شکسپیر بازی که Presaged مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس

President Donald Trump at a press briefing
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سهام با Coriolanus—یکی دیگر از خارجی فاقد همدلی—این اعتقاد است که هر امتیازی به کسانی که “بادی خود را complainings” نشانه ضعف است.عکس توسط تراشه Somodevilla / گتی

از “شکسپیر نوشت:” شاه لیر “در قرنطینه” الگوی رفتاری است که شروع به ساخت دور در اوایل ماه مارس بود به goad بهره وری در اوایل پناهگاه در محل فاز COVID-19 بیماری همه گیر. به زودی, اگر چه آن را تبدیل به یک خط پانچ برای جوک در مورد خمیر ترش استارت و Netflix binges و آن را تا به حال اضافه شده نقطه ضعف بودن کاملا دقیق نیست—به صورت “شاه لیر” بود و نه تشکیل شده که طاعون زده اما نه در طی یک مهلت از دوره ملاقاتها که از طریق لندن بین 1603 و 1610. این نمایشنامه که شکسپیر آیا نوشتن در حالی که طاعون خروشان در اطراف او شامل “Coriolanus” یک تراژدی غرق در اشاره به “سرایت” “طاعون” و “مرده لاشه خاک سپرده نشده بودند مردان است.” در بررسی شکاف های سیاسی که تهدید به upend نوپای روم جمهوری اسلامی ایران در این بازی این است که یک حساب چه اتفاقی می افتد زمانی که در یک زمان بحران حاکم دسته chafes در محدودیت های اعمال شده توسط دولت نماینده و در این راستا نمی تواند به موقع تر.

شکسپیر به احتمال زیاد نوشت: “Coriolanus” در سال 1608 در پی یک قیام در Midlands در مقابل نابسامانی های کشاورزی سرمایه داری. هزاران نفر از کارگران وجود اعتراض در محوطه مشترک مرتع توسط مالکان ثروتمند و کسانی که در قدرت به سرعت و به طرز وحشیانه ای خرد شورش و کشتن ده ها تن از معترضان پس از آن اجرای سرکردگان. در برخی از مناطق غنی احتکار مواد غذایی رانندگی تا قیمت دانه و گرسنگی دنبال کرد.

چندی پس از این طاعون بازبینی لندن است. در اوایل قرن هفدهم هیچ کس نمی دانست چه چیزی باعث طاعون در عین حال کسانی که در اتهام به رسمیت شناخته شده است که اجتماعی فاصله بسیار مهم بود و شلوغ تئاتر شد مکان های خطرناک. بنابراین هر زمان که بیش از سی یا لندن پس از یک هفته درگذشت طاعون مقامات دستور داد شهر را playhouses بسته شده است. به عنوان یک نتیجه, تئاتر جهان شد احتمال توقیف برای بیشتر از سی سال از اواخر ماه جولای 1607 زمانی که هفتگی طاعون-مرگ تعداد افزایش یافت و به بیش از پنجاه تا دسامبر 1609 با در هشت ماه مهلت در آن کشش طولانی—یک دوره که در آن شکسپیر نوشت: “Coriolanus” و منعکس شده در اجتماعی و اقتصادی بحران از بار خود را.

نمایشنامه نویس تبدیل جزوه writer Thomas Dekker توصیف خلق و خوی افسرده لندن در اواخر 1607: “مرده نزد ما است . . . ما وقدرتمندترين روز, در حالی که این pestilent بخار آویزان است بر سر ما. مرده ما هستند لذت برای ما در حال حاضر لذت در چیزی جز عزاداری. مرده ما ساعت از اوقات فراغت و کسانی که از کسب و کار است.” “Coriolanus” یک محصول از این تیره لحظه. برای خود منبع اصلی شکسپیر تبدیل به “زندگی Coriolanus” در توماس شمالی را ترجمه پلوتارک را “زندگی اصیل Grecians و رومیان” (یک حجم سنگین او به احتمال زیاد متعلق به طوری که تا به حال در دست). پلوتارک خود را آغاز کرد, بیوگرافی, با Coriolanus’ اوایل سال; شکسپیر آغاز شده داستان خود را بعد از آن در روایت زمانی که رم شهروندان به راحتی هم زده به شورش شد از جان گذشته به اندازه کافی برای مقابله با کسانی که در قدرت—فلش نقطه به یاد می آورد که حوادث اخیر در میدلندز.

در پلوتارک و رومیان بودند وزن با ربا خوار نرخ بهره. شکسپیر تغییر ماهیت شکایت خود را: خود را گرسنه شهروندان خشمگین هستند که غنی هستند احتکار مقدار مورد نیاز مواد غذایی. به این منظور شکسپیر دوباره پلوتارک معروف “حکایت از شکم” یک سخنرانی در نظر گرفته شده برای سکوت و مخالفت تحویل داده شده توسط فصیح patrician, Menenius. در باز کردن صحنه “Coriolanus,” Menenius spars با پرسشنامه توهین تهاجمی ترین آنها—حتی تمسخر اختصاص به او نام مستعار “بزرگ پا” از مونتاژ. او ادعا میکند که چه گرسنه مردم از جان گذشته باید انجام دهید این است که با دعا و تقاضا نمی امداد. کسانی که در قدرت Menenius اصرار خرس هیچ مسئولیتی در قبال این فاجعه است که شهروندان عادی در حال حاضر رو: “برای غلا, / خدایان نمی patricians آن را و / زانو خود را به آنها نه اسلحه باید کمک کند.” شکایت علیه رهبران آنها باید متوقف شود او می افزاید: از آنجا که “شما تهمت / هلمز o’ دولت که برای مراقبت از شما را مانند پدران / هنگامی که شما آنها را لعنت کند.”

گاه به گاه توهین به مدارا و امتناع از قبول مسئولیت آشنا خواهد بود به هر کسی که به تازگی تنظیم شده در روزانه کاخ سفید جلسات در coronavirus بیماری همه گیر. Menenius’ دفاع از بالا به پایین سیاست های دولت به پایان می رسد و با او به گفتن این جمعیت به پشت کردن آنها به اشتباه اعتقاد داشتند که در انبارهای کنترل می شود توسط کسانی که در قدرت متعلق به مردم برای دولت است و در واقع “فروشگاه خانه و مغازه / کل بدن” است و هر “نفع عمومی است که شما دریافت خواهید کرد . . . درآمد حاصل و یا از آنها برای شما / و به هیچ وجه از خودتان است.” آن شگفت انگیز است که چگونه از نزدیک استدلال خود حاکی آنچه Jared کوشنر گفت: زمانی که او به چالش کشیده شد به تازگی در همین دولت بود که احتکار نجات بخش منابع است. فرمانداران بد مبتلا متحده از جان گذشته برای دریافت نگه دارید از لوازم نشستن idly در فدرال انبارها در حالی که شهروندان خود رنج می برند و نمی توانند درک بیش از هر plebeians در “Coriolanus” چرا منابع نیست به اشتراک گذاشته شده. “مفهوم فدرال ذخایر,” کوشنر گفت: “به آن قرار است به ذخایر ما آن را قرار بود به آمریکا که انبارهای آنها و سپس استفاده کنید.” که اختصاصی “ما” احساس می کند برداشته حق از شکسپیر را بازی کند.

آن را نمیگیرد طولانی برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال در کوشنر را در اعلامیه ریاست جمهوری جیر و subtweet. تا آنجا که تهمت بود نگران تمایل به گردش دور چه خود را همیشه خواهد بود حزبی و بی امان: “برخی از اشتهای سیری ناپذیر & هرگز راضی (سیاست؟). به یاد داشته باشید ما یک پشتیبان برای آنها. از شاکيان باید . . . شده اند نگردند تا قبل از این بحران.” مغلوب ساختن پیشی جستن جیر تماس به ذهن Coriolanus’ اهانت به کافران است که “فرض بدانید / آنچه را انجام داده من به کنگره”. و او سهام با Coriolanus—یکی دیگر از خارجی فاقد همدلی است که فشرده توسط هواداران خود را به یک نقش سیاسی که برای او کاملا نامناسب—این اعتقاد است که هر امتیازی به کسانی که “بادی خود را complainings” نشانه ضعف است که خواهد “را پررنگ قدرت نگاه رنگ پریده.”

رم ممکن است در جنگ با همسایگان خود و در آستانه جنگ داخلی است, اما واقعا چه rankles کسانی که در قدرت است ناشکری یک کلمه که پژواک از طریق بازی. رهبران باید تشکر کرد برای انجام کار خود را: “برای بسیاری به ingrateful, / به یک هیولا از بسیاری.” در اخیر همه گیر جلسه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت و در طول حدود که فرمانداران شد “بخشنده” و که یک خبرنگار پرسید: “چرا که اگر آنها مهربان یا نه بخشنده اگر آنها نیاز به منابع?” مغلوب ساختن پیشی جستن جواب داد: “مهم نیست. مهم نیست.” اما آن را به عنوان نشانی از آن را در “Coriolanus” که در آن شکست از کسانی که بی اعتمادی Coriolanus برای ادای احترام به او را محکوم به “یک نوع ingrateful آسیب است.”

“Coriolanus” شده است به عنوان خوانده شده یک بازی در مورد خطرات ناشی از بدون کنترل استبداد. هنگامی که مردم در نهایت تغذیه و طرد Coriolanus این تریبون از مردم چابک Sicinius—رم اسکندریه Ocasio-کورتز—به یاد patricians از یک حقیقت ضروری به نظر می رسد فراموش کرده اند: “آنچه در شهر است اما مردم؟” کسانی که درد و رنج و مرگ همکار-شهروندان یک انتزاع. در میان خود ما ویرانگر همه گیر آن باقی مانده است دیده شود که آیا کسانی که به شدت نیاز به warehoused لوازم آنها را در زمان و اینکه آیا اکثریت شهروندان در خود ما تقسیم جمهوری را در رسیدن به نقطه جایی که آنها بیش از حد به اندازه کافی داشته اند و اقدام است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>