دیوان عالی آمریکا ویسکانسین تصمیم گیری وحشتناک است, ثبت نام برای نوامبر

کمیل KRZACZYNSKI / خبرگزاری فرانسه / گتی

امروز خطوط خارج از ویسکانسین حوزه های رأی گیری نشان دادن بی رحمانه سهام از تصمیم دیوان عالی کشور صادره دوشنبه شب. دادگاه مجبور ویسکانسین در اعتراض به انتخاب بین رای گیری و ایمن ماندن. برخی از رای دهندگان به نظر می رسد در حال حاضر به خطر مرگ خود را به منظور اطمینان حاصل شود که دموکراسی آمریکایی هنوز هم زندگی می کند.

اما آنها باید به این انتخاب. پنج محافظه کار قضات در دیوان عالی کشور آنها را مجبور به. در 5-4 تصمیم دادگاه نورد غایب-رای فرمت است که می توانست با توجه به رای دهندگان یک هفته اضافی برای ارسال برگه از طریق پست. این تصمیم شوم نشانه در مورد آنچه که دادگاه اجازه خواهد داد که مقامات منتخب به دور با طول شیوع کروناویروس حتی در آسیب های زیادی به ما دموکراسی نمایندگی.

انتخابات امروز اتفاق می افتد شامل دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در علاوه بر این به مسابقات مهمی صندلی در ویسکانسین دیوان عالی کشور و دیگر دولت های ایالتی و محلی judgeships. رای دهندگان طبعا می خواهید به می گویند که پر این صندلی. اما ویسکانسین, مثل بقیه, ایالات متحده است خیره کردن تهدید از coronavirus. و دولت است که موضوع را به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس و برای جلوگیری از آن سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق.

واضح است چگونه رای گیری در سوریه با یک بیماری همه گیر است و نه سازگار با ایمنی. دولت فدرال کارشناسان بهداشت توصیه می شود که مردم در خانه بمانند و حفظ فاصله آنها از یکدیگر است. رای دهندگان را به بی اعتنایی است که نجات بخش راهنمایی به منظور رای خود را. همین دلیل است که کارشناسان و طرفداران را به شدت توصیه می شود که ایالات متحده به حرکت به یک سیستم رای گیری توسط ایمیل برای آینده انتخابات عمومی. انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که مردم می توانند ورزش خود را حق رای دادن و این که امریکا باقی مانده است یک نماینده دموکراسی بدون تهدید جان میلیون ها نفر.

این دقیقا چیزی است که رای دهندگان ویسکانسین داده شد: زمان بیشتری برای امن غیابی و زمان بیشتری را به آنها ارسال در. فرماندار دستور داد ساکنان به ماندن در خانه تنها به تازگی به عنوان مارس 24 و بسیاری از رای دهندگان که درخواست خود را در برگه های رای که در آن نقطه پیش بینی نیست دریافت آنها را در زمان به آنها را به بازگشت برای امروز انتخابات به این دلیل که دولت به تازگی موفق به دریافت فوق العاده تعداد غایب-رای درخواست. برخی از رای دهندگان این طرح دعوی در دادگاه و با موفقیت به دست آمده در یک دادگاه فدرال به منظور اجازه دادن به ساکنان بازیگران غیابی به عنوان طولانی به عنوان رای شهریور آوریل 13—یک هفته تمدید.

روز دوشنبه دادگاه عالی ایالات متحده لغو شد که منظور و به عنوان نتیجه مقامات در حال حاضر نیاز به هر گونه غیابی به شهریور با امروز 7 آوریل. آرا و بدون رای گیری غایب بنابراین باید یک انتخاب: رأی نمی دهند و یا در معرض خطر زندگی خود را به منظور انجام این کار.

دادگاه را کمی توضیح تصمیم خود را. آن را برای اولین بار نگهداری می شود که ساکنان هرگز درخواست فرمت (هر چند این مخالفت اشاره شده بخشی از متن مورد که در آن بود). دادگاه پس از آن ذکر شده قبل از تصمیم Purcell v. گونزالسکه استدلال که دادگاه باید ساکت به برهم زدن روال انتخابات به تاريخ انتخابات ، اما این اصل مبتنی بر این ایده است که انتخابات نباید سرند با آخرین دقیقه هرج و مرج است. آن است که به سختی قابل اجرا به شرایطی که کشور با آن مواجه است در حال حاضر—یعنی انتخابات است که در حال حاضر سرند با جارو آخرین لحظه هرج و مرج ناشی از کوروناویروس.

که بهره مندی از تصمیم دادگاه و کسی که صدمه دیده خواهد شد—و احتمالا کشته شده—آن است که به طور کامل قابل پیش بینی است. تصمیم دادگاه را کاهش میزان مشارکت در همه مهم قضایی انتخابات است. رئیس جمهور گفت: به تازگی با صدای بلند چه جمهوری خواه رای گیری استراتژیست های طولانی به نظر می رسید به این باور است: کاهش میزان مشارکت مزایای خواهان. با سطوح بالاتر از رای گیری به عنوان تهمت قرار داده و آن را “شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

تصمیم دادگاه ویژه می دهد آفریقایی رای دهندگان تاریخی فقرات حزب دموکرات زندگی و مرگ انتخاب است. ویسکانسین بیش از 2,500 coronavirus موارد و برخی از شهرهای پرجمعیت (از بیش از 70 ، 000 ساکنان) تنها یک رای گیری در محل. و آمار اولیه نشان می دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار می میرند از coronavirus در یک نرخ بالاتر از سفیده—شاید به دلیل نابرابری نژادی در سیستم مراقبت های بهداشتی یا اجتماعی و اقتصادی تفاوت که منع جوامع فقیرتر از مصرف مختلف اقدامات پیشگیرانه. این منطقه در ویسکانسین با بزرگترین جمعیت سیاه (میلواکی) در حال حاضر تنها پنج حوزه های رأی گیری (در حالی که آن را به طور معمول 180).

تصمیم دادگاه است شوم منادی برای چه دادگاه ممکن است اجازه می دهد در ماه نوامبر در انتخابات عمومی ، تصور کنید که ایالت ها اجازه رای گیری غایب و یا رای گیری از طریق پست حتی اگر coronavirus همچنان یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی است. تصور کنید که رئیس جمهور در ادامه به حداقل رساندن خطرات ناشی از این ویروس می گوید هواداران خود را که آنها باید بیرون بروید و رای به هر حال. روز دوشنبه تصمیم نشان می دهد که دیوان عالی کشور نمی مراقبت.

دادگاه نسبت به رای دهندگان ویسکانسین است که با گستاخی جالب. قبل از آن صادر ویسکانسین دستور دادگاه به طور نامحدود به تعویق افتاد و همه از جمله مواردی است که در اصل برنامه ریزی شده به شنیده می شود در ماه مارس یا آوریل سال جاری از جمله عمده بحث بر سر اینکه آیا مجلس نمایندگان می تواند حکم رئیس جمهور سوابق مالی. در جهت توضیح تصمیم خود را به تاخیر جلسات دادگاه استناد تاریخی و طبیعت بی سابقه ای از coronavirus و تهدید آن به شمار. اما در حالی که دادگاه بیش از خوشحال به ایجاد تسهیلات برای خاطر سلامت خود قضات و اعضای دادگاه عالی آن حاضر به انجام همین کار را برای رای دهندگان است که صرفا در تلاش برای شرکت در دموکراسی است.

دادگاه دوشنبه شب سفارش ارائه می دهد یک پنجره را به دادگاه تفکر است. محافظه کار اکثریت رفت از راه خود را به می گویند که مخالف قضات’ “لفاظی” بود “کاملا اشتباه است.” در حالی که یک بیماری همه گیر را تهدید می کند ما در انتخابات به عبارت دیگر اکثر زمان به انتقاد از تن که مخالفت استفاده می شود. دادگاه محافظه کاران را دوست نداشتند مخالفان’ اشاره (به درستی) که سوال در مورد این است که “آیا ده ها هزار نفر از شهروندان ویسکانسین می توانید با خیال راحت در میان یک بیماری همه گیر” مسئله ای است که از “اهمیت” را به میان چیزهای دیگر “حقوق اساسی ویسکانسین شهروندان یکپارچگی دولت در روند انتخابات و در این فوق العاده ترین زمان سلامت کشور است.”

دادگاه اصرار که مخالفت اتخاذ اندازه گیری تن هولناک ورزش از دادگاه اقتدار. دادگاه خواستار توجه و احترام حتی اگر آن را نمی کند و آنها را سزاوار: هیچ چیز محترم است در مورد دادن پوشش به مقامات منتخب به سرکوب رای گیری در میان یک بیماری همه گیر.

این داستان بخشی از پروژه “نبرد برای قانون اساسی” با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>