شرم آور نهایی شکایت از اعلامیه استقلال

duncan1890 / گتی / اطلس

“ما این حقایق را به خود مشهود است.” می گویند این واژه و بسیاری از آمریکایی ها قادر خواهد بود به تلاوت آنچه شرح زیر است: “که همه انسانها برابر خلق شده اند که آنها وقف توسط خالق خود را با برخی unalienable حقوق است که در این میان زندگی, آزادی و پیگیری خوشبختی است.” باز کردن کلمات از اعلامیه استقلال—و به راحتی آن را به یاد بخشی—به طور گسترده ای به عنوان جشن معنابخش آغاز استثنایی تاریخ آمریکا یک مشخص می شود با وجود موانع توسط مترقی گسترش حقوق.

بسته شدن کلمات از اعلام مراتب کمتر شناخته شده است. آخرین لیست از 27 نارضایتی در برابر پادشاه جورج سوم آنها به عنوان خوانده شده به شرح زیر است: “او هیجان زده داخلی insurrections در میان ما است و تلاش برای آن را به روی ساکنان ما مرزهای بی رحم, هندی, وحشی که قانون شناخته شده از جنگ است undistinguished نابودی تمام سنین و جنس و شرایط است.” این کلمات توجه به حقایق سخت در مورد بنیانگذار آمریکا که کرده اند که اغلب کنار خار.

27 شکایت برد دو موضوع. اولین پادشاه تحریک از “داخلی insurrections,” اشاره به شورش برده و نشان می دهد یک حقیقت به تازگی به ارمغان آورد به توجه عمومی توسط مجله نیویورک تایمز‘s 1619 پروژه: برخی از کسانی که به دنبال استقلال با هدف حفاظت از نهاد برده داری. این درست است به خصوص برای ویرجینیا صاحبان برده بودند که عمیقا آشفته با یک اعلامیه صادر شده در ماه نوامبر سال 1775 توسط فرماندار ویرجینیا خداوند دونمر که وعده داده شده به بردگی کشانده مردم برگزار شد توسط انقلابیون آزادی در ازای پیوستن به ارتش بریتانیا. ویرجینیایی و سایر جنوبی ها می ترسید که این امر موجب گسترده برده شورش. ادوارد Rutledge که بعدها فرماندار کارولینای جنوبی اعلام کرد که دونمر را اعلام خواهد انجام بیش از هر تلاشی دیگر به “یک جدایی ابدی بین بریتانیا و مستعمرات” و جورج واشنگتن به نام دونمر “که قوس خائن به حقوق بشریت است.”

دوم سخت حقیقت در معرض توسط 27th, شکایت—و آن را نژادپرستانه توصیف آمریکایی های بومی به عنوان “بی رحم, هندی, وحشی”—تولید شده بسیار کمتر بحث عمومی است. در indicting پادشاه برای رها کردن سرخپوستان در “ساکنان ما مرزهای” اعلام شده بود با اشاره به یک رویداد خاص اما نه به خشونت که ناشی از تهاجم استعمارگران سرزمین مادری غرب کوه های آپالاچی. در پاسخ کنفدراسیون Senecas, Shawnees, Delawares, Ottawas, Cherokees و دیگر بومی ملل اعمال حق دفاع از خود و حمله جدید استعمار شهرک سازی. اگر چه بومی ملل تا به حال انگلیسی, حمایت از آنها اقدام خود به خود و نه در يک تاج. با این وجود توماس جفرسون اعلام اولیه drafter امیدوار است که با دامن زدن به شعله های آتش از مهاجران’ anti-هند نژادپرستی و implicating جورج سوم او می تواند آتش یک ژنرال آتش سوزی در برابر انگلیسی ها در غرب است. در این راه 27th, شکایت کمک به ذخیره کردن پایه و اساس برای یک آمریکایی ناسیونالیسم که اهریمن جلوه دادن این قاره را مردم بومی به ویژه هنگامی که آنها در برابر آمریکایی محیطی.

اگر چه اشاره به “بی رحم, هندی, وحشی” به دادگاه تجدید نظر به “ساکنان مرزهای ما” جفرسون و دیگران که امضا اعلام کرده بود دلایل خود را برای ادامه خونریزی انگلیسی, سیاست های مربوط به آمریکایی های بومی و سرزمین خود. بیش از یک دهه پیش به منظور پایان دادن به جنگ هزینه به سرکوب بومی جنبش مقاومت به رهبری اتاوا, جنگ, رهبر, پونتیاک, پادشاه صادر شده اعلام 1763 که به رسمیت شناخته شده بومی مالکیت اراضی غرب کوه های آپالاچی’ تاج و مانع استعمارگران از حل و فصل وجود دارد. در نگاه اول عادی مهاجران ممکن است انتظار می رود شده اند اعلام عمده مخالفان. برخی از مهاجران بود اما منبع قوی ترین اپوزیسیون آمد از استعمار نخبگان به خصوص در ویرجینیا و پنسیلوانیا که تا به حال سرمایه گذاری در شرکت های با ادعا به سرزمین های غرب از مرز تعیین شده توسط ا … مگر اینکه آن سرزمین می تواند از نظر قانونی حل و فصل زمین شرکت نمی تواند به دست آوردن عنوان امن به ادعای خود را. سرمایه گذاران خواهد بود سمت چپ با هیچ چیز اما بدهی های آنها متحمل شده بود به شرط گرفتن غنی.

در سال 1767 جورج واشنگتن یکی از این دوران را پرشور ترین دلالان زمین پیش بینی شده است که اعلام “باید سقوط … در چند سال.” امپریالیستی بریتانیا مقامات برخی از تنظیمات به 1763 مرز اما با وجود واشنگتن امیدوار است و کسانی که از دیگر دلالان مانند توماس جفرسون, انگلیسی, سیاست همچنان به محدود کردن استعمارگران’ درک آزادی برای به دست آوردن بومی سرزمین. استعمارگران در بر داشت 1774 کبک عمل می کنند—یکی از غیر قابل تحمل عمل می کند—به خصوص نفرت انگیز. نه تنها کبک قانون اعطای حمایت قانونی به مذهب کاتولیک مذهب پروتستان نفرت, اما آن را تمدید کبک مرز جنوب به رودخانه اوهایو و مسدود حل و فصل در دره اوهایو. در اولین کنگره قاره ای, ریچارد لی یک نماینده از ویرجینیا به نام کبک عمل “بدترین شکایت” از همه آنها را. دو سال بعد زمانی که ویرجینیا را شکست, با, بریتانیا, دولت خود را قانون اساسی ادعا اراضی غرب رودخانه می سی سی پی در نتیجه ابطال اعلام 1763 و کبک عمل می کنند.

حتی به عنوان استعمارگران اعلام استقلال خود را از بریتانیا بومی مردم آماده می شدند برای دفاع از خود آزادی است. تجربه طولانی منجر شده بومی آمریکایی ها به این باور است که استعمارگران در نظر گرفته شده نه تنها به سرزمین خود بلکه برای کشتن همه آنها را. در تابستان سال 1776 یک ناشناس, Shawnee بخشی از یک هیئت از Mohawks, Shawnees, Ottawas و Delawares خواست Cherokees برای پیوستن به یک کنفدراسیون به مقاومت در برابر استعمارگران و هشدار داد که “ویرجینیایی” را به عنوان او با اشاره به همه استعمارگران در اختیار “قصد از بین بردن … قرمز مردم است.” پس از انقلاب جنگ, موهاک, رهبر, یوسف, Brant اعلام کرده بود که قصد گروه دیگری از استعمارگران—این “Bostonians”به “نابودی” Mohawks و دیگر اعضای شش کشور (Haudenosaunee) کنفدراسیون. اصطلاح نسل کشی هنوز نمی وجود دارد, اما کلمات خود را منتقل همان ایده است. بومی مردم وحشت زده بودند که unshackled استعمارگران آنها را بکشند عمده فروشی.

این بومی دیدگاه ما را به 27th, شکایت. جفرسون بد از “بی رحم, هندی, وحشی” نشان داد که جنگ برای استقلال از بریتانیا نیز یک جنگ برای به دست گرفتن بومی سرزمین. از سال 1776 به 1783 ایالات متحده نیروهای نظامی و استعماری شبه نظامیان تخریب بیش از 70 چروکی شهرهای 50 Haudenosaunee شهرها و حداقل 10 قومی در شهرهای اوهایو دره, کشته شدن چند صد نفر (از جمله غیر نظامیان) و در معرض پناهندگان به گرسنگی و بیماری و مرگ. در دهه های آینده رئیس جمهور ایالات متحده, واشنگتن و جفرسون شامل تماس بگیرید برای نابودی بومیان آمریکایی است که مبارزه در برابر سلب مالکیت. چند ارتش ایالات متحده سعی خواهد کرد به انجام دقیقا همان است که.

این 1619 پروژه ساخته شده است که سهم عظیم به درک عمومی از برده داری اغلب به عنوان مراجعه کننده آمریکا “گناه اصلی.” اگر چه منتقدان از 1619 پروژه تلاش کرده اند برای به حداقل رساندن برده داری اهمیت آن مرکزیت به ایجاد امریکا—و آن اخلال میراث—است که به خوبی تثبیت در علمی ادبیات و روشن شدن ، حتی پس از 27 شکایت نشان می دهد که گناه اصلی در امریکا تاسیس شد دو قسم است. امریکا ساخته شده بود توسط کارگر از بردگی مردم است. همچنین ساخته شده در سرزمین های به سرقت رفته و نسل کشی مردمان بومی. به درک که در آن این کشور است و در حال حاضر تصور کنید که واقعا فقط آینده امریکا باید به روی چیزی حساب کردن با هر دو از این حقایق سخت.

این داستان بخشی از پروژه “نبرد برای قانون اساسی” با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>