اجتماعی-فاصله اوباش در ماساچوست ارشد خانه

گرگ Vigliotti / نیویورک تایمز

لوسین Leape از دست دادن صبر و شکیبایی است. بروکهیون ارشد-امکانات زندگی که در آن او ساکن بود اعمال سخت اجتماعی-دورى قوانین در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش coronavirus اما اخیرا در هفته گذشته با توجه به Leape برخی از ساکنان هنوز هم رانندگی خارج از دانشگاه و تجمع در گروه های کوچک. یکی ملاقات با اعضای خانواده که با تحویل مواد غذایی است. دیگری رو در یک تصادف.

بروکهیون یک مجلل جامعه در لکزینگتون ماساچوست که در آن بسیاری از ساختمان ها را به نام خود را از کالج های محلی و مدارس دبستان. (Exeter سهام یک حیاط دانشگاه هاروارد در یک طرف و امهرست در دیگر.) بسیاری از ساکنان آن پس به تدریس در دانشگاه هاروارد و MIT و یا تافتز که از آن شده است به عنوان “سالمندان دانشگاه.” در مقایسه با بسیاری از خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی آن شانس نسبتا خوبی در طول همه گیر است. اما در هفته گذشته دو بیشتر ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن مجموع مورد تعداد به چهار نیمی از آنها شناخته شده است به جرأت خارج از محوطه دانشگاه. Leape سابق بهداشت عمومی استاد در دانشگاه هاروارد تشکیل یک گروه از ساکنان که در سابق پزشکان و کارشناسان بهداشت و درمان. در روز پنج شنبه به آنها اعلام خواهد شد.

“به خاطر ما و جامعه ما در حال گرفتن یک گام شدید” Leape نوشت: در یک ایمیل به دست آمده از این اطلس. “با این اطلاع ما می خواهیم هر کس به محرمانه گزارش … نام هر resident که رفتار به نظر می رسد به یک تهدید برای امنیت ما.” این گروه پس از آن مشورت گزارش ساکن به قاضی که آیا رفتار خود را مورد تهدید و اگر آن را انجام آنها را ترغیب به توقف. اگر ساکن حاضر این گروه منتشر خواهد نام خود را به بروکهیون listserv به طوری که ساکنان دیگر می دانم که برای جلوگیری از آنها را.

ایمیل بود در اثر درخواست از ساکنان برای گفتن در هر یک از دیگر برای عدم اجتماعی به دور است. (Brookhaven مدیران نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.)

آن است که به خصوص حقیقی قسمت در حال حاضر سورئال زمان: یک سیاست است که فقط چند ماه پیش به نظر می رسید مانند یک dystopian نظارت تاکتیک می تواند در حال حاضر به نظر می رسد کاملا موجه بود و لازم عمومی-ایمنی مداخله. هر چه خطرات و پیامدهای Leape برای خود فکر می کند وجود دارد می آید یک نقطه هنگامی که امور زندگی و مرگ فراتر از ملاحظات حریم خصوصی. “ما شده است در برخورد با این مشکل را برای بیش از یک ماه و ما فقط در نهایت گفت: “شما می دانید زندگی در معرض خطر هستند” او به من گفت. “فرد حق دارد برای قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر در صورتی که مایل. ما نمی فکر می کنم آنها حق دارند برای قرار دادن ما در زندگی در معرض خطر است.”

بروکهیون سیاست است و نه بدون سابقه. در ماه فوریه در ارتفاع چین شیوع مقامات محلی در شهر Shijiazhuang ارائه شده پرداخت تا $290 به هر کسی که narced بر مردم نقض محدودیت های مسافرتی. در ایالات متحده Sedgwick County, Kansas, راه اندازی یک خط تلفن و یک فرم آنلاین برای گزارش کسب و کار و ساکنان که مخالف stay-at-home سفارشات. شهردار سنت لوئیس خواست ساکنان به مقامات بگویید در مورد هر یک از افراد و یا کسب و کار باعث محدودیت در گردهمایی های اجتماعی. و شهردار نیویورک, بیل د Blasio به ترغیب ترکیبات خود را به عکس ضربه محکم و ناگهانی اجتماعی-فاصله نقض و متن آنها را به شهرستان. “این است که snitching,” او گفت:. “این است که صرفه جویی در زندگی می کند.”

هیچ یک از نیم دوجین بهره-گروه صنعت-ارتباط نمایندگان صحبت کردم با این مقاله تا به حال شنیده ارشد-امکانات زندگی به کارگیری چنین تاکتیک. اما از آن است که در برخی از حس تعجب آور است که این جوامع—که در آن سالمندان ساکنان زندگی در محله های نزدیک در حال حاضر تجارت آف بین امنیت و استقلال—باید بوته برای برخی از کشور تهاجمی ترین اجرای اجتماعی فاصله. اولین گزارش COVID-19 شیوع در خاک آمریکا رخ داده است در یک خانه سالمندان است. پس از همه گیر کشته شدن بیش از 40 ، 000 نفر در ایالات متحده در حدود یک پنجم از آنها مربوط به ارشد-امکانات زندگی. هفته گذشته در یک خانه سالمندان در شهر های کوچک نیوجرسی پلیس 17 بدن انباشته شده در سردخانه ساخته شده برای چهار.

است که می گویند که امکانات گرفته نشده احتیاطی. بسیاری از آنها ممنوع بازدید کنندگان لغو شد غذاخوری جمعی و غربالگری کارکنان برای علائم پس از ورود. آنها را تشویق ساکنان به ماندن در اتاق خود را زمانی که آنها می توانند و پوشیدن ماسک زمانی که آنها نمی تواند. امکانات در حال انجام بهترین خود را رهبران صنعت به من گفت اما تلاش های خود شده اند صالح با کمبود بودجه, تست, و, بالاتر از همه, شخصی, تجهیزات حفاظتی. با توجه به جف هورتون, مدیر اجرایی, کارولینای شمالی زندگی ارشد انجمن کارکنان در برخی موارد متوقف شده تا پس از شایعه می شود که در اطراف کسی ویروس. در دیگران آنها تصمیم گرفته اند که خود را پرداخت ناچیز است که ارزش خطر از کار. جنوب کالیفرنیا پرستاری در خانه بود تخلیه در اوایل این ماه پس از کارکنان نمی آمد در دو روز در یک ردیف.

بروکهیون بر خلاف بسیاری از رقبای خود است و هیچ کمبود تجهیزات حفاظت شخصی. و نه آن را تا به حال مشکل با کارکنان غیبت و یا کمیاب بودجه Leape به من گفت. در طی ماه گذشته آن را یافت اجتماعی-فاصله اقدامات به این نکته که کارکنان به سختی تماس با ساکنان جز هنگام تحویل مواد غذایی و مواد غذایی به اتاق خود. و هنوز هم مردم را بدست بیمار است.

در حالی که اکثر ساکنان وجدان به دنبال دستورالعمل Leape گفت: چند نکرده اند—حتی بعد از همسایگان خود سعی در متقاعد کردن آنها. پس از اعلام سیاست روز پنج شنبه Leape می گوید این گروه دریافت کرده است و نه هر گونه گزارش از سوء رفتار. آنچه که او دریافت کرده است به تعجب خود را دارد با تشکر از شما یادداشت از ساکنان.

وقتی که من پرسید که رهبران صنعت و کارشناسان آنچه را که آنها ساخته شده از سیاست آن را قطعا کولر پذیرش است. جنین Finck-بیل سابق پرستاری-صفحه اصلی مدیر و معاون رئیس جمهور از امور نظارتی برای ارشد-زندگی-انجمن صنعت LeadingAge گفت که او هرگز آن را تصویب. راه را برای تغییر رفتار ارتباطی او به من گفت: “نه ارسال مقیم نام مثل scarlet letter.” اگر تلاش برای متقاعد کردن ساکنان شکست خورده او را به طلب کردن از کمک دوستان نزدیک یا خانواده خود. (هنگامی که از من خواسته Leape در مورد این رویکرد او گفت: آن را یک ایده خوب است و او آن را در نظر بگیرید اگر گروه دریافت هر گونه گزارش.)

اگر اجبار نتواند امکانات باید در نظر آگاه محلی بهداشت عمومی آژانس گفت: David Gifford, افسر ارشد پزشکی در مرکز ملی زندگی کمک یکی از بزرگترین کشور های پرستاری-خانه – و کمک-زندگی-گروه صنعت. به عنوان آخرین چاره Gifford گفت: تسهیلات می تواند در موارد خاص تخلیه و انتقال ساکنان که یک تهدید جدی برای همسایگان خود است.

عمومی-کارشناسان بهداشت سخن می گفت با ابراز دو نگرانی اصلی با بروکهیون سیاست. وجود دارد مشکل ایجاد توازن میان امنیت جامعه با آزادی اعضای آن است. “من همیشه نگران زمانی که ما با استفاده از شهروند خبرچین به تلاش برای تصویب تحریم برای بهداشت عمومی نقض گفت:” لارنس Gostin استاد جهانی-سلامت قانون در دانشگاه جورج تاون (و اخیر کمک کننده به اقیانوس اطلس). “من فکر می کنم که نوع سرزده نظارت و استراق سمع است که واقعا بر خلاف ارزش های آمریکایی.”

دوم وجود دارد شاید حتی بیشتر از فشار دادن سوال که آیا چنین سیاستی حتی مردم نگه می دارد امن است. لیندسی Wiley, یک استاد حقوق در دانشگاه آمریکایی است که مورد مطالعه با استفاده از شرمندگی تاکتیک در زمینه های مختلف مورد مسائل بهداشت عمومی گفت: خود را در دراز مدت آسیب سنگین تر بودن می تواند خود را به منافع کوتاه مدت. “به طور کلی وجود دارد یک نگرانی که بشود رویکرد کارائی اعتماد عمومی و همکاری های گسترده” او به من گفت. “مردم به پیروی از حس ترس از گرفتار شدن و یا ترس از اجتماعی طرفداری و یا قضاوت در, اما شما ممکن است به خطر انداختن همکاری دراز مدت با انجام آن است.” با هیچ پایان دادن به این بیماری همه گیر در چشم او اضافه شده است که یک قربانی ما می توانیم در حال حاضر.

Leape درک این خطرات. تحت شرایط عادی او به من گفت که او هرگز در نظر گرفته اند درخواست از ساکنان برای گزارش هر یک از دیگر. اما هیچ چیزی در مورد این لحظه طبیعی است.

“سیاسی مختلف و نظرات و ایده های مختلف از سیاست—fine, fine,” او به من گفت. “اما ما در حال صحبت کردن در مورد آن است. ما در حال صحبت کردن در مورد تهدید به زندگی است. و است که تغییرات کل معادله تا آنجا که من نگران هستم.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>