این کسب و کار کوچک می میرند کردن است که در اینجا

ایده های بسیاری از کسب و کارهای کوچک زنده نخواهد ماند و تغییر خواهد کرد که چشم انداز آمریکایی تجارت برای س

توسط NEWS-SINGLE در 16 اردیبهشت 1399
بسیاری از کوچک و به طور مستقل اجرا کسب و کار بسته شده در امتداد بلوار غروب آفتاب در دریاچه نقره ای منطقه لس آنجلس ، النا دورفمان / Redux

در خارج از بوستون یک شرکت بازاریابی است که تلاش برای کشف کردن که چگونه به آن را پوشش میدهد صورتحساب. در ایندیانا یک استودیوی رقص در انتظار است در سه اضطراری-برنامه های کاربردی وام. در بالتیمور یک دلی بسته است و از جان گذشته برای کمک به.

دولت مشغول است و در یک اقدام بی سابقه تلاش برای نجات شرکت های مانند همه گیر مربوط به خاموش شدن و کشش به بهار. اما واشنگتن این سیاست ها بیش از حد پیچیده بیش از حد کوچک و بیش از حد آهسته برای بسیاری از شرکت ها: در سراسر ایالات متحده میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک در حال مبارزه و میلیون ها نفر در حال شکست. بزرگ کسب و کار کوچک می میرند کردن است که در اینجا و آن را تغییر چشم انداز آمریکا, تجارت, auguring رشد آهسته تر و کمتر نوآوری در آینده است.

کسب و کارهای کوچک رفت و به این رکود اقتصادی شکننده تر از خود بزرگتر عموزاده: قبل از بحران آمار و نیمی از آنها تا به حال کمتر از دو هفته ارزش پول نقد در دست ساخت آن غیر ممکن است برای پوشش اجاره بیمه تاسیسات و حقوق و دستمزد از طریق هر نوع پایدار رکود. و coronavirus رکود واقع شده است تکان دهنده و پایدار: داده ها را از کارت اعتباری پردازنده ها نشان می دهد که حدود 30 درصد از کسب و کارهای کوچک باید تعطیل در طول بیماری همه گیر. معامله حجم مناسب و معقول به اندازه کافی پروکسی برای فروش, نشان می دهد حتی بزرگتر نرخهای: آژانس های مسافرتی را 98 درصد استودیو عکاسی 88 درصد, روز, مراقبت, مراکز 75 درصد و آژانس های تبلیغاتی 60 درصد است.

این deep freeze را مطرح کرد مفرد سیاست چالش: دولت قبل از هرگز شده است وظیفه بدانند چگونه برای قرار دادن یک اکثریت از کشور کسب و کار در حمایت از زندگی. "ما می دانیم که چگونه به پشتیبانی سیستم مالی است. آن می رود تمام راه برگشت به والتر Bagehot," Satyam Khanna موسسه برای اداره امور شرکت و امور مالی در دانشگاه نیویورک از قانون به من گفت با اشاره به 19th-century British متفکر. "وجود دارد یک راهکار به دنبال دارد. چه ما نمی دانیم که چگونه به انجام, و یا تا به حال هیچ ایده چگونه به انجام این کار است که ارائه پشتیبانی مستقیم به خود را در کافی شاپ های محلی در مقیاس."

کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمد تا با 350 $میلیارد دلار طرح به ارائه بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک در حال حاضر تقویت شده توسط یک tranche دوم از $320 میلیارد. مدیریت کسب و کار کوچک اقتصادی آسیب فاجعه وام ابتکار کوچک فراهم می کند کمک های مالی به شرکت های کوچک; آن چک حفاظت از برنامه های شرکت های کوچک اعمال می شود به خرده فروشی بانک ها و اتحادیه های اعتباری برای وام تا 10 میلیون دلار در نظر گرفته شده برای هزینه های چنین به عنوان اجاره بیمه تاسیسات و حقوق و دستمزد. PPP وام تبدیل به کمک های مالی ارائه شده است که کارفرمایان خود را حفظ کارکنان و صرف 75 درصد از پول در حقوق و دستمزد.

پس از آن رفت و زندگی در اوایل ماه آوریل این تلاش ها برای نجات احاطه شده است با مشکلات پیاده سازی. بانک ها بودند و معلوم نیست در چه اطلاعاتی را جمع آوری و غرق شد با برنامه های کاربردی. کسب و کارهای کوچک به سختی بدانند که در آن برای قرار دادن در مدارک خود را و آنچه که در دسترس بود به آنها آغاز خواهد شد. میلیون ها نفر از درمانگران ماساژ و کیک سازندگان و شرکت های مبلمان بودند به سمت چپ شناور. یک نظرسنجی توسط فدراسیون ملی کسب و کار مستقل نشان داد که در چهار پنج متقاضیان به دو اورژانس برنامه هایی بودند که مطمئن نیستید که آیا آنها می خواهم به دریافت کمک از زمانی که اولین tranche از پول زد.

پیاده عبور به طور موقت بسته کسب و کار در کارول باغ محله بروکلین نیویورک است. (Craig Ruttle / Redux)

حتی متقاضیان موفق توصیف فرآیند به عنوان یک ظرف غذا. جکی LaVana صاحب یک شرکت بازاریابی در منطقه بوستون. "این کوچک اما توانا" او به من گفت. "من در آشپزخانه من, جدول" به همراه یک تیم از پیمانکاران فرعی است که کمک به او در ایجاد کمپین های تبلیغاتی آنلاین. "من بهترین من سال تا کنون" قبل از coronavirus pandemic, او گفت:. اما شرکت پس گرفته 25 درصد ضربه به درآمد اگر نه بالاتر.

LaVana تماشا کنگره نجات روند نزدیک و صرف ساعت ها در متن و ایمیل موضوعات صحبت کردن با دوستان در حسابداری و حقوقی معاملات و کوچک دیگر-صاحبان کسب و کار. همه سوالات. چه نسخه ای از این برنامه به آنها نیاز دارید ؟ که حتی به آنها اجازه اعمال می شود ؟ آیا آنها واجد شرایط? آنها دیدار با الزامات ؟ "آن را تکمیل سردرگمی" LaVana به من گفت.

روستا بانک در Wayland ماساچوست که در آن LaVana شرکت دارای یک حساب کاربری در ابتدا گفت: از آن می تواند روند برنامه خود را و سپس به او گفت که آن را نمی تواند به او کمک کند چرا که او شرکت ندارد وام تجاری. دیگر موسسات مالی به او گفت که او نیاز به یک حساب با آنها به درخواست و یا پاسخ نمی دهند به او نمایش داده شد. او در نهایت موفق به حرکت به جلو با یک بانک کوچک در غرب ماساچوست قبل از خود بانک رو به او برگشت و گفت: این امر در واقع قادر خواهید بود برای کمک به.

پول خواهد بود به اندازه کافی به "نگه داشتن چراغ" او به من گفت. یکی از بدترین جنبه های بحران او احساس می کند این است که بسیاری از کسب و کارهای کوچک در جامعه بیمار و بسیاری دریافت نکرده اند کمک کند: "این فزاینده است," او گفت:. "من توانایی برای اجرای کسب و کار اجازه می دهد تا خانه من روز-مراقبت از [دهنده] برای دریافت پرداخت می شود و آنها نیز به دنبال یک فاجعه وام. من می خواهم برای حمایت از کسب و کار است که حفظ من, اما من احساس می کنم نیاز به حمایت برای انجام این کار است."

مشکلات با بسته امداد اجرا به مراتب عمیق تر از یک flubbed rollout. برای یکی از بانک ها شده اند اولویت برنامه های کاربردی از بزرگتر مشتریان; برخی حتی توسعه یافته "سرایدار درمان" گزینه برای ثروتمند شرکت. حتی بعد از کنگره رفع کوچک-طرح کسب و کار در این راه کمک کرده است بزرگ کسب و کارهای کوچک بیش از کوچک کسب و کارهای کوچک و تاسیس کسب و کارهای کوچک بیش جدید کسب و کارهای کوچک به عنوان تصویب وام به شرکت های نام تجاری مانند Shake Shack روت کریس, لس آنجلس لیکرز, Potbelly و دیگران نشان داده است. (تحت فشار افکار عمومی این شرکت بازگشت و بودجه.) بسیار از کمک به شرکت هایی که به آن نیاز دارید حداقل در میان آنها شرکت با کارمند شمارش فقط تحت SBA کلاه فرانشیز از عمده زنجیره ای و داد و ستد عمومی شرکت هایی که تعریف قادر به جمع آوری پول از سرمایه گذاران. به عنوان ساختار توسط دولت فدرال "آن را ذاتا عقب," خناس گفت.

در واقع وام از 1 میلیون دلار یا بیشتر خیس کردن نیمی از اولیه 350 $میلیارد دلار اختصاص داده شده توسط کنگره است. سفیدتر و پرجمعیت کمتر متحده بیشتر پول وام سرانه, با, ورمونت, داکوتای شمالی و مینسوتا در مقایسه با نسبت جمعیتی و نوادا و فلوریدا و کالیفرنیا کمتر. محققان هیچ مدرکی وجود ندارد که پول را به مکان ها و صنایع سخت ترین ضربه به عنوان اندازه گیری توسط تعطیلی کسب و کار و کاهش ساعت کار می کرد. اقامت - و مواد غذایی-بخش خدمات اختصاص دو در سه شغل از دست داده, اما فقط 9 درصد از فدرال کمک دلار است.

برنامه تولید نابرابری در راه های دیگر بیش از حد. یکی از کسب و کار است که اعمال می شود اما هنوز رتبهدهی نشده است دریافت کمک های متعلق به جسیکا یانگ پدر و مادر که فروش ساندویچ و مواد غذایی در یک اغذیه فروشی در بالتیمور. فروشگاه بسته شده است قادر به ایجاد یک takeout-و-مدل تحویل کار با هیچ توجه: دلی به حال بدون حضور آنلاین قبل از خاموش شدن و خدمات مانند DoorDash و بارگذاری می خورد اتهام از جمله کمیسیون های بزرگ که آن را "هرگز شکستن حتی در یک سفارش" یانگ به من گفت. SBA آن تنها امید. "من شنیده ام که ما می شنوند و در سه تا پنج روز" او گفت:. "پدر و مادرم نگه داشتن تماس و پرسیدن اگر من می خواهم چیزی شنیده. سپس ما به عنوان خوانده شده در اخبار است که این برنامه به آن را محدود کنید. من تعجب می کنم اگر که است چیزی برای انجام با آن. شاید فقط پول برای رفتن به اطراف."

یانگ گفت که پدر و مادرش سنین و پس زمینه پیچیده فرایند نرم افزار: او پدر خود را در 60s; مادرش در 50s و نه انگلیسی روان صحبت می کنند. "برای نسل اول کره ای ها چگونه آنها در حال گرفتن دقیق اطلاعات؟" یانگ خواسته است. "من از مردم می خواهم نمی خواهم پدر و مادرم را از دست ندهید در این فرصت, چرا که روند تقاضا پیچیده است."

آنها هستند و آن است. اگر چه دولت است که جمع آوری و انتشار اطلاعات در مورد نژادی آرایش SBA-کمک گیرنده—ترک فکر می کنم مخازن و گروه های حمایت برای پر کردن شکاف—مرکز مسئول وام برآورد کرده است که 95 درصد از کسب و کار متعلق به 91 درصد از لاتین کسب و کار متعلق به 91 درصد از کسب و کار متعلق به بومیان هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام و 75 درصد از آسیا متعلق به کسب و کار "به هیچ شانس" از گرفتن یک وام اضطراری از طریق یک جریان اصلی موسسه مالی. حتی با کنگره ترفند, برنامه تقویت موجود نژادی و نابرابری.

از راه های دیگر برنامه SBA هستند کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است. جان Lettieri اقتصادی نوآوری گروه واشنگتن–بر اساس تحقیقات و حمایت سازمان به من توضیح داد: "اگر شما در کوتاه مدت بحران است که باعث کمبود نقدینگی در سراسر کسب و کارهای کوچک به دنبال بازگشت سریع به حالت عادی PPP در حال رفتن برای کمک به بسیاری از کسب و کار. اما آیا این صدا مانند آنچه ما با آن روبرو هستیم? نه به من."

در میان مسائلی که EIG و دیگر طرفداران با اشاره به: این برنامه به اندازه کافی بزرگ نیست چرا که کسب و کار به احتمال زیاد نیاز به حدود 1 تریلیون دلار در امداد. حداکثر اندازه وام در 10 میلیون دلار است که بیش از حد کوچک برای بسیاری از شرکت ها برای پوشش حقوق و دستمزد و هزینه های دیگر. برنامه معایب شرکت با بالا هزینه های سربار مانند کسب و کار که نیاز به پرداخت اجاره بها در شهرستانها گران است. آن کارفرمایان را ملزم به نگه داشتن کارگران در این کتاب که بسیاری را از نظر مالی سود از گذاشته شدن و دریافت افزایش نرخ بیکاری-بیمه پرداخت. در نهایت آن جدول زمانی بسیار کوتاه با توجه به این که رسمی پناهگاه در محل سفارشات در حال انتظار برای ماه گذشته و مصرف کننده انتظار می رود که اقتصاد باقی می ماند و ضعیف برای یک سال حداقل.

رو نصب صورتحساب و غایب درآمد بسیاری از کسب و کار در حال بسته شدن دائم به جای دست خوش پیشامد میشه بیشتر و بیشتر به عجز از پرداخت دیون. "زمانی که در پاسخ به چیزی شبیه به این به شما نه فقط در برخورد با دلار و سنت است. شما در حال برخورد با سمی و فراگیر ترس و عدم اطمینان" Lettieri به من گفت. "من نمی توانم را برای مسلم است که کنگره آمریکا به گسترش این برنامه و این که من باید یک کسب و کار با ارزش در حال اجرا در سه ماه. من قصد دارم برای رایت از طریق, پول نقد, من در جیب پس چرا کاهش ضرر و زیان در حال حاضر؟" نظرسنجی ها نشان می دهد که یک چهارم کسب و کارهای کوچک انتظار ندارد برای زنده ماندن; های اضافی یک سوم نامشخص از توانایی های بالقوه خود را به مقاومت در برابر تحولات ناگهانی و عمده.

کوتاه مدت اثرات این فاجعه روشن هستند: هنگامی که کسب و کار انحلال آنها اخراج کارگران که صرف کمتر در اقتصاد محلی ساخت کسب و کارهای دیگر ضعیف تر نیاز بیشتر اخراج. شکست کسب و کار در نتیجه عمل به عنوان یک accelerant در یک رکود ساخت موقت آسیب دائمی. این یک مرکزی همین دلیل بسیاری از اقتصاددانان انتظار نیست تیز V شکل واکنش به رکود اقتصادی فعلی اما بلند و آهسته U شکل بازیابی.

اما نابودی آمریکا کسب و کارهای کوچک را تحمیل بیشتر موذی طولانی مدت آسیب بیش از حد. "ما در حال دیدن کامل رفتن از یک گروه از کارآفرینان و شرکت های جوان," Lettieri گفت. "و هیچ چیز در آینده پشت سر آنها." این بیماری همه گیر را به معنای پیروزی حق رای دادن زنجیر بیش mom-and-pop, مغازه, C-suite مدیران بیش از کارآفرینان کار خود را در زیرزمین. آن را به معنی شهر و مراکز پر شده با بانک ها و 24 ساعته داروخانه ها به جای کتابفروشی ها و ناخن سالن و بایگانی اطلاعات شمارنده. آن را نیز به معنی کمتر شروع یو پی اس در رقابت با امتیازهای.

در نهایت این به این معنی کمتر رقابتی اقتصاد آمریکا. جدید, شرکت ها و کسب و کارهای کوچک درایو خالص رشد اشتغال در آمریکا آنها را تولید بهره وری بیشتر از رشد بزرگتر و تاسیس کسب و کار است. بزرگ کسب و کار کوچک می میرند-خاموش خواهد سوخت صنعت تحکیم خواهد شد که هر دو کاهش دستمزد کارگران و افزایش قیمت برای مصرف کنندگان است. بیشتر نابرابری بیشتر اسکلروزیس و کوچکتر تولید ناخالص داخلی: اینها برخی از میراث coronavirus همه گیر است ،

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن