نمایندگان اعطا در زمان او آغاز می شود رقابت که—

آنچه شما در مورد صحبت کردن ؟ چهار متحده بسیار کمی داشت. او در حال گذراندن فوق العاده در روز سه شنبه.

O. K., من آن را به عقب خوب است. بازگشت به آیووا و درام: هر یک از داستان های سرگرم کننده از انتخابات ، چگونه دیر شد شما بیدار در انتظار?

من بیدار نیست. من به رختخواب رفت خیلی زود است. من فکر کردم کل عدم وجود نتایج نشان داد که وجود یک نظام شکست در رفتن و ما نمی خواهید به هر چیزی. من فکر می کنم من در رختخواب در یک.

ما واقعیت-بررسی کنید که. آیا شما هر گونه خاص و غذای آماده از این فاجعه داده شده کار خود را از نگاه کردن به داده ها و تجزیه و تحلیل انتخابات ؟

من فکر می کنم من بزرگترین اندیشه است که این خود آشکارا ایده بد است. آیووا دموکرات مواجه شد با دو ضرورت. یکی این بود که آنها می خواستند به طور شفاف در مورد نتایج روز اول و دوم اولویت های, و, یکی این بود که آنها تا به حال برای اتصال متعهد نمایندگان به نتیجه حوزه قفقاز در حالی که قبل از این تعهد نمایندگان انتخاب شدند در دولت کنوانسیون که به این دلیل بود که S. D. E. s وجود داشته است—به تقریبی نتایج در دولت کنوانسیون به دلیل آن بود که دولت کنوانسیون که انتخاب نمایندگان برای کنوانسیون ملی دموکرات ها.

کل توجیهی برای مراقبت در مورد S. D. E. s از بین رفت لحظه ای که تصمیم به جایزه نتایج بر اساس حقيقت است. آنها با اینحال تصمیم به ایجاد S. D. E. s متریک است که ما را به ارزیابی نتیجه از حوزه قفقاز و سپس اضافه شده در نتایج بیشتر پیچیده که روند گزارش مطرح شده و امکان تصمیم گیری تقسیم و امکان تصمیم گیری تقسیم می شده اند بسیار واضح به هر کسی که نگاه جغرافیایی توزیع قبلی مشارکت در آیووا قفقاز و تعدادی از نمایندگان ایالت اعطا شده به هر حوزه.

و آنها این کار را از سنت به حفظ ساختار و سپس اضافه کردن یک زن و شوهر از زنگ ها و سوت به آن را مطابق با الزامات از یک روز جدید است. اما آنچه که آنها واقعا باید انجام شود تصور می شد در مورد این بود که آیا راه را ادامه دهید. آنها جری-تقلب جدید حزبی به جای شروع از ابتدا. خواه حزبی فقط گزارش رای مردم. وجود دارد هیچ مسابقه در کشور است که من فکر می کنم که گزارش یک رای محبوب اما هنوز هم بخواهد به گزارش متعهد نمایندگان بر اساس یکی دیگر از متریک مانند شهرستان و یا دولت کنوانسیون نمایندگان. آنها تا به حال یک راه در این یکی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>