دولت که در آن تظاهرات در حال حاضر مجبور اصلی پلیس اصلاحات

مایکل Ciaglo / گتی

منn Loveland, کلرادو—ملت خود اعلام کرد “یار شهر” حدود یک ساعت رانندگی در شمال دنور—یک افسر پلیس جوان متوقف شد در اوایل این ماه به عنوان او دستگیری یک زن باردار بود که حکم برجسته. باید او دستبند او افسر پرسید ناظران خود را و یا تحت یک کلرادو جدید پلیس قانون را که در حال حاضر در نظر گرفته شود نیروی بیش از حد?

به افسران مثل راب غرور یک لاولند گشت گروهبان که رله که به عنوان مثال من در هفته گذشته که به نوعی از تردید است و این نگران کننده ترین بخش اول-در-این-ملت پلیس-قانون اصلاح قانون که در کلرادو تصویب در ژوئن 13. به این لایحه حامیان این افسر جوان مکث است که دقیقا به هدف.

به سختی یک ماه گذشت از کلرادو قانونگذاران شتافت به تصویب افزایش اجرای قانون صداقت عمل به عنوان معترضان راهپیمایی کردند و شعار می دادند در خارج از دولت و کنگره آمریکا در دنور. تظاهرکنندگان خواستار عدالت برای جورج فلوید 46-نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس و برای الیاس مکلين 23 ساله سیاه مرد که مرگ در دست پلیس نه ماه پیش از آن در دنور حومه جذب هیچ اعتراض ملی در زمان, اما دریافت, تازه توجه در این تابستان. بسیاری از قانون جدید مقررات—ممنوعیت چوک دارای تعمیرات اساسی استفاده از زور و به طور قابل توجهی گسترش استفاده از دوربین های بدن—نمی خواهد به طور رسمی اثر را برای ماه ها یا حتی سال. اما پلیس در کلرادو در حال حاضر در حال تغییر است.

این قانون برای اولین بار در کشور است که اجازه می دهد تا به قربانیان خشونت پلیس به شکایت از افسران تحت قوانین ایالتی. “من نگران هستم برای بچه ها” غرور ملی متولی در کلرادو برادرانه منظور از پلیس به من گفت که در یک مصاحبه تلفنی. آنها آموزش داده شده است به دریغ نکنید: “هنگامی که ما دریغ,” او گفت: “یک فرصت خوب وجود دارد که ما نمی رفتن به خانه در پایان روز است.” اما, غرور و افتخار, پیشنهاد, اگر آنها زین با ترس از به طور بالقوه از دست دادن پس انداز زندگی خود را در علاوه بر این به کار خود را و چگونه آنها می توانند نه ؟

نویسندگان قانون جدید در کلرادو می گویند این واکنش از افسران در خیابان—تماس با را توجه داشته باشید از احتیاط و یا خویشتن داری اگر نه تردید—سالم است. اگر به عنوان مثال ماموران که مواجه الیاس McClain شفق قطبی در حال تردید قبل از آنها قرار داده و او را در یک کاروتید نگه دارید و قطع جریان خون به مغز او و یا قبل از امدادگران آنها به نام به صحنه تزریق او را با آرام بخش کتامین و پس از آن او رفت و به ایست قلبی و بعد از آن فوت کرد ؟

“اگر ماموران در حال بازنگری [حرفه ای خود را] از آنجا که یک قانون از صداقت و پاسخگویی و سپس آنها نباید در این حرفه به عنوان یک افسر پلیس” ایالت کلرادو نماینده لسلی هیرودیس نوشت که قانون جدید به من گفت. “وظیفه خود را به خدمت و حفاظت کشتن نیست. بسیار مهم است که ماموران اجرای قانون فکر می کنم قبل از آنها عمل می کنند.”

هیرودیس برای اولین بار سعی کردم به تعمیرات اساسی پلیس قوانین در اوایل این سال در پاسخ به McClain مرگ است. او در ابتدا نوشت: باریک لایحه ممنوعیت چوک و دارای محدودیت زمانی که پلیس می تواند آتش در حال فرار مظنون اما رهبران دموکرات به او گفت که او می خواهم به سعی کنید دوباره در سال آینده هنگامی که او می تواند جمع آوری برخی از پشتیبانی از اجرای قانون است. در واقع این تنها به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس که کلرادو مقننه—است که تا به حال به تعویق افتاد و کار از پیش از آن در بهار و حتی در جلسه زمانی که جورج فلوید تظاهرات فوران در دنور در پایان ممکن است.

آن را به عنوان اتفاق افتاده است هیرودیس یک دموکرات و یک زن اومدند معترضان در خارج از ساختمان مجلس ایالت هنگامی که یک فرد مسلح اخراج چندین عکس به جمعیت. دولت افسران گشت با عجله پشت او داخل به ایمنی او به من گفت در یک مصاحبه تلفنی هفته گذشته است. در یک تماس بعد با همکار دموکرات همکاران او ارائه پشتیبانی و پرسید که چگونه آنها می تواند کمک کند. نا امید هیرودیس گفت: “من نمی خواهم یک کارت. من نمی خواهم هر niceties. من می خواهم یک لایحه و من به کمک شما نیاز به گرفتن یک لایحه معرفی شده است که آدرس این نگرانی است.”

رهبران دموکرات اجازه هیرودیس برای نوشتن یک پلیس جدید-لایحه اصلاحات و او گفت: به او “اختیار تام” به آن را به عنوان گسترده ای به عنوان او می خواست. در یکی دیگر از تغییر بزرگ دولت رئیس جمهور مجلس سنا, Leroy گارسیا, توافق برای کار با هیرودیس و حرکت این پیشنهاد که شناخته شده به عنوان لایحه در مجلس سنا 217 از طریق قوه مقننه را بیشتر از نزدیک تقسیم فوقانی مجلسی که در آن اجرای قانون گروه های مسدود شده بود قبلی پلیس-اصلاحات اقدامات در گذشته است.

نمایندگان مجلس مشغول به کار بودند تحت یک چارچوب زمانی; مقننه جلسه آغاز شد که پس از یادبود روز برنامه ریزی شده بود به گذشته فقط سه هفته. در حالی که همه این اعتراضات ادامه داد: در خارج از کنگره. “هر روز ما را به کنگره و حدود ظهر به ما خواهد شروع به شنیدن شعارهای از جمعیت” هیرودیس به یاد می آورد. “تصویب 217! من نمی توانم نفس بکشم. [سپس] هشت دقیقه و چهل و شش ثانیه سکوت.

“که می شود در ذهن مردم” او به من گفت.

در کلرادو پلیس اتحادیه های کارگری کمتر جمعی-چانه زنی حقوق و, به عنوان یک نتیجه کمتر نفوذ سیاسی از آنها در مکان هایی مانند شهر نیویورک که در آن اتحادیه های کارگری به ظاهر بود وتو بیش از حتی پیشرفته ترین شهرداران. خارج لیبرال شهرستانها مانند دنور و بولدر کلرادو روستایی بیشتر و بیشتر قرمز سیاسی با انجیلی جمعیت و حضور نظامی متصل به آکادمی نیروی هوایی در کلرادو اسپرینگز. هنوز هم دولت trended میشن در دهه گذشته و دموکرات ها در حال حاضر کنترل فرماندار عمارت و هر دو دولت قانونی و گاز ،

قانون-اجرای گروه مانند کلرادو برادرانه منظور از پلیس و County Sheriffs کلرادو دیدم که یک لایحه که قرار بود به تصویب. بنابراین به جای مخالفت با آن را آشکار آنها در آنجا ماند رسما بی طرف و فشار برای تغییرات. “نوعی از این لایحه که قرار بود به تصویب” غرور به من گفت: “ما فقط می خواستم به بخشی از آن بحث می شود و در جدول از اعضای ما در حال رفتن به آنهایی که تحت تاثیر آن است.”

این قانون شامل یک قایق از تغییرات است که اصلاح طلبان از مدت ها به دنبال, اما مهم ترین ماده این است که هیچ دولتی را با موفقیت گذرانده و تغییر است که پلیس از ترس بیشتر: افسران پلیس در حال حاضر می توان شکایت کرد و آنها دیگر نمی تواند ادعای “واجد شرایط ایمنی” از مدنی خسارت اگر آنها آگاهانه به نقض قانون و آنها می توانند شخصا در قلاب برای تا $25,000 در مجازات های ناشی از طرح دعوی در دادگاه. کلرادو حذف این حفاظت می تواند به شتاب شبیه به تلاش مجلس در سراسر کشور از جمله در نیویورک و ماساچوست و در سطح فدرال.

قانون-اجرای گروه شرکت کننده در مذاکرات, آیا برنده شدن در برخی از امتیازات. شخصی-مسئولیت کلاه برای افسران بود کاهش از $100,000 به $25,000 ساخت “واجد شرایط ایمنی” ارائه یک کمی آسان تر برای اجرای قانون را به فرو برد. داده ها-مجموعه الزامات با هدف از بین بردن دهها تجدید نظر شد و قوانین حاکم بر استفاده از دوربین های بدن بودند بهینه سازی برای پرداختن به نگرانی های حریم خصوصی. طرفداران اصلاحات کاهش یافته و تقاضا برای مستقل نظارت هیئت مدیره و ممنوعیت فروش از سبک نظامی و تجهیزات به ادارات پلیس. اما هسته مفاد این پیشنهاد باقی ماند. “این لایحه هرگز سیراب” دنیس مائس عمومی-سیاست مدیر کلرادو فصل از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به من گفت.

غرور گفت که فقط در چند هفته پس از لایحه امضا شد در ژوئن 19, چند از افسران در حال حاضر قرار داده و در اوایل دوران بازنشستگی. “افسران بسیار می ترسم که حتی اگر آنها را در اینجا تلاش برای انجام کار درست ساخت بهترین تصمیم آنها می تواند با اطلاعات آنها ارائه شده است در آن زمان که آنها در حال حاضر باز به مسئولیت شخصی و آن را باز خانواده خود را به مسئولیت شخصی” او گفت:. “ما هرگز با آن موافق قطعه ای از این لایحه است.”

در Douglas County Sheriff تونی Spurlock کار کرده است که در اجرای قانون و برای نزدیک به چهار دهه است و یک مدیر سابق امور خارجه کلانتر انجمن به من گفت که نگرانی های گسترده به پلیس. آنها عبارتند از او 27 ساله و پسر یک افسر داگلاس که به تازگی به جلب اعتماد او را که قانون جدید باعث شده بود او را به تجدید نظر یک حرفه ای در اجرای قانون است. “از منظر او آن را مانند یک دقیقه صبر کنید: اگر من اشتباه پس از آن من قصد دارم به مسئول?” او گفت:.

غرور و Spurlock نگرانی در مورد نگهداری و استخدام—برنامه های کاربردی برای شغل در اجرای قانون شده اند انداختن در سراسر کشور پس از مدتها قبل از فلوید مرگ به ارمغان آورد و حتی بیشتر منفی با توجه به انجام ندادی. در عین حال آنها نیز در مورد قانون زیرکانه اما به طور بالقوه خطرناک تر است, تاثیر. “وجود دارد برخی از چیزهایی که در این لایحه که در حال رفتن به علت تردید” غرور گفت.

با وجود مخالفت خود را با از دست دادن واجد شرایط ایمنی و جنبه های دیگری از این لایحه هر دو غرور و Spurlock به من گفت که آنها فکر می کردند این قانون خواهد انجام بسیاری از خوب است. قانون-اجرای گروه می خواست توانایی به راحتی محو “بد پلیس” غرور گفت و آنها تلاشهایی که نیاز به افسران به دخالت هنگامی که آنها را ببینید یک همکار با استفاده از نیروی بیش از حد به عنوان افسران که ایستاده بود idly در Floyd کشتن نیست. “ما در مورد اینکه حرفه ای” Spurlock به من گفت. “ما در مورد اخلاقی بودن و حمایت از جوامع ما. و ما نیز در مورد خلاص شدن از مردم که نمی خواهید برای مطابقت با این استانداردهای بالا.”

سیاسی, قانون اجرای گروه را به تعادل نقش خود را در حفاظت از منافع اعضای خود را با تمایل به بهبود تصویر از پلیس. غرور گفت: حوادث مانند فلوید قتل و McClain کشتن را ساخته اند آن را سخت تر برای پلیس به انجام کار خود را به خوبی. “وجود منافع متقابل در گرفتن بد پلیس را از ما حرفه ای” او به من گفت. “ما نمی توانیم به طور موثر پلیس جوامع ما مگر اینکه ما خود اعتماد و حوادث مانند است که فقط از بین ببرد و ما را سالها به بازسازی است.”

هیرودیس کار نیست انجام می شود یا نه. اذعان چگونه سریع قانون گرد هم آمدند او گفت: قانونگذاران خواهد نیشگون گرفتن و کشیدن آن زبان در سال آینده در صورت نیاز.

از من خواسته اگر او بر این باور است که قانون کلرادو-سازمان های اجرای امر اجرای قانون در روح و روان است که در آن قانونگذاران در نظر گرفته شده. “من احساس تضاد در مورد آن،” او اشاره کرد که یک شهر کوچک در حال حاضر قطعنامه ای را با هدف محافظت از افسران خود را از همیشه در حال شخصا مسئول اعمال خود در کار است. “مقاومت به این لایحه نیست و آن را نه قانون و مردم پاسخگو خواهد بود به استانداردهای 217,” هیرودیس گفت. “من می دانم که وجود دارد بد, بازیگران, و من می دانم که وجود دارد آن است که عواملی که می خواهید برای محافظت از خود و یا ماموران در ادامه با شیوه های هستند که در خط با 217. به آنها می گویم ما خواهد بود.”

کشورهای دیگر در حال تماشای بیش از حد. نیویورک تصویب پلیس اصلاحات پس از جورج فلوید تظاهرات از جمله ممنوعیت چوک نگه می دارد. اما آن باز نشده رتبه-و-فایل افسران مدنی مجازات برای خشونت در کار است. لایحه پیشرفت در ماساچوست نیز ممنوعیت چوک نگه می دارد و محدود افسران حمایت های حقوقی. طرفداران و نمایندگان مجلس وجود دارد و در سراسر کشور خواهد شد و مطمئنا قرعه کشی درس از کلرادو هر دو در انتقال فرهنگ در حال حاضر در راه و در ماه های آینده. آنها را نگاه کنید تا ببینید که چگونه سازمان ها و افسران به طور یکسان واکنش نشان می دهند به این پاسخگویی این انگیزه برای خویشتن داری و اینکه آیا این تغییرات نوشته شده است به صورت قانون در حال انجام در عمل به عنوان به خوبی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme