شوک Jocks از لباس مردانه

After the coronavirus pandemic precipitated a fashion apocalypse the hosts of the irreverent podcast Throwing Fits are...
پس از coronavirus همه گیر رسوب یک “مد آخرالزمان” میزبان از هتاک پادکست “پرتاب متناسب” در حال ارزیابی مجدد اعتیاد به مواد مخدره اقتصاد و نقش خود در آن است.عکس توسط Eduardo Munoz / ایسنا

زمانی که من برای اولین بار ملاقات لارنس ray warren و جیمز هریس بهتر شناخته شده به عنوان لری و جیمی از مد پادکست “پرتاب متناسب با” آنها ترک شغل خود را به تمرکز بر نشان دادن زمان کامل است که می گویند, به بحث در مورد لباس و موسیقی و الگوهای رفتاری; به مسخره کردن یکدیگر و در ظاهر و به فضولی به مهمانان خود منابع مالی و زندگی جنسی. ما دست تکان داد در یک روز در اوایل ماه مارس در لابی یک ساختمان اداری در مرکز شهر منهتن قبل از COVID-19 مستندات و یا قتل جورج فلوید. پادکسترهای شد در بالای جهان پس از رفتن به یک قرار ملاقات با یک نماینده از Diemme یک ایتالیایی لوکس-کفش تولید کننده. آنها با در نظر گرفتن اولین گام به سوی باز کردن “جریان درآمد جدید” با طراحی یک جفت چکمه.

در حالی که ما منتظر آسانسور, ما یک “مناسب بررسی” a what-are-you-پوشیدن مختصر و مفید که میزبان در شروع هر قسمت. Ray warren است که سی و سه تا به حال در Blundstone چلسی, چکمه, سیاه, عالی, جین, فاسد تی شرت و یک سبز Patagonia از پشم گوسفند است که همراه با ریش و کمی قوز ساخته شده او را نگاه مانند Oscar the Grouch. هریس همچنین سی و سه کوتاه تر با ضخامت موهای سیاه و سفید پوشیده بود شخص برتر از اقران جدید توازن میراث ما شلوار جین و یک برش ذغال کت پف کننده با یک زیپ که تمدید به بالای هود.

یک گارد امنیتی قطع ما به توضیح است که آسانسور منتظر بودند که در واقع یک پله.

“آیا برخی از لعنتی احترام به فرایند” ray warren به خود گفت:.

در نگاه اول “پرتاب متناسب” و سازندگان آن به نظر می رسد پوچ. نمایش صوتی است-تنها تجربه اختصاص داده شده به یک بصری و لامسه متوسط گروگان دو متوسط-به دنبال دیدن که هرگز دوخته شده یک لباس و یا راه می رفت و یک باند فرودگاه—که رئیس مد تخصص می آید از نگرانی بیش از لباس. این جفت ارز در حال چه ray warren تماس “jawnz” علاقه مندان به یک خرده فرهنگ از مردان که شور و شوق اولیه است لباس—تحقیق, خرید, و بحث در مورد آنها را آنلاین و عکاسی خود را با پوشیدن خود را duds با دوستان.

“این است که برخی از اواخر مرحله-سرمایه داری تماشا گه” ray warren گفت: من از طریق FaceTime. “یک jawnz علاقه مندان زندگی می کند و می میرد توسط copping مسائل است. که فقط به آنچه لعنتی حرکت خود را ، که آنچه لعنتی منتشر سروتونین در مغز,” او گفت:. از سوی دیگر jawnz علاقه مندان نیست “کورکورانه بودن بردگان به مصرف بدون داشتن هر نوع تشخیص طعم و مزه خود را.” آنها می تواند انگیزه چیزی بیشتر فردی و وابسته به دان کیشوت و این کار از “پرتاب متناسب با” برای کمک به طرفداران همراه خود را سبک سفر. “این برای تلفن های موبایل مانند یک Sisyphusean لعنتی وظیفه—یک jawnz علاقه مندان کار هرگز انجام می شود مثل او خواهی بود copping تا او می میرد اما من می خواهم به فکر می کنم که آن را برای دلایل درست—این ایده از پیگیری سبک شخصی پیگیری دانستن خودت.” پادکست دانلود شده است میلیون ها بار از آن آغاز شده و چهار سال پیش و تقریبا سه هزار نفر پرداخت ray warren و هریس در Patreon برای محتوای اضافی و قدرت پردازش. این طرفداران فرم اختصاص داده شده به جامعه اطراف “پرتاب متناسب با” به نام پرتاب باند که میزبان شوخی توصیف به عنوان “fourteen-year-old virgins با کارت اعتباری.”

فراتر از نوجوانان مشتاق به دنبال jawnz مشاوره “پرتاب متناسب با” توسعه زیر را در میان رسانه های خودی و یک نوع خاصی از مد آگاهانه مشهور است. مهمانان حاضر شامل خون آشام آخر هفته را عزرا Koenig; نایلون مدیر تحریریه الهام Vingan Klein; و بازیگر و کارگردان یونس هیل که صدای معرفی هر قسمت با عبارت “شما در حال گوش دادن به پادکست است که مهم است.” در نشان دادن توضیحات در آیتونز هریس و ray warren لایحه خود را به عنوان “دو رشد dirtbags فقط tryna حرکت هزاره نر روح زمانه” اما ممکن است در آنها امضا نمایندگی مقابله با W. M. E. و در حال برنامه ریزی برای شروع یک تور ملی زندگی می کنند نشان می دهد هنگامی که آن را امن برای سفر دوباره. چهار سال یک تغییر نام و بیش از یک صد و پنجاه قسمت بعد آنها رفته اند از مرور زمانه به تعریف آن است.

نه میزبان همیشه انتظار می رود برای پیدا کردن خود را در چنین تاثیرگذار در دنیای مد. Ray warren is a self-توصیف “روشنفکر bro” از شمال نیوجرسی. او را به خود جلب مد از طریق Jersey پست-پانک و اسکیت صحنه بود اما استعداد کمی برای هر دو. اما او همیشه از یک راه با کلمات یک کلاس هشتم لاتین, معلم, تشخیص داده و او را با “اسهال از دهان است.” او cruised از طریق یک رشته اقتصاد در ویک فارست و برنامه ریزی شده برای کار در امور مالی بود اما از خط خارج با بحران مالی 2008. در حالی که ظاهرا کار در اولین شغل خود را از کالج (یک مدیریتی برنامه های آموزشی در یک انتفاعی دانشگاه) او شروع به یک وبلاگ در مورد مد مردان نام Sartorially تمایل و انباشته های زیر را با نوشتن در یک شادی بخش, relatable صدای. در سال 2011 او تصمیم به حرکت به نیویورک و سعی کنید آن را در صنعت مد است.

هریس مستقیم از اواز یا موسیقی دو نفری بزرگ شده در منهتن در پیتر کوپر ایجاد کرد و پسر از یک مادر و یک پدر آمریکایی است. او با حضور Stuyvesant دبیرستان, جایی که او دوست خوب اما شناور و unmotivated. “من بیش از حد آسیایی برای کودکان و نوجوانان; من بیش از حد سفید برای کودکان و نوجوانان” او گفت:. او رفت و به کالج Vassar, که در آن او تحصيلات دانشگاهي خود را در جغرافیا دلیل آن “نمی نیاز به یک پایان نامه.” “این نوع از تلفن های موبایل وحشتناک,” او گفت: “اما من حدس می زنم آن را من چگونه زندگی می کردند زندگی من است.”

هریس و ray warren ملاقات در سال 2011 به عنوان gofers در مد P. R.-و-رویداد-برنامه ریزی آژانس B. P. M. W. (با نام تجاری دالالن روسپیان رسانه). هر دو به سختی خراش توسط Harris, به یاد. “رفتن به مترو—دریافت پنج دلار footlong. خوردن نیمی برای ناهار. صرفه جویی در نیم برای صرف شام.” آنها خود را بزرگ می شکند با مشاغل در مجتمع رسانه ها در سال 2012 و از آنجا کار می کرد تا راه خود را در صنعت. پادکست خود را آغاز کرد در سال 2016 به عنوان یک پروژه جانبی ثبت شده در دفاتر Grailed یک menswear-فروش مجدد وب سایت که در آن ray warren مشغول به کار بود به عنوان نام تجاری مدیر. نشان می دهد در اصل به نام “شکست به سمت بالا”; ray warren میسازد استدلال خود را برای این عنوان در قسمت اول تأمل در نحوه جفت موفق شده بود با وجود خود را آشکار عدم حرفه ای یا کار و اخلاق به “برو تا به اندازه کافی در راه حق” و تبدیل شدن به متوسط موفقیت.

از این ضبط های اولیه دو نفر از دوستان گفتن داستان در مورد تقریبا ملاقات کنی و یا از دست دادن بکارت, پادکست تبدیل کرده به یک صلیب بین “Howard Stern Show” و “Bodega پسران”—foulmouthed و myopically خود-ارجاعی اما هدایت بالاتر از همه توسط پویا بین میزبان. قبل از آنها شروع به ضبط Harris, ترک باز یک بیست و انس رژیم غذایی پپسی و ray warren معمولا chugs قند-رایگان Red Bull. به طور متوسط استودیو جلسه چهار ساعت و شکسته است به دو قسمت. هریس شروع می شود با خواندن یک باروک لیست القاب به معرفی مهمان. در یک قسمت جدید با شان ایوانز میزبان از یوتیوب بال-خوردن نشان می دهد “داغ آنهایی که” هریس معرفی او به عنوان “ruiner از rectums سلطان ادویه های از بین برنده تشکرها از این اسهال همین دادا شاهزاده فلفل بارون حباب احشاء زیبا, معصوم, سگ ماده خود را.” پس از این مقدمه می آید یک جا بررسی و بخش به نام “دمار از روزگارمان درآورد/نه با (عنوان کار)” و “آخرین Jawn/بعدی Jawn” که در آن مهمانان بحث در مورد مارک های, فیلم, لباس و موسیقی است که آنها را دوست دارم و دوست ندارم ظاهرا به آموزش شنوندگان در مورد چیزهای بهتری در زندگی است. “چه باعث می شود شما پرینگل صدا?” هریس دوست دارد بپرسید.

یک جفت نایک Tech چالش دوم کفش به عنوان فرسوده توسط آندره آقاسی? “گدازه داغ” ray warren می گوید.

Allbirds های بی شکل پشم کفش همه جا حاضر در دره سیلیکون? “طاعون” هریس می گوید.

از jawnz گفتگو می تواند حرکت کند در کمال تعجب شخصی جهت. اگر چه هریس و ray warren, وانمود کردن حماقت آنها منجر مهمانان به بحث در مورد موضوعات جدی از تبعیض جنسی در کفش کتانی جهان به سرطان و بدن dysmorphia. در یک قسمت جدید نویسنده کریس سیاه منعکس شده خود را در مبارزه با اعتیاد. میزبان شد صحبت کردن در مورد چه موضوعات جلب مخاطبان به نشان می دهد:

“همه آنها مانند لباس و مانند آنها هیپ-هاپ و آنها مانند آنچه که ما دوست داریم.” Ray warren گفت. “و آنها مانند ‘Vanderpump قوانین’ بیش از حد.”

“این بالا-پایین” هریس اضافه شده است.

“من اوج بسیار بالاتر سیاه و سفید” گفت.

“اما خود را پایین بسیار پایین تر” هریس پاسخ داد.

“خیلی پایین” سیاه گفت.

این ارز منجر به یک بحث سیاه و سفید اقدام به خاطرات. هریس پرسید که آیا سیاه و سفید می تواند به یاد داشته باشید سال او می خواهم به صرف معتاد به مواد مخدر. وجود دارد بسیاری از جاهای خالی اما سیاه را به یاد بیاورید یکی به خصوص در شب بد در Dimes یک رستوران در پایین سمت شرق است.

“من رفتم به امضا رسید; من مثل بنابراین fucked که من اساسا با داشتن یک تشنج. من دست تکان دادن به شدت من نمی تواند نشانه روی کاغذ.” سیاه و سفید وجود دارد با یک دوست که نگران است که او ممکن است نیاز به رفتن به بیمارستان اما سیاه و سفید براق آن است. “او مانند” فرض آیا شما فقط می میرند؟’

“من نمی ساخت نور از این” سیاه گفت. “اما این خنده دار است.”

گهگاه مصاحبه های مربوط توسط پرسش از پادکست را تولید Shyam Mervana یا غیر sequiturs از میزبان’ دستیار Kharloz (چاک) فرانکو آنها ray warren توصیف به عنوان “کامل خدا فرشته.” فرانکو است جدی کمی چاق و اغلب سنگسار مرد جوان که در اوایل شنونده پادکست. نمادین او از طرفداران آواتار اثبات برای اعضای پرتاب باند است که آنها بیش از حد می توانید آن را در نیویورک—اما در نمایشی از نظر او یک شلاق ، “اگر یک قسمت است که تا به حال خسته شدن و یا شروع می شود و به نوعی از ریل آنها همیشه من به نوعی مانند شوخی کردن و یا هر” فرانکو گفت: من از طریق زوم. “لارنس و جیمز سنگین روی کباب را فشار دهید.”

جذب در بخش تمایل خود را برای کباب همه comers ورزشی و پاپ-فرهنگ رسانه شرکت Barstool ورزشی امضا هریس و ray warren به آن پادکست شبکه در سال 2017. نشان می دهد محبوبیت سرعت رشد کرد اما میزبان هرگز احساس که پادکست متناسب با سوار کار ماهر فرهنگ “دزدان دریایی کارائیب” و یا “Spittin Chiclets.” این اصطکاک یکی از لذت های زود قسمت است که در آن جفت خواهد churlishly ارایش آگهی می خواند برای Dollar Shave Club و روم ابجو بد و کم مایه (زودرس-انزال محصول) و مسخره کارفرمایان خود را به عنوان “شیطانی اربابان.” اما آنها رفت و بیش از حد زمانی که آنها مورد بحث و بررسی مداوم خروج مذاکرات و شوخی مایک در مورد سرقت تجهیزات ضبط. Mervana را فراموش کرده و برای کاهش این سخنان را قبل از انتشار قسمت و به عنوان یک نتیجه, آنها تا به حال به رها کردن نام “شکست به سمت بالا” (که هنوز هم متعلق به گروه نرم افزاری سپاهان) و نام تجاری جدید تعریف به عنوان “پرتاب متناسب است.” گروه نرم افزاری سپاهان که در حال حاضر درگیر یک شبیه جدال با میزبان پادکست “او را پدر” کاهش یافته است به نظر این حادثه است.

در این نشست با Diemme هریس و ray warren داشتن تفاوت های خلاق. مشکل این بود که آنها نمی تواند توافق بر طراحی. یک ایده این بود که برای انجام یک “قتل عام کردن” سبک یعنی همه سیاه و سفید, اما آنها nixed که به دنبال بیش از حد شبیه به یک اخیر پرادا بوت. آنها در نظر گرفته زیتون سبز و سیاه و سفید ترکیبی اما Diemme ایجاد یک سبک مشابه برای Saks Fifth Avenue, به طوری که بود. بالاخره وجود یک موضوع را با بوت خود را که ray warren احساس نبود برام به اندازه کافی. او راه می رفت در سراسر اتاق کنفرانس wincing و سپس از من خواست به سعی کنید در این نمونه به عنوان یک بی طرف ناظر. من موافقت کرد که من پا تضعیف.

“من می گویم شاید آن را یک برکت و رحمت در لباس مبدل به دلیل گاییدن, لغزش” ray warren گفت.

“پای خود را به fucked-فوت” هریس پاسخ داد.

“شما می دانید آنچه من صحبت کردن در مورد” ray warren گفت: با اشاره به من. “شما تجربه لغزش دست اول—بازگشت من اینجا برو!”

هریس قطع مشتاق به حرکت همه چیز همراه است. “من بیش از حد, اما, مانند—”

“شما نیست. شما به وضوح آن را دریافت نمی. شما یک محصول مرد—”

“من پاشنه در می آید پاشنه جام بله.” هریس اعتراف کرد.

“من یک طراح من استفاده می شود به طوری که او نمی آن” ray warren گفت.

“هنگامی که شما در طراحی؟” نیک لوئیس نماینده از Diemme خواست.

“من تا به حال یک برند شکست خورده به نام اجرا از آسیاب که من با دو تا از رفقا. ما ساخته شده کفش و تی شرت” ray warren گفت.

“بسیار براق و پیراهن جین,” هریس اضافه شده است.

“آنها نمی براق! من swatch خدا برو!”

از آنجا که طراحی جلسه در ماه مارس بچه ها مجبور به تجدید نظر در استراتژی خود را. برای نگه داشتن طرفداران تنظیم در طول همه گیر آنها ضبط نشان می دهد از طریق زوم و انجام آنچه به آنها تماس بگیرید “ماموریت های جانبی”: بررسی فیلم, Instagram Live احزاب و رویدادهای زندگی می کنند برای Patreon مشترکین به نام “Jüicy Zöömys.” اما آنها نیز تا به حال برخی از زمان به منعکس کننده.

هر دو مردان تشخیص دهند که در پایین نیاز خود را برای jawnz ناشی از عمیق ایثار ناامنی که آنها با دست و پنجه نرم در طول زندگی خود. Ray warren غالبا جوک در این پادکست در مورد وزن و نازک شدن مو و او در توصیف خود را به من به عنوان “وانمود کن.” وقتی که من ملاقات با هریس در ماه مه در McGolrick پارک در Greenpoint او با صدای بلند فکر, آیا خرید لباس تا به حال تبدیل به یک نوع از مکانیسم مقابله ای است که حس را ندارد ما در زمان حاضر است. ما با پوشیدن ماسک های صورت و نشستن در مقابل نیمکت هریس در لباس ارتوپدی-به دنبال ما میراث کفش یک جفت سیاه و سفید فلر آهنگ, شلوار, و کبود مومی ژاکت. اندازه عینک آفتابی پنهان از چشم او ، “من می ترسم از اینکه یک مرد در پسران ، من سی و سه; من نمی دانم چه راث I. R. A. است, اما من می توانم به شما بگویم که Ssense فروش است,” او گفت:. “من نا امنی در مورد این ایده که jawnz من کل شخصیت—مثل من نا امنی در مورد چیزی که من استفاده از برای جبران ناامنی من.”

با وجود بهترین تلاش های ray warren و هریس اعتراف کنم که جنبه های نشان می دهد به نظر می رسد حتی بیشتر از “احمق” از آنها به طور معمول خواهد بود. یک شعار از پادکست “حمایت homies,” یک اصل است که هریس و ray warren استفاده از زمانی که متصل کردن پروژه های دوستان است. به تازگی آنها تصویب شده جدید, عبارت, “پلیس jawnz صرفه جویی در جهان” به تشویق شنوندگان به خرید لباس از مارک های محلی به جای زنجیره ای بزرگ. اما پس از سه ماه از مستند با بسیاری از مردم بیمار و یا از کار این وجدان اما هنوز هم مصرف آشکار در حال تبدیل شدن سخت تر به توجیه.

“آره ماهی های بزرگتر به فرای باور من” ray warren گفت: “به خصوص در دختران آخرالزمانی hellscape که ما در حال زندگی در حال حاضر است.”

با آمریکا درگیر در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی هریس و ray warren مجبور به pivot دوباره پیدا کردن راه هایی برای استفاده از پلت فرم خود را برای اتصال خود را jawnz علاقه مندان با ضد نژادپرستانه طرح. “من فکر می کنم وجود یک گفتگو در مورد مسئولیت در streetwear به اذعان سهم از قهوه ای و سیاه مردم” ray warren گفت. فراتر از صحبت کردن در مورد نژاد سیاست مد میزبان در حال برنامه ریزی در برگزاری هفتگی سری از “پرتاب متناسب با” خیریه بخت آزمایی برای خود آرزو موارد مانند برخی Air Jordans طراحی شده توسط فروشگاه اتحادیه که غالبا بالای یک هزار دلار در کفش کتانی فروش مجدد سایت—با درآمد حاصل از رفتن به سیاه و سفید زندگی می کند ماده وابسته و ضد نژادپرستانه سازمان.

“هیچ bozo رفتار” هریس گفت.

اگر چه صندوق جمع آوری می توان با استفاده از پادکست در حال حاضر هر دو آنها تشخیص محدودیت از اعتیاد به مواد مخدره اقتصاد و نقش خود در آن است. هریس در پاره ای از موارد اعتراض در سوهو و دیدم نزدیک خرابه غارت لوکس, فروشگاه ها. عالی ارجمند streetwear نام تجاری است که گل سرسبد واقع شده است و در 190 باوری بود و گود کردن و سوار کردن. نقاشی های دیواری است که تا به حال یک بار با توجه به هنرهای زیبا نمای هیپ لبه گرفته شده فوری تر ، “ما نمی گریه هر اشک برای گروه کارلایل سگ” ray warren گفت: با اشاره به سایه خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت است که خریداری شده پنجاه درصد سهام عالی در سال 2017. “شما گفت: این بچه ها که این اقلام با ارزش تر از هر چیز دیگری انجام نمی شود شگفت زده شده که به حساب می آید.”

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accounteskort kızlar kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelermoto kuryeBağlama büyüsü