Jennifer Lopez.
در Super Bowl halftime show یکشنبه شب جنیفر لوپز, پنجاه سال سه گانه-تهدید میلیونر شد هنوز هم در اینجا—و او تماشایی بود.عکس آنتونی Behar / Sipa / AP

در اواخر فوریه سال 2000 بازیگر و ستاره پاپ جنیفر لوپز وارد در جوایز گرمی در یک جنگل-چاپ ورساچه لباس های ساخته شده از لایه های حریر ابریشمی. لوپز که سی, شد, نامزد دریافت جایزه گرمی در بخش بهترین رقص آهنگ دسته با آهنگ Waiting for Tonight,” او اولین آلبوم “6.” او همراه بود بر روی فرش قرمز توسط او سپس پسر شان (Puff Daddy) شانه هیپ هاپ مغول هر چند توجه به رفت لوپز و لباس او. با دامن برش دار تا فاق و midriff کشش به زیر ناف, لباس, نشان داد تمام طول پا و یک کافی نوار لخت جناغ سینه و سینه توقف precariously کوتاه از آشکار است ، اگر لباس به نظر نمی رسد مبتذل (و آن را نمی; آن را صرفا louchely سکسی) آن را به دلیل باور نکردنی کنترل لوپز به نظر می رسید به برگزاری بیش از آن. چگونه آن باقی بماند ؟ در سال 2000 من—و من گمان می کنم بسیاری از دیگران—تا به حال آموخته و در عین حال دو طرفه مد نوار (یک زمان ساده تر!) و بنابراین لوپز به نظر می رسد فرمانده لباس شب به ماندن قرار داده و با نوعی از جادو. او پس بصری مغناطیسی ساخته شده و بنابراین بسیاری از مردم می خواهید برای دیدن او و سپس او را دوباره ببینم که او معروف منجر به ایجاد تصاویر گوگل.

وجود دارد چیزی غیر طبیعی در مورد دیدن لوپز پوشیدن لباس و یا حداقل یک bejewelled آستین کوتاه, آستین نسخه از آن در سپتامبر گذشته هنگامی که او راه می رفت ورساچه نمایش مد در میلان. وجود او ظاهر او یک سورپرایز شیرین کاری ثابت را نشان می دهد و در آخر او را جنگل-نسخه قابل چاپ زمرد نوعی پارچه ابریشمی یک بار دیگر برش پایین در نیم تنه بالا و در محل انشعاب بدن انسان خود را با حضور فرمانده مخاطبان به منجر به فوت آن, آیفون, دوربین های دیجیتال برگزار شد تا به عنوان یکی برای ثبت لحظه ها. این سحر و جادو نیست, ظهور بسیار از شب مرموز چسبیده قدرت (دو دهه است که در گذشته بود باز کرده بود چشم ما به برخی از مد را کلاهبرداری) اما به جای لوپز از خود انعطاف پذیری است. به عنوان ونسا فریدمن اشاره کرد در زمان, لوپز, در حال حاضر پنجاه “نگاه دقیقا یکسان است. اگر هر چیزی, بیشتر باب و کار می کرد.” هر چند او ظاهر شد و نشان داد پس از این واقعیت به عنوان بخشی از یک تبلیغات کراوات در با گوگل به نظر می رسید بیشتر با اهمیت تر و معنی دار تر از صرف شرکت حیله. برای لحظه ای کوتاه زمان به نظر می رسد به سقوط دوباره به خود. ما در سال 2019 اما ما نیز به نوعی در سال 2000. 9/11 تا به حال اتفاق افتاده است و نه در حال جنگ عراق و نه برای این موضوع تا به حال جورج دبلیو بوش و یا رکود یا تهمت و آن را Lopez—به استناد او به طرز مرموزی نا محدود صورت و بدن—که به ما اجازه داده بود در این دو لحظه در یک بار آن را Lopez خودش بود که سحر و جادو.

مجلات و وب سایت ها به طور منظم انتشار مقالات است که وعده به فاش کردن اسرار لوپز ادامه داد: جوانی (چگونه او نگاه بسیار خوب در پنجاه?), و توانایی خود را به حفظ شرکت-پوست foxiness یک بخش کلیدی از شیفتگی ما با او. (من نمی توانم ادعا به حدس می زنم که چگونه او این کار هر چند من می خواهم تصور کنید که یک مجازات رژیم ورزش و رژیم غذایی و دسترسی به متخصصین پوست بالا و شاید جراحان پلاستیک فرم حداقل بخشی از پاسخ است.) اما لوپز هنوز-point-of-the-تبدیل-world با کیفیت فراتر از ظاهر فیزیکی خود را. چیزی است که وجود دارد مطمئنا تغییر ناپذیر در مورد حضور او بیش از حد. “آیا نمی شود فریب خورده سنگ که من کردم من هنوز من هنوز جنی از بلوک” او خواند در سال 2002 در اولین تک آهنگ از آلبوم سوم و به خاطر دارم که در زمان خندیدن در خواننده اصرار در برانکس-دختر-بعدی-درب واجد fides. در عین حال در طول این چند سال من آمده اند به این باور است که چیزی وجود دارد به این ادعا. وجه تمایز J. Lo., حداقل تا آنجا که به شخصیت های عمومی او می رود او است بی باک J. Lo.-نس: گرما, یک, گستاخانه سخن گفتن, اخلاق کاری قوی یک مصرف-مراقبت-از-کسب و کار bossiness قطع با یک دختر وار سبکی و در شرایط به نظر می رسد صاف, عسل رنگی هواپیما pleasingly چیده شده که نشان می دهد یک نفسانی اما پولادین لبه زنانگی است. (در توییتر فرهنگ نویسنده شکارچی هریس به تازگی ساخته شده یک شوخی در حال انجام لوپز سازگار تکیه بر, برهنه, رنگ رژ لب: حتی در آرایش, J. Lo. نمی تواند چیزی جز J. Lo.)

در سوپر باول LIV halftime show, روز یکشنبه در میامی لوپز بود را به مرحله کنار شکیرا در کلمبیا ستاره پاپ است که چهل و سه و کسی که شکست را به بازار آمریکا در اوایل دو هزار و نه طولانی پس از لوپز “منتشر شده در 6.” در سال گذشته Cardi B و ریحانا که امضا شده است به Jay-Z را Roc Nation, برچسب, حاضر به انجام در سوپر باول به جسم N. F. L. درمان کارفرمایی khezri بود که دوری لیگ پس از او اصرار بر گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی به عنوان اعتراض به خشونت پلیس. (Jay-Z نیز با انتقاد از N. F. L.) در گذشته است.) پس از آن, اما, Roc Nation که تعداد شکیرا به عنوان یک مشتری به یک قرارداد امضا شده با N. F. L. که شامل مشاوره لیگ در حاصل کار دو تیم نشان می دهد و شرکت در آن اجتماعی-عدالت ابتکار تغییر الهام بخش—معامله را به خود جلب کرد که برخی از انتقاد بالقوه آن defanging از اعتراض به لیگ اما که هموار راه را برای شکیرا عملکرد. در روزهای منتهی به این رویداد برخی از پیشنهاد کرد که لوپز به عنوان ستاره بزرگتر باید عنوان حاصل کار دو نشان می دهد خود را ، (“اجازه می دهد تا واقعی: La Lopez شده است در میان عمده لحظه” نیویورک پست نوشت. “ببخشید شکی اما جنی نمی نیاز شما را بر او مسدود کند.”) هنگامی که شعله موهای شکیرا در زمان این مرحله هر چند در sparkly minidress و مطابق با چکمه های پشتیبانی شده توسط یک گروه از lockstepping زن رقصنده به انجام آمیزه ای از برخی از greatest hits (او پیوست و در یک نقطه با پورتوریکو reggaetón ستاره اسم حیوان دست اموز بد که عینک کریستال-پهن نقره ای صدای زیر, کت و کت و شلوار) به او نگاه کرد و صدا بزرگ در حال حرکت fleetly بین هیولا bangers از جمله “در هر زمان و هر کجا که” “Hips don’t Lie,”و “من می خواهم آن را دوست دارم.” او با بازی پر تلالو گیتار دستکاری ضخامت طول طناب در یک حلقه-رقص-inflected روال جمعیت surfed و waggled زبان او در دوربین.

هنوز هم آن بود که لوپز در شب. پس از شکیرا شش دقیقه مجموعه, او به نظر می رسد چسبیده به ساختمان امپایر استیت-مانند منار مخروطی در پی گرومت نکردم یک تکه چرم سیاه و سفید کت و شلوار که به نحوی موفق به شامل یک بند به عنوان به خوبی به عنوان چکمه. او شروع به زد و خورد با “جنی از بلوک” (“ما از برانکس نیویورک!”), بعد از آن حرکت به “درست است.” تغییر به یک کرست-مانند تدبیر بافت شیشه های شکسته او پاره به “در انتظار امشب” انجام برخی از باور نکردنی چالاک شاهکارهای ورزشی, خروس بزرگ. کلمبیا reggaetón ستاره J Balvin پیوست برای یک قطعه از Major Lazer آمار “Que Calor” که پس از آن مخلوط را به “Love don’t Cost a Thing.” بعد در یک لحظه مملو از لایههای سیاسی لوپز در کنار گروه کر کودکان که شامل او یازده ساله دختر Emme خواند تفسیر از “بیایید با صدای بلند” مخلوط با چند میله از “Born in the U. S. A.,” در حالی که با پوشیدن یک پرنده کیپ است که با مته سوراخ کردن پرچم آمریکا در یک طرف و پورتوریکو پرچم ، لوپز صدا نیست او قوی ترین دارایی او صرف دقیقه در یک زمان به جای رقص و آواز و اما نمایشگری بی نظیر بود. سرعت خشمگین بود و حرکات روی صحنه شبیه در زمان خسته کننده نزدیکی آخرالزمانی cheerleading روال به تازگی آشنا شده توسط Netflix مجموعه مستند “تشویق” اگر نوزده ساله از ناوارو کالج بودند پنجاه ساله سه گانه-تهدید multimillionaires. لوپز هنوز هم در اینجا و او تماشایی بود.

سال گذشته در همه زنان گروه آمار “زرنگ,” لوپز ایفا دن-مادر و زن باهم به نام رامونا وگا. او نمی دریافت جایزه اسکار اشاره به نقش و طرفداران او خشمگین بودند اما تصمیم گیری ساخته شده برخی از حس به من: در رامونا لوپز بود تا این حد ایجاد یک شخصیت جدید به عنوان تجسم نمادین ترین نسخه J. Lo. در یک صحنه به یاد ماندنی از Lorde آهنگ “Royals” نقش به عنوان رامونا پیاده روی پایین خیابان شهر در تنگ شلوار جین و مخمل سیاه و سفید آبدار مدل hoodie مزین با bejewelled تاج او کارامل مو جریان از خود را در زیر هود. “How you doin’ ، ” او را تحسین یک رهگذری genially. سپس او تساوی نقدی از یک bodega A. T. M. دور می زنند و بلافاصله گران می شود توسط فدرال. حتی به عنوان او قرار می دهد دست خود را به بالا و اجازه می دهد تا یک نمد صورتحساب به پرواز از کف او رفتار است که هنوز قسمت مساوی ملکه و homegirl. فیلم خط زمان شروع در سال 2007 و می رود تا اواسط بیست-ده و همانطور که در مورد ورساچه لباس وجود دارد چیزی است که آرامش را در داشتن لوپز دست نگه دارید ما از قبل از سال 2008 بالا بار از طریق بحران رکود اقتصادی و فراتر از یک سفر است که به نظر نمی رسد به سمت چپ آن علامت بر روی ستاره. لوپز در ادامه به سن و از آن خواهد شد در نهایت یک اثر در ظاهر و استقامت است اما در حال حاضر او به نظر می رسد یک استثنا برای این قانون است که بقیه از ما زندگی می کنند. تماشای او در فیلمها و یا موزیک ویدئوها پیاده روی باند و یا انجام در Super Bowl halftime show, ما می توانید خرید به فانتزی است که ما بیش از حد ممکن است حرکت frictionlessly در طول زمان تحت تاثیر محیط اطراف ما بدون اینکه به نوبه خود متاثر از آنها است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر